SLABE IZKUŠNJE S T2

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
mitja
Začetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: 28. Maj 2009 ob 12:13
T-2: Že imam
Paket: zaenkrat še, odpovem pa danes

SLABE IZKUŠNJE S T2

Odgovor Napisal/-a mitja » 28. Maj 2009 ob 13:12

Pozdravljeni

Zadeva gre nekako takole. Skoraj dve leti smo naročniki T2 (internet, telefon, TV). Tega, da zadeva vsaj enkrat ali dvakrat dnevno zablokira verjetno nima smisla komentirati. Glede na to, da imam v drugem stanovanju SIOL lahko rečem, da zadeve tam ne štekajo na dnevni bazi ampak mesečni. Ampak ok. Glede na to, da pred leti SIOL ni pokrival območja Vodic sem pač sprejel T2. Prvih dveh mesecev ne bom komentiral ker zadeva sploh ni delovala! So pa vsaj imeli razumevanje, da so izdali dobropis za dva meseca. Pa tudi teh dnevnih blokiranj sem se nekako navadil.

No in 19.5. se je zgodilo. Cel dan je zadeva blokirala. Šel na internet igral poker, imel par asov ko zablokira. Ok, preživiš. In ko se to dogaja cel popoldan jih seveda pokličeš na telefon 059000000. Prijazni študentje te takoj zvežejo v tehnično pomoč kjer povejo: vse izklopite iz elektrike in ponovno vklopite...bla bla. In, da sedaj pa res ne bi smelo biti teh težav več. No in čez uro spet in 10 resetiranju jih spet prijazno pokličeš, da zadeva kljub izklaplanju ne deluje, da vseeno v eni uri zablokira 20 ×, v preteklih mesecih pa se je to na dan zgodilo samo enkrat na dan. In potem pravijo, da je kriva nevihta. Ok nevihta mine, zadeve še vedno blokirajo. Pokličeš še enkrat in poveš, da zadeva še vedno ne deluje v normalnih okvirih (min. ena ali dve blokadi dnevno). Ja, da trenutno poznajo problem, ki ga ima celotna Gorenjska zaradi nevihte. Ko naj bi bilo to odpravljeno, pa še vedno blokira, pokličeš četrtič, govoriš s četrtim študentom, četrtim iz tehnične pomoči in storkovno pove, da nevihta ne bi smela vplivati na delovanje, da ne pozna problema na Gorenjskem... Potem ugotoviš, da si bedak! Pa vseeno se dogovoriš, da naslednji dan pride serviser, ki bo zamenjal neko škatlo, ker da imamo še staro in bla bla bla.

Pride 20. serviser. Zamenja škatlo, spije sok in sedaj bi to moralo delovati. Je, dokler se ni vsedel v avto in se odpeljal. In so že bili tisti kurčevi kvadratki. Potem je že internet javljal, da me več ne more povezati s serverjem od poker sobe. Ponoviš vse - iz elektrike, počakaš 2 minuti vklopiš.... Deluje 15 minut in spet kvadratki.... Kličeš vsake pol ure in se spet začne, prvi študent, tehnična pomoč, drugi študent, tehnična pomoč..... in tako do ene 22 ure ko zaspiš ob izklapljanju, resetiranju, pogovorih s tehnično pomočjo, študenti.... Obljubijo serviserja ponovno, ki ga čakam še danes!!! Med tem sem izvedel, da je vzrok za težavo Telekom (kar me ne briga, glede na to, da imam pogodbo sklenjeno z T2), da je serviser zajebal, da oni to opazujejo in, da ni nič narobe, da mogoče celo računalnik ne deluje dobro.... Ok. Nuč drugega si ne želim kot, da mi zrihate. No, v ponedeljek 25.5. sem tudi že pojamral, glede na to, da zadeva ne funkcionira optimalno, da pričakujem tudi nižji račun. Bo potrebna reklamacija računa.

Seveda, 26. ne duha ne sluha o serviserju. Kličem spet številko, nakar izvem, da prvič slišijo za mojo reklamacijo. Ponovno naročijo serviserja in sedaj ima model časa 3 delovne dni, da mi zadevo zrihta. Vmes pa ponovno vpletajo Telekom, pa slabo povezavo z Vodicam (ob sklenitvi razmerja me nihče o tem ni obvestil/nakazal...), pa da je Telekom napačen port priključil.... Dneve in večere preživljam ob vtičnici 220 kjer zadeve izklapljam in vklapljam, da gledam TV. 27. sem gledal nogomet - finale LP. Gledal pa sem: prvih 7 minut, med 23-34min, potem govor Milaniča in čisto malo Jermaniša. drugi polčas sem videl do 53 minute, pa zamudil gol. Potem sem gledal še slavje Barce in in spet iz 220 pa nazaj!!! Potem sej jih v še enkart poklical na številko za pomoč, da sem zbudil študente, z tehnično pomočjo pa me niso mogli zvezati, ker so bili trenutno vsi operaterji zasedeni. Sem pa zato danes na vse zgodaj ob 8:00 poklical, da imaš še vedno isto težavo. In gospa me je pozdravila: Dobro jutro gospod? A še vedno ne deluje? Potem spet razložim v čem je težava, pa spet vežejo v tehnično pomoč, kjer je za vse kriv Telekom (s katerim pa sploh nič nimam), da serviser bo prišel danes, če ne danes pa zagotovo jutri (petek). In verjamem, da če ne bo prišel v petek, da bo pa v ponedeljek. Tako, da veselim se današnjega dnem ob 220 vtičnici.

Zaključek: če se odločite za T2 boste dnevno resetirali in izklaplali iz 220, spoznali boste vse študente iz klicnega centra, vse iz tehnične pomoči, serviserja boste čakali, vedno boste v nekem pričakovanju, kdaj bo zablokiralo in kdaj bo prišel serviser, za vaše težave bo vedno kriv Telekom ali pa seriser, nevihta, slaba povezava z Gorenjsko.... Ob morebitnih težavah pokličite na center za pomoč večkrat, ker od vsakega študenta oz. tehnične pomoči dobite različen odgovor.

[OSEBNI PODATKI SO POBRISANI, ADMIN]

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: SLABE IZKUŠNJE S T2

Odgovor Napisal/-a kekoke » 28. Maj 2009 ob 13:39

zaradi neviht in posledičnih popolnih odpovedi storitev so monterji zasedeni. Če želiš pa neštajersko razlago tvojih težav pa poslušaj pozorno.
Šmarna Gora in Rašica sta kot Scila in Karibda, ki prežita na TV streame v bližnjih bakrenih vodih. Včasih niso razumeli morskih tokov, danes ne razumejo napak na DSLu. Eni pravjo da morš položit križ na modem, drugi da ga morš zavit v alu folijo, tretjim pomaga da velik meditirajo in manj gledajo TV. Samo ne pričakuj, da ti bo kdo ponudil instant rešitev, sploh pa ne človek, ki je plačan za to, da je osladno prijazen.
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

mitja
Začetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: 28. Maj 2009 ob 12:13
T-2: Že imam
Paket: zaenkrat še, odpovem pa danes

Re: SLABE IZKUŠNJE S T2

Odgovor Napisal/-a mitja » 28. Maj 2009 ob 14:09

Zadnjič pa na lotu sedmice nisem zadel zato, ker sta se dve zvezdi vodoravno postavili! Oprosti, samo ti odgovori so smešni. Najlažje je kriviti naravo. Ali zna T2 (in vsi ostali ponudniki) objaviti skico iz katere bi bilo razvidno kje zadeve funkcionirajo 100% dobro, kje 90%, 80% in tako naprej? Ali znajo ob priklopu reči ok, zadeva bo funkcionirala vendar lahko zaradi bližine trobentice, ki raste 500m od vaše hiše, bodo zadeve znale blokirati. Pričakujte dnevno resetiranje dokler trobentica cveti. Danes pa mogoče zaradi njihovega neznanja zadeve niso optimalno nastavljene, blokirajo kriva pa je narava. Tudi jaz bi bil odličen avtomehanik, če bi rekel, da avto ne vžge zaradi bližine potoka.

Oprosti, za ironičen odgovor, vendar sem res slabe volje zaradi teh težav. :grr: :grr: :grr: :grr:

LP Mitja

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: SLABE IZKUŠNJE S T2

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 28. Maj 2009 ob 14:31

Napiši mi svojo številko priključka na Zasebna sporočila in te dam ustreznim organom.
Optika 100/10

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: SLABE IZKUŠNJE S T2

Odgovor Napisal/-a kekoke » 28. Maj 2009 ob 14:44

Zato so pa izumili Astro, da tvoje zvezde vedno zadanejo. Zadnjo nedeljo sem še zjutraj poslušal kako bo sončno, pa sem imel cel dan eno žalost od sonca, več ali manj ves čas oblačno. Zvečer se mi ni nihče opravičil, kaj šele povrnil mojega finančnega vložka v napoved.
Te povsem razumem, živimo v svetu, kjer pričakujemo da so zadeve povsem jasne in definirane, sploh najnovejša tehnologija in pričakujemo, da bomo dobili točno tisto kar je v reklami, za točno toliko kot je na ceniku. Se popolnoma strinjam, da bi stvari morale bit take. Sam potem bi verjetno IPTV nudili le ljudem 100m od centrale in za 50€ na mesec. Torej ne bi imeli IPTV in vsi bi imeli 1M/256k + ISDN in analogni kabel s 50 programi. Drug koncept je, da pri vsakem probamo če dela (enostavno tok je fizikalnik dejavnikov, ki vplivajo na delovanje, da tega ne morš naprej zračunat), če ne dela se pač odjavi. Sej ne rečem da mene ne frustrira, ko ne dela, ampak ko dela, se mi zdi vredno tistih 13,5€. Ko ne dela sem 100% da bom jutri odjavil, sploh če študent še ni opravil izpita Osnove psihologije in psihiatrije, včas komu tud osnovnošolska logika manjka, ampak v skrajnem primeru pridem sem, kjer vedno najdem sorodno dušo ali koga z izpitom Napredna filozofija z osnovami psihiatrije. In pol je svet lepši ;)
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

sosed
Znanec
Prispevkov: 95
Pridružen: 7. Okt 2007 ob 20:09
T-2: Še nimam

Re: SLABE IZKUŠNJE S T2

Odgovor Napisal/-a sosed » 28. Maj 2009 ob 22:17

vsaka parica je zgodba zase in posploševat zadev ne moreš nikjer. večina ljudem dela vse vredu, vedno se pa pojavljajo napake in slabi spoji....
mogoče sosedu ali bližnjemu sokrajanu zadeva deluje brez težav in je prav srečen naročnik....
ni pa pošteno posploševati stvari in kar svetovati ljudem drugega operaterja.... jaz sem pri siolu in imam tudi težave s kockanjem pa sem od centrale oddaljen cca 300m...
moja igrača je šraufenciger

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: SLABE IZKUŠNJE S T2

Odgovor Napisal/-a KoMar » 28. Maj 2009 ob 23:18

Veš, kako bomo rekli. Za začetek se boš držal pravil našega foruma, potem boš pa lahko kaj napisal in dobil kakšno pomoč. Tem se namreč ne naslavlja s samimi velikimi črkami, pa v podforumu "Vaša zgodba" veljajo posebna pravila glede naslavljanja, ki si jih v svoji ihti očitno spregledal. Ponovi vajo ;)

Zaklenjeno