Prihodnost T-2

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 26. Feb 2010 ob 13:55

Mal za intermezzo, lepo sem gledal drugi tek veleslaloma na OI, ko je naenkrat za bluescreenalo na siol TVju... po kakšnih 25ih minutah sem dobil sliko nazaj, ko je bilo vsega seveda že konec! Ko sem klical na siol helpdesk, sem dobil samo predposneto sporočilo, da se soočajo s tehničnimi težavami na večih lokacijah... no tko sem pa jst spremljal vožnjo za medaljo! :evil: :nevem: :jao: :grr: :grr: :grr:
:rtmT2:

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a Cobane » 26. Feb 2010 ob 14:09

No vidiš, zato smo pa mi na T-2ju! :hudicek:
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a kekoke » 26. Feb 2010 ob 14:15

Hevidi napisal/-a:Mal za intermezzo, lepo sem gledal drugi tek veleslaloma na OI, ko je naenkrat za bluescreenalo na siol TVju... po kakšnih 25ih minutah sem dobil sliko nazaj, ko je bilo vsega seveda že konec! Ko sem klical na siol helpdesk, sem dobil samo predposneto sporočilo, da se soočajo s tehničnimi težavami na večih lokacijah... no tko sem pa jst spremljal vožnjo za medaljo! :evil: :nevem: :jao: :grr: :grr: :grr:
A to je Prihodnost T-2?
uradno ali neuradno? :hudicek:
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

astras
T-2jevec
Prispevkov: 458
Pridružen: 8. Feb 2009 ob 20:03
T-2: Že imam
Paket: T-2 Optika
Kraj: Maribor

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a astras » 26. Feb 2010 ob 14:17

uradno bi bilo ce bi dejansko mi imeli iste probleme ;)

tako pa smo boljsi in bi bilo fino da bi uporabniki to cenili in ne samo kritizirali... lp
Ce bil bi vedez...

ne bil bi...

revez...
Slika

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a tonimona » 26. Feb 2010 ob 14:19

Hevidi napisal/-a:Mal za intermezzo, lepo sem gledal drugi tek veleslaloma na OI, ko je naenkrat za bluescreenalo na siol TVju... po kakšnih 25ih minutah sem dobil sliko nazaj, ko je bilo vsega seveda že konec! Ko sem klical na siol helpdesk, sem dobil samo predposneto sporočilo, da se soočajo s tehničnimi težavami na večih lokacijah... no tko sem pa jst spremljal vožnjo za medaljo! :evil: :nevem: :jao: :grr: :grr: :grr:
Vidiš, jaz že bolga leta spremljam tako Rai in Mediaset, s to razliko, da mi blackscreena. Očitno si s temi pojavi zelo zadovoljen in verjetno skačeš v zrak od veselja tako kot jaz. Pa tudi na položnici se ti to pozna, mar ne. :hudicek:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a kekoke » 26. Feb 2010 ob 14:20

astras, ah, to vi ne znate prebrat pohval iz zajebane slovenske duše. Vedno vse sam negativno vidte :lol:
Zadnjič spremenil kekoke, dne 26. Feb 2010 ob 14:21, skupaj popravljeno 1 krat.
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

white
Nadebudnež
Prispevkov: 356
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 20:20
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a white » 26. Feb 2010 ob 14:21

hjoj...who cares za makaronarske programe ? :D :aa: :pivo:

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 26. Feb 2010 ob 14:28

kekoke napisal/-a:
Hevidi napisal/-a:Mal za intermezzo, lepo sem gledal drugi tek veleslaloma na OI, ko je naenkrat za bluescreenalo na siol TVju... po kakšnih 25ih minutah sem dobil sliko nazaj, ko je bilo vsega seveda že konec! Ko sem klical na siol helpdesk, sem dobil samo predposneto sporočilo, da se soočajo s tehničnimi težavami na večih lokacijah... no tko sem pa jst spremljal vožnjo za medaljo! :evil: :nevem: :jao: :grr: :grr: :grr:
A to je Prihodnost T-2?
uradno ali neuradno? :hudicek:
NE, to je preteklost na TS omrežju, hehe... samo za tiste, ki še nimajo opcije T-2ja, in jst sm žal eden izmed njih. :jao: :grr:
:rtmT2:

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a Cobane » 26. Feb 2010 ob 14:30

astras napisal/-a:tako pa smo boljsi in bi bilo fino da bi uporabniki to cenili in ne samo kritizirali... lp
Nihče vam ne očita, da niste najboljši... najbrž ne v vseh stvareh, generalno pa ja!

Kar se pa tiče hvale, se jo bojim izreči, kajti potem gre rado kaj narobe (ljudje radi zaspijo na lovorikah)! Zato pa raje "samo" kritiziram in želim, da ne zaspite (da boste še boljši)! Kritika izzove burno razpravo, tako da se zberejo različna mnenja in se vsak pri sebi malo zamisli! Pa saj tega najbrž ni tako težko razumeti! :D
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 26. Feb 2010 ob 14:31

tonimona napisal/-a:Vidiš, jaz že bolga leta spremljam tako Rai in Mediaset, s to razliko, da mi blackscreena.
Zdj ne vem na kaj točno tole leti (ker nimam te sreče, da bi lahko doma T-2 TV gledal), ampak če leti na zatemnitev programov v času predvajanja določenih vsebin, pa tle T-2 ni prav nič kriv :)
Zadeva pride do ISPja v smislu "Ker imamo izključno pravico za predvajanje tekme x:y, vas obveščamo, da ste po zakonu dolžni zatemniti ogled te tekme v času od 1 do 2 preko drugih kanalov." :nevem: :beri:
:rtmT2:

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a kekoke » 26. Feb 2010 ob 14:40

Mi je zabavno, k se vsake tok najde kak T-2jevec, ki nima pojma zakaj se tonimona pizdi zarad teh makaronarjev
Hevidi, to zdej spada že pod :mrgreen: splošno razgledanost.
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 26. Feb 2010 ob 14:43

Nobody is perfect! :D :D :D
:rtmT2:

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a tonimona » 26. Feb 2010 ob 14:50

white napisal/-a:hjoj...who cares za makaronarske programe ? :D :aa: :pivo:
Mene zanima in jaz plačujem za te programe. :namrec:
Zadnjič spremenil tonimona, dne 26. Feb 2010 ob 14:53, skupaj popravljeno 1 krat.
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

white
Nadebudnež
Prispevkov: 356
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 20:20
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a white » 26. Feb 2010 ob 14:52

Sej vem, sam ko vsak peti post to preberem, da že sanjam ponoč :mrgreen:

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a tonimona » 26. Feb 2010 ob 14:55

Če že sanjaš to ponoči, si zrel za direktorja T-2. Volk sit in koza cela. :mrgreen:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Zaklenjeno