Moneta in T-2

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Forenzik
Faca
Prispevkov: 150
Pridružen: 26. Avg 2006 ob 21:25
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL
Kraj: Ljubljana

Moneta in T-2

Odgovor Napisal/-a Forenzik » 8. Sep 2009 ob 23:00

Ali bo T-2 tudi sklenil z Mobitelom pogodbo za storitev Moneta, da bomo lahko s pomočjo mobilnega telefona plačevali ?

matjazc
Navdušenec
Prispevkov: 745
Pridružen: 16. Avg 2007 ob 16:49
T-2: Že imam
Paket: FTTH+IPTEL+HDTV
Kraj: Ljubljana

Re: Moneta in T-2

Odgovor Napisal/-a matjazc » 8. Sep 2009 ob 23:45

Lahko bi se T-2 dogovoril za Moneto. Neki časa nazaj sem na TV zasledil, da bo možno uporabljati Moneto tudi pri drugih mobilnih operaterjih. Lahko bi T-2 stopil v kontakt z @M in bankami, ki so omenjeni projekt podprle in izvedle.

ango
Nadebudnež
Prispevkov: 408
Pridružen: 5. Dec 2008 ob 20:38
T-2: Še nimam
Kraj: Izola

Re: Moneta in T-2

Odgovor Napisal/-a ango » 9. Sep 2009 ob 17:04

http://t-2.rula.net/viewtopic.php?f=12& ... ta#p128195

sej enkrat bosta tudi :rtmT2: in tušmobile dočakala moneto :D
_____________________________
Kot v US, zgleda da bomo meli hitrejši mobilni internet kot pa žične povezave

Uporabniški avatar
riki
Faca
Prispevkov: 188
Pridružen: 4. Dec 2008 ob 22:44
T-2: Že imam
Kraj: Limassol

Re: Moneta in T-2

Odgovor Napisal/-a riki » 13. Sep 2009 ob 21:11

Vse ob svojem casu, pred njimi je prvo primarna naloga, da uredijo omrezje da bo delovalo normalno, to mislim na SMS-e in podobne zadeve.
SMS - spremljanje porabe se obracunava , pa kje so to videli?!

Moneta je res zadnja stvar v t-2 mobilni, dokler se ostale tezave ne normalizirajo in uredijo....

Kaj se pa tice Monete, mislim da vec ni v lasti samo Mobitela, ampak jo razvijajo in vzdrzujeta mobitel in simobil hkrati, pa se nkbm je prisla zraven kot investitor.

Forenzik
Faca
Prispevkov: 150
Pridružen: 26. Avg 2006 ob 21:25
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL
Kraj: Ljubljana

Re: Moneta in T-2

Odgovor Napisal/-a Forenzik » 13. Sep 2009 ob 21:56

Poleg T2 telefonije imam še predplačniško številko drugega ponudnika, sklenjeno pogodbo za Moneto pa je. Morda pa bi imeli pri T2 še kakšnega naročnika več, če bi nudili tudi to storitev in še kakšno.

ango
Nadebudnež
Prispevkov: 408
Pridružen: 5. Dec 2008 ob 20:38
T-2: Še nimam
Kraj: Izola

Re: Moneta in T-2

Odgovor Napisal/-a ango » 13. Sep 2009 ob 23:06

Ko bodo mimo šle vse otroške bolezni bo mobilna t-2 telefonija vredna še več. Počasi naprej fixat vse "buge". Potem bo prišel čas za "luksuzne storitve". Noben pa ne more presojat njihovega dela. Trudijo se po svojih najboljših močeh saj jim je interes profit.
_____________________________
Kot v US, zgleda da bomo meli hitrejši mobilni internet kot pa žične povezave

Forenzik
Faca
Prispevkov: 150
Pridružen: 26. Avg 2006 ob 21:25
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL
Kraj: Ljubljana

Re: Moneta in T-2

Odgovor Napisal/-a Forenzik » 14. Sep 2009 ob 16:21

Vem da se trudijo po svojih največjih močeh. Samo ljudje ne gledajo to. Oni vidijo da ima XY ponudnik telefon po 1€, minuta v vsa omrežja je 0,10€, naročnine ni ker zakupi minute pa je. Ne gleda se da je obračunski interval 30 sekund in ne sekunda. V končni fazi telefon pride zaradi vezave in neporabljenih minut, ter zaokroževanja 200€ in ne 1€. Ljudje imajo radi polno storitev, pa če jih tudi ne rabijo. Mislim, da je v tem problem.

flier
Model
Prispevkov: 287
Pridružen: 15. Sep 2006 ob 09:39
T-2: Še nimam

Re: Moneta in T-2

Odgovor Napisal/-a flier » 14. Sep 2009 ob 18:38

riki napisal/-a:Kaj se pa tice Monete, mislim da vec ni v lasti samo Mobitela, ampak jo razvijajo in vzdrzujeta mobitel in simobil hkrati, pa se nkbm je prisla zraven kot investitor.
NKBM je ze od zacetka zraven.

Uporabniški avatar
stajerc
Nadebudnež
Prispevkov: 379
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 21:07
T-2: Že imam
Paket: 10/1
Kraj: Maribor
Kontakt:

Re: Moneta in T-2

Odgovor Napisal/-a stajerc » 16. Sep 2009 ob 00:32

Slika
Slika
Slika

petrusko
Faca
Prispevkov: 131
Pridružen: 27. Avg 2007 ob 19:46
T-2: Že imam
Paket: FTH:100M/10M TV:1x GSM:2x
Kraj: Ljubljana Vič

Re: Moneta in T-2

Odgovor Napisal/-a petrusko » 4. Jan 2010 ob 10:33

Tole je ena izmed mnogih zadev, ki jih pogrešam pri T2 mobilni telefoniji.

Zelo nerad nosim gotovino v denarnici, še posebej drobiž,...
Zelo veliko stvari je ki jih lahko plačaš prek mobilca, od avtobusa, raznih avtomatov, parkirnin, kino vstopnic, zanimive učne vsebine na internetu, in še bi lahko našteval... :grr: :grr: :grr: :grr:


Ampak kaj čmo, T2 nima neskončno denarja in manjko se pozna tako pri širjenju optike, švoh marketingu, počasni širitvi mobilne mreže,... spletnih straneh, spremljanju porabe,...
Verjamem da delate kar lahko in ste zmožni, ampak občutek počasnosti obstaja!

matjazc
Navdušenec
Prispevkov: 745
Pridružen: 16. Avg 2007 ob 16:49
T-2: Že imam
Paket: FTTH+IPTEL+HDTV
Kraj: Ljubljana

Re: Moneta in T-2

Odgovor Napisal/-a matjazc » 4. Jan 2010 ob 17:39

Moneta bi zelo prav prišla se strinjam petrusko. S tem bi tudi kakšen euro pritekel na račun T-2ja. Mogoče kdo od T-2jevcev kaj ve, če se T-2 kaj dogovarja, da bi se uvedlo Moneto pri T-2 mobilni telefoniji? Tole bi mobilno telefonijo zelo izboljšalo in naredilo še bolj konkurenčno. Zagotovo pa bi se tudi izboljšal tisti procent uporabnikov T-2 mobilne telefonije.

Uporabniški avatar
frojnd
Model
Prispevkov: 243
Pridružen: 25. Nov 2008 ob 10:23
T-2: Še nimam

Re: Moneta in T-2

Odgovor Napisal/-a frojnd » 29. Nov 2010 ob 16:37

Torej. Po dolgem času grem na trolo v LJ in kličem ono cifro k je na terminalu poleg šoferja... Ne dobim nobenga SMS -a (obvestiolo) da sem plačal in da lahko uporabljam trolo. Vprašam šoferja če ne dobim nobenega listka ali kako papirnato potrdilo, pa pravi, da dobim sms. Se pelem s trolo in zadeva mi postane malce sumljiva, ker kar še nisem dobil sms -a. K sreči, je bila moja izstopna postaja tu in sem šel dol....

Ja ja.. zaj pa me napadite, kaj da nisem bolj pogledal v tisti terminal in opazil, da piše gor moneta. Kaj hudiča sm vedu, da t-2 nima skoraj nobene plačljive storitve :grr:

Kličem na HD mu pojasnim situacijo in mi pravi, da delajo na tem. Vprašanje. Delajo na tem, da se pogovarjajo ali, da bo v roku 3 dneh moneta tudi za t-2?

gulikoza
Starešina
Prispevkov: 1646
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:33
T-2: Že imam
Paket: 50/50 FTTH

Re: Moneta in T-2

Odgovor Napisal/-a gulikoza » 29. Nov 2010 ob 19:30

Glede na to, da je simobil dobil moneto šele nedolgo nazaj, dvomim da bo v roku treh dni.
Slika Optika od 30.5.2008

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Moneta in T-2

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 29. Nov 2010 ob 19:51

frojnd napisal/-a:Torej. Po dolgem času grem na trolo v LJ in kličem ono cifro k je na terminalu poleg šoferja... Ne dobim nobenga SMS -a (obvestiolo) da sem plačal in da lahko uporabljam trolo. Vprašam šoferja če ne dobim nobenega listka ali kako papirnato potrdilo, pa pravi, da dobim sms. Se pelem s trolo in zadeva mi postane malce sumljiva, ker kar še nisem dobil sms -a. K sreči, je bila moja izstopna postaja tu in sem šel dol....

Ja ja.. zaj pa me napadite, kaj da nisem bolj pogledal v tisti terminal in opazil, da piše gor moneta. Kaj hudiča sm vedu, da t-2 nima skoraj nobene plačljive storitve :grr:

Kličem na HD mu pojasnim situacijo in mi pravi, da delajo na tem. Vprašanje. Delajo na tem, da se pogovarjajo ali, da bo v roku 3 dneh moneta tudi za t-2?

če izberem iz tega posta, ti zdaj hočeš da t-2 uredi plačilo z moneto ? in to v roku 3 dni ?

Uporabniški avatar
feeltch
Model
Prispevkov: 319
Pridružen: 4. Sep 2007 ob 15:54
T-2: Že imam
Paket: UMTS komplet
Kraj: Lj.-Šiška

Re: Moneta in T-2

Odgovor Napisal/-a feeltch » 29. Nov 2010 ob 20:12

jaz, poudarjam 'mensezdi', da sem enkrat ko sem plačeval z moneto da je blo vmes za izbrat tud T2. Samo ne vem kje že in to mi je 'prišlo' kasneje - da bi bolje pogledal.
Slika

there's no home like 87.212.1.184

Zaklenjeno