Naročniki že zapuščajo T2

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
Uporabniški avatar
Tosho
Guru
Prispevkov: 766
Pridružen: 12. Jan 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: Optično oranžen
Kraj: Idrija

Re: Naročniki že zapuščajo T2

Odgovor Napisal/-a Tosho » 15. Okt 2020 ob 09:00

Se popolnoma strinjam z zgoraj napisanim...👍
Slika

gasdopodna
Nadebudnež
Prispevkov: 449
Pridružen: 7. Feb 2010 ob 10:08
T-2: Že imam

Re: Naročniki že zapuščajo T2

Odgovor Napisal/-a gasdopodna » 15. Okt 2020 ob 09:57

Uporabljam A1 TV s časovnim zamikom pri kolegu, ko gre on v trgovino in vidim, da je proti nam na T-2 zadeva podn...

Odzivnost njihovega vmesnika je obupna, imajo samo lepo načičkano grafiko, zamik težko nastavljiv, nezvezno delovanje med oddajami...

Uporabniški avatar
ciril88
T-2jevec
Prispevkov: 1016
Pridružen: 16. Apr 2009 ob 16:31
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant 600/100
Kraj: Republika prlekija

Re: Naročniki že zapuščajo T2

Odgovor Napisal/-a ciril88 » 15. Okt 2020 ob 10:25

Pa saj včasih je treba it iz konja na magarca, da vidiš kaj si imel, ter kaj imaš sedaj :)
You Can Call Me Santa Claus
Slika

gasdopodna
Nadebudnež
Prispevkov: 449
Pridružen: 7. Feb 2010 ob 10:08
T-2: Že imam

Re: Naročniki že zapuščajo T2

Odgovor Napisal/-a gasdopodna » 15. Okt 2020 ob 11:47

Ne hvala... Jaz osebno bom kar pustil T-2 dokler bo mogoče..

matic41
Novinec
Prispevkov: 9
Pridružen: 15. Okt 2020 ob 11:51
T-2: Še nimam

Re: Naročniki že zapuščajo T2

Odgovor Napisal/-a matic41 » 15. Okt 2020 ob 11:54

Osebno ne vem kako je z T2, vem pa kako je z A1 in Telekom. Lahko samo rečem da trava pri sosedu ni vedno tako zelena kot se zdi na prvi pogled :)

Uporabniški avatar
asgard
Nadebudnež
Prispevkov: 492
Pridružen: 13. Mar 2009 ob 14:23
T-2: Že imam
Paket: GPON ORAŽNI KAMEN 1000/100
Kraj: Idrija

Re: Naročniki že zapuščajo T2

Odgovor Napisal/-a asgard » 15. Okt 2020 ob 14:28

T-2 je zakon. Meni dela že leta in leta. In je edini operater katerega priporočam brez slabe vesti. Pa še držim se pravila : Če se kaj čudnega zgodi, Romana uredi :rtmT2:

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Naročniki že zapuščajo T2

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 15. Okt 2020 ob 14:55

A ko Romane več ne bo na T-2 pa boš menjal operaterja ? :owned:

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Naročniki že zapuščajo T2

Odgovor Napisal/-a Mark » 15. Okt 2020 ob 15:18

V nedogled žal ne gre ponujati močnih popustov. Sploh v teh časih. Vsak nov naročnik ima 1x možnost koristi popust, kasneje pa glede na to, da je IPTV vmesnik in nasplošno delovanje sistema zelo dobro in po raziskavah sodeč T-2 prejema najvišje ocene zadovoljstva strank, je vsak popust po 2 letih dobrodošel. Kot je nekdo že omenil, včasih mora kdo drugam, pa se potem po hitrem postopku vrne nazaj in kar čudežno, ga cena več ne moti. Takšno zgodbo poznam od enega kolega iz prve roke.

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Naročniki že zapuščajo T2

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 15. Okt 2020 ob 15:29

Maš pa ljudi ki niso zahtevni, in zelo malo gledajo tv, takim potem kakovost tvja, gui, časovni zamik nič ne pomeni.
Kot pri avtomobilih, eni so varčni, drugi udobni, eni so športini pa dosti pijejo...

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Naročniki že zapuščajo T2

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 15. Okt 2020 ob 15:32

Jaz zato vedno pravim, naj se vsak sam odloči, vsi operaterji imajo prednosti in slabosti!

Spirit
Faca
Prispevkov: 132
Pridružen: 29. Dec 2006 ob 10:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Giga

Re: Naročniki že zapuščajo T2

Odgovor Napisal/-a Spirit » 15. Okt 2020 ob 15:52

ne vem no, pred nekaj leti sem tudi sam zelo branil T2 kot ga ravnokar vi in sem ga hvalil vsakomur, po letošnjih negativnih izkušnjah pa nič več, ko smo bili najprej 5 dni brez neta/TV, potem pa še en mesec konstantne agonije s počasnim oz. zvečer nedelujočim netom/TV, ker se T-2 in Telekom nista znala zmeniti kje je problem - na koncu se je izkazalo da je problem pri T2. In to po enem mesecu.

In zdaj naj vriskam od veselja, ker so mi po 15 letih ponudili eno leto brezplačnega zamika v zameno za dve leti vezave? Čisto logično je, da sem začel gledati h konkurenci.

Žal moram priznat, da se je T-2 občutno poslabšal, res res občutno. Potem pa še te neprestane dražitve, še posebej tiste v lanskem letu, vsakih nekaj mesecev nova podražitev :hmm: .

Bayern1
Legenda
Prispevkov: 1004
Pridružen: 20. Avg 2015 ob 11:32
T-2: Še nimam

Re: Naročniki že zapuščajo T2

Odgovor Napisal/-a Bayern1 » 15. Okt 2020 ob 16:01

T2 je super servis...jaz sem šel dol samo zaradi mobilne telefonije.....je pa res, da televizije nisem imel narocene in tudi sedaj pri A1 nimam narocene televizije....za IPTV je skoda slehernega evra, ker prvic so slabe slike pri vseh operaterjih potem pa so tukaj se reklame, ki so pa sploh glavni razlog zakaj nimam IPTV.....

Alex
Nadebudnež
Prispevkov: 355
Pridružen: 21. Mar 2006 ob 17:03
T-2: Še nimam
Paket: Nimam več!
Kraj: Vidim, da nič ne vidim.

Re: Naročniki že zapuščajo T2

Odgovor Napisal/-a Alex » 15. Okt 2020 ob 16:31

Kot je že bilo zapisano zgoraj.
Imel sem oranžni optimum. 1GB prenosa v mobilnem omrežju je za najstnico no go. Sem doplačeval 7€, da je bila zadeva uporabna. Zdaj sem prestavil na Bob, kjer imam cel paket za eno leto 7€.
TVja skoraj ne gledam. Zvečer pogledam kako nadaljevanko, vse ostale zadeve me ne ganejo. Itak imam pa v familiji kar nekaj penzionerjev, ki brez TVja ne morejo preživeti in tam dobim user/pass za Smart App, tako da mi otroci ne morejo preveč sikati.
Na A1 sem vzel TV samo zaradi firbca, kakšno napravo dajo za TV. Imam namen po mesecu ali dveh odjaviti TV.
Stacionarca ne rabim več. Itak imam samo težave z njim. Ali je prazna baterija, ali pa se nobenemu ne da do telefona v kurilnico. Torej je bolje, da ga ni.
Mark pravi, da v nedogled ne gre ponujati močnih popustov. Prav. Bo T-2 preračunal ali se bolj splačajo bombastični jumbo plakati in EPP v prime time ali "močni" popusti obstoječim strankam.
Sem težil drugemu operaterju, če se bolj splača vpisovati novo stranko, preverjati plačilno sposobnost, preverjati možnost priklopa, ... ali kratkomalo stisniti popust znani stranki. Na koncu je prevladala "kmečka" pamet.

Spirit
Faca
Prispevkov: 132
Pridružen: 29. Dec 2006 ob 10:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Giga

Re: Naročniki že zapuščajo T2

Odgovor Napisal/-a Spirit » 15. Okt 2020 ob 16:57

Dejansko bi lahko ponudili nekakšne bonitetne razrede obstoječim strankam, npr. tistim, ki so pri njih več kot 5 let, in potem za vsako leto ali dve nižji bonitetni razred - podobno kot pri avto zavarovanju.

Ampak se jim očitno res bolj splača zaračunati stranki odklop storitev in mahanje v slovo.

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Naročniki že zapuščajo T2

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 15. Okt 2020 ob 18:11

T-2 je naredil napako že v štartu ko so začeli z mobilno, nebi smel iti v svoje oddajnike, moral bi izti na 100% gostovanje pa bi prihranili veliko denarja, laže prebrodili krizo ki so jo imeli, itd.

Zdaj pa ko je že toliko "zrasel" in s toliko zaposlenimi in toliko stroški ki jih ima si ne more privoščiti enak popust na obstoječe naročnike. To je to.

Odgovori