Nove cene s 1.3.2010

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
Rhae
Uporabnik
Prispevkov: 47
Pridružen: 17. Jan 2008 ob 12:38
T-2: Že imam

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a Rhae » 30. Jan 2010 ob 21:22

Sej je bilo javljeno naprej, tko da lahko tisti, ki se z novimi cenami ne strinjamo / oz. se nam ne splača gremo dalje;
Kot rečeno t2 nikoga ne sili v njihove pogoje

skymaniak
T-2jevec
Prispevkov: 561
Pridružen: 14. Dec 2007 ob 11:37
T-2: Že imam
Paket: T-2 Mobile

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a skymaniak » 30. Jan 2010 ob 21:27

hojc napisal/-a:Ja dragi Peroa, verjetno imaš polno stanovanje kablov raznih ponudnikov, potem si lahko tako pameten.....
pa kaj je tvoj problem, saj nisi vezan tako da lahko kdaj koli prekličeš storitve, če nisi več zadovoljen s ponudbo. Ti misliš, da je optika zastonj in da so se cene dvignile samo, da se dela norca iz uporabnikov ali kaj ? bravo hojc bravo ... :jao:

prvi
Znanec
Prispevkov: 56
Pridružen: 5. Nov 2008 ob 09:46
T-2: Že imam
Paket: T-2 umts

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a prvi » 30. Jan 2010 ob 22:52

Jaz vrjamem, da tale forum bere tudi direktor. Morda ga z izbranimi besedami tudi omehčamo in bo do 1.3.10 nekatere cene malo spustil. Meni se je sicer še ne naročena storitev podražila za celih 8 eur. Glede na to da sedaj resno raznišljamo o T-2 je storitev postala najdražja od ostalih ponudnikov. (Amis 52,5eur (+700 min v fiksna omrežja), Siol 47eur in T-2 53 eur-prej 45 eur). :nevem: Mislim da je še čas da se podražitev malo omili. Drugače sem pa kot uporabnik mobilne tehnologije zelo zadovoljen.

p.s. v naši občini je centrala odprta že dobro leto ampak nikjer razen na internetni strani nisem zasledil reklame oz. da je centrala odprta. Samo v razmislek. V občinskem glasilu stane cela stran (barvna in že oblikovana) 236,40 eur in gre v 640 gospodinjstev. :namrec:

voyager2
Guru
Prispevkov: 999
Pridružen: 9. Mar 2007 ob 17:59
T-2: Že imam
Paket: T4 300/100 Telekom GPON
Kraj: Ljubljana

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a voyager2 » 30. Jan 2010 ob 23:21

Barantali s cenami pa res ne bojo ko branjevke na trgu. Nove cene so določene in to je to. Sicer pa od kod tebi logika, da bi morali biti najcenejši? Že od samega začetka imam občutek da nekateri T-2 obravnavajo kot da so socialna ustanova.

Uporabniški avatar
susanowo
Faca
Prispevkov: 129
Pridružen: 19. Sep 2007 ob 20:53
T-2: Že imam
Paket: T2 100/10 NET

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a susanowo » 30. Jan 2010 ob 23:40

@voyager2

T-2 ni bil socialna ustano, temveč je bil zelo konkurenčen ponudnik T-1 (Siol), Telemach, Amis. Sedaj pa postaja v nekaterih primerih dražji od konkurence. Upam, da bodo na T-2 tudi uredili odnos s strankami - komunikaciija (marsikaj je že o tem na pisano) ne pa samo dvig cen.
Najlažje je reči "saj nisi vezan tako da lahko prekličeš storitev", ja potem pa pride kalvarija o prenosih telefonskih številk na novega operaterja, vračanje opreme,...... Bo mi kdo te nevšečnosti poravnal ?

Drugače pa, če bo t-2 z dvigom cen uredil lastne težave in strank potem je na pravi poti. :plosk:

Uporabniški avatar
Frenk
Novinec
Prispevkov: 5
Pridružen: 17. Jul 2007 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: 10/10 + TV + TEL

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a Frenk » 31. Jan 2010 ob 00:31

fantje dragi moji očitno vam nekaj ni jasno. No mogoče je že kdo to ugotovil samo se mi ne da vsega brati.
T-2 je moral vso svojo infrastrukturo (kabli, centrale...) posatviti na novo ob nenehnem modrovanju o tem in onem s strani Telekoma. In še vedno je cenejši.
Slika TV na telekomovi optiki se do zdaj ne da primerjati z T-2 sliko. In TV je še vedno cenejši kot pri ostalih.
Tako da če hočemo da se vse to ohrani je pač treba prispevati svoj delež. In obvestili so nas na res svojevrsten način ali vsaj en mesec prej. Če komu to ne paše se lahko odjavi brez vseh stroškov. Probajte to narediti pri Siolu. Malo morgen.
Slika

peterdoo
Model
Prispevkov: 220
Pridružen: 22. Jan 2007 ob 18:50
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a peterdoo » 31. Jan 2010 ob 00:53

turist napisal/-a:
susanowo napisal/-a:Zanima me če mi lahko kdo od T-2 odgovori, če bomo s.p-ji veljali za poslovne uporabnike ? Recimo Siol s.p-je klasificira kot fizične osebe , tudi na ceniku.
In kot poslovni uporabnki bomo imeli kakšne dodatne možosti oz. ugodnostim razen večje cene ?
Pa pozanimaj se že enkrat in prišel boš do zaključka, da: SP ni pravna oseba, ampak fizična !! :D
Saj T-2 nikjer ne govori o fizičnih in pravnih osebah, ampak o zasebnih in poslovnih uporabnikih.

"Zakon o gospodarskih družbah opredeljuje samostojnega podjetnika posameznika (v nadaljevanju: podjetnik) kot fizično osebo, ki na trgu samostojno opravlja pridobitno dejavnost kot svojo izključno dejavnost."

s.p. je torej podjetnik, poslovnež in zato poslovni uporabnik T2.

Uporabniški avatar
luky
Model
Prispevkov: 235
Pridružen: 23. Mar 2006 ob 19:11
T-2: Že imam
Paket: VDSL T4 KING + HDTV
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a luky » 31. Jan 2010 ob 07:22

Frenk napisal/-a:fantje dragi moji očitno vam nekaj ni jasno. No mogoče je že kdo to ugotovil samo se mi ne da vsega brati.
T-2 je moral vso svojo infrastrukturo (kabli, centrale...) posatviti na novo ob nenehnem modrovanju o tem in onem s strani Telekoma. In še vedno je cenejši.
Slika TV na telekomovi optiki se do zdaj ne da primerjati z T-2 sliko. In TV je še vedno cenejši kot pri ostalih.
Tako da če hočemo da se vse to ohrani je pač treba prispevati svoj delež. In obvestili so nas na res svojevrsten način ali vsaj en mesec prej. Če komu to ne paše se lahko odjavi brez vseh stroškov. Probajte to narediti pri Siolu. Malo morgen.
Popolnoma se strinjam s teboj......Komu ne odgovarja T-2 izvoli drugam.......
Lp, Luky

maxmagnus
Guru
Prispevkov: 943
Pridružen: 7. Jul 2006 ob 16:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a maxmagnus » 31. Jan 2010 ob 08:03

prvi napisal/-a:Jaz vrjamem, da tale forum bere tudi direktor. Morda ga z izbranimi besedami tudi omehčamo in bo do 1.3.10 nekatere cene malo spustil.
Tudi jaz mislim, da tale forum bere direktor T2 in najbrž še kdo od vodilnih na T2, ki odloča o cenah storitev...
Jaz bi vodilnim na T2 predlagal, kar se tiče cen optike, da v najbljižji prihodnosti naredijo eno pametno potezo in sedaj, ko so uvedli nove višje cene, vsaj malo povečajo hitrosti za tiste pakete, ki jih uporablja največ uporabnikov in tako bodo vsaj malo oblažili jezo nas, ko smo na optiki...

Predlagam, da se paket
10/10 spremeni v 15/15 (cena 19€)
20/20 se spremeni v 25/25 (cena 28€)
100/10 se spremeni v 100/15 (cena 25€)

Takšno spremembo bi na optiki zlahka uvedli, saj imajo kar se tiče višine hitrosti interneta ogromno maneverskega prostora. S takšno spremembo paketov si T2 ne bi povečal stroškov, uporabniki bi bili bolj zadovoljni, T2 bi pa spet bil cenovno bolj konkurenčen siolu... Upam, da bo vodstvo T2 malo bolj kreativno in fleksibilno in bo upoštevalo ta predlog, saj se mi zdi uresničljiv in razumen...
Zadnjič spremenil maxmagnus, dne 31. Jan 2010 ob 10:37, skupaj popravljeno 1 krat.

kosi1
Začetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: 30. Jan 2010 ob 19:12
T-2: Že imam

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a kosi1 » 31. Jan 2010 ob 09:02

Najprej bi gospoda direktorja pohvalil ker se je reševanja podjetja lotil z drastično podražitvijo storitev :D Če ne bo vsaj nominiran za menežerja leta se mu bo zgodila velika krivica.
Kar se tiče cen storitev sem se pa sam vprašal kaj res potebujem takšno hitrost in vse kar imam naročeno.Bom pač malo oklestil naročene storitve in še privarčeval.(Tako da bo T-2 od mene sedaj dobil manj denarja kaj hočemo slovenski pregovor pravi kdor z malim ni zadoviljen velikega vreden ni)
Resnica je da so bile cene T-2 kar precej nižje od konkurence kljb temu se mi pa kot uporabniku zdi sedaj ta skok cen prevelik.
Samo kot uporabniki tu nimamo nikakeršnega vpliva,bomo pač iskali ugodnejše možmosti tako pri tem kot pri drugih ponudnikih.
Bom pa pa v prihodnje zelo dosleden na to kaj dobim za svoj denar.Tako da t-2 lahko pričakuje mojo prvo reklamacijo že na 1.3.2010.
Dosedaj sem deloval po načelu "za ta denar je to to"Od sedaj naprej bom pa zahteval popolno storitev za svoj denar nebodo me več zanimali nikakeršni izgovori o težavah takšnih in drugačnih.Kakor niti t-2 ne zanimajo moje težave ko mi vsak mesec pošljejo" razglednico" ki jo vedno zgledno poravnam.

hojc
Uporabnik
Prispevkov: 39
Pridružen: 2. Okt 2008 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 10/10

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a hojc » 31. Jan 2010 ob 09:15

Maxmagnus, take predloge kot jih dajemo mi zdaj nam sploh ne bi bilo treba, če bi T-2 stvari preden jih objavi dodobra premislil in uskladil z konkurenčno logiko. Če bi bil jaz v upravnem odboru, bi to vsekakor zahteval od direktorja. Saj se dajo stvari urediti v korist vseh, potrebna je samo volja...

Cela zadeva (način objave podražitve in sama objava cenikov) spominja na panično in brezglavo reakcijo v reševanju (kar se rešiti da) finančnih problemov podjetja. Za uresničitev cilja kot si ga je zastavil T-2, bi že na začetku morali izdelati finančno konstrukcijo, ne pa sedaj ko jim teče voda v grlo panično reševati problem, sanacijo pa preložiti na pleča uporabnikov. To pa je že poznan recept .... NLB, Železnice itd.

mali-40
Legenda
Prispevkov: 1222
Pridružen: 26. Apr 2006 ob 08:40
T-2: Še nimam
Paket: FTTH 20/20 T1
Kraj: koroška

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a mali-40 » 31. Jan 2010 ob 09:43

maxmagnus napisal/-a:
prvi napisal/-a:Jaz vrjamem, da tale forum bere tudi direktor. Morda ga z izbranimi besedami tudi omehčamo in bo do 1.3.10 nekatere cene malo spustil.
Tudi jaz mislim, da tale forum bere direktor T2 in najbrž še kdo od vodilnih na T2, ki odloča o cenah storitev...
Jaz bi vodilnim na T2 predlagal, kar se tiče cen optike, da v najbljižji prihodnosti naredijo eno pametno potezo in sedaj, ko so uvedli nove višje cene, vsaj malo povečajo hitrosti za tiste pakete, ki jih uporablja največ uporabnikov in tako bodo tako vsaj malo oblažili jezo nas, ko smo na optiki...

Predlagam, da se paket
10/10 spremeni v 15/15 (cena 19€)
20/20 se spremeni v 25/25 (cena 28€)
100/10 se spremeni v 100/15 (cena 25€)

Takšno spremembo bi na optiki zlahka uvedli, saj imajo kar se tiče višine hitrosti interneta ogromno maneverskega prostora. S takšno spremembo paketov si T2 ne bi povečal stroškov, uporabniki bi bili bolj zadovoljni, T2 bi pa spet bil cenovno bolj konkurenčen siolu... Upam, da bo vodstvo T2 malo bolj kreativno in fleksibilno in bo upoštevalo ta predlog, saj se mi zdi uresničljiv in razumen...
Zanimiv paket bi bil tudu 13/13 z 17€ :plosk:

hojc
Uporabnik
Prispevkov: 39
Pridružen: 2. Okt 2008 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 10/10

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a hojc » 31. Jan 2010 ob 09:57

skymaniak napisal/-a:
hojc napisal/-a:Ja dragi Peroa, verjetno imaš polno stanovanje kablov raznih ponudnikov, potem si lahko tako pameten.....
pa kaj je tvoj problem, saj nisi vezan tako da lahko kdaj koli prekličeš storitve, če nisi več zadovoljen s ponudbo. Ti misliš, da je optika zastonj in da so se cene dvignile samo, da se dela norca iz uporabnikov ali kaj ? bravo hojc bravo ... :jao:
Dragi moj, če vsi T-2-jevci razmišljate kot ti, potem je to zelo žalostno.... Daj razširi si malo obzorja, da ne boš videl samo črno/belo sliko...
To kar navajaš ti, vemo vsi...

Uporabniški avatar
Simi
Navdušenec
Prispevkov: 511
Pridružen: 23. Okt 2006 ob 21:12
T-2: Še nimam

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a Simi » 31. Jan 2010 ob 10:07

Za Tv shemo pa priporočam da naredite OSNOVNI paket, ki ga bi sestavljali vsi slovenski kanali in nacionalni kanali držav bivše juge. Ostalo pa naredite DODATNE pakete( športni, filmski, glasbeni, dokumentarni, ...). Tako bolahko vsak posameznik krojil svojo željeno shemo in tudi plačeval le za tisto kar bo izbral. Kdo pa ima še sploh čas gledati vseh 200 kanalov, in v bližnji prihodnosti že verjetno kaj kmalu 300. Ne metati vsega skupaj, ker to je velika napaka. Vsak ima svoje želje kaj bi rad gledal in NOVOSTI bo vsak dan več. Neumno pa je plačevati npr. 100 kanalov v osnovni shemi, ki jih nikoli ne gledaš. :grr:

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a Malkec » 31. Jan 2010 ob 10:22

kosi napisal/-a:Najprej bi gospoda direktorja pohvalil ker se je reševanja podjetja lotil z drastično podražitvijo storitev :D Če ne bo vsaj nominiran za menežerja leta se mu bo zgodila velika krivica.
Tule se pa moram oglasit. Pojma nimate kaj vse je novi direktor uredil s svojim prihodom. In tukaj nebom dovolil da se karkoli reče preko njega, ker prvo ga ne poznate, drugo ne veste kaj vse se je v T-2 premaknilo z njegovim prihodom. Vsak naslednji takšen post bo letel v brisanje. :grr:

Zdaj pa konec mirnega gledanja natolcevanja in blatenja. Kot smo že razlagali, T-2 je svoje omrežje gradil izključno z lastnim kapitalom, izključno na svoje stroške. Zdaj ko se je rešila situacija s stečajem (jupi to je zadnja možnost da se T-2 spravi na kolena :owned: ), pa seveda s polno paro naprej k novim uspehom. In ne glejte stvari površinsko in samo na račun, prihajajo zelo zanimive tehnične rešitve.

Seveda se bomo vsi T-2jevci trudili 110% da bodo naročniki zadovoljni. Z malimi uspehi do končnega cilja!

Zaklenjeno