IPTV na računalniku

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
casual
Faca
Prispevkov: 156
Pridružen: 2. Jun 2007 ob 09:19
T-2: Že imam

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a casual » 13. Okt 2011 ob 14:16

I kdaj bodo resene ? :grrpc: :shock:

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 13. Okt 2011 ob 14:16

ni podatka.

žal

casual
Faca
Prispevkov: 156
Pridružen: 2. Jun 2007 ob 09:19
T-2: Že imam

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a casual » 13. Okt 2011 ob 14:19

meni so dali podatek da jutri

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 13. Okt 2011 ob 14:21

Je možno, ampak kaj pa če se slučajno zalomi jutri :)

Nikonja
Faca
Prispevkov: 168
Pridružen: 8. Apr 2008 ob 20:39
T-2: Že imam
Paket: 200/20

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a Nikonja » 17. Okt 2011 ob 00:30

a vama dela iConcert ?

Uporabniški avatar
SpaceDeep
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 22. Jan 2010 ob 20:11
T-2: Že imam
Paket: 100 Mbps / 10 Mbps, TV, Phone

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a SpaceDeep » 18. Okt 2011 ob 21:16

Nikonja meni ne :(
Mogoče komu drugemu?

Uporabniški avatar
SpaceDeep
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 22. Jan 2010 ob 20:11
T-2: Že imam
Paket: 100 Mbps / 10 Mbps, TV, Phone

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a SpaceDeep » 18. Okt 2011 ob 21:54

Če smo čisto natančni ne delujejo (vsaj meni):
AB Moteurs
MCM TOP
Viva
MTV Hits
MTV Dance
MTV 2
VH1 Classic
DW-TV
Bloomberg EU
CNBC
Al Jazeera English
TW1
TiJi
Animaux
Chasse et Peche
Escales
Encyclopedia
Supreme Master TV
Vizioni Plus
Folk Plus
Chan 225
EinsFestival (HD)
3DTV Promo (P) (3D-HD)
Disney XD
I-Concerts HD

fiston
Faca
Prispevkov: 178
Pridružen: 3. Okt 2011 ob 10:47
T-2: Že imam
Paket: T4 VDSL

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a fiston » 19. Okt 2011 ob 17:54

Nekatere so ukinili že prej, ampak zgleda so jih še nekaj. MCM Top so že prej, pa oni drugi MCM Hits tudi, MTV so zdaj sneli vse razen Adria, tudi MTV Rocks pri meni ni več. Pa VH1 Classic tudi ni več prej sta bila oba tudi VH, mi je bil pa od glasbenih VH1 Classic najboljši.

Kaj so vse umaknili, namesto tega pa nametali ono šiptarsko in makedonsko.
Mogoče bodo še dali kaj nazaj, mogoče ne. Upam da bodo. Bi moralo vse dalati že predzadnji petek. Kolikor je meni znano, je problem ker bi morali zamenjati opremo za strimanje tv kanalov, ker je ta preslaba da bi še nove kanale dali zraven. Zato pa so tudi nametali one šiptarske in makedonske, ker te gleda malo ljudi, one ki bi jih več pa ne upajo, da se jim vse ne sesede. Če bodo pa sploh dobili novo opremo, pa je vprašanje, ker nimajo denarja. Kolikor sem bral je bila prejšnji mesec spet milijonska izguba. No saj če bi bila že prisilna poravnava zaključena potem ne bi bila, ker potem ne bi bilo toliko obresti. Tako mogoče sploh ne bo nič, dokler ne bo ona prisilna poravnava zaključena (če sploh bo), ker ne bo denarja za novo opremo.
Glede na to da so umaknili toliko programov in nekatere tudi precej dobro gledane (recimo MTV VH1 možno da bodo na staro opremo spravili yugo paket), samo verjetno bodo morali še kaj umakniti, ali pa bodo potem ko ne bo delalo tako kot bi moralo.
Zdaj je samo vprašanje za kaj se bodo odločili, verjetno za yugopaket pa četudi na stari opremi. Glede na to, da so L paket zmanjšali za cel evro in da bi za yugopaket pobirali 7 evrov bi bilo logično, da bi sforsirali yugopaket, pa iz L paketa odstranili še par drugih programov, pa mogoče znižali še za evro, pe vedno je 5 evrov plusa.
Eto, to je ta žalostan zgodba zakaj še ni yugopaketa, nima nič veze z nekimi avtorskimi pravicami, tako kot se je dosti pisalo.

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 19. Okt 2011 ob 18:03

Aha,
trenutno ne delujejo nekateri glasbeni kanali zaradi tehničnih težav,
in če bi res imeli takšno izgubo kot je bilo pisano, kako da smo do tega mesca brez težav shajali,
kar se pa opreme tiče je pa res malo zakompliirano, vse kar naročimo nam dostavijo v nekaj tednih in ne dneh.
lp

Snapy3
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 19. Okt 2011 ob 21:00
T-2: Že imam
Paket: T4 20/2

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a Snapy3 » 19. Okt 2011 ob 21:05

Zdravo

Imam vdsl2. Na modem od t-2 imam priključeno port1: PC, port2: router tplink. IPTV mi normalno deluje na PC, ki je povezan na port1 in na enemu računalniku ki je povezan na router. Danes sem na router priključil še drugi računalnik in želel preko njega zagnati IPtv, ta ne deluje, kljub temu da sta na ostalih dveh računalnikih IPtvja zaprta. Poskusil sem z disablanjem firewalla a ne pomaga. Kakšen nasvet ?

Uporabniški avatar
Ika13
Navdušenec
Prispevkov: 552
Pridružen: 29. Apr 2007 ob 20:50
T-2: Že imam
Kraj: Kidričevo

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a Ika13 » 19. Okt 2011 ob 22:21

Router ti mora omogočat multicast, ni zadost samo, da onemogočiš firewall.
Napiši kakšen router uporabljaš?
lp, Ika13

sosko
Znanec
Prispevkov: 73
Pridružen: 9. Maj 2006 ob 10:10
T-2: Že imam
Paket: brezčasni VDSL
Kraj: Koper

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a sosko » 19. Okt 2011 ob 22:30

Playlista iz katere so odstranjeni nedelujoči programi.
Priponke

[Razširitev m3u Je bila deaktivirana in je ni mogoče prikazati.]

Slika

casual
Faca
Prispevkov: 156
Pridružen: 2. Jun 2007 ob 09:19
T-2: Že imam

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a casual » 20. Okt 2011 ob 08:06

slow_slow napisal/-a:Aha,
trenutno ne delujejo nekateri glasbeni kanali zaradi tehničnih težav,
in če bi res imeli takšno izgubo kot je bilo pisano, kako da smo do tega mesca brez težav shajali,
kar se pa opreme tiče je pa res malo zakompliirano, vse kar naročimo nam dostavijo v nekaj tednih in ne dneh.
lp
Naj ti to ne bo upanje ce ste shajali do sedaj z plačami oz z dobavo opreme. Kakor sem ti ze omenil sem dal jest ze eno prisliko in stečaj čez. Plače so pogoj da podjetje lahko posluje, tko da če že v začetku ne bi bilo plač potem bi lahko že takoj razglasili stečaj, tko da ste odvisni predvsem od upnikov, v prvi vrsti banke, davčna...itd. dejte že to opremo nabavt pa da lahko gledamo vse programe v miru :!:

casual
Faca
Prispevkov: 156
Pridružen: 2. Jun 2007 ob 09:19
T-2: Že imam

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a casual » 20. Okt 2011 ob 08:08

fiston napisal/-a:Nekatere so ukinili že prej, ampak zgleda so jih še nekaj. MCM Top so že prej, pa oni drugi MCM Hits tudi, MTV so zdaj sneli vse razen Adria, tudi MTV Rocks pri meni ni več. Pa VH1 Classic tudi ni več prej sta bila oba tudi VH, mi je bil pa od glasbenih VH1 Classic najboljši.

Kaj so vse umaknili, namesto tega pa nametali ono šiptarsko in makedonsko.
Mogoče bodo še dali kaj nazaj, mogoče ne. Upam da bodo. Bi moralo vse dalati že predzadnji petek. Kolikor je meni znano, je problem ker bi morali zamenjati opremo za strimanje tv kanalov, ker je ta preslaba da bi še nove kanale dali zraven. Zato pa so tudi nametali one šiptarske in makedonske, ker te gleda malo ljudi, one ki bi jih več pa ne upajo, da se jim vse ne sesede. Če bodo pa sploh dobili novo opremo, pa je vprašanje, ker nimajo denarja. Kolikor sem bral je bila prejšnji mesec spet milijonska izguba. No saj če bi bila že prisilna poravnava zaključena potem ne bi bila, ker potem ne bi bilo toliko obresti. Tako mogoče sploh ne bo nič, dokler ne bo ona prisilna poravnava zaključena (če sploh bo), ker ne bo denarja za novo opremo.
Glede na to da so umaknili toliko programov in nekatere tudi precej dobro gledane (recimo MTV VH1 možno da bodo na staro opremo spravili yugo paket), samo verjetno bodo morali še kaj umakniti, ali pa bodo potem ko ne bo delalo tako kot bi moralo.
Zdaj je samo vprašanje za kaj se bodo odločili, verjetno za yugopaket pa četudi na stari opremi. Glede na to, da so L paket zmanjšali za cel evro in da bi za yugopaket pobirali 7 evrov bi bilo logično, da bi sforsirali yugopaket, pa iz L paketa odstranili še par drugih programov, pa mogoče znižali še za evro, pe vedno je 5 evrov plusa.
Eto, to je ta žalostan zgodba zakaj še ni yugopaketa, nima nič veze z nekimi avtorskimi pravicami, tako kot se je dosti pisalo.

Verjemi mi da bodo imeli več naročnikov ( novih in starih ) s temi programi kakor pa s tistimi, in s tem tudi več dobička, sam vprašanje je pa če jih bodo vključili, v nasprotnem primeru jih pa lahko veliko zgubijo.

paketek
Novinec
Prispevkov: 13
Pridružen: 2. Nov 2007 ob 23:41
T-2: Že imam

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a paketek » 20. Okt 2011 ob 08:33

zdravo


to temo sem prečesal glede vlc-ja . Zdi se mi nekako smešno da je delovalo sedaj pa noče več. Torej imam vdsl1 ter brezžični modem. Prek brezžičnega modema dostopam do interneta ,prek mrežne pa do T2 televizije. Nastavil sem vse tako kot je napisano par strani nazaj ,vendar mi ne deluje več. Izbrisal vse drajverje ,in na novo naložil ,ne pomaga. Če vklopim samo t2 televizijo direkrtno,brez ip-jev deluje,če ročno vpišem ip v mrežno in v vlc pa ne gre ,samo potem ne deluje internet ,oboje mi ne klapa več ? kakšna rešitev

Zaklenjeno