Predlogi za TV programe

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8477
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kitl » 22. Apr 2010 ob 13:12

Ups se oproščam Res je FLN namesto Zone Club-a. Do sedaj sem bil vajen, da so se novi kanali dodajali na konec seznama in ne nekam vme. Me pa zanima kja ta kanal FLN sploh nudi glede na to, da si ga žele v shemi?
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a tonimona » 22. Apr 2010 ob 13:35

zagor napisal/-a:T2 se potaplja kot Titanik vi pa fantaziraze o nekih novih programih... ste pa naivčine...
Z dvigom cen so rekli, da smo rešili T-2. Zato o potapljanju ne more biti govora. :namrec:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Cobane » 22. Apr 2010 ob 13:58

kitl napisal/-a:Me pa zanima kja ta kanal FLN sploh nudi glede na to, da si ga žele v shemi?
Saj ga ni želel... vedel je, da bo prišel. :lol:

Bomo pa jutri videli, če je bila tista s scifi samo provokacija ali bo celo res! :hmm: :nevem:
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kekoke » 22. Apr 2010 ob 14:06

kitl napisal/-a:Ups se oproščam Res je FLN namesto Zone Club-a. Do sedaj sem bil vajen, da so se novi kanali dodajali na konec seznama in ne nekam vme. Me pa zanima kja ta kanal FLN sploh nudi glede na to, da si ga žele v shemi?
Pa to je že 14 dni vsaj. NT10 mal provocira. Kolikor sem nahitr vidu so iste serije kot na Zone Club, torej gre samo za zamenjavo imena kr se gledalcev tiče.
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

drpinter
Znanec
Prispevkov: 60
Pridružen: 19. Avg 2009 ob 10:20
T-2: Še nimam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a drpinter » 22. Apr 2010 ob 14:25

Ja novih program pa dejansko ni ! Tako da tisto z bombončki še dolgujejo !

seth
Nergač
Prispevkov: 634
Pridružen: 15. Apr 2008 ob 17:08
T-2: Že imam
Paket: Internet, TV

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a seth » 22. Apr 2010 ob 14:46

Od bombončkov se ti bo samo sladkor povišal. Drugače pa pričakujem kakšne konkretne športne HD kanale.

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 22. Apr 2010 ob 17:11

Novi trg 10 je poslovalnica T-2 v NM. In kaj je tako novega pri tem, če je zone klub zamenjal ime. A se ne reče temu isto sranje samo drugo pakovanje?? :mrgreen:

nik2
Navdušenec
Prispevkov: 535
Pridružen: 12. Sep 2008 ob 13:57
T-2: Že imam
Paket: 10/10 optika
Kraj: Ljubljana - Dravlje

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a nik2 » 23. Apr 2010 ob 10:21

Ali je možno dobiti tale bombonček ses Astra 3D demo kanal. Več si preberite na spletni starni http://www.monitor.si/novica/prvi-evrop ... tv-progam/.

Lep pozdrav.

Uporabniški avatar
Ris3d
Model
Prispevkov: 240
Pridružen: 9. Okt 2007 ob 23:03
T-2: Že imam
Paket: VDSL2 1/256 + 1 IP TV + IP tel
Kraj: NM

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Ris3d » 23. Apr 2010 ob 12:14

Hvala za ta info, super predlog! 8) :pivo: Če se pa T2jevci ne bodo zmigal, bom pa sam obrnu dish na to pozicijo, še dobr da nism odstranu sat. antene... za rezervo prou pride, kadar T2 mrkne! :hudicek: :mrgreen:

seth
Nergač
Prispevkov: 634
Pridružen: 15. Apr 2008 ob 17:08
T-2: Že imam
Paket: Internet, TV

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a seth » 23. Apr 2010 ob 14:22

3D je en velik nateg...

Mimi*
Začetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: 24. Apr 2010 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: L

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Mimi* » 24. Apr 2010 ob 14:54

Upam,da se sprejemate predloge. :)

Jaz predlagam:
-MTV (ampak tisti "originalni",usa,kjer se predvaja veliko zanimivih oddaj,reality showov itn. Na teh mtv programih,ki so zdaj;adria,hits,dance,vh1,mtv2...se cel dan predvaja ena in ista glasba in nic drugega. Dolgcas!)
-FOX (tudi "originalni",kjer se predvajajo razne nanizanke (house npr),razni reality showi (npr.sytycd),oddaje,filmi itn. Na Fox Life & FOX Crime se nic pametno ne predvaja...tudi ta dva kanala sta ziv dolgcas!)
-Telemundo

Upam,da se boste potrudili in dodali se te programe. Da lahko vsaj kaj pametnega gledamo,ker zadnje case ni kaj za gledati na t2...pol programov je brezveznih.

Lp.

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a nemo » 24. Apr 2010 ob 18:00

Lahko se še tako trudijo, pa teh programov ne bo9do dobili, ker niso namenjeni Evropi.
Plačaš 100, dobiš 90.

seth
Nergač
Prispevkov: 634
Pridružen: 15. Apr 2008 ob 17:08
T-2: Že imam
Paket: Internet, TV

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a seth » 24. Apr 2010 ob 18:10

Še čudno, da pro plus ne zahteva zatemnitev za FOX crime & FOX Life, ker predvajajo iste serije. Tako ali pa tako ne bo nič novih programov še kar nekaj časa, ker jim računovodstvo nagaja. :) Zgleda, da bo res treba prešaltati na satelitsko.

Uporabniški avatar
Ris3d
Model
Prispevkov: 240
Pridružen: 9. Okt 2007 ob 23:03
T-2: Že imam
Paket: VDSL2 1/256 + 1 IP TV + IP tel
Kraj: NM

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Ris3d » 24. Apr 2010 ob 19:25

Slika
Dr. Dish TV - Der Multimedia Kanal

9. aprila ob 9:00 uri, štarta na novi frekvenci 24-urni program Dr. Dish TV - ASTRA 1H (19.2°E), freq. 12,460 GHz, pol. H, SR 27500, FEC 3/4, FTA."Dr.Dish TV - multimedijalni kanal" bo sedaj oddajal 24 ur na dan in tako reagira na številne želje in potrebe svojih gledalcev. Programski širitvi, prvega in edinega nemškega kanala za telekomunikacije (vključno s vprašanji satelitske tehnologije), medije in domačo zabavo, bodo med letom sledile številne nove oblike in posebne oddaje. Obvezno za vsakega ljubitelja tehnike! :mrgreen: K temu generalni direktor in soustanovitelj Dr.Dish TV, Christian Mass: "Želeli smo doseči svoje gledalce še bolje, tako časovno kot z več raznolikosti. Naš cilj je, do konca leta v povprečju dvema milijonoma gospodinjstev ponuditi naše oddaje in vsebine. Prvi koraki so že bili narejeni: oddaja "Pixel – das digitale Lifestyle-Magazin" je bila od mlajšega občinstva zelo dobro sprejeta. Še bolj razburljive oblike sledijo kmalu... (vir: Telstar forum)

W: http://www.drdish-tv.de

d_g
Legenda
Prispevkov: 1138
Pridružen: 7. Dec 2006 ob 08:53
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: Ljubljana Bežigrad-Zup. jama: optika T-2

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a d_g » 26. Apr 2010 ob 14:02

http://www.mportal.com.hr/Default.aspx? ... 54&id=4361

Novi lokalizirani kanal
Kanal Viasat Nature East kreće na hrvatskom, slovenskom i srpskom jeziku

tekst objavio: mPortal, 22.4.2010. u 12:21

Viasat Nature East, novi dokumentarno - edukativni tv kanal iz produkcije Viasat Broadcastinga koji sa službenim emitiranjem u središnjoj i istočnoj Europi kreće 5.5.2010. u 15:00 sati po našem vremenu, emitirat će program i sa hrvatskim, slovenskim i srpskim prijevodom, odnosno DVB titlovima.

Viasat Nature East će se pridružiti postojećim Viasat kanalima koji emitiraju u ovom dijelu Europe, a to su Viasat Explorer, Viasat History i TV1000 Balkan (svi su lokalizirani na slovenski, srpski i hrvatski jezik).

Zasad još uvijek nije poznato koje će kabelske, IPTV i DTH platforme u ovom dijelu Europe u svoju ponudu uvrstiti Viasat Nature, no za očekivati je da bi on prije svega prvo trebao biti ponuđen vjernim partnerima Viasat Broadcastinga koji već godinama reemitiraju njihove kanale. To su primjerice kabelska televizija SBB i DTH platforma Total TV te kabelska televizija B.net i DTH platforma Digi TV.

Viasat Nature East, novi dokumentarno - edukativni tv kanal iz produkcije Viasat Broadcastinga koji sa službenim emitiranjem u središnjoj i istočnoj Europi kreće 5.5.2010. u 15:00 sati po našem vremenu, emitirat će program i sa hrvatskim, slovenskim i srpskim prijevodom, odnosno DVB titlovima. Viasat Nature East će se pridružiti postojećim Viasat kanalima koji emitiraju u ovom dijelu Europe, a to su Viasat Explorer, Viasat History i TV1000 Balkan (svi su lokalizirani na slovenski, srpski i hrvatski jezik).

Zasad još uvijek nije poznato koje će kabelske, IPTV i DTH platforme u ovom dijelu Europe u svoju ponudu uvrstiti Viasat Nature, no za očekivati je da bi on prije svega prvo trebao biti ponuđen vjernim partnerima Viasat Broadcastinga koji već godinama reemitiraju njihove kanale. To su primjerice kabelska televizija SBB i DTH platforma Total TV te kabelska televizija B.net i DTH platforma Digi TV.

Viasat Nature East će osim na hrvatskom, srpskom i slovenskom emitirati na bugarskom, rumunjskom, estonskom, litavskom i letonskom jeziku i to preko DVB i teletekst titlova, te sa mađarskom, poljskom, ruskom i češkom sinkronizacijom.

Kanal će emitirati kvalitetne i nagrađivane dokumentarne filmove i serije koji su posvećeni svijetu prirode, životinjskom svijetu i divljini općenito te će konkurirati kanalima poput NatGeo Wild i Animal Planet. Prikazivat će se programski sadržaji iz produkcije renomiranih tv kuća kao što su BBC, ITV global, ORF i TWI.

Zaklenjeno