T-2 gre v stečaj, n-ti del

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: T-2 gre v stečaj, n-ti del

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 6. Nov 2009 ob 14:09

Danes je spet v Dnevniku.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: T-2 gre v stečaj, n-ti del

Odgovor Napisal/-a kitl » 6. Nov 2009 ob 14:10

Pa na radiu Hit je bilo.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
turist
Model
Prispevkov: 301
Pridružen: 7. Sep 2007 ob 10:58
T-2: Že imam
Paket: T4 optika(100/10) +2x tel +fax
Kraj: Kranj

Re: T-2 gre v stečaj, n-ti del

Odgovor Napisal/-a turist » 6. Nov 2009 ob 14:13

V Dnevniku piše, da je Krč zamenjal direktorja Gratela, nič pa ne piše, da je dal odpoved delavcem.Unim na terenu, še večim pa v birokraciji. Kar nekaj jih je dobilo knjižice ! :hudicek:
Slika
Slika - Mobilno

ghdgfdhsf

Re: T-2 gre v stečaj, n-ti del

Odgovor Napisal/-a ghdgfdhsf » 6. Nov 2009 ob 16:32

kitl napisal/-a:tesux zaklepat teme je brez veze. Itak se bo odprla nova ko bo spet kak nov članek s podobno vsebino. Se mi zdi, da če teme zaklepamo, da še bolj dokažeš uporabnikom, da tema boli in da je res nekaj na tem. Za to sem mnenja, da se diskusija nadaljuje. Na terenu pa lahko strankam poveš, da jih naj ne skrbi, če bi bilo tako resno tudi ne bi opravljali priklopov.
Dejansko me boli natolcavanje in brezpotrebna slaba volja naročnikov posledično tudi samih zaposlenih na T2 .

ghdgfdhsf

Re: T-2 gre v stečaj, n-ti del

Odgovor Napisal/-a ghdgfdhsf » 6. Nov 2009 ob 16:39

turist napisal/-a:V Dnevniku piše, da je Krč zamenjal direktorja Gratela, nič pa ne piše, da je dal odpoved delavcem.Unim na terenu, še večim pa v birokraciji. Kar nekaj jih je dobilo knjižice ! :hudicek:
Ja to pa ne bodo pisali ker hočejo umirit duhove glede štale ki so jo naredili ko so na veliko pisali RECESIJA SE JE ŽAČELA zdej pa ko so takrat zajebali in spsihirali vse hočejo popravit s tem da ne pišejo koliko je še dodatno odpuščenih in brezaposlenih v sloveniji namreč Mure in ostale večje firme pa itak ne morejo zamolčat ker je preveč na očesu koliko pa je takih majhnih podjetji ki odpustijo po 1 do 3 ali več npr. Gratel pa nočejo pisat ker se stem bi še dodatno psihirali folk naokoli. Pišejo pa da gospodarstvo počasi prihaja k sebi MY ASS prihaja sebi kar je bolj sigurno!

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: T-2 gre v stečaj, n-ti del

Odgovor Napisal/-a kitl » 6. Nov 2009 ob 18:32

tesux napisal/-a:
kitl napisal/-a:tesux zaklepat teme je brez veze. Itak se bo odprla nova ko bo spet kak nov članek s podobno vsebino. Se mi zdi, da če teme zaklepamo, da še bolj dokažeš uporabnikom, da tema boli in da je res nekaj na tem. Za to sem mnenja, da se diskusija nadaljuje. Na terenu pa lahko strankam poveš, da jih naj ne skrbi, če bi bilo tako resno tudi ne bi opravljali priklopov.
Dejansko me boli natolcavanje in brezpotrebna slaba volja naročnikov posledično tudi samih zaposlenih na T2 .
Te zastopim ja. Samo glede na to, da iz dneva v dan več medijev poroča o tem se zadeve ne da prekriti. Za to sem rekel, da se mi zdi smoterno, da tema ostane in se v njej razpravlja.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
BOBI
Starešina
Prispevkov: 2139
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 19:44
T-2: Že imam
Paket: Full kasko na fibru + UMTS
Kraj: Šiška

Re: T-2 gre v stečaj, n-ti del

Odgovor Napisal/-a BOBI » 6. Nov 2009 ob 19:00

Vsekakor naj tema ostane odklenjena, komunikacija pa naj ostane v normalnih vpisih in "tonih" :!:

gogi1
Navdušenec
Prispevkov: 503
Pridružen: 19. Mar 2009 ob 19:26
T-2: Že imam
Paket: t-3 mobil 100/10
Kraj: Komenda

Re: T-2 gre v stečaj, n-ti del

Odgovor Napisal/-a gogi1 » 7. Nov 2009 ob 14:43

Samo ,do zdaj še nobeden ni 100% POTRDIL ali demantiral natolcevanj.Duh je ušel iz flaške in kaj si naj zdaj mislimo ,o vsej stvari :jao: Če Vam je kaj do naročnikov bi bili lahko bolj jasni.Pa ne mi spet s tistim URADNO NEURADNI. :grr: Halo!
Nalijmo si čistega vina in povejmo 100% kaj je na stvari ,no!! :namrec: Bolj ko skrivaš,prikrivaš,izmikaš,...bolj se stvar zapleta.LP Gorazd

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: T-2 gre v stečaj, n-ti del

Odgovor Napisal/-a Malkec » 7. Nov 2009 ob 14:53

Jaz bom samo tole povedal: A ni to očiten poskus blatenja imena T-2, glede na priliv naročnikov k T-2? :nevem:

gogi1
Navdušenec
Prispevkov: 503
Pridružen: 19. Mar 2009 ob 19:26
T-2: Že imam
Paket: t-3 mobil 100/10
Kraj: Komenda

Re: T-2 gre v stečaj, n-ti del

Odgovor Napisal/-a gogi1 » 7. Nov 2009 ob 17:03

Mogoče :nevem:

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: T-2 gre v stečaj, n-ti del

Odgovor Napisal/-a KoMar » 7. Nov 2009 ob 17:45

Če Vam je kaj do naročnikov bi bili lahko bolj jasni.Pa ne mi spet s tistim URADNO NEURADNI. Halo!
To tako pišeš, kot da sam direktor T-2 hodi na naš forum... a ti kot zaposleni v neki firmi veš za vse prihodnje odločitve firme in stanje morebitnih pravd?

voyager2
Guru
Prispevkov: 999
Pridružen: 9. Mar 2007 ob 17:59
T-2: Že imam
Paket: T4 300/100 Telekom GPON
Kraj: Ljubljana

Re: T-2 gre v stečaj, n-ti del

Odgovor Napisal/-a voyager2 » 7. Nov 2009 ob 18:01

Kar se mene tiče so zelo jasni. Storitve delujejo vsaj tako dobro kot so prvi dan, oz. to je skoraj žalitev, saj napredek zelo očiten. Z IPTV in svojim optičnim omrežjem so tako daleč pred drugimi, da sploh ni več smešno. Zaračunavajo pa tudi najbolj pošteno od vseh. In sedaj bi kaj, določeni mediji radi mene prepričali naj najboljše storitve, ki jih pri nas edini nudi T-2 zamenjam s čim, SIOLovim amaterstvom? Ne hvala.

Uporabniški avatar
feeltch
Model
Prispevkov: 319
Pridružen: 4. Sep 2007 ob 15:54
T-2: Že imam
Paket: UMTS komplet
Kraj: Lj.-Šiška

Re: T-2 gre v stečaj, n-ti del

Odgovor Napisal/-a feeltch » 7. Nov 2009 ob 19:45

Slika
Slika

there's no home like 87.212.1.184

Uporabniški avatar
gjural
Nadebudnež
Prispevkov: 425
Pridružen: 15. Okt 2008 ob 02:46
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL

Re: T-2 gre v stečaj, n-ti del

Odgovor Napisal/-a gjural » 8. Nov 2009 ob 07:02

najbolj mi je smešno to: kaj bo z nami naročniki.. ja pizda saj nimam vezave... kaj se mam za bunit. četudi je to res kar po mojem mnenju mediji napihujejo, bom v najslabšem primeru zamenjal ponudnika, saj nimam nobene vezave... V NAJSLABŠEM PRIMERU pravim. ker pa tem bednim tračom ne verjamem pa mi je itaq vseeno.
Cobane napisal/-a:Kjer je dim, je tudi ogenj! Žal!

T-2 bo pokopala izgradnja optike... najbolj ironično pa je, da nato še optičnim storitvam agresivno nižajo ceno. VDSL-aši bomo pa vse skupaj (od)plačali!

P.S. Tudi to temo bodo po hitrem postopku zaklenili!
stari ti si tak pameten, da na optiki sploh nebi mogo bit. če t-2 plačuje 10€ na mesec za PRD telekomu. a ti naj dajo 1 mega za bolj poceni kot 20 €
Slika
Slika
Slika

Uporabniški avatar
feeltch
Model
Prispevkov: 319
Pridružen: 4. Sep 2007 ob 15:54
T-2: Že imam
Paket: UMTS komplet
Kraj: Lj.-Šiška

Re: T-2 gre v stečaj, n-ti del

Odgovor Napisal/-a feeltch » 8. Nov 2009 ob 08:08

če ni vse to res politično skovano. kolkr jaz vem namreč, vsi vsem nekaj dolgujejo in teh par milijonov je za tako veliko podjetje vse skupaj normalno.
mislm te novinarji...en se nekaj spomni razkrit, pol jim pa vsi sledijo kot piščančki.
sej se bo sčasoma vse skupaj poleglo menda
Slika

there's no home like 87.212.1.184

Zaklenjeno