Nove cene s 1.3.2010

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
skymaniak
T-2jevec
Prispevkov: 561
Pridružen: 14. Dec 2007 ob 11:37
T-2: Že imam
Paket: T-2 Mobile

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a skymaniak » 7. Mar 2010 ob 21:31

Cobane napisal/-a:Se strinjam, Mobitel ni poceni... je pa daleč najbolj stabilen in kakovosten operater v Evropi... ostali operaterji v Sloveniji so amaterji proti Mobitelu. Nisem pristaš velikih, vendar to mu moram priznati!
hahaha to spada v temo En vic na dan ! Preden sem zamenjal operaterja sem bil od vsega začetka na mobitelu, in to mislim res od vsega začetka :) moj prvi mobilec je bil regla (stari ericsson če se ne motim).Sem bil glavni na vasi. 8) In če misliš, da ni bilo na začetku problemov se zelo motiš. Tu pa tam je zmanjkal signal, potem je spet klice prekinjalo, včasih sploh ni prišel klic do tebe če te je kdo klical itd. Ok potem pride konkurenca, simobil, debitel , itd. Stanje se normalizira, skozi celo srednjo šolo sem mel mogoče 3x kake resnejše izpade, da ni delovala mobilna telefonija. Potem pa kar me je najbolj razkurilo je bilo, in to se je zgodilo lani proti koncu leta, je da po 15 sekundah ko sem se s kom pogovarjal me ni več slišal :nevem: ok rečem pač napaka. Ampak vedno isto in isto pri vsakem klicu. Pa si rečem en dan, ok bom javil na mobitel, kar ni bilo problema saj moja sošolka iz osnovne dela tam in bom "prioritetno obravnavan". Penisa po tednu dni od prijave napake še vedno isto, jo kličem je rekla da ne bi smelo biti več problema. da so "uredili". Sem vztrajal še par dni, me razpizdlo in sem zamenjal operaterja. Tu sem zdaj zadovoljen, glih srečen tudi nisem bil, ko je bil tisti izpad, ampak kaj hočem, zadeva se je popravla, deluje dalje. Toliko o tvojem stabilnem in vsemogočnem.

O simobilu ne morem nič kaj povedat, ker ga nikoli nisem uporabljal.

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a Cobane » 7. Mar 2010 ob 22:05

Malkec napisal/-a:Gospod ćobane. Če že imaš veze, potegni veze in dobi malo informacije o (ne)delovanju baznih postaj Mobitela. Bomo vidli če boš spremenil mnenje. Pri nobenem operaterju ni vse brezhibno, povsod se dogajajo napake.
Mobitel ima 5000 baznih postaj, vi pa 50 (upam, da nisem rekel še preveč)! Statistika vam ni v prid!

Nisem govoril o brezhibnosti, ampak o precentualnosti. Mobitel ima 1.000.000 uporabnikov, pa jih težave občuti 1 %, T-2 ima 10.000 uporabnikov, pa težave občutijo vsi! Glejmo statistično, ne številčno! Po vašem kriteriju je najboljši operater tisti, ki nima uporabnikov, torej tam, kjer nihče ne občuti težav, ker tudi nobenega ni!
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

skymaniak
T-2jevec
Prispevkov: 561
Pridružen: 14. Dec 2007 ob 11:37
T-2: Že imam
Paket: T-2 Mobile

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a skymaniak » 7. Mar 2010 ob 22:11

Kako dolgo je Mobitel že na sceni ? V čigavi lasti je ? Od kod prihaja denar za gradnjo omrežja?

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a Malkec » 7. Mar 2010 ob 22:21

Cobane napisal/-a:Mobitel ima 5000 baznih postaj, vi pa 50 (upam, da nisem rekel še preveč)! Statistika vam ni v prid!

Nisem govoril o brezhibnosti, ampak o precentualnosti. Mobitel ima 1.000.000 uporabnikov, pa jih težave občuti 1 %, T-2 ima 10.000 uporabnikov, pa težave občutijo vsi! Glejmo statistično, ne številčno! Po vašem kriteriju je najboljši operater tisti, ki nima uporabnikov, torej tam, kjer nihče ne občuti težav, ker tudi nobenega ni!
Če že govoriš na pamet o številkah, govori na pamet tudi o procentih. Sma zaključla s tem. In ja, zelo mimo so tvoje številke.

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a Cobane » 7. Mar 2010 ob 22:26

Vidim, da ne znaš brati med vrsticami!

Koliko časa je kdo na sceni, kakšna je lastniška struktura, kdo koga sponzorira itd, uporabnike ne briga! To naj bo novopečenemu operaterju čimprej jasno!

Važno je, kako kvalitetne so storitve, ki jih operater ponuja in dokler te ne bodo nadpovprečne, tudi uporabnikov ne bo... upam, da sem sedaj vsem odgovoril, zakaj ima Mobitel še vedno največ uporabnikov in zakaj se nekateri neupravičeno pritožujejo nad Mobitelom in nad (preveč) klici v Mobitel omrežje!

Tudi meni ni všeč, da ostali slovenski operaterji sopihajo za Mobitelom... samo slednji ni kriv za to!
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

skymaniak
T-2jevec
Prispevkov: 561
Pridružen: 14. Dec 2007 ob 11:37
T-2: Že imam
Paket: T-2 Mobile

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a skymaniak » 7. Mar 2010 ob 22:30

pozabil si omenit, da je večina uporabnikov vezana za določen čas.

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 7. Mar 2010 ob 22:31

Skymaniak, Malkec in Cobane
prosim, če želite debatirat ustvarite si v UMTSu eno temo in se prerekajte koliko hočete.

O novih cenah mislim, da je tu debata!

skymaniak
T-2jevec
Prispevkov: 561
Pridružen: 14. Dec 2007 ob 11:37
T-2: Že imam
Paket: T-2 Mobile

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a skymaniak » 7. Mar 2010 ob 22:32

gremo na :pivo:

dal
Legenda
Prispevkov: 1206
Pridružen: 19. Mar 2006 ob 09:23
T-2: Že imam

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a dal » 7. Mar 2010 ob 22:32

T-2 ima podpisano pogodbo o gostovanju uporabnikov v Mobitelovem omrežju, torej lahko klice uporabniki opravljajo tudi v najboljšem omrežju v Sloveniji. ;-) :rtmT2:

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a Cobane » 7. Mar 2010 ob 22:43

:pivo:

Nič nimam proti T-2ju, bom pa zato izpostavljal napake in zahteval njihovo čimprejšnjo opravo... tako, da bomo skupaj še boljši! Težko me bo utišat, to ste že občutili!

Res je, pojdimo nazaj na temo... samo po drugi strani je ta tema že izrabljena... razen, če nima T-2 še kakšnega presenečenja za nas... cenovnega seveda!
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 7. Mar 2010 ob 22:46

Kako dolgočasno bi bilo, če ne bi imeli tebe za debate :)

tema mislim da se bo počasi zaprla.

Uporabniški avatar
Deky_
Faca
Prispevkov: 191
Pridružen: 12. Jul 2008 ob 10:27
T-2: Še nimam
Paket: FTTH 20/20+IPTV T1
Kraj: Postojna

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a Deky_ » 8. Mar 2010 ob 12:22

Cobane napisal/-a:
Malkec napisal/-a:Gospod ćobane. Če že imaš veze, potegni veze in dobi malo informacije o (ne)delovanju baznih postaj Mobitela. Bomo vidli če boš spremenil mnenje. Pri nobenem operaterju ni vse brezhibno, povsod se dogajajo napake.
Mobitel ima 5000 baznih postaj, vi pa 50 (upam, da nisem rekel še preveč)! Statistika vam ni v prid!

Nisem govoril o brezhibnosti, ampak o precentualnosti. Mobitel ima 1.000.000 uporabnikov, pa jih težave občuti 1 %, T-2 ima 10.000 uporabnikov, pa težave občutijo vsi! Glejmo statistično, ne številčno! Po vašem kriteriju je najboljši operater tisti, ki nima uporabnikov, torej tam, kjer nihče ne občuti težav, ker tudi nobenega ni!

s to številko baznih postaj da ma mobitel si ga pa pihnil mimo če ma največ 900 baznih postaj..več pa ne vrjamem.. :hudicek:
Neuradni forum http://forum070.net

Uporabniški avatar
BOBI
Starešina
Prispevkov: 2139
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 19:44
T-2: Že imam
Paket: Full kasko na fibru + UMTS
Kraj: Šiška

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a BOBI » 8. Mar 2010 ob 12:44

Tema je izpeta, napisanih je 72 strani, v večini je povedano že vse, kar se tiče podražitve. Sedaj se bolj debatira o drugih stvareh, katere že imajo odprte topice, tako da bo tema šla pod zaklep. :beri:

Zaklenjeno