Kako naj vem, če mi bo TV delal glede na centralo?

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Kako naj vem, če mi bo TV delal glede na centralo?

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 14. Jul 2009 ob 11:37

Prosim, da se morebitnih bodočih uporabnikov ne ozmerja s polpismenostjo! :namrec:
Pač niso vsi na tekočem s hi-tech VDSL-2 tehnologijo ter njenimi intrinzičnimi lastnostmi...
Optika 100/10

Uporabniški avatar
Krypto
Starešina
Prispevkov: 1647
Pridružen: 9. Sep 2006 ob 12:07
T-2: Že imam

Re: Kako naj vem, če mi bo TV delal glede na centralo?

Odgovor Napisal/-a Krypto » 14. Jul 2009 ob 11:54

Ne gre se samo zanj, ampak na splošno. Ziritira me če folk bere samo en post nazaj in ni v stanju prebrat že povedanega v temi.
Koseze ti pa le naroči, najprej osnovo potem pa naprej.

Uporabniški avatar
borut
Guru
Prispevkov: 911
Pridružen: 25. Okt 2006 ob 22:11
T-2: Že imam
Paket: 4Mbit/512Kbit

Re: Kako naj vem, če mi bo TV delal glede na centralo??

Odgovor Napisal/-a borut » 14. Jul 2009 ob 11:57

kekoke napisal/-a:Preprosteje se to reši s prepovedjo kakršnihkoli vezav in prepovedjo kakršnekoli storitev, ki zahtevajo nakup opreme, ne da bi človek imel možnost vsaj en mesec testirat.
Se ti zavedaš, da v tem primeru ne bi mogli optimalno poslovati niti mobilni operaterji, saj ne bi mogli ponujati akcijskih cen telefonov?
Siol ima namreč vezavo zgolj zaradi subvencioniranega nakupa. :namrec:

tako da.. kakršno koli ostro poseganje v politiko samega podjtja je brezpredmetno, ker bi potemtakem morali poslovati vsi na isti način. V končni fazi je stranka tista, ki se je vezala na določeno storitev, ne operater. :owned:
Slika

Koseze
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 9. Jul 2009 ob 01:37
T-2: Še nimam

Re: Kako naj vem, če mi bo TV delal glede na centralo?

Odgovor Napisal/-a Koseze » 14. Jul 2009 ob 21:36

Sicer ne vem na koga je letelo to z nepismenostjo...verjetno na mene al pa tudi na kogarkoli drugega....če te ziritirajo že tako majhne stvari kaj se ti šele dogaja v tvoji glavi v življenju? Kaj narediš, če ti kdo pred teboj ustavi na semaforju za katerega misliš, da bi ga lahko prevozil? Ga namlatiš z basebball kijem ali če je vrsta pri zdravniku, sestro nabutaš?.....Tako, da je bila ta pripomba res čisto mimo usekana....smo ljudji, ki zelo obvladamo kar nekaj reči v življenju in pa seveda nekaterih ne zato sem se obrnil tukaj na pomoč....zbiram mnenja določenih ljudi, ki mi želijo pomagati in verjetno še komu drugemu ne sprejemam pa takih žaljivk saj verjetno forum ne obstaja za to? Si ti najboljši? Znaš vse v življenju ? V vseh temah si najboljši, najpametnejši vse veš? Veš vse o športu? Politiki? Glasbi? Odovor je seveda ne...torej predno kaj napišeš premisli....v življenju ti bo to samo pomagalo...in upaj, da ne naletiš na napačnega...dobronamerno sem ti to napisal.....Lp
Krypto napisal/-a:Ne gre se samo zanj, ampak na splošno. Ziritira me če folk bere samo en post nazaj in ni v stanju prebrat že povedanega v temi.
Koseze ti pa le naroči, najprej osnovo potem pa naprej.

Uporabniški avatar
BOBI
Starešina
Prispevkov: 2139
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 19:44
T-2: Že imam
Paket: Full kasko na fibru + UMTS
Kraj: Šiška

Re: Kako naj vem, če mi bo TV delal glede na centralo?

Odgovor Napisal/-a BOBI » 14. Jul 2009 ob 21:47

Kregal se pa ne bomo! :namrec:

Zaklenjeno