Teleing in njihove fore

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
voyager2
Guru
Prispevkov: 999
Pridružen: 9. Mar 2007 ob 17:59
T-2: Že imam
Paket: T4 300/100 Telekom GPON
Kraj: Ljubljana

Re: Teleing in njihove fore

Odgovor Napisal/-a voyager2 » 5. Jul 2008 ob 10:33

Mark napisal/-a:1. ohraniš obstoječo T-2 programsko shemo
2. naročiš teleing maxi in gledaš xxx dalje!
Mark, mislim da je NN napisal, da je vrstni red pomemben, torej bi šlo nekako takole
1. naročiš teleing maxi - dobiš xxx + ostale programe maxi sheme, izgubiš T2 osnovno shemo
2. nazaj naročiš T2 shemo kot dodatni paket za 5,5 EUR - gledaš vse programe maxi in T2 osnovnega paketa)

Nič več ne bo tako kot je bilo. :hmm:

Uporabniški avatar
BOBI
Starešina
Prispevkov: 2139
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 19:44
T-2: Že imam
Paket: Full kasko na fibru + UMTS
Kraj: Šiška

Re: Teleing in njihove fore

Odgovor Napisal/-a BOBI » 5. Jul 2008 ob 11:04

Vprašanje je če ni potrebna še naročnina 6€ :hmm:
Če ni potrebna, bi bilo zelo interasentno vzeti ta dva paketa!

Uporabniški avatar
Simi
Navdušenec
Prispevkov: 511
Pridružen: 23. Okt 2006 ob 21:12
T-2: Še nimam

Re: Teleing in njihove fore

Odgovor Napisal/-a Simi » 5. Jul 2008 ob 11:38

Za Š2 me zanima ali bo poleg prenosov slovenskih lig predvajal tudi kakšne tuje ?Ali se bodo morda z Š1pokrivale tekme ki so istočasno? A ma kdo kakšno informacijo o tem? Hvala in LP

shorto
T-2jevec
Prispevkov: 395
Pridružen: 16. Feb 2007 ob 01:15
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Teleing in njihove fore

Odgovor Napisal/-a shorto » 5. Jul 2008 ob 12:55

BOBI: plačuje se samo 12€ oz. 11,50€ za katerikoli paket in je 6€ naročnine že vračunane v obeh paketih.

ally12 kako si vedel? Konec vsakega popoldanskega šihta se ob 23ih zberemo in skupaj kujemo načrte kako bomo uproabnike zajebavali, nato pa nas kasneje obišče hipnotizer in nas hipnotizira da mamo potem oprane možgane... Mislim fak kak si nap pogruntu ne morm vrjet. Pa kaj res mislite da nam govorijo točno kaj moramo pisat po forumih al kiga no? FFS jst vam tukaj pišem kaj smo dobili iz uradnega maila od Teleinga in nam nihče ni naročil kaj moramo govoriti, in če vam kaj ni jasno lahko tudi maile povete pa dubite maile od Telinga... Mislim hja0 samo smejims e še lhka nekaterim psotom.

Oz. tak bom rekel, včasih bi tudi sam protestiral glede tega, ker tudi sam nebi pomoje vrjeu T-2ju tako kot mnogi tukaj ne, in tudi če kdo pogleda moje starejše poste preden sem bil zaposlen je bilo temu res tako. Zdj pa preprosto vidim da je dejansko zadeva resnična vsaj tisto kar pride iz ust NNja in nas ostalih zaposlenih pri T-2ju. Tak da vas ne obtožujem da tako mislite glede vsega tega ampak, pač tudi če bote tukaj nekaj pisali je resnica to kar se je izustilo iz naših ust, oz. kar se je napisalo iz naših tipkovnic. Jst sm čisti primer, kako dejansko vidiš, kako stvari potekajo ko si enkrat zaposlen in kako razmišlaš ko si samo uporanik oz. ko enkrat vidiš zakaj se gre...

Uporabniški avatar
BOBI
Starešina
Prispevkov: 2139
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 19:44
T-2: Že imam
Paket: Full kasko na fibru + UMTS
Kraj: Šiška

Re: Teleing in njihove fore

Odgovor Napisal/-a BOBI » 5. Jul 2008 ob 13:07

Hvala za odgovor!

ally12
Nadebudnež
Prispevkov: 414
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Kranj

Re: Teleing in njihove fore

Odgovor Napisal/-a ally12 » 5. Jul 2008 ob 13:20

@shorto
Res je T-2 zakon. Zdej ti bom navedu dejstva vašega zakonizma:
1. septembra 07 sem vzel HDTV vmesnik, v poslovalnici T-2 (uradni!) so mi rekli, da si naj kupim HDMI kabel, ker bo s scartom slika fejst slabša. Naredim kot mi naročijo, doma priklopim in vidim kaj: razvlečeno sliko. Tako sliko gledam točno 14 dni, ko mi popustijo živci in priklopim scart. Kolk časa ste rabil za ureditev SW, pa oceni sam. Ker bojo tvoje ocene definitivno drugačne od mojih.
2. oktober 07 ne bom raje omenjal - sam si poglej arhiv in zgodovino delovanja v tem mesecu.
3. IP radio - aja to ne oglašujete in pol je lahk sranje (pol lahk v "najboljšem sosedu" pol izdelkov prodajajo odprtih, s pretečenim rokom, že degustiranih,...).
4. HBO - kljub temu da se oglašujete kot najcenejši, najboljši... in oh in sploh obstaja v Sloveniji nekaj ponudnikov, ki paket ponujajo ceneje (poišči sam).
5. RAI - samo tri številke - 18, 11, 2007.
6. Šport TV - edino T-2 ga ne more vklopit, tega bom zbrisal, če se mu bo septembra Sportklub približal. Ali pa če bo T-2 dobil druge programe (glede na zadnje dogodke v to ne verjamem). Kaj pa je že blo s sliko Š1? Plačljivga Š1! Dva mesca?!?
7. Naveza T-2-Teleing in 7.5. ter 1.7. - sramota, katastrofa. Jasn je, da ste ves čas vedel za plan. Dokaz za to je 7.5. vklop paketa Teleing mini, nekak logičn je, da bo sledil še maxi.
8. Podnapisi Travel, Animal.

Ti je to dovolj? To se je dogajal od septembra 07, se pravi v zadnjih devetih mesecih. Da te spomnem, v tem času lahk dobiš otroka.

Komu ti želiš kej dopovedat? Kaj pa če bi mal razmislu in si TI (in ostali T-2jevci) pustu kej dopovedat? Zdej se pa hipnotiziri kolker se hočeš in s komer se hočeš. :grrpc: Da ti še to povem - za mene je debata zaklučena in ti ne bom več odgovarjal.

P.S. sej bi ti reku, da si poglej še en drug moj post, pa ste ga žal že zbrisal... prav tako z dejstvi.
Zadnjič spremenil ally12, dne 5. Jul 2008 ob 13:42, skupaj popravljeno 2 krat.
Slika

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Teleing in njihove fore

Odgovor Napisal/-a tonimona » 5. Jul 2008 ob 13:40

shorto napisal/-a:BOBI: plačuje se samo 12€ oz. 11,50€ za katerikoli paket in je 6€ naročnine že vračunane v obeh paketih.

ally12 kako si vedel? Konec vsakega popoldanskega šihta se ob 23ih zberemo in skupaj kujemo načrte kako bomo uproabnike zajebavali, nato pa nas kasneje obišče hipnotizer in nas hipnotizira da mamo potem oprane možgane... Mislim fak kak si nap pogruntu ne morm vrjet. Pa kaj res mislite da nam govorijo točno kaj moramo pisat po forumih al kiga no? FFS jst vam tukaj pišem kaj smo dobili iz uradnega maila od Teleinga in nam nihče ni naročil kaj moramo govoriti, in če vam kaj ni jasno lahko tudi maile povete pa dubite maile od Telinga... Mislim hja0 samo smejims e še lhka nekaterim psotom.

Oz. tak bom rekel, včasih bi tudi sam protestiral glede tega, ker tudi sam nebi pomoje vrjeu T-2ju tako kot mnogi tukaj ne, in tudi če kdo pogleda moje starejše poste preden sem bil zaposlen je bilo temu res tako. Zdj pa preprosto vidim da je dejansko zadeva resnična vsaj tisto kar pride iz ust NNja in nas ostalih zaposlenih pri T-2ju. Tak da vas ne obtožujem da tako mislite glede vsega tega ampak, pač tudi če bote tukaj nekaj pisali je resnica to kar se je izustilo iz naših ust, oz. kar se je napisalo iz naših tipkovnic. Jst sm čisti primer, kako dejansko vidiš, kako stvari potekajo ko si enkrat zaposlen in kako razmišlaš ko si samo uporanik oz. ko enkrat vidiš zakaj se gre...
@ shorto
Na kratko. Na HD-ju sem že 3x dobil priznanje tvojih sodelavcev (ni izključeno, da nisi bil ti med njimi), da jim je bilo naročeno, da tako govorijo,(glej ga zlomka, šlo je za enake trditve kot tu na forumu) na tri vsebinsko različna vprašanja na pr mail dobil tri ENAKE odgovore. No če si resnicoljub ali lahko zanikaš informacijo, da so Vas na HD-ju za dogodek 1.7.2008 vnaprej pripravili in Vas inštruirali kakšne odgovore lahko daste.

Pa še vprašanje tebi kot insiderju: Če imaš oba paketa plačaš 12€ Teleing (tu naj bi bilo že 6€ naročnine)+ Osnovna programska shema T-2 5,50 € ali plačaš tudi pri osnovnem paketu T-2 še enkrat 6€ naročnine?
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Uporabniški avatar
mlevaz
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 28. Okt 2007 ob 20:27
T-2: Že imam
Paket: T-4 Optika
Kraj: Koper

Re: Teleing in njihove fore

Odgovor Napisal/-a mlevaz » 5. Jul 2008 ob 14:23

Hehe :hmm:

Uporabniški avatar
leroy
Znanec
Prispevkov: 52
Pridružen: 28. Jan 2008 ob 10:57
T-2: Že imam
Paket: 100/10

Re: Teleing in njihove fore

Odgovor Napisal/-a leroy » 5. Jul 2008 ob 14:35

Spoštovani,

Še vedno imate možnost spremljati vsebine, ki jih v omrežju T-2 ponuja TELEING. Z 1.7. smo prešli na lastno IPTV platformo (več o tem lahko preberete na povezavi http://www.teleing.si/si/index.php?sklo ... &novica=71) . V kolikor želite izpolnite spletno naročilo na povezavi: http://www.teleing.si/si/index.php?sklo ... dba_paketi vse ostalo bomo uredili mi. V programski shemi so tudi testno vsi programi Mediaset, ki ste jih lahko spremljali dosedaj.

Lep pozdrav,
administrator
TELEING d.o.o.
www.teleing.si


...in da naredim celo štalo s preklopi in naročninami in mi čez mesec ali dva ukinejo Mediaset, krneki res.

DaG1
Znanec
Prispevkov: 64
Pridružen: 1. Okt 2007 ob 22:20
T-2: Že imam

Re: Teleing in njihove fore

Odgovor Napisal/-a DaG1 » 5. Jul 2008 ob 14:50

shorto: prosil bi te, če se malce potrudiš pri pisanju svojih vpisov. Še posebej glede na dejstvo, da si na forumu kot neuradnik T2, tvoji vpisi pa ne zadoščajo za pozitivno oceno v petem razredu osnovne šole. Pri človeku, ki tako piše ni pričakovati kvalitetnih vpisov, za kar si ti dokaz.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8485
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Teleing in njihove fore

Odgovor Napisal/-a kitl » 5. Jul 2008 ob 14:56

Ne vem od kje tebi, da je shorto ne uradnik. Tega jaz ne vidim nikjer v njegovem opisu oziroma lahko samo sklepam, da je. Za to se tudi na forumu ne predstavlja kot ne uradnik in je član foruma kot vsi ostali uporabniki. Prosim vas, da postanete malo manj žaljivi do ne uradnikov oziroma uporabnikov, ki vam skušajo pomagati. V nasprotnem primeru se bo začelo na forumu izvajati diktatura, ki pa verjamem, da ne bo nikomur všeč.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
nathanhund
Guru
Prispevkov: 854
Pridružen: 4. Dec 2007 ob 13:34
T-2: Še nimam
Paket: migriral na A1
Kraj: Poljčane

Re: Teleing in njihove fore

Odgovor Napisal/-a nathanhund » 5. Jul 2008 ob 14:58

@ shorto
a se še nisi zbudo iz hipnoze da bi podal svoje tehtne odgovore na očitke ki so ti izrečeni zgoraj, vse je res kar se ti očita sam ti nisi sposoben tega priznat oziroma dojet, kar je še en dokaz kako imaš sprane možgane, in prosim da nehaš klobasat da s pron kanali nimate nič, ker so bili itak teleingovi,(to si napisal v enem izmed tvojih veleumnih postov), a pozabljaš kako so stale stvari pred tem ko večina nas sploh ni vedla da teleing sploh obstaja, dokler niste začeli vi mutiti z njimi da ste se oprali pred pritiski cerkvenih ukazov............. :hudicek:
LP Robert

voyager2
Guru
Prispevkov: 999
Pridružen: 9. Mar 2007 ob 17:59
T-2: Že imam
Paket: T4 300/100 Telekom GPON
Kraj: Ljubljana

Re: Teleing in njihove fore

Odgovor Napisal/-a voyager2 » 5. Jul 2008 ob 15:01

Wannabe se je zaposil in zdej mršala špila. Kje tak kader dobijo res ne vem.

Uporabniški avatar
BOBI
Starešina
Prispevkov: 2139
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 19:44
T-2: Že imam
Paket: Full kasko na fibru + UMTS
Kraj: Šiška

Re: Teleing in njihove fore

Odgovor Napisal/-a BOBI » 5. Jul 2008 ob 15:07

Očitno opozorila in prošnje ne zaležejo več!
LOCK

Zaklenjeno