Zamenjava in sprememba paketa in vezava

Splošni pogovori o T-2
fiston
Faca
Prispevkov: 178
Pridružen: 3. Okt 2011 ob 10:47
T-2: Že imam
Paket: T4 VDSL

Re: Zamenjava in sprememba paketa in vezava

Odgovor Napisal/-a fiston » 4. Jul 2020 ob 21:18

Vprašal sem predvsem zato, ker mi kot dolgoletnemu naročniku za novo vezavo ponujajo samo 10 % popust na prvo leto...

Ja meni so ponujali oni t-4, ki je novi, zdaj onega mega ali kaj je bil ni več... No pa mi je ona po telefonu ponujala. Sem gledal na horizontu, da sem našel oni paket, pa je bilo tam 10% na zvestobo. Sem potem vprašal kaj je to zvestoba, pa sem izvedel, da je to vezava na 24 mesecev. No to se mi zdi zavajanje, ker za moje pojme pomeni zvestoba, da si že recimo več let naročnik pri njih.
No kakorkoli ona mi je ponujala 50% za 3 mesece, ali 25% za 6 mesecev. No to je skupaj 150%, na horizontu pa 120%. Sem jo potem vprašal, zakaj ona da več, pa je rekla, da verjetno na horizontu je še stara ponudba....
Tako sem pač vzel pri nji, pa mi je poslala za spremembo paketa in vezavo in problem rešen.

No nisem pa vedel, da sem imel že prej oni mini paket za mobilno telefonijo zastonj vključen tudi v oni mega, vsaj tako je rekla, nisem nič rabil.
Tako da zdaj imam ono vključeno 1000 minut in 1000 smsov, ki v bistvu ne rabim, dobro mogoče parkrat na leto če je sila, pa 2 evra je paket cenejši.

No to kolikor se še spomnim je bilo 18. junija ko sem spremenil.

Uporabniški avatar
cartman
Uporabnik
Prispevkov: 27
Pridružen: 11. Dec 2006 ob 11:27
T-2: Že imam
Kraj: LJ

Re: Zamenjava in sprememba paketa in vezava

Odgovor Napisal/-a cartman » 11. Avg 2020 ob 11:35

Enako so meni ponujali 10% popusta za prvo leto ob 2 letni vezavi ...po 15 letih neprekinjenega naročniškega razmerja jih imam dovolj in grem na Telekom. Na Telekomu dobite do 25. avgusta NEO C paket za 43 EUR / mesec z garantirano ceno 2 leti, edino kar tu ni vključeno je 1x GSM, HBO je brezplačen pol leta potem pa po želji lahko pustite ali izklopite (ni vezave). Tako da bye, bye T2 and thanks for all the fish! Mogoče pridem nazaj čez 2 leti, ko mi bo t2 ponovno z veseljem dal popust za nove naročnike, do takrat pa je pri meni T2 zgubili cca. 1700 EUR profita. :blbl:

rossi
Navdušenec
Prispevkov: 745
Pridružen: 16. Dec 2007 ob 18:27
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO FTTH BRO
Kraj: Litija

Re: Zamenjava in sprememba paketa in vezava

Odgovor Napisal/-a rossi » 11. Avg 2020 ob 15:52

In zakaj hudiča smetiš tvoje nebuloze v dveh temah?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Zamenjava in sprememba paketa in vezava

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 11. Avg 2020 ob 16:08

Človek se ne zna znajdit :) Pa je šel po liniji najmanjšega odpora :)

Odgovori