Nedelovanje določenega programa (staro)

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Jerry
Legenda
Prispevkov: 1068
Pridružen: 22. Jun 2006 ob 17:11
T-2: Že imam
Paket: VDSL:10/2+IPTV
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Jerry » 21. Feb 2007 ob 10:18

Pa sej zdej ze 100 let usi vemo da bo tema ne? Je bla in bo, ker pac tko ce hocs da je vse po reglcih more bit. Ne vem kaj morite, edin tole pac k so kiksnl pa se orf1 zatemnil, jebi ga se zgodi.
Tko da zdej ze 14 dni prej vete da bo naslednic spet tema :D

edit: plus dons k so se tekme :)
SpaceInvader!
Slika

Uporabniški avatar
Steni
Model
Prispevkov: 315
Pridružen: 26. Okt 2006 ob 19:32
T-2: Že imam
Paket: OranžniDiamant
Kraj: Ravne na Koroškem

Odgovor Napisal/-a Steni » 21. Feb 2007 ob 10:40

kitl napisal/-a:Hehe ravno hotel predlagati. Tako je TV3 ven iz liste pa nič zatmenitev več :D
Zato se pa jaz podpišem pod kitl-ov citat :wink:
Slika
Slika FTTH

buhica
Model
Prispevkov: 265
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 16:46
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10+1HDTV+1TV+telefon

Odgovor Napisal/-a buhica » 21. Feb 2007 ob 12:20

maxmagnus napisal/-a:T-2 bi moral predvsem skrbeti za interese svojih uporabnikov, ne pa za interese TV3. Zatemniti bi morali šele na podlagi sodne odredbe in šele takrat, ko bi tudi vsi ostali opreaterji v Sloveniji zatemnili, ne pa, da zatemnijo sliko zaradi nekega dopisa poslanega od TV3. Na žalost pa na T-2 namesto, da bi bili zadnji v Sloveniji, ki zatemnijo sliko, so pa vedno prvi in prehitijo tako Siol, kot tudi vse kabelske operaterje...

Zatemnijo celo nekatere informativne oddaje na HTV-2 med prenosom dveh tekem, pa čeprav nimajo prav nobene veze s TV3 in pravicami za prenose tekem...

Včeraj sem se pritožil na helpdesk, zakaj so zatemnili tudi ORF2, pa so mi odgovorili, da je tako zahteval od njih TV3... Prosim vas lepo, a se delate norca iz nas, pa saj na ORF2 sploh ni bilo nobenega nogometa, ampak lastni program od ORF, ki ga proizvaja ORF, katerega predvajanje nima TV3 nobene pravice preprečiti...
Se v popolnosti strinjam, T-2 s tako malomarnostjo res ne sodi nikamor kakor na sam podn... :evil:

Pa kolikor sem jaz uspel "bedeti" še nekaj časa po tekmi ni bilo razen teme na ORF1 in ORF2 še dooooooooolgo nič po 22.40... :x :evil:

Pa še to:
Hvala T-2 da lahko namesto prenosov tekem v ligi pravkov v načinu 16:9 in odličnim tonom na ORF, "hvaležni" gledalci gledamo slabšo kvaliteto slike na TV-3 in s komentarji za bruhat... :evil:

Uporabniški avatar
ervins
Model
Prispevkov: 223
Pridružen: 17. Nov 2006 ob 15:36
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant, FTTH
Kraj: Kranj/Primskovo

Odgovor Napisal/-a ervins » 21. Feb 2007 ob 12:29

Ne vem zakaj se vršijo zatemnitve tv programov na račun TV3.Pa saj to je komercialni program ki se financira iz reklam.Za tv.Slo sem za,saj plačujemo prispevek,Ampak TV3-Haloo
Slika

Uporabniški avatar
total
Model
Prispevkov: 201
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 12:44
T-2: Že imam
Paket: 20/4 VDSL + 2 telefona + IPTV
Kraj: Škofja Loka

Odgovor Napisal/-a total » 21. Feb 2007 ob 12:50

Zatemnitev je totalna bedarija. :roll:

Ravno včeraj sem bral na Nogomaniji, da je TV3 kupil pravice za prenašanje EURA 2008 in bo med prvenstvom zahteval zatemnitev tujih programov, ki tekme prenašajo. :evil:
Slika
Čakal 33 dni.

Uporabniški avatar
ervins
Model
Prispevkov: 223
Pridružen: 17. Nov 2006 ob 15:36
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant, FTTH
Kraj: Kranj/Primskovo

Odgovor Napisal/-a ervins » 21. Feb 2007 ob 12:55

Zagotovo bo tudi POP tv zahtevala zatemnitve za prenose F1.Le kdo bo prenašal Ališiča.Še dobro da sem obdržal stari dobri sat reciver in krožnik,da bom gledal na RTL.
Slika

OrionLady
Nadebudnež
Prispevkov: 430
Pridružen: 11. Jun 2006 ob 14:56
T-2: Že imam
Paket: optika T4
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a OrionLady » 21. Feb 2007 ob 16:39

ervins napisal/-a:Ne vem zakaj se vršijo zatemnitve tv programov na račun TV3.Pa saj to je komercialni program ki se financira iz reklam.Za tv.Slo sem za,saj plačujemo prispevek,Ampak TV3-Haloo
Saj ravno v tem je point vsega skupaj... TV3 se financira iz reklam, kar pomeni, da je prostor med raznimi tekmami vreden več, saj nikjer drugje ne moreš gledati.
Več gledalcev = več potencialnih strank = več denarja (ki so ga oglaševalci pripravljeni plačati za tistih par sekund) = več denarja, ki se steka TV3 v žep :)

Pa še to, ne zdi se mi fer od TV3-ja da to počne (da me ne bo kdo zdaj napadel)... ampak tako se v današnjem svetu dela, na žalost

Uporabniški avatar
Jerry
Legenda
Prispevkov: 1068
Pridružen: 22. Jun 2006 ob 17:11
T-2: Že imam
Paket: VDSL:10/2+IPTV
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Jerry » 21. Feb 2007 ob 16:41

ervins napisal/-a:Zagotovo bo tudi POP tv zahtevala zatemnitve za prenose F1.Le kdo bo prenašal Ališiča.Še dobro da sem obdržal stari dobri sat reciver in krožnik,da bom gledal na RTL.
Za formulo se nikol ni bla tema. Mal ze bluzite, en bl k ta drug.
SpaceInvader!
Slika

Uporabniški avatar
Tedy
Navdušenec
Prispevkov: 512
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 20:51
T-2: Že imam
Paket: 100/10
Kraj: KR

Odgovor Napisal/-a Tedy » 21. Feb 2007 ob 19:47

počasi mi že greste na živce s temi zatemnitvami....
Slika

maxmagnus
Guru
Prispevkov: 943
Pridružen: 7. Jul 2006 ob 16:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum

Odgovor Napisal/-a maxmagnus » 21. Feb 2007 ob 20:51

Pa ne morem verjet, kaj se gredo s temi zatemnitvami na T-2

Sedaj so spet zatemnili ORF1... pa na ORF1 danes sploh ne prenašajo tekme...

Uporabniški avatar
total
Model
Prispevkov: 201
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 12:44
T-2: Že imam
Paket: 20/4 VDSL + 2 telefona + IPTV
Kraj: Škofja Loka

Odgovor Napisal/-a total » 21. Feb 2007 ob 20:54

DSF-a ne boste zatemnili? :roll:
Slika
Čakal 33 dni.

Uporabniški avatar
Anubis
Legenda
Prispevkov: 1316
Pridružen: 19. Mar 2006 ob 16:05
T-2: Že imam
Paket: 100/10
Kraj: Zokiville

Odgovor Napisal/-a Anubis » 21. Feb 2007 ob 20:54

OrionLady napisal/-a: Več gledalcev = več potencialnih strank = več denarja (ki so ga oglaševalci pripravljeni plačati za tistih par sekund) = več denarja, ki se steka TV3 v žep :)

Pa še to, ne zdi se mi fer od TV3-ja da to počne (da me ne bo kdo zdaj napadel)... ampak tako se v današnjem svetu dela, na žalost

...in to je samo se en izmed nacinov, s katerimi se medijske hise skusajo izogniti novim pravilom igre v globalni vasi. Ce bi slo po klasicnih pravilih urejenega trga, bi bili na voljo pac vsi kanali, ki se jih na dolocenem mestu da ujeti, kupci-gledalci pa bi odlocali (vsak zase), katerega bodo gledali - posteno in glede na ponudbo/komentatorje/ostalo.

To je priblizno tako, kot bi Gorenjka prepovedala prodajati tuje cokolade, ker ima ona pravice za slovenski trg. :roll:

maxmagnus
Guru
Prispevkov: 943
Pridružen: 7. Jul 2006 ob 16:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum

Odgovor Napisal/-a maxmagnus » 21. Feb 2007 ob 20:56

total napisal/-a:DSF-a ne boste zatemnili? :roll:
ne kliči hudiča...

flier
Model
Prispevkov: 287
Pridružen: 15. Sep 2006 ob 09:39
T-2: Še nimam

Odgovor Napisal/-a flier » 22. Feb 2007 ob 20:26

roscha napisal/-a:Na čigavo zahtevo temnite signal, in zakaj tega ne počne tudi Shitol ter kablarji? Logika?!
V torek je SiOL zatemnil, vceraj ne (pomota ?). Telemach tudi zatemni, je pa zanimivo da zvok pustijo pri miru. :)

weby
Navdušenec
Prispevkov: 579
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 12:43
T-2: Že imam
Paket: OD HBO

Odgovor Napisal/-a weby » 22. Feb 2007 ob 21:35

Am ... kje ima pa MTV Adria podnapise?

Zaklenjeno