Predlogi za TV programe

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Cobane » 26. Feb 2010 ob 09:22

white napisal/-a:NIč ne zagovarjam...sem samo realen. Bi imel vse zastonj če bi se dalo ja :D
Ne spet pretiravat... vseeno bodimo realni! :pivo:
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a nemo » 26. Feb 2010 ob 11:39

kekoke napisal/-a:
nemo napisal/-a:Pa kaj vam je spet? A mislite, da na t2 sedijo v pisarni in študirajo: " A čmo dat jrt+ ali axn? Ah, dajmo rajši jrt+!" Ali pa mogoče kakašno vlogo igra tudi cena in gre bolj tako: "axn nas stane x centov na naročnika in če ga vključimo ne bomo nikoli prišli na zeleno vejo, ampak v stečaj. Bomo počakali, da sony zniža ceno. Smo pa opazil nov "turbo" program, ki je zastonj. Naše spremljanje gledanosti kaže, da so vsi še kar gledani - recimo precej bolj kot duna in magyar tv -, tako da ga bomo dodali."

Obnašate se kot razvajeni otroci, ki hočejo svojo igračo, pa če mama zaradi tega od lakote crkne!

Nastaviš na preskakovanje in je zgodba končana.
Me čisto nič ne moti, da imaš svoje mnenje, ki ga vstrajno zagovarjaš. Mogoče sem bil na začetku s svojim mnenjem celo bližje tvojemu, kot mnenju večine, ki sem ga skušal zaobjeti v zgornji basni. Tudi mene zmoti neargumentirano negodovanje. Ampak res je malo smešno, da se podjetje zgovarja na borbo za preživetje in ob tem draži storitve. Za kak mesec se celo ustavi uletavanje novih programov, kak teden nazaj sem par dni zapored želel gledat Travel Ch. pa se je negledljivo zatikal, pa si človk reče, ok rabijo par dni, nimajo razpoložljivih ljudi, jim gre za nohte. In potem uleti nov program. Na koga druzga boš zlival svoje frustracije, če ne na nov program. In takih malih frustracij, za katere imamo nestrokoven občutek, da bi se jih dalo zrihtati s parimi kliki miške, je kar precej. Sindrom razvajenega otroka sem nazadnje videl v primeru Bundesliga (ki je bil btw, kako navzgojno, celo uspešen) vse ostalo je malo zaletavosti ali pač povsem legitimen poizkus kreiranja "javnega" mnenja (za katerega nam je bilo dano vedeti, da je večinoma kontraproduktiven, ker naj bi povečeval apetite distrubuterjev). Od takrat kakih večjih izbruhov ni bilo in mislim da prevladuje (že nekajkrat zapisano) mnenje, naj sedaj raje zrihtajo to kar je že v shemi, potem pa naprej.

Tvoja predpostavka, da so programi gledani je pač samo predpostavka, če bi bila resnična bi to vsekakor dajalo dodatno legitimnost uvrstitvi v shemo. Ampak naslednji teden lahko izvemo, da je resnična predpostavka iz basni. Samo pomisli kako mučno bo s sosedo na kavi. Nič ni narobe, če je osebno mnenje rahlo fleksibilno. Bi se premislil pri 67. ex-yu programu, mogoče pri 114.? Boš zdržal do 345.? Kako močno te lahko udari, če boš vztrajal do 756.?
Seveda malo ugibam, ker ne sedim na sestankih t2. Ampak se mi zdi moja hipoteza bolj verjetna kot domneva, da na t2 "turbo" programe dodajajo, da bi odgnali čim več svojih uporabnikov. ;)

Jaz sicer ne gledam niti enega izmed teh programov, ampak očitno so gledani, saj ko ne dela Tv Pink je na forumu takoj negodovanje. Ne gledam niti slovenskih lokalnih programov, ampak na forumu sem dolgo prebiral sitnarjenje uporabnikov, ki so hoteli TV Celje ali kaj podobnega. Skratka, zaradi mene lahko dodajo še 500 slovenskih lokalcev in 500 "turbo" programov pa me nič ne moti - če to ne povečuje mojih stroškov in odkar imam preskakovanje.

Me pa seveda zelo moti, da ne pošlihtajo nekaterih napak, ki se vlečejo že zelo dolgo, ali pa vsaj pojasnijo, kje je težava. Čeprav nisem prepričan, da je vzročna povezava med dodajanjem novih programov in težavami na starih.

Skratka, razumno se mi zdi, da ljudje povedo, kaj bi še radi imeli v shemi, in razumno se mi zdi, če malo potarnajo, ko konkurenca dobi kak program, ki ga t2 nima. Nerazumno se mi pa zdi, da nove programe takorekoč zahtevajo - "takoj in tudi če propade svet" - in nerazumno se mi zdi, da pop..., ko v shemo pride program, ki jim ni všeč - pa čeprav je povsem "zanič".
Plačaš 100, dobiš 90.

voyager2
Guru
Prispevkov: 999
Pridružen: 9. Mar 2007 ob 17:59
T-2: Že imam
Paket: T4 300/100 Telekom GPON
Kraj: Ljubljana

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a voyager2 » 26. Feb 2010 ob 11:49

Znaš ti štet več kot do ena?

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a nemo » 26. Feb 2010 ob 12:24

Ne! Dvomim pa, da me boš ti znal naučiti.
Plačaš 100, dobiš 90.

voyager2
Guru
Prispevkov: 999
Pridružen: 9. Mar 2007 ob 17:59
T-2: Že imam
Paket: T4 300/100 Telekom GPON
Kraj: Ljubljana

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a voyager2 » 26. Feb 2010 ob 12:27

Se strinjam!

Uporabniški avatar
manic
Nadebudnež
Prispevkov: 390
Pridružen: 25. Maj 2009 ob 12:17
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA - OPTIKA
Kraj: Maribor

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a manic » 26. Feb 2010 ob 13:18

@kekoke, 1985 letnik rojen v Mariboru in ponosen na to :)

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a KoMar » 26. Feb 2010 ob 14:21

Prosim vas, da se držite teme. Za vse debate, ki niso povezani s predlogi za nove kanale, si lahko odprete nov topic.

Uporabniški avatar
manic
Nadebudnež
Prispevkov: 390
Pridružen: 25. Maj 2009 ob 12:17
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA - OPTIKA
Kraj: Maribor

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a manic » 26. Feb 2010 ob 22:18

Srbski SciFi prosim a.k.a. SajFaj - mal za šalo ;) prosim ne zamerit.

Uporabniški avatar
Ris3d
Model
Prispevkov: 240
Pridružen: 9. Okt 2007 ob 23:03
T-2: Že imam
Paket: VDSL2 1/256 + 1 IP TV + IP tel
Kraj: NM

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Ris3d » 27. Feb 2010 ob 17:48

Kr lepo "slovenski" Sci-Fi Ch., ker drgač podražitev ne bo upravičena... :hmm: Sicer tud ta oz. balkan verzija ni ne vem kaj, sam že zarad žanra in konkurence, ga morte čim prej dat v shemo! :namrec: Sej bo v kratkem (al je pa že) potekla ekskluziva Telemahu (catv) za prenos tega programa?! :nevem: Tile ex. YU šrot kanali so pa samo (free) mašilo, da se doseže magičnih 200 programov. :mrgreen: Zarad mene dajte še 10 "turbo sviralic", če bo potem sledilo vsaj 5 "kvalitetnih" programov... Sci-Fi, CMC, E!, AXN, Cinemax... pa recimo avstrijski Servus TV - tega zato, ker ima določene oddaje v 3D 8) (oddaja tudi prek prizemne dig. TV oz. DVB-T, v avstrijskem MUX-u B).

FC Bayern
Faca
Prispevkov: 114
Pridružen: 10. Jun 2007 ob 00:09
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL T3 + telefon
Kraj: Celje

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a FC Bayern » 27. Feb 2010 ob 18:52

Se opravičujem, vendar tu pa res ne vidim zelo kakovostnih programov(Sci-Fi, CMC, E!, AXN, Cinemax,Servus TV). Servus Tv je lokalna TV iz Solnograškega(Salzburg), E! kot vemo programi obarvano rumeno, AXN je podoben "podn", kot je SCI-FI, ki prav tako ne izžareva neke vrhunske kakovosti, CMC je glasba Hrvaškega področja, ki mislim, da tudi ni več to kar je bila ipd.

Samo v razmislek.

Uporabniški avatar
Ris3d
Model
Prispevkov: 240
Pridružen: 9. Okt 2007 ob 23:03
T-2: Že imam
Paket: VDSL2 1/256 + 1 IP TV + IP tel
Kraj: NM

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Ris3d » 28. Feb 2010 ob 08:38

Zato sem pa dal "kvalitetnih" v navednice, če nisi opazu... O bolših oz. res kvalitetnih programih pa lahko samo sanjaš, vsaj še letos, kljub podražitvi storitev T2... S tem se bodo samo izvlekl iz "krize"... :mrgreen: Sicer pa, kateri pa so "kvalitetni" programi, ki jih še ni na T2? Mogoče Discovery ID? - "Hollywood Crimes, Forensics, Murderers"... :roll: Uf, "hud" kanal... Zarad mene, tud če ga ne bo nikol... :lol:

toMzY8
Faca
Prispevkov: 121
Pridružen: 15. Jan 2007 ob 19:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a toMzY8 » 1. Mar 2010 ob 02:18

poker tv ;) 8)

jery
Model
Prispevkov: 224
Pridružen: 9. Feb 2007 ob 20:47
T-2: Že imam
Paket: T4 Tera
Kraj: Kranj

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a jery » 1. Mar 2010 ob 17:20

Dejte lepo prosim še kakšen balkanski program gor, namreč preletavam po vmesniku in se mi zdi, da jih ni prav veliko.

Kašen T-2 balkanika al kej podobnega no...
Slika

skymaniak
T-2jevec
Prispevkov: 561
Pridružen: 14. Dec 2007 ob 11:37
T-2: Že imam
Paket: T-2 Mobile

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a skymaniak » 1. Mar 2010 ob 18:44

pa če si ga že tako močno želiš še lahko dobiš kaka dva,tri brez problema. :lol:

FC Bayern
Faca
Prispevkov: 114
Pridružen: 10. Jun 2007 ob 00:09
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL T3 + telefon
Kraj: Celje

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a FC Bayern » 1. Mar 2010 ob 18:54

Ris3d napisal/-a:Zato sem pa dal "kvalitetnih" v navednice, če nisi opazu... O bolših oz. res kvalitetnih programih pa lahko samo sanjaš, vsaj še letos, kljub podražitvi storitev T2... S tem se bodo samo izvlekl iz "krize"... :mrgreen: Sicer pa, kateri pa so "kvalitetni" programi, ki jih še ni na T2? Mogoče Discovery ID? - "Hollywood Crimes, Forensics, Murderers"... :roll: Uf, "hud" kanal... Zarad mene, tud če ga ne bo nikol... :lol:
Imam občutek, da debata o kvalitetnih TV programih s teboj ni možna, kajti občutek me daje da nimava enakih pogledov o TV.

Zaklenjeno