Pošiljanje SMS-ov v tujino, tujim operaterjem

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
Fadil
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 29. Jul 2009 ob 21:39
T-2: Že imam

Pošiljanje SMS-ov v tujino, tujim operaterjem

Odgovor Napisal/-a Fadil » 29. Jul 2009 ob 21:52

Pozdravljeni !

Danes sem slučajno prišel na ta forum in po prebranem sodeč, vidim, da nisem osamljeni primer, ki ima težave s pošiljanjem SMS sporočil. Konkretno, osebno ne morem poslati SMS sporočila na Hrvaško, v Maroko in Dominikasnko Republiko ( tuji operaterji ). Lahko pošljem v Srbijo, vendar od nikoder iz naštetih držav SMS-ov ne prejmem. Napako sem na T-2 prijavil že 1.07.2009, kličem praktično vsak dan na tehnično službo in vedno isti odgovor. Bomo posredovali našim tehnikom. Do pred mesec dni sem bil pri Mobitelu in vse je bilo BP, na privlačno ponudbo T-2, sem se odločil še za mobilno telefonijo, vendar sem precej razočaran. Predvsem me zelo moti ignorantski odnos T-2, saj me v mesecu dni niti poklicali in mi mogoče povedali zakaj gre. Če bi bilo potrebno zamenjati SIM kartico, bi se pač oglasil v poslovalnici, vendar tudi tega nisem bil deležen. Skratka, razočaran sem in, če zadeva ne bo urejena v kratkem, vam bom vrnil SIM kartice in tudi vsem mojim znancem in prijateljem, ki nameravajo pri vas vzeti še mobilno telefonijo, bom le to odsvetoval. Mogoče pa vas bo osip komitentov streznil, da boste do svojih strank bolj pozorni !

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Pošiljanje SMS-ov v tujino, tujim operaterjem

Odgovor Napisal/-a KoMar » 30. Jul 2009 ob 22:25


Zaklenjeno