Prihodnost T-2

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
arturo
Uporabnik
Prispevkov: 48
Pridružen: 14. Dec 2009 ob 12:30
T-2: Že imam
Paket: brezčasni VDSL

Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a arturo » 14. Dec 2009 ob 12:49

Predlagam oz. zahtevam, da T-2 končno komunicira z javnostjo in predvsem z naročniki o prihodnosti podjetja.
Naročnik sem že precej časa in imam vse, kar je možno imeti pri T-2 (TV, internet, stacionarni telefon in mobilni telefon). V glavnem sem zadovoljen s storitvami in navijam za podjetje tudi, kot pravo alternativo neljubljenemu Telekomu - Siolu.
Zdi se mi, da podjetje spi in se ne razvija, predvsem v mobilni telefoniji. A je to posledica finančnih težav? Lahko verjamem, da je to vzrok ampak če podjetje ima možnosti in namen ostati na trgu mora delovati in postati (ponovno) prava alternativa. Rad bi vedel za načrte podjetja za izboljšanje oz razširitev storitve.
Komuniciranje z javnostjo bo prineslo zaupanje v podjetje in verjetno več naročnikov.
Pozivam: ČE IMATE KAJ POVEDATI O PRIHODNOSTI PODJETJA STORITE TO NEMUDOMA!

V upanju močnega in uspešnega T-2

Naročnik

mitja_i
Starešina
Prispevkov: 1523
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:16
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL, paket TV+tel
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a mitja_i » 14. Dec 2009 ob 12:56

Imaš kakšne predloge za ta "razvoj" mobilne telefonije? Katere storitve bi pa rad videl?
Zame je namreč ravno mobilna telefonija pri T-2 zelo všeč.
Slika (doma)
Slika (mobilno)
Slika (2. priključek)

Uporabniški avatar
Balonar
Guru
Prispevkov: 990
Pridružen: 20. Avg 2006 ob 21:17
T-2: Že imam
Paket: 8/1, 2x IP TV, IP Telefon
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a Balonar » 14. Dec 2009 ob 13:08

Lahko pa se pogovorimo o TVju

- Opevani "preskok" pri Amisu (gledanje z zamikom), ni mi potrebno rečt, da imamo snemanje, ker to ni to.
- CMC program, glede na to, da ga ima že vsa konkurenca. menda ni potrebno skrivati načrtov kdaj bo, oz. zakaj ga še ni.

... recimo, da bosta odgovora na tole dovolj :car:

arturo
Uporabnik
Prispevkov: 48
Pridružen: 14. Dec 2009 ob 12:30
T-2: Že imam
Paket: brezčasni VDSL

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a arturo » 14. Dec 2009 ob 13:14

mitja_i
Mislim, da tvoje vprašanje bi bilo zelo zanimivo za neko drugo, novo temo in sicer: Kakšne storitve pogrešaš pri T-2?
Oz: Zakaj misliš, da tržni delež mobilne telefonije ne raste, kot bi moral?
Če to temo odpreš bodi prepričan, da bom sodeloval.

Moj namen s to temo je, drugače povedano, postaviti vprašanje: ali vi naročniki T-2 in tisti, ki (še) to niste se strinjate z mano, da bi moralo vodstvo podjetja končno začeti komunicirati z nami o prihodnosti podjetja in predvsem o načrtih za razvoj?
Mitja_i, Balonar: A se strinjate?

Uporabniški avatar
Balonar
Guru
Prispevkov: 990
Pridružen: 20. Avg 2006 ob 21:17
T-2: Že imam
Paket: 8/1, 2x IP TV, IP Telefon
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a Balonar » 14. Dec 2009 ob 13:18

seveda se strinjam. Poleg tega mi še dandanes ne gre v glavo, da firma kot je T2 "dopušča" neuradni forum. Res se veliko pomaga na forumu, ampak, da nimajo svojega uradnega ...

Uporabniški avatar
mahi
Legenda
Prispevkov: 1217
Pridružen: 14. Feb 2007 ob 10:38
T-2: Že imam
Paket: T-4 FTTH 10/10 + 1SDTV
Kraj: Portorož

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a mahi » 14. Dec 2009 ob 13:19

Popolnoma se strinjam. Kar nekaj ljudi poznam, ki T-2ju zaradi trenutne situacije ne zaupa. Poznam gospoda, ki je izjavil da na T-2 ne bo prešel samo zaradi bojazni, da bo podjetje šlo v stečaj in bo ostal brez storitev. Bojim se, da je takšnih ljudi še nekaj.
Zadnjič spremenil mahi, dne 14. Dec 2009 ob 13:22, skupaj popravljeno 1 krat.
Slika

Uporabniški avatar
PaJo
Model
Prispevkov: 205
Pridružen: 22. Maj 2007 ob 12:56
T-2: Že imam
Paket: FTTH 100/10 - služba
Kraj: Slov. Bistrica

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a PaJo » 14. Dec 2009 ob 13:21

Se strinjam, da izdaja kakšne izjave za javnost sploh ne bi bila slaba, tudi sam priznam nekaj primerov, ki so rekli da na t2 pa ne gremo, ker nočemo sitnosti:(

mitja_i
Starešina
Prispevkov: 1523
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:16
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL, paket TV+tel
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a mitja_i » 14. Dec 2009 ob 13:25

Kaj točno je zate komuniciranje o prihodnosti podjetja? Kakšne načrte? Imaš kakšen primer drugih ponudnikov glede načrtov?
@mahi, PaJo: izjave za javnost so bile že dane.
Slika (doma)
Slika (mobilno)
Slika (2. priključek)

Uporabniški avatar
Balonar
Guru
Prispevkov: 990
Pridružen: 20. Avg 2006 ob 21:17
T-2: Že imam
Paket: 8/1, 2x IP TV, IP Telefon
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a Balonar » 14. Dec 2009 ob 13:31

Mitja .. v končni fazi me ne zanima, kdo bo nov lastnik, kdo bo hišnik in te interno-kadrovsko-vodstvene zadeve. Kot uporabnika, ki ima oči in ušesa in vidi, kaj ponujajo drugi, pa bi rade volje slišal;

Dragi uporabniki, v mesecu decembru planiramo vklop Hanzi TV, Lojzi TV in HD Marija TV. Prav tako Vam bomo ponudili, sliko v sliki ...

... ne namigujem, kaj si želim, pač pa neko osnovno komuniciranje. Sicer se v podpisu vidi kam spadam, zato ti lahko povem, da ko izvemo, da pride Hans igrat v Spodnji Duplek, to takoj objavimo .. ne skrivamo, dokler vstopnice niso v prodaji .. RAJCAMO, ampak potem tudi to naredimo!

arturo
Uporabnik
Prispevkov: 48
Pridružen: 14. Dec 2009 ob 12:30
T-2: Že imam
Paket: brezčasni VDSL

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a arturo » 14. Dec 2009 ob 13:32

To! Zato se gre!
Predlagam, da poskušamo čim več teh »glasov« pobrati in kasneje jih posredovati vodstvu, kot »zaskrbljeni uporabniki, fansi« ali kaj takega.
Razumem, da sodelujejo tukaj tudi ljudje, ki so zaposleni v T-2. Morda oni bodo lahko našo prošnjo posredovali...
P.S: mitja_i predlagam, da ti posreduješ šefom naš predlog...
Za enkrat me ne zanimajo načrti drugih ponudnikov. Samo upam, da mi ne bo to treba. Ne se sprenevedati: citiram "mahi": Poznam gospoda, ki je izjavil da na T-2 ne bo prešel samo zaradi bojazni, da bo podjetje šlo v stečaj in bo ostal brez storitev. Bojim se, da je takšnih ljudi še nekaj.
To je situacija!

matjazc
Navdušenec
Prispevkov: 745
Pridružen: 16. Avg 2007 ob 16:49
T-2: Že imam
Paket: FTTH+IPTEL+HDTV
Kraj: Ljubljana

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a matjazc » 14. Dec 2009 ob 14:06

Kakšno sporočilo za javnost na uradni spletni strani T-2 kdaj pa kdaj nebi škodilo, to je res.
Lahko bi dali sporočilo za javnost v smislu: V prihodnjem letu nameravamo nadaljevati z investicijami v izgradnjo optičnega omrežja in novih VDSL central (v teh pa tek krajih) ter širili UMTS omrežje (v teh pa tek krajih oz. področju). Uvedli bomo te pa te novosti na področju IPTV, Telefonije, Mobilne telefonije, itd.

Tudi drugi operaterji ali mobilni ali internet ponudniki imajo kdaj pa kdaj (vsaj enkrat na leto) obvestilo za javnost glede načrtov za prihodnje leto ali kaj podobnega. Na T-2 pa so "zaviti v meglo", tako, da sploh ne veš kaj se dogaja s podjetjem oz. se bo dogajalo v prihodnje.
Zadnjič spremenil matjazc, dne 14. Dec 2009 ob 14:10, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a KoMar » 14. Dec 2009 ob 14:08

zahtevam
Umiri se.

In nisem še slišal, da bi zaradi stečaja kakšnega ISPja ljudje kar čez noč ostali brez storitev. Poglej primer Vege npr.

Uporabniški avatar
Balonar
Guru
Prispevkov: 990
Pridružen: 20. Avg 2006 ob 21:17
T-2: Že imam
Paket: 8/1, 2x IP TV, IP Telefon
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a Balonar » 14. Dec 2009 ob 14:11

to mene sploh ni strah, zato sem tudi napisal, da me vodstveno kadrovske zadeve ne zanimajo ...

mitja_i
Starešina
Prispevkov: 1523
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:16
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL, paket TV+tel
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a mitja_i » 14. Dec 2009 ob 14:14

Na uradni spletni strani T-2 piše da so centrale v izgradnji. Ne vidim nobene spremembe ali drugačne informacije. Novosti pa se vedno objavlja sproti.
Slika (doma)
Slika (mobilno)
Slika (2. priključek)

arturo
Uporabnik
Prispevkov: 48
Pridružen: 14. Dec 2009 ob 12:30
T-2: Že imam
Paket: brezčasni VDSL

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a arturo » 14. Dec 2009 ob 14:21

KoMar: Nisi razumel pointa... Gre se za... Raje preberi ponovno.
mitja_i: ! (?)

Zaklenjeno