Predlogi za TV programe

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kitl » 23. Mar 2010 ob 11:13

spirit1 napisal/-a:Kitl, koliko bi šele ti nabijal, če bi ti kdo vzel tebi najbolj gledane programe... :lol:

Sicer pa, primorci, naj en pove kaj se sploh predvaja na tem novem programu. Sporeda za ta program nikjer ne najdem. Sem pa trenutno v Lj, tako da ne morem sam pogledat.
Bi nabijal sam hotel sem povedati, da nabijanje ni smiselno, ker jih tako ali tako ne bo več. Drugače sočustvujem s prizadetimi uporabniki :cry:
Slika


Lp, Kitl

d_g
Legenda
Prispevkov: 1138
Pridružen: 7. Dec 2006 ob 08:53
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: Ljubljana Bežigrad-Zup. jama: optika T-2

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a d_g » 23. Mar 2010 ob 11:19

spirit1 napisal/-a:Sicer pa, primorci, naj en pove kaj se sploh predvaja na tem novem programu. Sporeda za ta program nikjer ne najdem. Sem pa trenutno v Lj, tako da ne morem sam pogledat.
http://www.mediasetdistribution.com/med ... alia/home/

http://www.mediasetdistribution.com/med ... -schedule/

gr
Navdušenec
Prispevkov: 529
Pridružen: 15. Apr 2007 ob 11:15
T-2: Že imam
Paket: T4 20M, 2xTV, Patton
Kraj: Obalala

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a gr » 23. Mar 2010 ob 11:23

spirit1 napisal/-a:Kitl, koliko bi šele ti nabijal, če bi ti kdo vzel tebi najbolj gledane programe... :lol:

Sicer pa, primorci, naj en pove kaj se sploh predvaja na tem novem programu. Sporeda za ta program nikjer ne najdem. Sem pa trenutno v Lj, tako da ne morem sam pogledat.
Najboljše najboljšega - kot da bi združil Dnevnik, 24ur, Svet, Mariota, Strasti, Na zdravje, Hidak, Talente in Kmetijo slabih. V povzetkih in s ponovitvami. Spored na http://www.mediasetdistribution.com/med ... -schedule/ in http://www.mediasetdistribution.com/med ... /programs/

Uporabniški avatar
robida
Faca
Prispevkov: 128
Pridružen: 27. Jun 2007 ob 12:55
T-2: Že imam
Paket: T2 NET + MOBIL
Kraj: Koper

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a robida » 23. Mar 2010 ob 11:23

kitl napisal/-a:Evo še pojasnilo

V novem TV programu Mediaset Italia so zbrane vse zanimive vsebine TV programov Italia 1, Rete 4 in Canale 5 ...

Pa prosim ne zdej več nabijat, da bi to radi, ker ne bo tega več sploh!
Zanimive moj k***c, ker predvajajo samo njihove lastne vsebine kot so: TG5, Amici, filmi (fiction) in ostala sranja. Nič več dobrih filmov, nadaljevank, športne odaje Controcampo, raznih risank in še bi lahko našteval.

Ne ne mislim več nabijat ampak bom raje premislil ali se mi sploh splača imeti naročeno T2 televizijo. Ker že čakam novo plazmo TV, ki ima tako Mpeg2 kot Mpeg4 bom videl katere programe bom lahko spremljal. Če bodo vse tiste za katere menim, da ne bi smelo biti problemov, bom takoj odjavil TV naročnino pri T2-ju.

d_g
Legenda
Prispevkov: 1138
Pridružen: 7. Dec 2006 ob 08:53
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: Ljubljana Bežigrad-Zup. jama: optika T-2

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a d_g » 23. Mar 2010 ob 11:29

T-2 je moral na zahtevo Mediaseta v omrežju T-2 prenehali retransmisirati TV programe Italia 1, Rete 4 in Canale 5, ker jih je nadomestil nov program Mediaset Italia.

Ni vsega kar se dogaja slabega vam primorcem kriv T-2. Se je trudil, dokler se je dalo. Pač evropska (ameriška...) zakonodaja glede avtorskih pravic je pač butasta. Zakaj ne bi lahko gledal nek program (ne glede na to od kje oddaja), če mu kot uporabnik plačaš določeno nadomestilo? Mogoče enkrat v prihodnosti.

Ostaja antena DVB-T za primorske kraje, satelit (Hot Bird - oddajajo nekodirano z določenimi zatemnitvami - od tu jih je prevzemal tudi T-2) in kakšna analogna kabelska. Digitalnih paketov na področju Slovenije z Mediasat programi pač žal ni več (pa še ta je bil do zdaj edino v T-2).

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 23. Mar 2010 ob 11:47

Kar pomeni, da je za večjo ceno manj tv programov. Pa da ne bo pomote, če je tak zakon, ga je treba upoštevati. Sedaj pa pričakujemo (upravičeno), da se programska shema zapolni z kakim kvalitetnim programom in to ne iz območja bivše SFRJ ali ostalega balkana ampak s čim boljšim.

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Cobane » 23. Mar 2010 ob 12:26

Stancho75 napisal/-a:obvestilo je na uradni strani in sicer kjer je programska shema L paketa.
Obvestilo je zelo dobro skrito! Če mi ne bi povedal, kje moram iskati, ga ne bi našel še 10 let!

T-2 uradna stran je oblikovno lepa, je pa izredno nepregledna. Nikjer ni direktnih linkov do novih TV paketov, vse je nekaj skrito po posameznih straneh ipd.
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 23. Mar 2010 ob 13:03

V osnovi nas Siol že gladko šiba v programski shemi. Žalostno, pa tak pomp je bil ob podražitvah, pa obljubljanje bonbončkov in podobno. V zameno pa smo dobili nove cene, manj tv programov in pa fajn grenčico namesto sladkosti.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kitl » 23. Mar 2010 ob 13:07

Siol nas šiba v programski shemi že več kot leto dni. Kdaj sem jaz že to pisal pa so se oglašali ljudje, da naj ne bom pameten, da kaj imajo oni tolk kvalitetnega, kar mi nimamo. Začelo se je s Cinemax-i E1 Jim Jam-om Discovery ID itd... Vse to oni imajo več kot leto dni mi pa lahk osamo sanjamo. Na ročun Cinemax-ov smo mi odjavili HBO paket, ker ne mislimo plačevati 8 EUR za nekaj kar ni v popolnem paketu (manjkata dva kanala in HBO digital funkcija)
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kekoke » 23. Mar 2010 ob 13:41

slow_slow napisal/-a:15.3.2010 so bili iz programske sheme odstranjeni kanali Italia 1, Rete 4 in Canale 5.
za začetek bi T-2 loh povedu kater koledar uporablja. Zdej štekam, zakaj je EPG tokrat mim.
Sam tko za info, večina tuki nas uporablja gregorjanski koledar, po katerem smo bli včeraj 22.3.2010
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Uporabniški avatar
Stancho75
Faca
Prispevkov: 142
Pridružen: 23. Jan 2009 ob 22:13
T-2: Že imam
Paket: FTTH T4
Kraj: Koper

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Stancho75 » 23. Mar 2010 ob 14:32

@Cobane: yes, jaz sem čisto slučajno opazil (in me je fršlok).

Ne samo SIOL, tudi Telemach (po mojem mnenju) ima boljšo shemo (ID Discovery, E!, ....).

Ampak pustimo T2 malo fore; naj za par mesecev pokasirajo razliko v ceni in pol (upam) jim bo lažje in bojo dodali zanimive programe!

Mihha88
Uporabnik
Prispevkov: 31
Pridružen: 5. Feb 2010 ob 09:30
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Mihha88 » 23. Mar 2010 ob 22:06

Škoda za Mediaset, edina resna konkurenčna prednost, ki jo je imel T2 na tržišču po moje. Sam ne razumem tega problema z avtorskimi... sej tudi za HBO je problem z avtorskimi, pa za to dodatno plačaš in gledaš. Ne razumem, zakaj tega tukaj ni mogoče. Da ne govorimo o Mediaset Premium paketu, ki bi ga lahko tudi na tak način rešili. Sej tisti, ki so na primorskem bodo pač prešli k tistemu, ki bo to imel in izklopili T2, sam v notranjosti pa je bila to do sedaj edina rešitev za gledanje teh kanalov in da se samo prekine brez alternative je res mim.

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Mark » 23. Mar 2010 ob 23:18

Kdo od slo operaterjev ga bo pa imel? Preko antene morda.

Glede novega prog. pa je bilo tole že objavljeno.

http://www.finance.si/237841/Berlusconi ... _na_Balkan

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 24. Mar 2010 ob 08:25

kekoke napisal/-a:
slow_slow napisal/-a:15.3.2010 so bili iz programske sheme odstranjeni kanali Italia 1, Rete 4 in Canale 5.
za začetek bi T-2 loh povedu kater koledar uporablja. Zdej štekam, zakaj je EPG tokrat mim.
Sam tko za info, večina tuki nas uporablja gregorjanski koledar, po katerem smo bli včeraj 22.3.2010

A te moti ker je minlo 7 dni od objave na T-2 strani in nato dokončne odstranitve kanalov?

Mihha88
Uporabnik
Prispevkov: 31
Pridružen: 5. Feb 2010 ob 09:30
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Mihha88 » 24. Mar 2010 ob 13:51

Mark napisal/-a:Kdo od slo operaterjev ga bo pa imel? Preko antene morda.

Glede novega prog. pa je bilo tole že objavljeno.

http://www.finance.si/237841/Berlusconi ... _na_Balkan
Na morju meni brez težav delajo preko Telemacha.

Zaklenjeno