Paketi

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Cwalk
Znanec
Prispevkov: 71
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 21:03
T-2: Še nimam
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a Cwalk » 21. Mar 2006 ob 14:52

sir.mandic napisal/-a:10k stane 10/2 Mbit/s razvezani dostop do interneta - torej brez dodatnega stroska za telefon.
8,5k stane 10/2Mbit/s skupni dostop do interneta - torej dodatno placujes se PSTN ali ISDN naročnino (Telekomu).
A ni da se tega zavedam že razvidno iz mojega posta?

Okej, nekateri lahko komot živite brez stacionarnega telefona (čeprav nepotrebno plačujete visoke impulze za klice GSM>PSTN) samo je treba pri T2 (in pri večino ostalih braodband povezavah) vedno imeti en stacionarec, ki je druga storitev in od katerega imaš druge koristi, tako da nevem zakaj bi bilo treba naročnino le tega vštevati v ceno za pakete samega interenta.

zagorc
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 21. Mar 2006 ob 19:22
T-2: Še nimam
Kraj: Nikjer

Odgovor Napisal/-a zagorc » 21. Mar 2006 ob 19:35

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Malkec » 21. Mar 2006 ob 19:37

Cwalk napisal/-a:
sir.mandic napisal/-a:10k stane 10/2 Mbit/s razvezani dostop do interneta - torej brez dodatnega stroska za telefon.
8,5k stane 10/2Mbit/s skupni dostop do interneta - torej dodatno placujes se PSTN ali ISDN naročnino (Telekomu).
A ni da se tega zavedam že razvidno iz mojega posta?

Okej, nekateri lahko komot živite brez stacionarnega telefona (čeprav nepotrebno plačujete visoke impulze za klice GSM>PSTN) samo je treba pri T2 (in pri večino ostalih braodband povezavah) vedno imeti en stacionarec, ki je druga storitev in od katerega imaš druge koristi, tako da nevem zakaj bi bilo treba naročnino le tega vštevati v ceno za pakete samega interenta.
Sej jih ne vštevaš, ampak prištevaš :shock:

S ceno pa si na istem, če imaš t-2 telefonijo ali pa pstn od telkota in internet (seveda isti paket).

Cwalk
Znanec
Prispevkov: 71
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 21:03
T-2: Še nimam
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a Cwalk » 21. Mar 2006 ob 20:57

Malkec napisal/-a:
Cwalk napisal/-a: A ni da se tega zavedam že razvidno iz mojega posta?

Okej, nekateri lahko komot živite brez stacionarnega telefona (čeprav nepotrebno plačujete visoke impulze za klice GSM>PSTN) samo je treba pri T2 (in pri večino ostalih braodband povezavah) vedno imeti en stacionarec, ki je druga storitev in od katerega imaš druge koristi, tako da nevem zakaj bi bilo treba naročnino le tega vštevati v ceno za pakete samega interenta.
Sej jih ne vštevaš, ampak prištevaš :shock:

S ceno pa si na istem, če imaš t-2 telefonijo ali pa pstn od telkota in internet (seveda isti paket).
Ne vštevaš ampak prištevaš? Lol koja je pa tukaj razlika? Ne razumem te čist glede tega. Jaz sem mislil navajat ceno polno razvezanega dostopa (net+telefon) za sam internet.

Ja sej to je moj poin da si na istem. Zakaj potem še vedno folk govori da je napr. 10/2 paket 10k če je pa 8500?. Ostalo je za telefon, ne več internet :roll: To je pa važno glede primerjave cene z drugimi ponudniki kot so napr. kabel. Potem pa nekdo primerja recimo en Telemachov paket pa T2 jev in da ceno polno razvezanega dostopa :roll:

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Malkec » 21. Mar 2006 ob 21:45

Imo je to marketinška strategija 8)

Zaklenjeno