Kocke, prekinjanje, štekanje...

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
LexLuthor
Nadebudnež
Prispevkov: 355
Pridružen: 27. Feb 2008 ob 17:54
T-2: Že imam
Paket: brezčasna optika 100/10
Kontakt:

Re: Kocke, prekinjanje, štekanje...

Odgovor Napisal/-a LexLuthor » 1. Sep 2010 ob 23:56

NG HD je spet brez zvoka... :nevem:

Uporabniški avatar
Ris3d
Model
Prispevkov: 240
Pridružen: 9. Okt 2007 ob 23:03
T-2: Že imam
Paket: VDSL2 1/256 + 1 IP TV + IP tel
Kraj: NM

Re: Kocke, prekinjanje, štekanje...

Odgovor Napisal/-a Ris3d » 2. Sep 2010 ob 11:46

dule17 napisal/-a:Se strinjam, glede na to kar se gleda, bi satelitska + DVB-t povsem zadostovala.
Športa ne gledam, MTV in ex. yu turbo kanalov tud ne, filmi vemo kakšni so na TV1000 in podobnih kanalih (v glavnem že vse videno), dokumentarci na Discovery, NGC, pa tud Histrory Ch. se pa večinoma ponavljajo... DVB-T bo čez kako leto imel skoraj 20 programov, pa tudi kašn HD se bo že najdu "v luftu". Zaenkrat sem še obdržu ipTv priključek, vendar je amino večinoma izštekan, VLC pa zlo redko zalaufam, tko da škoda dajat še tistih 9 €. Frendica je pred dnevi že skenslala ipTV. TV skoraj ne gleda, njen najstniški sin si bo sat. nabavu, "zemeljske" kanale pa bo mel prek DVB-T...

Uporabniški avatar
srus
Model
Prispevkov: 212
Pridružen: 26. Feb 2009 ob 12:08
T-2: Že imam
Paket: vse

Re: Kocke, prekinjanje, štekanje...

Odgovor Napisal/-a srus » 5. Sep 2010 ob 17:52

Zatikajo se Sport Live 1 (bivši DSF), Hustler, Fox News (ta že od vedno)
Ne dela Free X TV2.

gzii

Re: Kocke, prekinjanje, štekanje...

Odgovor Napisal/-a gzii » 8. Sep 2010 ob 12:51

Ne vem, če ima sploh smisel še pisati na tem forumu....

Slika

Prebeznik
Faca
Prispevkov: 148
Pridružen: 23. Feb 2009 ob 17:09
T-2: Že imam
Paket: Oranžni d. FTTH 1000/200
Kraj: Zgornja Besnica

Re: Kocke, prekinjanje, štekanje...

Odgovor Napisal/-a Prebeznik » 8. Sep 2010 ob 14:21

1. Forum je neuradni
2. Na forumu se nahaja skupina t.i. Neuradnikov - to so ljudje, ki so bodisi zaposleni na T-2 ali pa sodelujejo s T-2.
3. Sporočila, dejanja in mišljenja Neuradnikov so njihova lastna, torej subjektivna in ne predstavljajo podjetja T-2.
4. Neuradniki vam niso dolžni odgovoriti, reagirati, posredovati, jamčiti ali zagovarjati česarkoli v zvezi s T-2, ker so tukaj prostovoljno in izven delavnega časa.
5. Do neuradnikov se spoštljivo obnašajte, saj bi bil brez njih forum dosti bolj brezvezen, tako pa nam lahko povedo marsikaj zanimivega in odgovorijo na marsikatero vprašanje.
6. T-2 lahko kritizirate, vendar konstruktivno in brez ponavljanja. Ker je to neuradni forum, ne bo čisto nič pomagalo, če v vsaki temi težite o enem in istem problemu.

Vendar imaš veliko več možnosti za rešitev problema če "težiš" tukaj kot pa tisti, ki ne pozna ta neuradni forum.
:rtmT2:

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Kocke, prekinjanje, štekanje...

Odgovor Napisal/-a kitl » 8. Sep 2010 ob 14:37

gzii kaj maš pa to? Puzzle?
Slika


Lp, Kitl

Petra00
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 7. Sep 2010 ob 15:01
T-2: Že imam
Kraj: Idrija

Re: Kocke, prekinjanje, štekanje...

Odgovor Napisal/-a Petra00 » 9. Sep 2010 ob 23:54

hjoj...dans so mi uštimal pa mi kr nekej šteka....prvih 10 kanalov normaln dela...pol pa vsi naprej sam prosimo počakajte...kaj je to??

voyager2
Guru
Prispevkov: 999
Pridružen: 9. Mar 2007 ob 17:59
T-2: Že imam
Paket: T4 300/100 Telekom GPON
Kraj: Ljubljana

Re: Kocke, prekinjanje, štekanje...

Odgovor Napisal/-a voyager2 » 10. Sep 2010 ob 11:41

Kaj so ti uštimal, kanalizacijo? Kako naj mi na forumu vemo kaj se pri tebi dogaja, sploh pa iz tvojega (ne)opisa? Pokliči tehnično pomoč T-2, jim objasni težave, pa ti bodo pomagali a ne.

Uporabniški avatar
RobertM
Moderator
Prispevkov: 2347
Pridružen: 24. Dec 2006 ob 12:51
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum BRO FTTH
Kraj: Okolica Tolmina

Re: Kocke, prekinjanje, štekanje...

Odgovor Napisal/-a RobertM » 10. Sep 2010 ob 17:15

Petra00 napisal/-a:hjoj...dans so mi uštimal pa mi kr nekej šteka....prvih 10 kanalov normaln dela...pol pa vsi naprej sam prosimo počakajte...kaj je to??
Saj sva narocila dodatni paket in je takrat delalo :hmm:
Preveri se tisti kabel do modema, ce ni kaj zlezel ven z Aminota - drugace pa poklici na 059 000002 da pogledajo kaj je ;-)
BDW: vceraj je bilo kar nekaj kanalov v izpadu.
L.P.Robert
Pred zagonom jezika vklopi možgane !

Slika
Slika

nokturnal
Novinec
Prispevkov: 9
Pridružen: 14. Feb 2008 ob 03:18
T-2: Že imam
Paket: optika 100/10 + IPTV + VOIP

Re: Kocke, prekinjanje, štekanje...

Odgovor Napisal/-a nokturnal » 21. Sep 2010 ob 20:35

Živjo.

Zadnje dva ali tri tedne opažam kockanje na motoroli HD na večini kanalov, pa nisem hotu težit ker sem mislil da se bo samo uštimalo, pa se na žalost ni :(
Na računalniku pa navadni kanali zakockajo prve par sekund takoj ko preklopim, HD pa kocka nonstop.
Moram rečt da prej je bilo kockanja izjemno malo, če pa je že bilo pa je bilo odpravljeno v parih dneh.

Lepo bi prosil kakega neuradnika če bi lahko na hitro preletel nastavitve če se je kaj spreminjalo oz. naj mi pove če moram poklicati T2 centralo :?

Najlepša hvala za morebitno pomoč :)

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Kocke, prekinjanje, štekanje...

Odgovor Napisal/-a Malkec » 21. Sep 2010 ob 20:48

Imaš priklopljen kakšen router? Uporabljaš utorrent?

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Kocke, prekinjanje, štekanje...

Odgovor Napisal/-a kekoke » 22. Sep 2010 ob 08:15

nokturnal napisal/-a:Živjo.
oz. naj mi pove če moram poklicati T2 centralo :?
ja itak da morš klicat, kot da oni vejo kaj teb dogaja. Takoj!; Včer! No, loh pa še naprej kocke gledaš. Na optiki.
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

nokturnal
Novinec
Prispevkov: 9
Pridružen: 14. Feb 2008 ob 03:18
T-2: Že imam
Paket: optika 100/10 + IPTV + VOIP

Re: Kocke, prekinjanje, štekanje...

Odgovor Napisal/-a nokturnal » 22. Sep 2010 ob 20:32

Malkec napisal/-a:Imaš priklopljen kakšen router? Uporabljaš utorrent?
Sem probal z izklopljenim računalnikom in routerjem, pa mi na motoroli HD še vedno kocka.
ja itak da morš klicat, kot da oni vejo kaj teb dogaja. Takoj!; Včer! No, loh pa še naprej kocke gledaš. Na optiki.
Mislim da nisem čist razumel. A ni blo par postov nazaj rečeno da se mi splača najprej poizkusiti na tem forumu? (Še v naslovu teme so napisane "kocke")
Vendar imaš veliko več možnosti za rešitev problema če "težiš" tukaj kot pa tisti, ki ne pozna ta neuradni forum.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Kocke, prekinjanje, štekanje...

Odgovor Napisal/-a kitl » 22. Sep 2010 ob 21:17

A si probal modem mal iz štroma ven vržt za minuto pa ga nazaj vklopit?
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Kocke, prekinjanje, štekanje...

Odgovor Napisal/-a kekoke » 23. Sep 2010 ob 09:38

Mislim da nisem čist razumel. A ni blo par postov nazaj rečeno da se mi splača najprej poizkusiti na tem forumu? (Še v naslovu teme so napisane "kocke")
Vendar imaš veliko več možnosti za rešitev problema če "težiš" tukaj kot pa tisti, ki ne pozna ta neuradni forum.
Ljudje, ki pomagajo tu so resda deloma isti kot tisti, ki pomagajo na 059000002. Ampak verjetno so plačani tudi glede na to koliko naredijo. In ker je tole neuradni forum uporabnikov, telefonska pomoč pa uradna pot podjetja za reševanje težav je več kot korektno, da se najprej obrneš na uradno pomoč, vsaj toliko da se motnja uradno zabeleži. Jaz sem razumel kot da že 3 tedne čakaš brez prijave motnje, sedaj si se pa obnil na forum? Popravi me če sem te narobe razumel.

Drug vidik je pa tvoja potrpežljivost. 3 tedne si trpel kockanje več ali manj na vseh kanalih. In čakal da se izboljšasamo od sebe? Lahko bi poklical že prvi dan in morda bi uredili takoj, morda čez 14 dni, ampak glede na to koliko časa si itak trpel kockanje te verjetno ne bi motilo, če bi zadevo urejali 3 tedne?

Šlampasti operaterji (ISPji) so tudi posledica prevelike količine tako nezahtevnih strank!
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Zaklenjeno