Obdržati obstoječ telefonski priključek

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
Lamtazar
Novinec
Prispevkov: 8
Pridružen: 19. Mar 2006 ob 08:47
T-2: Še nimam
Kraj: Ljubljana

Obdržati obstoječ telefonski priključek

Odgovor Napisal/-a Lamtazar » 19. Mar 2006 ob 08:59

Prejel sem naslednji email:


...


Prosimo vas, da prejeto pogodbo pazljivo pregledate in dopolnite morebitne manjkajoče podatke ter podpišete vsa potrebna pooblastila na drugi strani pogodbe. Nepopolne pogodbe bomo vrnili, čas do vašega priklopa v omrežje T-2 pa se bo s tem podaljšal.

Telekom Slovenije mora odgovor na poizvedbo poslati najkasneje v roku 15. delovnih dni. V primeru pozitivnega odgovora bo T-2 pri Telekomu Slovenije takoj naročil preklop vašega priključka na omrežje T-2. V skladu s pravili Telekoma Slovenije lahko ta izvede preklop najkasneje v 15 delovnih dnevih od prejema naročila. T-2 bo aktiviral priključek takoj po preklopu. Prizadevali si bomo, da bomo pri Telekomu Slovenije izposlovali skrajšanje prej navedenih obdobij.

...

Naročil sem (med drugim:):

Obstoječi telefonski priključek: PSTN
Želim ohraniti obstoječi tel. priključek: da


Zdaj pa imam eno vprašanje ... ko sem nazadnje govoril z nekom na T-2 (naročniška služba), niso znali povedati, kdaj bo 100% mogoče dobiti skupno razvezan VDSL dostop do interneta (torej, da obdržiš obstoječo telefonsko številko in ostaneš Telekomu zvest plačnik). Špekulirali so, da bo nekje aprila, ampak uradnih datumov še ni. V tem dopisu pa piše, da "V primeru pozitivnega odgovora bo T-2 pri Telekomu Slovenije takoj naročil preklop vašega priključka na omrežje T-2." Kakšen smisel ima to? Če ga res takoj naročijo, stvar ne bo to, kar hočem, razen v primeru, da v tem času res porihtajo vse s Telekomom in razvezami (kar pa ni zagotovljeno).

Ideje? Res ne bi rad, da me T-2 v mojem imenu izklaplja iz Telekoma zaradi kakšnega nesporazuma.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8483
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Odgovor Napisal/-a kitl » 19. Mar 2006 ob 09:37

Lamtazar ravno v teh dneh naj bi Telekom popustil in odobril priklope preko PSTN-ja oziroma ISDN-ja. Kaj bo pa res boš pa videl.
Slika


Lp, Kitl

Zaklenjeno