Predlogi za TV programe

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
maxmagnus
Guru
Prispevkov: 943
Pridružen: 7. Jul 2006 ob 16:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a maxmagnus » 11. Nov 2009 ob 13:30

nemo napisal/-a:A še vedno ne znate nastavit preskakovanja al zakaj se pri vsakem novem neuporabnem programu tako razburjate? Jaz ga pač prestavim med "odpadke" in nastavim preskakovanje, kar mi vzame 15 sekund, in privoščim gledanje vsem, ki jim je to všeč. To me nič ne stane ...
a zdej pa zato, ker si pa lahko nastavimo preskakovanje, pa ne bi smeli več tukaj napisati, da je nek nov program, ki so ga dali v shemo totalno zanič...

Uporabniški avatar
Simi
Navdušenec
Prispevkov: 511
Pridružen: 23. Okt 2006 ob 21:12
T-2: Še nimam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Simi » 11. Nov 2009 ob 13:33

matjaz 1, ta kanal ki si ga omenjal se ne imenuje DO ampak DoQ. Ima ga pa že tudi Siol. Lp

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a nemo » 11. Nov 2009 ob 13:43

maxmagnus napisal/-a:
nemo napisal/-a:A še vedno ne znate nastavit preskakovanja al zakaj se pri vsakem novem neuporabnem programu tako razburjate? Jaz ga pač prestavim med "odpadke" in nastavim preskakovanje, kar mi vzame 15 sekund, in privoščim gledanje vsem, ki jim je to všeč. To me nič ne stane ...
a zdej pa zato, ker si pa lahko nastavimo preskakovanje, pa ne bi smeli več tukaj napisati, da je nek nov program, ki so ga dali v shemo totalno zanič...
Lahko, seveda lahko, saj živimo v svobodni državi. Ni pa mi jasno, kaj bi radi s tem dosegli!?
Pa še to: kako veš, da je program, ki so ga dodali včeraj, "totalno zanič"?
Plačaš 100, dobiš 90.

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 11. Nov 2009 ob 14:22

Simi napisal/-a:matjaz 1, ta kanal ki si ga omenjal se ne imenuje DO ampak DoQ. Ima ga pa že tudi Siol. Lp
Ponujajo pa tudi enega filmskega, ne vem pa kako se imenuje.

drpinter
Znanec
Prispevkov: 60
Pridružen: 19. Avg 2009 ob 10:20
T-2: Še nimam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a drpinter » 11. Nov 2009 ob 14:24

DoQ ni nič posebnega, tako da ne bi bil dodana vrednost tej shemi, ki jo imemo !

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 11. Nov 2009 ob 14:54

Večina naštetih kanalov v željah ni nič posebnega, vsaj za nekoga. Če dajo lahko muzičke, mislim da tudi ta dva ne bi motila nikogar.

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kekoke » 11. Nov 2009 ob 15:32

nemo napisal/-a:A še vedno ne znate nastavit preskakovanja al zakaj se pri vsakem novem neuporabnem programu tako razburjate? Jaz ga pač prestavim med "odpadke" in nastavim preskakovanje, kar mi vzame 15 sekund, in privoščim gledanje vsem, ki jim je to všeč. To me nič ne stane ...
99.999 ljudi si mora tudo po štirkrat uzet 15 sekund, da skrije en kanal iz svojih profilov, verjeli ali ne, to je 1667 delovnih ur vrženih stran, zato da enemu uporabniku obogatite programsko ponudbo. Sem za pestrost ponudbe in izkoriščanje prednosti, ki jih prinaša IPTV ampak uletavanje takih programov je pač moteče. Koliko delovnih ur bi potrebovali na T-2, da bi omogočili uletavanjem programov, za katere vam je upam jasno, da so namenjeni zelo ozkemu krogu posebnežev, v tihem načinu, bodisi se vključi z že nastavljenim preskakovanjem ali pa se ne vključi v obstoječe profile ampak se vključi v vmesniku v listo novoprispelih, od koder si jih vključuješ v profile po potrebi? V enem letu bi verjetno to uspel tud jaz narest. Ljudje s posebnimi potrebami bi pač malo več dela imeli, da bi našli sebi primerne vsebine.

Pa za razmislt je, če že ni čas, da med kategorije, nacionalni, zabavni, glasbeni...uvedete novo kategorijo: Deviantno
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Uporabniški avatar
Stancho75
Faca
Prispevkov: 142
Pridružen: 23. Jan 2009 ob 22:13
T-2: Že imam
Paket: FTTH T4
Kraj: Koper

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Stancho75 » 11. Nov 2009 ob 15:36

:plosk: kekoke! podpišem tvoj post in ti plačam :pivo: !

Uporabniški avatar
Ahiles
Nadebudnež
Prispevkov: 373
Pridružen: 14. Sep 2007 ob 14:35
T-2: Že imam
Paket: 90/20

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Ahiles » 11. Nov 2009 ob 15:48

maxmagnus napisal/-a:OTV Valentino... beda od bede....
T2 se spet norce dela iz nas...
a jim res ne zmanjka teh hopacupa programov...

Prav zanima me, kateri "genij" v tej firmi odloča, kateri nov program se uvrsti v shemo...

Sam pocas je pa tega Jugo sranja ze res dost neb reku ce bi bil en normaln jugo glazbeni kanal ampak ta zadnje dva sta pa taka k da bi zivga mačka odiral.

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a nemo » 11. Nov 2009 ob 17:18

kekoke napisal/-a: Koliko delovnih ur bi potrebovali na T-2, da bi omogočili uletavanjem programov, za katere vam je upam jasno, da so namenjeni zelo ozkemu krogu posebnežev, v tihem načinu, bodisi se vključi z že nastavljenim preskakovanjem ali pa se ne vključi v obstoječe profile ampak se vključi v vmesniku v listo novoprispelih, od koder si jih vključuješ v profile po potrebi? V enem letu bi verjetno to uspel tud jaz narest. Ljudje s posebnimi potrebami bi pač malo več dela imeli, da bi našli sebi primerne vsebine.
To idejo pa absolutno podpiram. Ampak potem bi se najbrž razburjali ljubitelji takih kanalov, ker jih ne bi takoj našli. :lol:
Poleg tega novi programi prihajajo na konec sheme, tako da vsaj meni nič ne porušijo.
Plačaš 100, dobiš 90.

kokica2000
Legenda
Prispevkov: 1286
Pridružen: 17. Sep 2006 ob 12:58
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO na FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kokica2000 » 12. Nov 2009 ob 00:27

Možna rešitev za to nadležno "uletavanje" novih programov bi lahko bila tudi funkcija "Osveži seznam programov", ki bi bila vezana na profil. Nekako tako, kot to deluje s kanalniki, vgrajeni v televizorje (t.i. skeniranje frekvenčnega spektra). Dodatno bi lahko imel profil nastavitev "Samodejno osvežuj seznam programov". Tisti, ki jih "uletavanje" novih programov moti, bi to izklopili in bi bili potešeni.

drpinter
Znanec
Prispevkov: 60
Pridružen: 19. Avg 2009 ob 10:20
T-2: Še nimam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a drpinter » 12. Nov 2009 ob 09:15

Saj zdaj programi pridejo na konec sheme, tako, da jih lahko tam pustiš ali pa si jih daš kam drugem. Meni je ta rešitev čisto OK ! Vsake toliko časa pač pogledam če je kaj novega in vzamem kar se mi je všeč in prestavim drugam !

Uporabniški avatar
smile29
Znanec
Prispevkov: 76
Pridružen: 17. Jun 2008 ob 21:25
T-2: Že imam
Paket: Oranžni dijamant - Optika
Kraj: LJ - Nove Jarše

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a smile29 » 12. Nov 2009 ob 09:56

kekoke napisal/-a: ......................, zato da enemu uporabniku obogatite programsko ponudbo. ...................................................

Pa za razmislt je, če že ni čas, da med kategorije, nacionalni, zabavni, glasbeni...uvedete novo kategorijo: Deviantno
kokr jst vidm NI problem "uletavanje" novih programov, to se zdej ze JASNO vidi....za nekatere je problem to da so ti novi proglami iz Ex-Yu podrocja... za te iste ljudi je tudi "Deviantno" vse kar prihaja juzneje od KOLPE, problem je v njih samih ne pa v programih,....normalno pa naj bi bilo, da nekdo racuna delovne ure za bogih 15 sekund.....na tem forumu pa prezivi 1 uro da kritizira "DEVIANTNE" Ex-Yu programe .

pa tud to, kje pa pise da se bo s tem programom obogatela programska ponudba SAMO enemu uporabniku, na racun 99.999
OTV Valentino je Hrvasko Bosnjaski program,ki ni 100% glasbeni program, imajo tudi druge oddaje, v Sloveniji je kar veliko ljubiteljev teh programov
Slika :rtmT2:

Uporabniški avatar
sini
Faca
Prispevkov: 155
Pridružen: 13. Jan 2009 ob 17:21
T-2: Že imam
Paket: T4

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a sini » 12. Nov 2009 ob 10:38

Problem ni ne "uletavenje" in ne to da so "južno od Kolpe".
Problem je, da to NISO :aa: "konkretni", "kvalitetni", "pravi" ipd. programi, ki si jih uporabniki želijo (filmi, serije, dokumentarci, šport,...).

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a nemo » 12. Nov 2009 ob 11:03

Ampak - kot sem že napisal - to je problem samo za infantilneže, ki cepetajo, če ne dobijo vsega in takoj! Ko je dodan kak "jugo" program jih moti, zakaj pa ni bil dodan ES Bundesliga. Ko dobijo ES Bundesliga, jih moti, da nimajo SciFi. Če bodo dobili tega, bodo tečnarili, ker ni ameriški ...
Drugi po moje razumejo, da OTV Valentino in podobni programi ne stanejo nič, medtem ko "kvalitetni" programi lahko stanejo precej. Saj bi tudi jaz imel še kak program, po možnosti HD in brez doplačila :) - ampak hkrati mi je pa jasno, da vsega ni mogoče dobit in/ali plačat.
Plačaš 100, dobiš 90.

Zaklenjeno