Predlogi za TV programe

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
susanowo
Faca
Prispevkov: 129
Pridružen: 19. Sep 2007 ob 20:53
T-2: Že imam
Paket: T2 100/10 NET

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a susanowo » 20. Feb 2010 ob 09:58

Zdaj samo še grem na tečaj iz italijanščine in bom gledal Media..... :mrgreen:

Uporabniški avatar
Deky_
Faca
Prispevkov: 191
Pridružen: 12. Jul 2008 ob 10:27
T-2: Še nimam
Paket: FTTH 20/20+IPTV T1
Kraj: Postojna

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Deky_ » 20. Feb 2010 ob 10:35

Balonar napisal/-a:bemtiš . stlic gugl ga sploh ne najde . ga naj sploh grem na TV checkirat? :nevem: :hudicek:
kaj si siguren da ga ne najde.. evo ti link http://www.jrtplus.com/ :hudicek:
Neuradni forum http://forum070.net

Uporabniški avatar
Balonar
Guru
Prispevkov: 990
Pridružen: 20. Avg 2006 ob 21:17
T-2: Že imam
Paket: 8/1, 2x IP TV, IP Telefon
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Balonar » 20. Feb 2010 ob 18:47

hvala lepa, ampak me sploh več ne gane .. še en balkanski program ..

sword
Nadebudnež
Prispevkov: 379
Pridružen: 2. Dec 2007 ob 21:16
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a sword » 20. Feb 2010 ob 19:09

Brez zamere, nočm nobenega dražit, a kaj je na CMC tako posebnega?

Uporabniški avatar
Balonar
Guru
Prispevkov: 990
Pridružen: 20. Avg 2006 ob 21:17
T-2: Že imam
Paket: 8/1, 2x IP TV, IP Telefon
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Balonar » 20. Feb 2010 ob 19:34

ne sploh ne dražiš. CMC ima hrvaško glasbo, ki ima velik krog poslušateljev. Vrtijo tako stare rock (Jabuka, Parni, Prljavo) kot za starejšo generacijo (Oliver, Klape ...)

Pač sem mnenja, da je ta glasba svetlobna leta pred turbofolkom, ki je stanc muzka, ki jo v bistvu gledaš ne pa poslušaš. Večje joške in manjšo kiklco ko pokaže, bolj jo bojo vrteli.

Uporabniški avatar
d_doktor
Faca
Prispevkov: 178
Pridružen: 5. Feb 2010 ob 14:34
T-2: Že imam
Paket: timeless VDSL + HDTV
Kraj: Sevnica

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a d_doktor » 20. Feb 2010 ob 21:59

je že kdo napisu Eurosport 2 HD Mogoše v paketu Eurosport HD za 4€
Glavn da mam boljš ...., kot pa sosed!

Slika

Uporabniški avatar
Slowhand
Navdušenec
Prispevkov: 691
Pridružen: 10. Nov 2006 ob 02:04
T-2: Že imam
Paket: 10/10+TV+VoIP

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Slowhand » 20. Feb 2010 ob 22:12

men bi blo pa nartabolš če bi programi,ki so že v shemi,čudežno delovali brez prekinitev in vikend iskanja satelita po orbiti :grr:
nove pa šele pol dodajat,ko se doseže stabilnost že delujočih :grrpc:
Heca ni več !

The Menace
Model
Prispevkov: 310
Pridružen: 24. Jul 2009 ob 21:00
T-2: Že imam
Paket: Bakreno brezčasen

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a The Menace » 21. Feb 2010 ob 00:53

Balonar napisal/-a:ne sploh ne dražiš. CMC ima hrvaško glasbo, ki ima velik krog poslušateljev. Vrtijo tako stare rock (Jabuka, Parni, Prljavo) kot za starejšo generacijo (Oliver, Klape ...)

Pač sem mnenja, da je ta glasba svetlobna leta pred turbofolkom, ki je stanc muzka, ki jo v bistvu gledaš ne pa poslušaš. Večje joške in manjšo kiklco ko pokaže, bolj jo bojo vrteli.

A jebi ga, če bi prej vedel da je to takšen kanal bi še jaz bentil da se ga doda :razz: CMC :plosk:
"Kako je lepo biti glup "

drpinter
Znanec
Prispevkov: 60
Pridružen: 19. Avg 2009 ob 10:20
T-2: Še nimam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a drpinter » 22. Feb 2010 ob 08:17

Tako je, tudi meni je CMC full dober kanal. Zgleda, da bomo morali želje po CMC pošiljati na info@t-2.net, saj meni so tako odgovorili, da več ko nas bo želelo tale program, večja je možnost da ga dobimo !

Uporabniški avatar
Stancho75
Faca
Prispevkov: 142
Pridružen: 23. Jan 2009 ob 22:13
T-2: Že imam
Paket: FTTH T4
Kraj: Koper

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Stancho75 » 22. Feb 2010 ob 08:57

Stancho75 napisal/-a:Mediaset International ni nov program ampak neka "mineštra" vseh 3 Mediasetov.
Kaj pomeni Mediaset internatonal? Bomo morda kmalu izgubili vse 3 "prave"Mediasete? Se zahvaljujem vnaprej za odgovor (saj na takih argumentih jih ne dobivam več)...
p.s.: (če se bodo izklopili) kdaj lahko to pričakujemo? da vem koliko časa imam za ponovno postavitev antence na strehi oz skleniti še 1 naročniško razmerje s Telemachom in dokončno odj...at T2 TV?
koliko časa imam še?

white
Nadebudnež
Prispevkov: 356
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 20:20
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a white » 22. Feb 2010 ob 13:45

A še vztrajaš ?

Uporabniški avatar
Stancho75
Faca
Prispevkov: 142
Pridružen: 23. Jan 2009 ob 22:13
T-2: Že imam
Paket: FTTH T4
Kraj: Koper

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Stancho75 » 22. Feb 2010 ob 14:20

da, še vztrajam. Saj sem tudi znance, prijatelje in druge člane družine pripeljal na začetku na T-2 TV, saj ni bilo govora o zatemnitvah. Sedaj sem za njih jaz kriv ker ne morejo normalno gledati Mediaset in Rai.
Sebi in še 2 sem že zrihtal nazaj Telemach; Meni je 1 STB ostal (v upanju, da se bodo stvari uredile, saj nihče mi ni rekel uradno kako so stvari; zadnjo pravo informacijo je dal NN ) in moram še druge rešiti (postavitev anten). Nisem "stručko" v teh stvareh, zato rabim malo časa.
Kot naročnik in reden plačnik bi mi lahko vsaj kdo kaj resno odgovoril. Res, da smo na neuradnem forumu, ampak vseeno en resen odgovor bi bil zaželjen; ne pa standardni komentarji "pa presel se v Italijo", "kaj še čakaš?" "kaj non stop težiš" drugih uporabnikov, ki jih ne upoštevam več ...
Namesto da bi bili veseli, ker kjub ponovni vspostavitvi Telemach TV sem vseeno obdržal 1 naročnino za T-2 TV (šturlo, v upanju da se bo zadeva urdila, saj je bil vedno izgovor, da zaradi tehničnih težav so nekateri Mediaset programi zatemnjeni) nihče od neuradnih uradnih mi ne razloži situacije (pustimo komentarje drugih uporabnikov).
Zato še vedno vztrajam oz sem vztrajal.

Uporabniški avatar
maxus
Guru
Prispevkov: 770
Pridružen: 17. Nov 2006 ob 20:16
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant hbo
Kraj: Izola

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a maxus » 22. Feb 2010 ob 15:31

Celo olimpijske igre na RAI programih so kriptirane :jao:

Ta novi Mediasetov kanal Italia1 international pa bi lahko mirno skenslali, namesto njega pa uvedli La7, se ne bo prav noben primorc sekiral.Žal pa se bo verjetno res zgodilo, da nam bojo Italia1, rete4 in Canale5 ukinili :grr:
Slika

Mihha88
Uporabnik
Prispevkov: 31
Pridružen: 5. Feb 2010 ob 09:30
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Mihha88 » 23. Feb 2010 ob 21:11

Jao, pa ravno zaradi tega mi pridejo jutri monitrat T2, zdej pa ne bo več treh mediasetov ... vprašanje, če bo imelo smisel obdržat zadevo tudi v naprej... na srečo, se nisem vezal z nobenim aneksom... ;(

d_g
Legenda
Prispevkov: 1138
Pridružen: 7. Dec 2006 ob 08:53
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: Ljubljana Bežigrad-Zup. jama: optika T-2

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a d_g » 23. Feb 2010 ob 23:34

Eni pač težko razumete kaj so avtorske pravice za italijanske programe. Tudi evropska zakonodaja je za zdaj neprijazna do potrošnika (beri: butasta), res ne vem zakaj ne bi kdo gledal nekaj, če želi to plačati.

Če se kdo tu trudi z italijanskimi kanali (v okviru zakona in pravic), se ravno T-2. In kaj imata SiolTV in Telemah v svoji digitalni ponudbi od italijanskih programov? Od Mediasata nič!!!, pojavlja se sam RAI Uno, RAI Due (Telemach) in RAI 1,2, 3 (SiolTV) ..... Analogne kabelske pa ne bom komentiral (zakaj je tam tudi še kakšen dodaten italijanski program).

Zaklenjeno