Nove cene s 1.3.2010

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
alamar
Faca
Prispevkov: 190
Pridružen: 2. Jul 2008 ob 13:13
T-2: Že imam
Paket: brezčasna optika
Kraj: Ljubljana

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a alamar » 31. Jan 2010 ob 13:09

Kaj bluziš, če bi se pozanimal, se mnogim podraži veliko več, kot za par evrov. Če bi bilo res par evrov, ne bi bil takšen upor.

Uporabniški avatar
Tosho
Guru
Prispevkov: 766
Pridružen: 12. Jan 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: Optično oranžen
Kraj: Idrija

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a Tosho » 31. Jan 2010 ob 13:13

Ja in? Sej jih nobeden ne zadržuje na t-2 :namrec: Še ne dolgo nazaj je marsikdo rekel, da z veseljem da par evrov več, samo da t-2 ostane, zdej pa tulijo kot volkovi ob polni luni... ;-) Tut men se je cena dvignila za 4€, pa nisem še besede rekel čez t-2 zaradi tega. Pač tako je, vse se draži, samo plače ostajajo iste al pa celo manjše... :nevem:
Zadnjič spremenil Tosho, dne 31. Jan 2010 ob 13:22, skupaj popravljeno 1 krat.
Slika

Chieftec
Znanec
Prispevkov: 50
Pridružen: 20. Okt 2008 ob 22:29
T-2: Že imam

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a Chieftec » 31. Jan 2010 ob 13:22

@ Tosho
Vidiš, tukej ga pa "serješ". Prvo kot prvo, večina ljudi nima denarja za razmetavat in se še kako sekira za vsak euro. Drugo kot drugo, če si zaposlen pri t-2 (upam da nisi) in vidiš, da je vedno več nezadovoljstva med naročniki moraš temu primerno reagirat, za svoje dobro. V nasprotnem primeru zgubiš naročnike, grejo h konkurenci in je po tvoje mir. Samo ta mir pomeni še manj prihodkov za t-2 torej ponovno začetek konca. T-2 mora (moje mnenje) reagirat bolj premišljeno in korak kot je ta se mi zdi neprimeren. V primeru, da izgubijo dovolj naročnikov se začne začaran krog in so spet primorani višat cene oz. nekako nadoknadit izgube. Ker so odvisni od naročnikov, bi morali vsekakor delati na tem, da jih čim pridobijo in ohranijo, ne pa da jih s poslovnimi potezami še izgubljajo :namrec:

Primerjava z elektro in gorivom pa ni primerjava na mestu. T-2 in ostalo bi lahko primerjal z nakupovanjem v veleblagovnicah, tako nekako je z izbiro ponudnikov danes v sloveniji kakor z izbiro veleblagovnice.
Zadnjič spremenil Chieftec, dne 31. Jan 2010 ob 13:23, skupaj popravljeno 1 krat.

hojc
Uporabnik
Prispevkov: 39
Pridružen: 2. Okt 2008 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 10/10

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a hojc » 31. Jan 2010 ob 13:23

Tosho, očitno si poln denarja ostali žal nismo...

mali-40
Legenda
Prispevkov: 1222
Pridružen: 26. Apr 2006 ob 08:40
T-2: Še nimam
Paket: FTTH 20/20 T1
Kraj: koroška

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a mali-40 » 31. Jan 2010 ob 13:27

Kaj neki bluzite z izgubo naročnikov,nobenga naročnika ne bo t-2 izgubil zaradi cene,tudi na siolu so pizdli kako bodo šli h konkurenci,ko so storitve podražli,in še zmerom so tam kjer so bili.Kvečjemu ste lahko zadovoljni,ker imate kristalno čisto sliko,nič kock in nobenih izpadov.Tistih 10-20€ pa pač znižajte storitve in boste na istem.

Uporabniški avatar
Tosho
Guru
Prispevkov: 766
Pridružen: 12. Jan 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: Optično oranžen
Kraj: Idrija

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a Tosho » 31. Jan 2010 ob 13:29

Chieftec napisal/-a:@ Tosho
Vidiš, tukej ga pa "serješ". Prvo kot prvo, večina ljudi nima denarja za razmetavat in se še kako sekira za vsak euro. Drugo kot drugo, če si zaposlen pri t-2 (upam da nisi) in vidiš, da je vedno več nezadovoljstva med naročniki moraš temu primerno reagirat, za svoje dobro. V nasprotnem primeru zgubiš naročnike, grejo h konkurenci in je po tvoje mir. Samo ta mir pomeni še manj prihodkov za t-2 torej ponovno začetek konca. T-2 mora (moje mnenje) reagirat bolj premišljeno in korak kot je ta se mi zdi neprimeren. V primeru, da izgubijo dovolj naročnikov se začne začaran krog in so spet primorani višat cene oz. nekako nadoknadit izgube. Ker so odvisni od naročnikov, bi morali vsekakor delati na tem, da jih čim pridobijo in ohranijo, ne pa da jih s poslovnimi potezami še izgubljajo :namrec:

Primerjava z elektro in gorivom pa ni primerjava na mestu. T-2 in ostalo bi lahko primerjal z nakupovanjem v veleblagovnicah, tako nekako je z izbiro ponudnikov danes v sloveniji kakor z izbiro veleblagovnice.

Heh, nisem zaposlen na t-2, sem pa njihov naročnik od začetka in me tudi teh par evrov podražitve ne bo od tega odvrnilo.
Ko pa že omenjaš primerjavo z veleblagovnicami... Če je v mercatorju nekaj dražje, greš pač v tuš al pa kam drugam, kjer je bolj poceni...
Slika

Uporabniški avatar
Tosho
Guru
Prispevkov: 766
Pridružen: 12. Jan 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: Optično oranžen
Kraj: Idrija

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a Tosho » 31. Jan 2010 ob 13:31

hojc napisal/-a:Tosho, očitno si poln denarja ostali žal nismo...
Žal tudi jaz nisem poln denarja, vendar, če si lahko privoščim brezčasni vdsl, si lahko tudi še 4€ več, kar so sedaj podražili... Sem pa nehal kaditi pred parimi meseci, tako da si to sedaj lahko privoščim ;-) :pivo:
Slika

alamar
Faca
Prispevkov: 190
Pridružen: 2. Jul 2008 ob 13:13
T-2: Že imam
Paket: brezčasna optika
Kraj: Ljubljana

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a alamar » 31. Jan 2010 ob 13:32

mali-40 napisal/-a:Kaj neki bluzite z izgubo naročnikov,nobenga naročnika ne bo t-2 izgubil zaradi cene,tudi na siolu so pizdli kako bodo šli h konkurenci,ko so storitve podražli,in še zmerom so tam kjer so bili.Kvečjemu ste lahko zadovoljni,ker imate kristalno čisto sliko,nič kock in nobenih izpadov.Tistih 10-20€ pa pač znižajte storitve in boste na istem.
Izguba naročnikov bo. Glej tale forum in ostale malo, pa boš videl, kaj se dogaja. Siol nima izgube naročnikov zaradi pametnih odločitev (razni bonbončki ala nintendo, laptopi...itd) in velike reklame in ne takih nepremišljenih naglih brutalnih višanj cene brez kančka (razen obljubljenih POTENCIALNIH) novosti in priboljškov za uporabnika.

hojc
Uporabnik
Prispevkov: 39
Pridružen: 2. Okt 2008 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 10/10

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a hojc » 31. Jan 2010 ob 13:34

Dragi Mali-40, Cena in alternativne možnosti so tiste, ki bodo odločale kje boš. Če imaš (jaz nimam) boljšo ponudbo in možnost boš šel drugam, čisto jasno.

alamar
Faca
Prispevkov: 190
Pridružen: 2. Jul 2008 ob 13:13
T-2: Že imam
Paket: brezčasna optika
Kraj: Ljubljana

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a alamar » 31. Jan 2010 ob 13:34

Žal tudi jaz nisem poln denarja, vendar, če si lahko privoščim brezčasni vdsl, si lahko tudi še 4€ več, kar so sedaj podražili... Sem pa nehal kaditi pred parimi meseci, tako da si to sedaj lahko privoščim
Ja, jaz si tudi lahko privoščim brezčano optiko, a glej ga hudiča, meni se je podražala za 10 EUR. Toliko o enakopravnosti.

lumpek
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 11. Sep 2009 ob 12:27
T-2: Že imam

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a lumpek » 31. Jan 2010 ob 13:37

mah zanimivo, da se nad podrazitvijo pizdimo samo tisti na optiki, ki ze tak ni konurencna po starih cenah.
na vdslu nihce, te pa naj se njim malo nabijejo cene, ce bi tak radi pomagali t2 prezivetju. njim se je cena dostopa na internet podrazala iz 14€ na 16€. zakaj se je nam n optiki za kr 5€ iz 14 na 19? kaj kr mamo optiko smo bol bogati al kaj?
sicer pa nevem kak lahko amis z 10x majn narocniki obratuje z nizjimi cenami in pa telekom z 10x vec zaposlenimi, ki jih dejansko rabi in se se polek tega siri na jugu? verjetno zato ker noce v 1 letu pokrit slovenije z optiko in odresit slovenskega kmeta.
Zadnjič spremenil lumpek, dne 31. Jan 2010 ob 13:40, skupaj popravljeno 1 krat.
Slika

Uporabniški avatar
Tosho
Guru
Prispevkov: 766
Pridružen: 12. Jan 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: Optično oranžen
Kraj: Idrija

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a Tosho » 31. Jan 2010 ob 13:39

alamar napisal/-a:
Žal tudi jaz nisem poln denarja, vendar, če si lahko privoščim brezčasni vdsl, si lahko tudi še 4€ več, kar so sedaj podražili... Sem pa nehal kaditi pred parimi meseci, tako da si to sedaj lahko privoščim
Ja, jaz si tudi lahko privoščim brezčano optiko, a glej ga hudiča, meni se je podražala za 10 EUR. Toliko o enakopravnosti.

Kaj pa prej, ko si imel 8€ bolj poceni kot jaz? Kje je pa tu bila enakopravnost?
Slika

alamar
Faca
Prispevkov: 190
Pridružen: 2. Jul 2008 ob 13:13
T-2: Že imam
Paket: brezčasna optika
Kraj: Ljubljana

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a alamar » 31. Jan 2010 ob 13:45

Sicer 6 EUR ampak, kaj ima pa tole veze? Neprimerno več stroškov imajo s tvojim VDSL, kot z optičnim priključkom.Ti imaš prihranek na paket 15 EUR, jaz pa 5. Kje je enakopravno obravnavanje?

Chieftec
Znanec
Prispevkov: 50
Pridružen: 20. Okt 2008 ob 22:29
T-2: Že imam

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a Chieftec » 31. Jan 2010 ob 13:45

mali-40 napisal/-a:Kaj neki bluzite z izgubo naročnikov,nobenga naročnika ne bo t-2 izgubil zaradi cene,tudi na siolu so pizdli kako bodo šli h konkurenci,ko so storitve podražli,in še zmerom so tam kjer so bili.Kvečjemu ste lahko zadovoljni,ker imate kristalno čisto sliko,nič kock in nobenih izpadov.Tistih 10-20€ pa pač znižajte storitve in boste na istem.
No kle se pa ne strinjam. Siolovi naročniki niso imeli tolikšne izbire, kajti na dosti lokacijah je bil in je še vedno zaenkrat na voljo zgolj in samo siol. Ni izbire. T-2 pa je že tako ali tako na slabem glasu zaradi stečaja, veliko ljudi še vedno ne verjame v zanesljivost in sedaj so še podražili storitve. Sej v primeru, da pač bo tako kot je zastavljeno, bo vse jasno po 1.3 in dalje kakšna bo reakcija naročnikov... Vem pa da meni se že povprečnih 11% višja cena ne zdi malo, 30% pri poslovnih uporabnikih pa samo :beri:

Celoto je treba gledat v malo večji skali kakor par posameznikov, ki tukej težimo. Se pa ve koliko nas je registrinih na forumu, poglej koliko jih je v tej temi, vzemi razmerje in pomnoži z vsemi naročniki t-2 in bo jasna cifra. Pa če jih pou toliko res ne bo prestopilo, to vseeno ni malo ljudi.

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a Malkec » 31. Jan 2010 ob 13:48

hojc napisal/-a:Malkec, razumem da si pripaden firmi in poveličuješ direktorja v nebo dokler te hrani, ampak za to še ni treba biti slep in tudi groziti ni treba. Tudi jeziti se ni treba na uporabnike foruma če se pizdijo čez T-2.
Trenutna ponudba z vaše strani je le nov cenik z drastično višjimi cenami in za tolažbo nagradna igra ?????? , da ti dvigne pritisk. Tudi tvoje napovedi bonbončkov so popolnoma brez konteksta. Resne firme bi počakale z objavo dokler nova ponudba ne bi bila popolnoma dorečena in prenovljena in jo nato postavile na web page. Naročniki brez T-2 niso nič, kot tudi T-2 brez naročnikov ni nič.

Veseli me, da se na forumu vseeno najde nekaj uporabnikov ki razmišljajo s svojo glavo in so pripravljeni spremeniti nepremišljeno potezo T-2.
Nebom šal še nižje kot sem že šal ampak več kot očitno sploh nisi prebral kaj sem napisal. To kar sem napisal sem napisal zato, ker se dejansko vsi na T-2 trudimo rešit stvari v prid uporabnika. Nobenih groženj ni bilo, le opozorilo, da bo vsako nadaljnje brezglavo nabijanja praznih buč in stresanje jeze nad vodstvom T-2 lepo pobrisano, zaradi razlogov katere sem že napisal.

Bodo tudi novosti, vendar se take stvari ne zgodijo čez noč. Folk po novem misli da se stvari zgodijo čez noč. Sej tak je, f***** up generacija v kateri se mora vse materializirat v trenutku. :jao:

Zaklenjeno