Predlogi za TV programe

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kekoke » 24. Mar 2010 ob 16:59

slow slow, dejansko stanje je blo tako: 22.3 ste odstranl programe, 23.3. so prvi našli na vaši strani, da ste 15.3. odstranili programe. Zdej pa povej ali je imela objava kak smisel?
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Kosinus
Faca
Prispevkov: 107
Pridružen: 2. Avg 2008 ob 01:47
T-2: Že imam
Paket: T-2 UMTS

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Kosinus » 25. Mar 2010 ob 04:21

Primorci ste pa res nekaj posebnega. Samo še to čakam, da se Dolenjci začnejo razburjati zaradi NoveTV in RTL Hr., Štajerci zaradi ServusTV, Puls4, ORF Sport Plus, ATV in Prekmurci zaradi RTL Kluba in TV2. Bring it on!

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 25. Mar 2010 ob 06:57

kekoke napisal/-a:slow slow, dejansko stanje je blo tako: 22.3 ste odstranl programe, 23.3. so prvi našli na vaši strani, da ste 15.3. odstranili programe. Zdej pa povej ali je imela objava kak smisel?

Je imelo svoj smisel ja :)

:rtmT2:

Mihha88
Uporabnik
Prispevkov: 31
Pridružen: 5. Feb 2010 ob 09:30
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Mihha88 » 25. Mar 2010 ob 09:17

Jaz verjamem, da je težko razumet za nekoga, ki ne razume jezika zakaj so ti trije programi vredni več kot ostalih 200. Jaz sem rastel s temi programi, praktično edino kar sem gledal, ker je bilo in je še vedno leta pred tistim, kar ponujajo naše hiše ali druga okolica. Je res, da počasi prestavljajo kvalitentne vsebine na Mediaset Premium, sam vseeno je še kar velik uporabnih vsebin gor. Verjamem, da bo t-2 veliko naročnikov izgubil vsaj na primorskem, kjer imajo še alternativo, drugje smo itak obsojeni na nemilost... pa me prav zanima, če se je kdo pogovarjal v smislu, da bi ti kanali postali plačljivi kot je HBO (ki je itak veliko slabši)... zakaj se bi namreč Mediaset odpovedal dodatnim prihodkom... štekam, da so proti, da se to za đabe širi, sam ko gre za denar so vsi prijatli.
Kosinus napisal/-a:Primorci ste pa res nekaj posebnega. Samo še to čakam, da se Dolenjci začnejo razburjati zaradi NoveTV in RTL Hr., Štajerci zaradi ServusTV, Puls4, ORF Sport Plus, ATV in Prekmurci zaradi RTL Kluba in TV2. Bring it on!

Kosinus
Faca
Prispevkov: 107
Pridružen: 2. Avg 2008 ob 01:47
T-2: Že imam
Paket: T-2 UMTS

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Kosinus » 25. Mar 2010 ob 21:11

Če ti ti programi toliko pomenijo, si zrihtaj DVB-T in kombiniraj. Tako kot si ga bodo Dolenjci, Štajerci in Prekmurci, če bodo hoteli gledati programe, ki sem jih prej omenil.

Shkarpyan
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 25. Mar 2010 ob 22:25
T-2: Že imam
Paket: Osnovni

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Shkarpyan » 25. Mar 2010 ob 22:30

Bolj kot brskam, bolj se mi zdi, da sprejem Canale5 v Ljubljani ni možen?
- noben izmed digitalnih TV ponudnikov ga ne ponuja v shemi
- DVB-T lovi italijanske kanale samo v bližini meje?

En stream sem našel na netu, ampak je plačljiv + zelo slaba kvaliteta...

A zna kdo predlagati kakršnokoli pametno rešitev?

Satelitska ne pride v poštev dokler smo v bloku v centru Ljubljane, sploh pa ne vem če prenašajo preko satelita?

Jaka
Starešina
Prispevkov: 2761
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 13:41
T-2: Že imam
Paket: IPTV
Kraj: Ljubljana

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Jaka » 25. Mar 2010 ob 22:53

Preko VLC-ja deluje normlano Canale5.

Uporabniški avatar
Ris3d
Model
Prispevkov: 240
Pridružen: 9. Okt 2007 ob 23:03
T-2: Že imam
Paket: VDSL2 1/256 + 1 IP TV + IP tel
Kraj: NM

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Ris3d » 26. Mar 2010 ob 09:35

Shkarpyan napisal/-a:Bolj kot brskam, bolj se mi zdi, da sprejem Canale5 v Ljubljani ni možen?
- noben izmed digitalnih TV ponudnikov ga ne ponuja v shemi
- DVB-T lovi italijanske kanale samo v bližini meje?
Z malo sreče (dobro lokacijo) in dobro opremo (antenski sistem) se dal ulovit italjanske programe (še analogno & DVB-T) tudi v okolici LJ. Npr. na kanalu 64 uhf - Mediset mux s programi Canale5, Italia1, Rete4, Boing, SportItalia, SportItalia24... Torej še zdaleč ne samo ob zahodni meji oziroma na Primorskem. :razz: Sicer bo na k64 (testno že) pri nas oddajal Slo. MUX B, vendar bo Mediset mux dosegljiv še na kakšnem drugem uhf kanalu (kanali nad k60 v Evropi ne bodo več v uporabi za TV oddajanje). Po izklopu analognih oddajnikov v Italiji (in pri nas - decembra 2010) bodo pa dig. signali potem verjetno še močnejši... Kako nekdo sprejema italjane sredi Slovenije (par km iz LJ, na Dolenjskem): http://forum.sibila.si/viewtopic.php?t=8218 (vir: Telstar forum).

Kosinus
Faca
Prispevkov: 107
Pridružen: 2. Avg 2008 ob 01:47
T-2: Že imam
Paket: T-2 UMTS

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Kosinus » 26. Mar 2010 ob 16:43

Shkarpyan napisal/-a:Satelitska ne pride v poštev dokler smo v bloku v centru Ljubljane, sploh pa ne vem če prenašajo preko satelita?
Ja, pa glih satelitska je edina realna možnost. Komercialno ime je tivusat, gre pa za paket kanalov:

Raiuno
Raidue
Raitre
Rete 4
Canale 5
Italia 1
La 7
Mtv
RAI 4
Iris
Raisat Cinema world
Boing
Rai Gulp
RAISAT YOYO
K2
Rai Sport Più
Rai Storia
Raisat Extra
Raisat Premium
Rainews 24
Mediashopping
Class

Sprejemnik z dekodirno kartico dobiš na ebayju za okrog 100 evrov (enkraten strošek).

Shkarpyan
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 25. Mar 2010 ob 22:25
T-2: Že imam
Paket: Osnovni

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Shkarpyan » 26. Mar 2010 ob 19:25

Jaka napisal/-a:Preko VLC-ja deluje normlano Canale5.
Kje, kaj, kako, zakaj?

Uporabniški avatar
Tedy
Navdušenec
Prispevkov: 512
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 20:51
T-2: Že imam
Paket: 100/10
Kraj: KR

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Tedy » 27. Mar 2010 ob 21:57

preko vlcja delajo :)
Slika

spirit1
Faca
Prispevkov: 123
Pridružen: 23. Mar 2007 ob 01:47
T-2: Že imam
Paket: FTTH 20/20, 2xTV (1xHD), VOIP
Kraj: Koper

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a spirit1 » 10. Apr 2010 ob 01:18

Torej, vse od objave novice, da bodo mediasetovi kanali odstranjeni, pa do danes sem bil v Lj. Danes pridem končno domov v Koper, odprem TV, da vidim kaj za en kanal se zdaj laufa namesto prejšnjih treh in vidi vidi... italia1, canale5 in rete4 delajo prav tako kot prvi dan.

Torej, kaj sem zamudil? Se je T-2 premislil? Se boji, da preveč primorcev odpove t2tv? 8)

The Menace
Model
Prispevkov: 310
Pridružen: 24. Jul 2009 ob 21:00
T-2: Že imam
Paket: Bakreno brezčasen

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a The Menace » 10. Apr 2010 ob 08:38

Če si prebral apekovo poročilo za 2009 piše nekaj o omogočanju gledanja teh kanalov tistim ob meji in dogovarjanju Slovenije z Italijo, sicer piše o gledanju preko antene in bolj kot ne o kvaliteti signala, ampak mogoče ima to kaj veze?
"Kako je lepo biti glup "

gr
Navdušenec
Prispevkov: 529
Pridružen: 15. Apr 2007 ob 11:15
T-2: Že imam
Paket: T4 20M, 2xTV, Patton
Kraj: Obalala

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a gr » 10. Apr 2010 ob 18:24

spirit1 napisal/-a:Danes pridem končno domov v Koper, odprem TV, da vidim kaj za en kanal se zdaj laufa namesto prejšnjih treh in vidi vidi... italia1, canale5 in rete4 delajo prav tako kot prvi dan.
Izključili so ga samo slabim ljudem. ;) Tisti nadomestek imaš verjetno nekje na koncu programske sheme.

Uporabniški avatar
smile29
Znanec
Prispevkov: 76
Pridružen: 17. Jun 2008 ob 21:25
T-2: Že imam
Paket: Oranžni dijamant - Optika
Kraj: LJ - Nove Jarše

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a smile29 » 11. Apr 2010 ob 11:12

toMzY8 napisal/-a:poker tv ;) 8)
Za ljubitelje pokra za gledanje preko VLC-ja (Poker Channel) - dokler ga T2 ne doda v programsko shemo

To skopiraj v VLC play Listo:

#EXTINF:0,1 - 001. Poker Channel
http://mercury.sharp-stream.com/pokerchannel
Slika :rtmT2:

Zaklenjeno