Nedelovanje določenega programa

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
flier
Model
Prispevkov: 287
Pridružen: 15. Sep 2006 ob 09:39
T-2: Še nimam

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a flier » 2. Apr 2009 ob 18:27

ally12 napisal/-a:In to je dovolj? Kaj bi naredili, če vam jaz pošljem dopis, da ne bom plačeval računa v celotnem obsegu, ampak samo znesek, katerega sem pripravljen plačat?

Ima kdo podatke, kako je bilo pri drugih operaterjih?
Sicer ne morem potrditi 100% ker sem na HRT2 preklopil samo enkrat. Slika ni bila zatemnjena, operater pa je Telekom.

ally12
Nadebudnež
Prispevkov: 414
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Kranj

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a ally12 » 2. Apr 2009 ob 20:46

celloak napisal/-a:@ally12: Pa misliš da to T-2 dela iz nekega lastnega kaprica, ali na zahtevo Sazasa?
Veliko smo že pretipkali na to temo. Ni mi še uspelo ugotoviti, v katerem grmu tiči zajec (ker ga kakovostno skrivajo). Zgleda tako, kot da so zahtevo poslali samo T-2. In to samo za HTV - ker RAI, ORF, ARD, RTVE, FR2,... je program imel normalno v etru. In Sportklub tudi - še celo isto skupino. In zgleda tudi, da so ostali operaterji normalno predvajali program.

Možno je, da se lobiji s takimi prijemi lotevajo T-2. Mislim pa, da je resnica nekje povsem drugje. Ni mi pa jasno, da T-2 zelo sproščeno in brez kakršnekoli javne pritožbe praktično edini škoduje svojim uporabnikom. Če malo poznaš poslovno etiko, potem lahko sklepaš, da se mora v ozadju skrivati tudi nek, morda posreden interes podjetja T-2. Možno je pa tudi, da T-2 ne pozna določenih svetovnih razmerij. Ker Champions League in World Cup nimata skoraj nič skupnega - razen tega, da se na obeh igra nogomet za prvaka.

Še vedno pa sem mnenja, da mednarodne zveze, v tem primeru FIFA, neupravičeno izdajajo ekskluzivne pravice za njihove dogodke. Kaj sploh so ekskluzivne pravice? Če TVSLO odkupi pravice za FIFA World Cup 2010, potem pomeni, da ga lahko predvaja. Zakaj bi moral, če sem na dopustu v Ulan Batorju, moral gledat mongolsko TV, če njihovega jezika niti pod razno ne razumem. To nam je prinesel nov družbeni red, ki se imenuje denakracija ali kapitalizem.
Slika

mitja_i
Starešina
Prispevkov: 1523
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:16
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL, paket TV+tel
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a mitja_i » 2. Apr 2009 ob 21:01

Če ti po prebranem dokumentuše kaj ni jasno.... ti kar vprašaj.

Moje mnenje: Če je tak interes v Sloveniji za ogled teh tekem, potem bi se lahko hitro našlo eno izmed slovenskih televizijskih hiš, ki bi bila pripravljena plačati pravico za prenos teh tekem. Obračate se na napačnega... T-2 ne predvaja nobenih tekem. In s spoštovanjem prava ne moreš škodovati nobenemu (vprašaj Kresalovo).
Slika (doma)
Slika (mobilno)
Slika (2. priključek)

ally12
Nadebudnež
Prispevkov: 414
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Kranj

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a ally12 » 2. Apr 2009 ob 23:10

Meni več tega ni jasno. Vsekakor pa prekleto manj kot tebi. To si dokazal z vsebino odgovora.

Pa če ti še enkrat napišem povzetek tistega, kar smo pisali leta 2008: vsi slovenski telekomunikacijski operaterji so času Euro2008 zatemnili ARD/ZDF, ko so prenašali tekme - studijski del smo lahko normalno spremljali, vsi so zatemnili HRT tako v času prenosov tekem kot tudi njihove avtorske studijske oddaje. Različen postopek. Kaj je bilo z ORF? ORF ste pa pustili v eter, potem ste ga zatemnili, pa spet pustili. Še različnejši postopek. Tako da raje ne omenjaj Eura2008.

Zakaj sem včeraj objavil post? Ker RAI, ki na satelitu zatemnjuje vse, za kar nimajo pravic izven Italije, pusti odprte prenose vseh kvalifikacijskih tekem italijanske nogometne reprezentance že deset let. Vi pa ste kot strela z jasnega zatemnili tekmo Hrvaška : Andora (za katero so se včeraj zanimali trije Hrvati na ozemlju Slovenije - veleposlanik, njegov namestnik in en moj kolega, ki spremlja vsak kihec hrvaške reprezentance).

Kaj ima pri tem spoštovanje prava, res ne vem. Razen če pravo pomeni, da si ga lahko interpretiraš za vsakega po svoje. Drugače pa, samo tako za informacijo, za spoštovanje prava skrbi Aleš Zalar.
Slika

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 2. Apr 2009 ob 23:27

Bolj se bo pametnjačilo, prej nam bodo lahko ukinili programe. Videl sem dopis od Hrvatov, kjer je zelo jasno napisano kaj hočejo. Če ne bomo upoštevali, nam lahko skenslajo kartice, ali pa poskrbijo, da so VSI športni prenosi zatemnjevani. :nevem:
Optika 100/10

satelit
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 2. Apr 2009 ob 09:44
T-2: Že imam

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a satelit » 3. Apr 2009 ob 08:27

Daj, prosim te skeniraj ta dopis!

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 3. Apr 2009 ob 08:37

To se ne daje v javnost!

maxmagnus
Guru
Prispevkov: 942
Pridružen: 7. Jul 2006 ob 16:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a maxmagnus » 3. Apr 2009 ob 09:39

Kdaj bosta TV 1000 in Viasat History končno delovala normalno tudi od 23:00 naprej?

ally12
Nadebudnež
Prispevkov: 414
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Kranj

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a ally12 » 3. Apr 2009 ob 10:21

Navadni Nimda napisal/-a:Bolj se bo pametnjačilo, prej nam bodo lahko ukinili programe. Videl sem dopis od Hrvatov, kjer je zelo jasno napisano kaj hočejo. Če ne bomo upoštevali, nam lahko skenslajo kartice, ali pa poskrbijo, da so VSI športni prenosi zatemnjevani. :nevem:
Zanimivo je, da so si Hrvati izbrali samo T-2 za poskusnega zajčka... :nevem:
Zadnjič spremenil ally12, dne 3. Apr 2009 ob 10:28, skupaj popravljeno 1 krat.
Slika

Uporabniški avatar
odpisani
Model
Prispevkov: 261
Pridružen: 18. Sep 2007 ob 13:18
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant - FTTH
Kraj: Ljubljana - Dravlje

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a odpisani » 3. Apr 2009 ob 10:25

Navadni Nimda napisal/-a:
satelit napisal/-a:Daj, prosim te skeniraj ta dopis!
Moral mi boš verjeti. :nevem:
Če lahko date zatemnitev v javnost, pa dajte še dopis!

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 3. Apr 2009 ob 10:47

Pošlji dopis na T-2 pa vprašaj če ga lahko dobiš

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 3. Apr 2009 ob 10:48

ODPISANI:
Ne, ker ni bil poslan nam, ampak Sazasu. In to je bil edini način, da naredimo zatemnitev, sicer je ne bi!
Optika 100/10

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 3. Apr 2009 ob 12:23

In to velja samo za T-2 ali tudi Siol. Slučajno sem bil pri kolegih, kjer smo lahko veselo gledali Hrvate kako brcajo žogo.

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 3. Apr 2009 ob 12:25

lepo vas prosim če si odprete kako drugo temo in tu pišete naslovu primerno.

Uporabniški avatar
mlevaz
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 28. Okt 2007 ob 20:27
T-2: Že imam
Paket: T-4 Optika
Kraj: Koper

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a mlevaz » 3. Apr 2009 ob 13:17

Italia 1 je črn! :grrpc:

Zaklenjeno