Nedelovanje določenega programa

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a kekoke » 12. Feb 2011 ob 07:15

med mojimi top 20 ze nekaj casa ne delajo:
discovery in animal, oba kockata ves cas, nic nekajkrat na minuto ampak zvezno
da vinci kocka in zatika vsakih 5 sekund
history - crn
reality - kocka na 5 sekund
negledljivo 5/20
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Uporabniški avatar
zagor
Faca
Prispevkov: 121
Pridružen: 24. Feb 2010 ob 17:12
T-2: Že imam

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a zagor » 12. Feb 2011 ob 08:01

susanowo napisal/-a:Sem že dobra 2 meseca na Telemach TV-u (odjavil t-2 TV) in moram reč da mi ni žal, sevada nimam HD paketa, ampak me ne moti samo da stvar deluje nemoteno in se ne rabim "zajebavat" s kockanjem in podobnim.
Internet T-2 je super !
Jaz bom naslednji teden naredil isto. T2 Internet bom obdržal, IPTV bom pa odjavil in šel na digitalno kabelsko. Enostavno sem obupal, da bo T2 IPTV kdaj delal normalno. T2 obstaja že par let, in če po parih letih še vedno niso sposobni zagotavljati normalnih storitev na IPTV, mislim da potem tega nikoli ne bodo sposobni...

mali-40
Legenda
Prispevkov: 1222
Pridružen: 26. Apr 2006 ob 08:40
T-2: Še nimam
Paket: FTTH 20/20 T1
Kraj: koroška

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a mali-40 » 12. Feb 2011 ob 08:03


FC Bayern
Faca
Prispevkov: 114
Pridružen: 10. Jun 2007 ob 00:09
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL T3 + telefon
Kraj: Celje

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a FC Bayern » 12. Feb 2011 ob 08:19

zagor napisal/-a:
susanowo napisal/-a:Sem že dobra 2 meseca na Telemach TV-u (odjavil t-2 TV) in moram reč da mi ni žal, sevada nimam HD paketa, ampak me ne moti samo da stvar deluje nemoteno in se ne rabim "zajebavat" s kockanjem in podobnim.
Internet T-2 je super !
Jaz bom naslednji teden naredil isto. T2 Internet bom obdržal, IPTV bom pa odjavil in šel na digitalno kabelsko. Enostavno sem obupal, da bo T2 IPTV kdaj delal normalno. T2 obstaja že par let, in če po parih letih še vedno niso sposobni zagotavljati normalnih storitev na IPTV, mislim da potem tega nikoli ne bodo sposobni...
Tako je in tako bo zgleda tudi ostalo.Tudi sam, že iščem drugega ponudnika za TV

Uporabniški avatar
erbi
Navdušenec
Prispevkov: 648
Pridružen: 13. Sep 2008 ob 16:03
T-2: Že imam
Paket: 300M/100M+2*TV+5*telefon
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a erbi » 12. Feb 2011 ob 09:23

Uf, kolk problemov imate nekateri. Jaz pa še vedno na bakru in v vseh teh letih nobenega problema....

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8483
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a kitl » 12. Feb 2011 ob 10:17

Isto jaz. Prav čudi me folk na optiki pa očitno jim slabše dela kot meni baker :D
Slika


Lp, Kitl

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 12. Feb 2011 ob 11:46

Predvsem me moti odnos firme do uporabnikov. A je res tak problem napisati v novice na uradno stran, da bodo dali ven iz sheme BBC zaradi pomanjkanja denarja oz. nedogovora z BBC, da History ne dela zaradi tega, ker pojma nimajo itd. Odnos je katastrofalen, shema pa čedalje slabša. Lahko bi naredili bum, če bi se dogovorili z sportklubom in dali v shemo še 3, 4 in 5, pa še kakšen zanimiv program bi se našel. Saj v Angliji ne obstaja samo BBC, pa dajo notri kakšnega drugega informativnega, tako pa ljudje dobijo občujet, da se firmi predvsem je.e za nas. Važno je zviševanje cene naročnine.

seth
Nergač
Prispevkov: 634
Pridružen: 15. Apr 2008 ob 17:08
T-2: Že imam
Paket: Internet, TV

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a seth » 12. Feb 2011 ob 12:11

To ni nič novega.

alesn
Faca
Prispevkov: 154
Pridružen: 29. Jan 2009 ob 22:19
T-2: Že imam
Paket: triple
Kraj: Vrhnika

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a alesn » 12. Feb 2011 ob 13:39

d_doktor napisal/-a:ka pa NG podnapisi, jih še kdo nima?
Pri nas jih tudi ni že nekaj dni. Šparajo. Tudi pri klicu na klicni center zadnji teden čakam po par minut, ker ni prostega operaterja. Kot kaže varčujejo tudi na tem področju.

jetomit
Znanec
Prispevkov: 60
Pridružen: 19. Dec 2007 ob 13:57
T-2: Že imam
Paket: 10/2

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a jetomit » 12. Feb 2011 ob 18:37

kitl napisal/-a:Isto jaz. Prav čudi me folk na optiki pa očitno jim slabše dela kot meni baker :D

A ni tema NEDELOVANJE DOLOČENEGA PROGRAMA....

Jaz sicer nimam ničesar od tega ,ko prebiram stvari, samo sprašujem sem kako lahko deluje na VDSL povezavi in na optiki ne! Sprašujem se iz tega stališča, ker provider je enak in vsem ponuja enako...
Imam občutek da nekateri(kot sem že opazil in napisal) malce preveč pljuvate... Če bi jaz bil tukaj kot predstavnik T-2 sigurno nebi pomagal določenim osebkom, ki nimajo pametnejšega dela kot... :beri:

LP

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a kekoke » 12. Feb 2011 ob 20:10

seveda, malo hinavscine in kleceplazenja nikoli ne skodi pokoncni slovenski dusi. povedat tist kar si v resnici mislis, se pa ne spodobi. sploh zato, ker bi to lahko prebral nekdo, ki se ga problemi s T-2 IPTV ocitno nic ne ticejo.
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a tonimona » 12. Feb 2011 ob 20:25

@ jetomit
Da ti odkrijem skrivnost. Na tem svetu obstajamo tudi taki, ki ne hodimo okoli sklonjeni s spuščenimi hlačami in napisom "naslednji prosim". :namrec:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Uporabniški avatar
zagor
Faca
Prispevkov: 121
Pridružen: 24. Feb 2010 ob 17:12
T-2: Že imam

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a zagor » 12. Feb 2011 ob 20:29

Tisti, ki imate VDSL, imate na IPTV sigurno enake ali pa še hujše probleme, kot tisti, ki imamo optiko. Prosim, da ne pišete pravljic in ne olepšujte stvari. Pa ne mi govorit, da pa History channel na VDSL dela in da se vsakodnevni izpadi programov, zatikanje in kockanje na nekaterih programih, dogajajo samo na optiki in da nekateri po nepotretnem kritiziramo...

Tisti, ki tukaj nekritično branite T2, v bistvu delate sami sebi veliko škodo. Zaradi vaše potuhe, se bodo zaposleni na T2 še manj trudili, da ažurno odpravljajo napake in bo postala stalnica, da boste namesto History channela in podobnih programov, več tednov gledali črnino in vrteči se krogec in letos boste namesto Wimbledona na Sportklubu lahko spet gledali črnino namesto tenisa, ko bodo "veleumi" na T2 spet dva meseca odpravljali "napako" na tem programu...

Bi lahko še marsikaj napisal, pa nima smisla, ker mi je počasi že vseeno za vse skupaj, saj bom naročnik televizije samo še kakšna dva dni...

mali-40
Legenda
Prispevkov: 1222
Pridružen: 26. Apr 2006 ob 08:40
T-2: Še nimam
Paket: FTTH 20/20 T1
Kraj: koroška

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a mali-40 » 12. Feb 2011 ob 20:48

Seveda so problemi na VDSL sam sem jih občutil pred 2-3 leti,ko sem bil še naročnik na T-2 in kot sem prebral je problem z programoma fox life in fox krime še vedno isti kot pred 3 leti.

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a kekoke » 12. Feb 2011 ob 21:38

discovery in reality sta sedaj OK
3/20
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Zaklenjeno