Nove cene s 1.3.2010

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 5. Mar 2010 ob 23:00

Jasno, da je ponudba narejena tako, da se uporabnikom najbolj splača met čimveč pri nas, torej sorodnike, prijatelje; s stacionarno in mobilno telefonijo. S tem bi VSI privarčevali, ne samo prvi uporabnik.

@lumpek&manic: 15cminuto ti tušmobil oglašuje ko zmešan... isto s telefoni za 1€, nasedejo tisti, ki stvari ne premislijo dovolj. Poleg nizke cene klicev v T-2 pa je po moji oceni GLAVNA prednost sekundni obračunski interval in brezplačni klici mobilno/stacionarno znotraj omrežja, to je nenormalna prednost. Predstavljajte si podjetje z 10 stacionarnimi telefoni in 10 mobilci... prihranki so res lepi pri T-2. :rtmT2:

Ne morš verjet kakšen nateg so razni 15, 30 sekundni intervali... uporabniki morajo sami do tega pridet in si naredit par primerjalnih izračunov. Končni znesek je pogosto pri T2 prepolovljen (jst iz simobilovih 25€ prišel na 7-9€).
:rtmT2:

lumpek
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 11. Sep 2009 ob 12:27
T-2: Že imam

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a lumpek » 6. Mar 2010 ob 00:29

Ika13 napisal/-a:@lumpek
Ni ravno tako kot ti pišeš; če bi vsi s katerimi si na zvezi preko svojega mobilnika uporabljali T2 mobilno telefonijo (oziroma stacionarno) bi te stalo 4€ na mesec in niti centa več. Pa si lahko 24 ur na dan na zvezi!
Pač vsak ponudnik poskrbi, da bi s ponudbami pritegnil čim več potencialnih naročnikov. Edina omejitev pri T2 je, da še nimajo izgrajenih zadosti baznih postaj in je s tem slabša pokritost (posledično roaming) in s tem si omejen samo na govore komunikacije in SMSje.
Tuš mobil pa je tudi "nategancija", za tebe kot uporabnika je oh in sploh, če pa te pokliče nekdo iz drugega omrežja pa bo bankrotiral preden boš uspel rečt halo! (karikiram)
Jaz sem si konkretno naračunal, da bi lahko opravil za 3 ure pogovorov pri T2, samo za naročnino, ki jo plačujem pri Simobil.

lp,Ika13
ja, ce bi vsi meli bi blo fajn. ampak jaz zal nepoznam nikogar, da bi mel.
to pa, da je za druge, ki te klicejo draje pa tud ni res. ostali operaterji majo isto ceno klica neglede v kero omrezje klices. mene, ki imam simobil stane klic na mobitel, tuš, t2 enako (10 centov).
pol pa pogledam malo tusmobil pa vidim, da ma 8 centov v vsa omrezja v predplacniskem paketu. skoraj sem s stola padno :nevem:
tud npr. halo paket 11 centov v vsa orezja. kar je ceneje kot ma simobil za dolocene narocniske pakete. zgleda bomo pocasi spet na predplacniske pakete zaceli hodit, ker so cenejsi kot narocniski.
bos pac se zraven vzel podatkovni paket.
Hevidi napisal/-a: Jasno, da je ponudba narejena tako, da se uporabnikom najbolj splača met čimveč pri nas, torej sorodnike, prijatelje; s stacionarno in mobilno telefonijo. S tem bi VSI privarčevali, ne samo prvi uporabnik.

@lumpek&manic: 15cminuto ti tušmobil oglašuje ko zmešan... isto s telefoni za 1€, nasedejo tisti, ki stvari ne premislijo dovolj. Poleg nizke cene klicev v T-2 pa je po moji oceni GLAVNA prednost sekundni obračunski interval in brezplačni klici mobilno/stacionarno znotraj omrežja, to je nenormalna prednost. Predstavljajte si podjetje z 10 stacionarnimi telefoni in 10 mobilci... prihranki so res lepi pri T-2.

Ne morš verjet kakšen nateg so razni 15, 30 sekundni intervali... uporabniki morajo sami do tega pridet in si naredit par primerjalnih izračunov. Končni znesek je pogosto pri T2 prepolovljen (jst iz simobilovih 25€ prišel na 7-9€).

verjamem, da je za tiste, ki delajo na t2 najcenejsa varjanta t2, ker majo vse sodelavce in druzino(ki so jo privlekli na t2) tam in se pogovarjajo zastojn. jaz zal nimam te srece. zato gledam na ceniku samo klice v druga omrezja in tukaj ste drazji kot predplacniski paketi pri simobilu in tušu. npr. za majn kot 4€ (3.75) kolikor je pri vas narocnina na tušu ze dobis 50min pogovorov v vsa omrezja ;).
to z minutnim intervalom pa se strinjam, da je nateg da ni vecjega. se se spomnim kak so folku to prodajali, da je bolse ker povprecni klic traja vec kot minuto.
ampak tud to, da ma trenutno t2 sekundni interval nepomeni, da bo tako v prihodnje. saj ste s podrazitvami dokazali se kak hitro se prilagodite konkurenci.

pa, da nebo kdo mislo, da tuš zagovarjam ker delam tam oz. ga uporabljam sam. po moje majo pac trenutno res najbol privlacne pakete, ce se ravno nepogovarjas izklucno samo v enem omrezju. sploh pa dandanes, ko lahko klices 041 pa je to simobil pa niti neves :grr: . pri t2 pa se to slabost, da cena klicev ni enotna za vsa omrezja. tak da se samo doda k zmedi :hmm:
Slika

Uporabniški avatar
manic
Nadebudnež
Prispevkov: 389
Pridružen: 25. Maj 2009 ob 12:17
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA - OPTIKA
Kraj: Maribor

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a manic » 6. Mar 2010 ob 03:17

jasnovidec hevidi izve moje naročniško razmerje brez da bi ga povedal in se na koncu (spet) zmoti. Če se strinjam z nekom še ne pomeni, da sem tud uporabnik teh storitev. Imam simobil orto u nulo +201 kar me košta 15€/mesec, katerih nikoli ne skurim do konca. Se mi pa splača, ker sem prej imel stalno račun med 25 in 30. Na T2 mobilno pa ne bi nikoli prešaltal, ker ne poznam niti ene osebe, ki bi jo uporabljala. Torej bi imel samo klice v zunanja omrežja, kar bi me ziher več stalo kot 15€ na mesec.

bojc 33
Uporabnik
Prispevkov: 41
Pridružen: 18. Nov 2009 ob 20:10
T-2: Že imam
Paket: 4-1

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a bojc 33 » 6. Mar 2010 ob 06:22

Lumpek samo poglej,da ima t2 sekundni interval in videl boš koliko je to ceneje od ostalih operaterjev,ki tega nimajo

dal
Legenda
Prispevkov: 1206
Pridružen: 19. Mar 2006 ob 09:23
T-2: Že imam

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a dal » 6. Mar 2010 ob 08:56

Hevidi napisal/-a:Poleg nizke cene klicev v T-2 pa je po moji oceni GLAVNA prednost sekundni obračunski interval in brezplačni klici mobilno/stacionarno znotraj omrežja, to je nenormalna prednost. Predstavljajte si podjetje z 10 stacionarnimi telefoni in 10 mobilci... prihranki so res lepi pri T-2. :rtmT2:
Predvsem se to pozna pri preusmeritvah, saj te stranke lahko kličejo na stacionarno službeno številko, tajnica ali nastavitev pa ti klic preusmeri na mobilni telefon. :rtmT2:

Uporabniški avatar
Surfer
Navdušenec
Prispevkov: 697
Pridružen: 24. Sep 2006 ob 11:22
T-2: Že imam
Paket: all in one :)

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a Surfer » 6. Mar 2010 ob 10:41

:pivo: :rtmT2:
Slika 8)

Uporabniški avatar
susanowo
Faca
Prispevkov: 129
Pridružen: 19. Sep 2007 ob 20:53
T-2: Že imam
Paket: T2 100/10 NET

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a susanowo » 6. Mar 2010 ob 14:09

pri moji ženski se sigurno sekundni interval nebi splačal (ORTO Simobil) , ker dela bolj minutne intervale. :mrgreen:
Zame, ki sem hiter in klic v popvprečju ne traja več kot 20 sekund je sekundni interval prava stvar !

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a Cobane » 6. Mar 2010 ob 14:30

aleshh napisal/-a:
lithium napisal/-a:Malo offtopic: kako pa zgleda položnica, če imaš brezčasni VDSL?
A so na računu vidne posamezne postavke (net, tv, telefonija) in popust zanje ?
Ne, zaračunajo ti brezčasni paket in morebitne dodatne storitve posebej, pa seveda porabo mobilnih storitev...
Brezčasni paket je svoja postavka... dodatne storitve nad brezčasnim paketom so pa spet svoje postavke na računu!
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

skymaniak
T-2jevec
Prispevkov: 561
Pridružen: 14. Dec 2007 ob 11:37
T-2: Že imam
Paket: T-2 Mobile

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a skymaniak » 6. Mar 2010 ob 16:19

lumpek napisal/-a:pa, da nebo kdo mislo, da tuš zagovarjam ker delam tam oz. ga uporabljam sam.
ne rabiš skrbet :) vsak ima na voljo izbiro, kar tebi paše tebi paše. Tako pač je danes. Jaz sem prešaltal na T-2 mobilno, ne zato ker delam tam, ampak da sem si zmanjšal mesečni račun. V povprečju sedaj plačujem 13€ na mesec prej pri konkurenci nisem prišel nikoli pod 30 € z isto uporabo. :nevem:

Uporabniški avatar
Tedy
Navdušenec
Prispevkov: 512
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 20:51
T-2: Že imam
Paket: 100/10
Kraj: KR

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a Tedy » 7. Mar 2010 ob 18:39

ku*ac no? kaj pa recimo mat ima SIMOBIL TRIZAME pa naredi med 60-100€ mesečno......T2 zanjo primeren?

Ima dosti klicev v Mobitel smotan, ku*ba kaj folk dela tam? :hmm:
Slika

lumpek
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 11. Sep 2009 ob 12:27
T-2: Že imam

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a lumpek » 7. Mar 2010 ob 18:45

ce teh 100€ nabere s klici v t2 omrezje pol defenitivno :mrgreen:

ce nedela ravno skoz klicev krajsih od 1min na t2 nebo nic pridobila napram simobilu, ker mata isto 10centov v mobitel omrezje.
naj raje prestudira o opciji mobilni za 12€ dobi 201min v druga omrezja. al pa pet zame 1000min v druga :P


dosti odvisno v kero omrezja klices dosti.

npr. jaz ko klicem 80% casa znotraj simobil omrezja je za mene simobil najcenejsi. ce bi klical dosti v mobitel omrezje pa bi verjetno bil mobitel bolsa izbira ;) kak itak paket. :nevem:
Slika

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a Cobane » 7. Mar 2010 ob 20:11

Tedy napisal/-a:Ima dosti klicev v Mobitel smotan, xxx kaj folk dela tam? :hmm:
Kaj pa dela tvoja mati na Simobilu? Toliko, kolikor sem že slišal čez Simobil, si jaz ravno ne bi želel biti njihov uporabnik!

Se strinjam, Mobitel ni poceni... je pa daleč najbolj stabilen in kakovosten operater v Evropi... ostali operaterji v Sloveniji so amaterji proti Mobitelu. Nisem pristaš velikih, vendar to mu moram priznati!

Nagradno vprašanje: Ali je imel Mobitel toliko izpadov v 15ih letih, kot jih je imel T-2 v letu in pol s svojim UMTS?

Kvaliteto je potrebno plačati... zato folk tudi raje ostane pri zanesljivem operaterju kljub višji ceni!
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
manic
Nadebudnež
Prispevkov: 389
Pridružen: 25. Maj 2009 ob 12:17
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA - OPTIKA
Kraj: Maribor

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a manic » 7. Mar 2010 ob 20:22

Cobane, tu pa se jaz ne strinjam s teboj. Simobil ima kvalitetno omrežje in dela na inovacijah, mobitel je pol samo prisiljen sledit in šlampa s svojimi kopijami. Sem že 10 let pri simobilu in če se ne zgodi nekaj res drastičnega, pol bom do konca pri simobilu.

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a Cobane » 7. Mar 2010 ob 20:25

Jaz nisem Simobilov uporabnik, tako da nisem govoril iz prve roke. Sem pa že marsikaj zasledil po cajtngih, internetu itd. Ta zadnja z omejitvijo "neomejenega" interneta na 20 GB je precej bosa, kajne!
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Nove cene s 1.3.2010

Odgovor Napisal/-a Malkec » 7. Mar 2010 ob 20:42

Cobane napisal/-a:Nagradno vprašanje: Ali je imel Mobitel toliko izpadov v 15ih letih, kot jih je imel T-2 v letu in pol s svojim UMTS?

Kvaliteto je potrebno plačati... zato folk tudi raje ostane pri zanesljivem operaterju kljub višji ceni!
Gospod ćobane. Če že imaš veze, potegni veze in dobi malo informacije o (ne)delovanju baznih postaj Mobitela. Bomo vidli če boš spremenil mnenje. Pri nobenem operaterju ni vse brezhibno, povsod se dogajajo napake.

Zaklenjeno