PODRAŽITVE

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
mikrohard
Starešina
Prispevkov: 3113
Pridružen: 1. Feb 2014 ob 17:52
T-2: Še nimam

Re: PODRAŽITVE

Odgovor Napisal/-a mikrohard » 15. Jul 2023 ob 22:57

Ne... popusti se ne seštevajo. Sicer je pa upokojenski popust 5%.

Uporabniški avatar
RejZoR
Nadebudnež
Prispevkov: 473
Pridružen: 29. Okt 2007 ob 23:13
T-2: Še nimam

Re: PODRAŽITVE

Odgovor Napisal/-a RejZoR » 3. Avg 2023 ob 10:14

Tako, pa sem zaradi podražitev sedaj po mnogih letih pri T-2 odpujsal h konkurenci. Dolgo sem odlašal ampak jebiga, denar je denar. Na začetku bo promocijsko za 1 leto 40€ manj na mesec, ko se to konča pa 20€ manj, kar nikakor ni zanemarljivo. S tem da imam sedaj vbistvu še hitrejšo povezavo, več TV kanalov in vključen Voyo. TV vmesnik, ki ga vsi kritizirajo pri A1 pa se mi ne zdi grozen. Itaq ne uporabljam prevrtavanja pa tud to ni tko okorno, imaš pa 3 načine brskanja po programih, zaporedno s P+/-, navaden spisek in pa cel timeline vseh kanalov. Men je čist smiselen in funkcionira.

Škoda T-2, ker sicer nisem imel nobenih pritožb razen te dokaj nore podražitve skozi leta. Pa pogrešal bom vse Neuradnike(TM), ki ste mi skozi leta urejali težavice in dajali neuradne boljše rešitve ;)

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: PODRAŽITVE

Odgovor Napisal/-a Mark » 4. Avg 2023 ob 12:35

Javi se še kaj s kakšnim feedbackom. Čeprav meni se zadnja podražitev ni zdela takšna procentualno glede na dvig ostalih stroškov, energentov, ipd. Kolikor sem videl so nekateri preklicevali zaradi osebnih razlogov, oz. močnega pritiska konkurence. Vedno pa se še najdejo številne ugodnosti, če ne drugače kakšna bolj individualna ponudba. Morda ni vedno primerljivo s popusti za nove stranke, ampak se da vedno kaj najdit.

krepki45
Nadebudnež
Prispevkov: 392
Pridružen: 24. Feb 2012 ob 17:15
T-2: Še nimam
Paket: NEO C 1000/100 Telekom
Kraj: SG

Re: PODRAŽITVE

Odgovor Napisal/-a krepki45 » 4. Avg 2023 ob 13:51

V biatvu je pri pri t2 problem paketi z vsiljeno mobilno telefonijo,ki,je mnogi uporabniki ne potrebujejo,ne da je ne potrebujejo ampak je nunčikovita,povezave prekinjao med pogovori nedosegljivost,problemi v roming omrežjih itd,zadevo pa je potrebnop plačat,čeprav je neunčikovita,
tudi sam sem prvo prešel na a1 z telefonijo,potem sem vse skupaj prestavil na telekom,ker je enostavno ceneje,čeprav sem bil zelo zadovoljen z tv storitvami.da
Zdaj na telekomu imam enkrat višjo hitrost,ki je seveda ne potrbujem,več programov ki mi niso pomembni,ampak cena je 50% nižja za eno leto in potem po enem letu tud nekaj evrov nižja cena

Uporabniški avatar
RejZoR
Nadebudnež
Prispevkov: 473
Pridružen: 29. Okt 2007 ob 23:13
T-2: Še nimam

Re: PODRAŽITVE

Odgovor Napisal/-a RejZoR » 10. Avg 2023 ob 20:30

Mark napisal/-a:
4. Avg 2023 ob 12:35
Javi se še kaj s kakšnim feedbackom. Čeprav meni se zadnja podražitev ni zdela takšna procentualno glede na dvig ostalih stroškov, energentov, ipd. Kolikor sem videl so nekateri preklicevali zaradi osebnih razlogov, oz. močnega pritiska konkurence. Vedno pa se še najdejo številne ugodnosti, če ne drugače kakšna bolj individualna ponudba. Morda ni vedno primerljivo s popusti za nove stranke, ampak se da vedno kaj najdit.
Zaenkrat sem kar zadovoljen. Internet dela bp (itaq je infrastruktura optike od Telekoma), TV dela BP in nimam nobenih pritožb, TV vmesnik je popolnoma soliden, daljinec je precej boljši kot pri Arrisu in še osvetljen je kar je kul. Telefonska podpora je slaba v smislu, da ne moreš nikogar priklicat, ampak to je problem vseh operaterjev, tud T-2. Imam pa zaenkrat dobre izkušnje s "pogovorom" preko chata na njihovi strani. Prvo se moraš sicer prerinit preko navideznega pomočnika, ampak ko si enkrat mimo in govoriš z dejanskim človekom so bili zelo prijazni in ustrežljivi čeprav sem imel kar nekaj vprašanj, ko vse postavljaš in urejaš prijave in to s podatki raztresenimi na mailu in SMS. Nimam pritožb.

Kar mi je bilo pri T-2 bolj všeč je dodajanje Android TV. Lahko si ga aktiviral sam in ti je T-2 samo zaračunal vsakega aktivnega. Brez kontaktiranja kogarkoli. Pri A1 moraš kontaktirat podporo, da aktivirajo dodatno aplikacijo na TV-ju. Bi bilo kul če bi dodal v njihovo nadzorno ploščo.

Do T-2 nimam nobene zamere, samo enostavno dobim več za manj denarja in ker ne serjem denarja je izbira jasna. Nikoli pa ne veš, mogoče se kdaj spet vrnem k T-2.

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9113
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: PODRAŽITVE

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 10. Avg 2023 ob 23:22

Te razumem.

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9113
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: PODRAŽITVE

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 16. Sep 2023 ob 21:31

No, je že kdo izračunal koliko je zdaj dražje (oranžni diamant) ko je prvo leto 19,99 potem pa 81,99.

Koliko je bila prej cena ob vezavi za 2 leti ?

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9113
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: PODRAŽITVE

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 16. Sep 2023 ob 21:36

Aha sem že našel: 49,99 * 24 = 1199,76

zdaj pa je (19,99 * 12) + (81,99 * 12) = 239,88 + 983,88 = 1223.76

No ja, pa so pridobili 24 eur.... dokaz da iščejo na vsak način vsak euro več.

Ledenko
Faca
Prispevkov: 180
Pridružen: 28. Nov 2011 ob 12:11
T-2: Še nimam

Re: PODRAŽITVE

Odgovor Napisal/-a Ledenko » 17. Sep 2023 ob 21:19

V začetku leta je bil OD 2 leti za 59,99€, ne 49,99€. Za takšno ceno je bil potem kasneje, pa še to zgolj za obdobje 1 leta.

Tako da je trenutna ponudba, če gledamo obdobje 2 let, boljša.

mikrohard
Starešina
Prispevkov: 3113
Pridružen: 1. Feb 2014 ob 17:52
T-2: Še nimam

Re: PODRAŽITVE

Odgovor Napisal/-a mikrohard » 18. Sep 2023 ob 10:08

Bistvo teh akcij z nižjo ceno za 1 leto ni to, da bi več zaslužili... temveč, da bi z (na videz) nižjo ceno privabili čim več ljudi.

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9113
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: PODRAŽITVE

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 18. Sep 2023 ob 14:41

Ja sej to, potem je pa šok za naročnike drugo leto in iščejo čimprej kako bi šli na drugega operaterja.

Ledenko
Faca
Prispevkov: 180
Pridružen: 28. Nov 2011 ob 12:11
T-2: Še nimam

Re: PODRAŽITVE

Odgovor Napisal/-a Ledenko » 19. Sep 2023 ob 19:53

mikrohard napisal/-a:
18. Sep 2023 ob 10:08
Bistvo teh akcij z nižjo ceno za 1 leto ni to, da bi več zaslužili... temveč, da bi z (na videz) nižjo ceno privabili čim več ljudi.
Res je, poleg tega pa na tak način tudi zavedejo naročnika, kdaj mu poteče vezava, ker tega na računu ne bo opazil (nima veliko ljudi v glavi, kdaj mu poteče vezava), kot pa če bi imel npr. 2 leti znižano naročnino na 51€.

Odgovori