Po več kot desetih letih zvestobe se je T-2 končno izprsil z nekaj popusta za starega naročnika

Splošni pogovori o T-2
Uporabniški avatar
srus
Model
Prispevkov: 212
Pridružen: 26. Feb 2009 ob 12:08
T-2: Že imam
Paket: vse

Po več kot desetih letih zvestobe se je T-2 končno izprsil z nekaj popusta za starega naročnika

Odgovor Napisal/-a srus » 23. Dec 2020 ob 19:05

Na mesec me pride račun od T-2 takole tam okoli 90 EUR (četverček + dve dodatni mobilni naročnini + obrok za telefon). Pa me oni dan pokliče gospodična iz T-2 in omeni, da bi se dalo nekaj popusta dobiti, če se vežem za 2 leti. Končno nekaj popusta za nas stare naročnike, si rečem in začneva preračunavati razne variante (popust na obstoječi paket, prehod in popust na diamant). Konec koncev je pri vsaki varianti vedno prišlo nekje okoli 75 EUR skupno popusta ob podaljšani dveletni zvestobi. Po 25 EUR mesečno bi me častili prve tri mesece, to pa je vse :(

Zanima me nekaj - sem deležen te ponudbe ker se mi februarja izteče vezava zaradi telefona? So vam starim naročnikom ponudili kaj podobnega? Se da od T-2 iztisniti kaj več, ker mi grejo malo v nos popusti, ki jih ponujajo novim naročnikom ob prehodih z drugih operaterjev in jih v bistvu subvencioniram jaz? Isti priključek, isti naslov, drugi uporabnik, ali kaj podobnega? Malo daljše obdobje popusta, ne le tri mesece?

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8477
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Po več kot desetih letih zvestobe se je T-2 končno izprsil z nekaj popusta za starega naročnika

Odgovor Napisal/-a kitl » 23. Dec 2020 ob 19:49

To se da že skoz samo sam nisi naredil v tej smeri nič pa so te oni poklicali. V teh 10 letih bi imel lahko take popuste že nekajkrat. Pa tudi vstrajanje na starih paketih večkrat pomeni dražjo naročnino. Tako, da je fino slediti ponudbi in ne čakati na odrešilni klic.
Slika


Lp, Kitl

Stefi
Faca
Prispevkov: 155
Pridružen: 15. Avg 2006 ob 21:10
T-2: Že imam
Paket: OD FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: Po več kot desetih letih zvestobe se je T-2 končno izprsil z nekaj popusta za starega naročnika

Odgovor Napisal/-a Stefi » 23. Dec 2020 ob 20:23

@kitl: Torej isti priključek, isti naslov, drugi uporabnik = nov naročnik in ustrezen popust?

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8477
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Po več kot desetih letih zvestobe se je T-2 končno izprsil z nekaj popusta za starega naročnika

Odgovor Napisal/-a kitl » 23. Dec 2020 ob 22:46

Ne rabi bit nov naročnik gre na obstoječega.
Slika


Lp, Kitl

Stefi
Faca
Prispevkov: 155
Pridružen: 15. Avg 2006 ob 21:10
T-2: Že imam
Paket: OD FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: Po več kot desetih letih zvestobe se je T-2 končno izprsil z nekaj popusta za starega naročnika

Odgovor Napisal/-a Stefi » 24. Dec 2020 ob 12:22

Torej za OD HBO 39,99 EUR za prvih 12 mesecev ob vezavi za 24 mesecev?

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8477
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Po več kot desetih letih zvestobe se je T-2 končno izprsil z nekaj popusta za starega naročnika

Odgovor Napisal/-a kitl » 24. Dec 2020 ob 13:34

Tako nekako.
Slika


Lp, Kitl

Stefi
Faca
Prispevkov: 155
Pridružen: 15. Avg 2006 ob 21:10
T-2: Že imam
Paket: OD FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: Po več kot desetih letih zvestobe se je T-2 končno izprsil z nekaj popusta za starega naročnika

Odgovor Napisal/-a Stefi » 24. Dec 2020 ob 19:24

Tako nekako ali tako zagotovo?

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Po več kot desetih letih zvestobe se je T-2 končno izprsil z nekaj popusta za starega naročnika

Odgovor Napisal/-a Mark » 24. Dec 2020 ob 20:02

To akcijo za nove je možno koristiti samo enkrat in ne pomaga, če preneseš priključek na drugega člana, saj obstajajo mehanizmi, kjer se to vse ugotovi. Vsak lahko koristi 1x za nove, potem pa so v uporabi popusti, ki so trenutno aktualni. Govorim kako je regularno, če pa je v ozzadju še kakšen večji biznis za par 100 EUR mesečno, potem pa se vzame tak primer 1:1, kar je razumljivo.

Če gledamo diamanta je po redni ceni za vse skupaj še vedno zelo ugodno. Tako, da jaz bi tisti 10% popust vzel.

Stefi
Faca
Prispevkov: 155
Pridružen: 15. Avg 2006 ob 21:10
T-2: Že imam
Paket: OD FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: Po več kot desetih letih zvestobe se je T-2 končno izprsil z nekaj popusta za starega naročnika

Odgovor Napisal/-a Stefi » 24. Dec 2020 ob 21:26

Mark napisal/-a:
24. Dec 2020 ob 20:02
Če gledamo diamanta je po redni ceni za vse skupaj še vedno zelo ugodno. Tako, da jaz bi tisti 10% popust vzel.
Morda, če bi veljal za 24 mesecev. Sicer pa me že snubi Telemach z zelo vabljivo ponudbo...

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Po več kot desetih letih zvestobe se je T-2 končno izprsil z nekaj popusta za starega naročnika

Odgovor Napisal/-a Mark » 24. Dec 2020 ob 22:22

Pozanimaj se prej kako je tam s kvaliteto, podporo, nasplošno z uporabo storitev. Znanec je kar hitro prišel nazaj na T-2.

Uporabniški avatar
Carcosa
Znanec
Prispevkov: 65
Pridružen: 25. Feb 2019 ob 19:53
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO FTTH

Re: Po več kot desetih letih zvestobe se je T-2 končno izprsil z nekaj popusta za starega naročnika

Odgovor Napisal/-a Carcosa » 25. Dec 2020 ob 20:56

Mark napisal/-a:
24. Dec 2020 ob 22:22
Pozanimaj se prej kako je tam s kvaliteto, podporo, nasplošno z uporabo storitev. Znanec je kar hitro prišel nazaj na T-2.
Lahko zaupaš kam je šel, da je šel iz dežja pod kap? Sicer je recimo popust na lojalnost totalno nedodelan, vse temelji na cufanju naročnikov od drughih operaterjev in sistem vezav. Kaj če bi se logika obrnila, da se gradi na zvestih uporabnikih in se jih nagradi temu primerno in ne da je logika ožemanja limone.

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3486
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Po več kot desetih letih zvestobe se je T-2 končno izprsil z nekaj popusta za starega naročnika

Odgovor Napisal/-a madpanter » 26. Dec 2020 ob 21:53

Carcosa napisal/-a:
25. Dec 2020 ob 20:56
Mark napisal/-a:
24. Dec 2020 ob 22:22
Pozanimaj se prej kako je tam s kvaliteto, podporo, nasplošno z uporabo storitev. Znanec je kar hitro prišel nazaj na T-2.
Lahko zaupaš kam je šel, da je šel iz dežja pod kap? Sicer je recimo popust na lojalnost totalno nedodelan, vse temelji na cufanju naročnikov od drughih operaterjev in sistem vezav. Kaj če bi se logika obrnila, da se gradi na zvestih uporabnikih in se jih nagradi temu primerno in ne da je logika ožemanja limone.
Siol je imel dolgo časa nazaj tako, sam so imeli butasto da si sam moral aktivirat ta popust na lojalnost. Če se ne motim so imeli do 15%, res je pa to da so takrat res ble redne cene navite. Lahko bi dali tam do 15% popusta na lojalnost, pac vsako leto 1%...
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Uporabniški avatar
Carcosa
Znanec
Prispevkov: 65
Pridružen: 25. Feb 2019 ob 19:53
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO FTTH

Re: Po več kot desetih letih zvestobe se je T-2 končno izprsil z nekaj popusta za starega naročnika

Odgovor Napisal/-a Carcosa » 27. Dec 2020 ob 08:06

Ja, drži, siol je imel tako, potem pa klub in prenova sistema točk zvestobe, enako tudi tule. Z vsako prenovo si za okrušek na slabšem... Kakšen je ta pravi model, da ima rep in glavo je težko reči, če nimaš podatkov zadaj, kot sem rekel bi se morala logika obrniti, ker zgolj logika tega cufanja ne pelje nikamor in to je je postalo zelo razširjeno - zavarovalnice, operaterji, borzniki...

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3486
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Po več kot desetih letih zvestobe se je T-2 končno izprsil z nekaj popusta za starega naročnika

Odgovor Napisal/-a madpanter » 27. Dec 2020 ob 09:05

Tko pač je T-2 tako kot ostali že imajo računico, nažalost niso dobrodelana ustanova.
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

cslesce
Navdušenec
Prispevkov: 723
Pridružen: 1. Okt 2011 ob 17:21
T-2: Že imam
Paket: 200/20
Kraj: Kranj

Re: Po več kot desetih letih zvestobe se je T-2 končno izprsil z nekaj popusta za starega naročnika

Odgovor Napisal/-a cslesce » 27. Dec 2020 ob 10:13

Od kje vam podatek, da lahko obstoječi koristijo 1x možnost kot novi? Jaz sem 13 let pa nihče to ne omeni, seveda.
Slika

Odgovori