Odnos osebja T-2 na neuradnem forumu

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
ally12
Nadebudnež
Prispevkov: 414
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Kranj

Odnos osebja T-2 na neuradnem forumu

Odgovor Napisal/-a ally12 » 17. Mar 2010 ob 10:34

Moram priznati, da se zelo razočaran nad odnosom ljudi iz T-2 na tem forumu. Mislim, da lahko mirno rečemo, da je odnos vrhunsko sprevržen. Obnašate se kot majhni otroci v peskovniku. Ko imate svojo igračo, se z njo šopirite do konca in naprej. Ko pa ste brez igrač, pa trmarite v luknjici in ostajate v njej spet do konca in naprej.

Pa da pojasnim - že več kot dva meseca čakam na odgovor v rubriki IPTV, tema Izbira jezika. Zanima me, kako se je naš operater lotil dodajanja zvočnih sledi pri programih, ki oddajajo v več jezikih.
Včeraj se je zgodila katastrofalna in edinstvena zatemnitev programa HTV2. Obrazložitev na HD - Hrvati nimajo pravic za predvajanje UEFA Lige prvakov v Sloveniji. Ne, ni vam mar za uporabnike, ker niti toliko niste, da bi pogledali, kaj ste, amaterji, zatemnili. Obvestil nobenih. Sistemska obvestila - stanje omrežja normalno. Da je stvar še bolj zanikrna, tudi nihče ne razmišlja o tem, da bi se uporabnikom opravičil. Na forumu tudi ni nikogar in nobenega podatka ali pojasnila, čeprav ste naredili sebi veliko blamažo.
Pa še druga plat zgodbe - tema o paketu T4, na katerega T-2 letos polaga največjega aduta (poleg T3), se je odprla 8. marca. Do danes, v slabih desetih dnevih, so se javili štirje T-2jevci. Večkrat. In pisali "ode radosti" (beri himne T-2). Zanimivo bi bilo videti, koliko časa bo trajalo, da bo kdo uspel pogledat Nedelovanje določenega programa in sporočil resničen odgovor. Ne tisti za majhne otroke v peskovniku. Tako namreč velikokrat obravnavate nas, uporabnike foruma. Vsaj moj skromen občutek je tak.

Žal. To so dejstva, ki potencialnih uporabnikov tako T-2 ali neuradnega foruma ne prepričajo o učinkovitosti odgovornih služb. To pa je v vašem poslu eden ključnih dejavnikov. Včerajšnja zatemnitev bo definitivno predlog za mojo reklamacijo računa IPTV konec meseca. Odgovor že zdaj poznam, čeprav ga ne mislim upoštevat. Tako kot vi niste včeraj nas uporabnikov.

P.S. Verjetno je preveč za vas, da bi po prvem včeraj objavljenem obvestilu na forumu pogledali, kaj ste zatemnili. In Sci-fi da bi odkrili tisto, kar ste nam neupravičeno odvzeli.
Slika

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Odnos osebja T-2 na neuradnem forumu

Odgovor Napisal/-a kekoke » 17. Mar 2010 ob 10:38

Vsem, ki še nimajo prostora v snemalniku v paketu brezčasni ali T4, smo ga vklopili danes.
Skratka o takih in dragačnih neumnostih lahko vpijemo dokler ne izgubimo glasu. Ni pa problem v ljudeh, ki sodelujejo na forumu ampak je problem v firmi, ki dopušča tako komunikacijo.
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Uporabniški avatar
mahi
Legenda
Prispevkov: 1217
Pridružen: 14. Feb 2007 ob 10:38
T-2: Že imam
Paket: T-4 FTTH 10/10 + 1SDTV
Kraj: Portorož

Re: Odnos osebja T-2 na neuradnem forumu

Odgovor Napisal/-a mahi » 17. Mar 2010 ob 10:57

V bistvu mi ni točno jasno, kaj si hotel s tem povedat.
Gre pa za neuradni forum, zato tukaj gor nihče ni dolžan odgovarjat na naša vprašanja in je vse skupaj samo dobra volja T-2jevcev, da nam tako pomagajo.
Tvoje vprašanje pa raje uradno zastavi na T-2.
Slika

ally12
Nadebudnež
Prispevkov: 414
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Kranj

Re: Odnos osebja T-2 na neuradnem forumu

Odgovor Napisal/-a ally12 » 17. Mar 2010 ob 11:25

Vidiš, točno za to gre. Temu se reče sprenevedanje. Ko govorimo o paketih T3 ali T4 (in ostalih bonbončkih - tako te zadeve imenujejo T-2jevci na tem forumu), so vsi jasni in glasni ter pesnijo hvalospeve... da ne nadaljujem preveč. Ko pa se zgodi napaka ali pa govorimo o zadevi, ki jo T-2 ne zna rešiti, pa dobimo odgovor:
Gre pa za neuradni forum, zato tukaj gor nihče ni dolžan odgovarjat na naša vprašanja in je vse skupaj samo dobra volja T-2jevcev, da nam tako pomagajo.
Tvoje vprašanje pa raje uradno zastavi na T-2.
In o včerajšnjem dogodku smo vprašali T-2 - to sem napisal v stavku, kjer sem omenil kratico HD (helpdesk za neuke). Odgovor si preberi v pripadajoči temi.
Slika

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Odnos osebja T-2 na neuradnem forumu

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 17. Mar 2010 ob 11:28

ally12 napisal/-a:Super, da T-2 spoštuje zakonodajo. Zanesljivo pa ne spoštuje svojih zvestih naročnikov. Ker če T-2 niti toliko ni, da bi preverili, kdaj so katere vsebine na katerem programu, potem je vaša MARLJIVOST, ki jo tukaj na neuradnem forumu tako vztrajno zagovarjate, pesek v oči nam uporabnikom. HTV, tako kot je napisal moj predhodnik, predvaja tekmo Lige Ebel, 4. tekmo končnice med Medveščakom in Salzburgom, na programu HTV pa obvestilo začasna zatemnitev. Prvo tretjino smo lahko normalno spremljali. Definitivno je to dokaz ene velike sramote zaradi šlamparije odgovornega osebja T-2. Si upam skoraj trditi, da smo uporabniki T-2 edini v Sloveniji, ki hokeja danes ne moremo spremljati. To tisti uporabniki, za katere tako marljivo skrbite. Vsaj v nečem smo posebni! :car:

P.S. Aja sistemska obvestila - stanje omrežja normalno. T-2 :owned:

Zatemnitev je bila res mimo, so pa odgovorni že obveščeni.

Drugače pa lahko bi že opazil da s področja TV razen tehničnih rešitev nimamo kaj dosti za povedat drugega.

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Odnos osebja T-2 na neuradnem forumu

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 17. Mar 2010 ob 11:39

Lahko bi pa kdo odgovoril, kaj je z Rush tv oz. v evidenci še vedno VooM. Koliko procentov bo manjši račun, če program ne deluje že dva meseca brez obrazložitve?

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Odnos osebja T-2 na neuradnem forumu

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 17. Mar 2010 ob 11:42

A ti povem kaj meni povedo? Ne vemo kako je stanje s tem programom.

ally12
Nadebudnež
Prispevkov: 414
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Kranj

Re: Odnos osebja T-2 na neuradnem forumu

Odgovor Napisal/-a ally12 » 17. Mar 2010 ob 11:43

Točno tako - vrnitev Rush HD verjetno ni tehnična rešitev s področja IPTV. Kot tudi tole ne...
Pa da pojasnim - že več kot dva meseca čakam na odgovor v rubriki IPTV, tema Izbira jezika. Zanima me, kako se je naš operater lotil dodajanja zvočnih sledi pri programih, ki oddajajo v več jezikih.
O včerajšnji zatemnitvi ste že obvestili odgovorne? Po 15 urah? Želel sem biti ciničen, ampak bom ohranil dostojanstvo - se ti/vam to zdi dovolj dobro?
Slika

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Odnos osebja T-2 na neuradnem forumu

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 17. Mar 2010 ob 11:51

Ne vem kdaj so dobili informacije, predvidevam, da danes zjutraj med 7-8 uro,
glede na to da sem pač napisal samo to kar vem, in ti že iz tega razvidiš vse dogajanje v zvezi z problemom čestitke!

Kar se tiče zvočnih sledi ni odgovora, ker nimamo nič informacij kako je s tem.
To sem že enkrat napisal,
v kolikor ne vemo za kaj točno je tako kot je raje ne pišemo, ker nas tako kot ti zdaj enostavno vržete v en koš.

T-2jevci smo največji hudiči kot zgleda.

Uporabniški avatar
nathanhund
Guru
Prispevkov: 854
Pridružen: 4. Dec 2007 ob 13:34
T-2: Še nimam
Paket: migriral na A1
Kraj: Poljčane

Re: Odnos osebja T-2 na neuradnem forumu

Odgovor Napisal/-a nathanhund » 17. Mar 2010 ob 11:59

NISTE, NISTE :pivo:
LP Robert

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: Odnos osebja T-2 na neuradnem forumu

Odgovor Napisal/-a nemo » 17. Mar 2010 ob 12:02

slow_slow napisal/-a:A ti povem kaj meni povedo? Ne vemo kako je stanje s tem programom.
Bom ponovil svojo mantro: uporabniki - vsaj vsi - ne zahtevamo nemogočega, zato smo običajno zadovoljni že, če dobimo spodobno pojasnilo. Napišite obvestilo na spletno stran in nalimajte ga namesto vrtečega se krogca v programski shemi. Bi to šlo?
PS: me pa vseeno čudi, da reševanje problema traja tako dolgo.
Plačaš 100, dobiš 90.

ally12
Nadebudnež
Prispevkov: 414
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Kranj

Re: Odnos osebja T-2 na neuradnem forumu

Odgovor Napisal/-a ally12 » 17. Mar 2010 ob 12:50

slow_slow napisal/-a:Ne vem kdaj so dobili informacije, predvidevam, da danes zjutraj med 7-8 uro,
glede na to da sem pač napisal samo to kar vem, in ti že iz tega razvidiš vse dogajanje v zvezi z problemom čestitke!

Kar se tiče zvočnih sledi ni odgovora, ker nimamo nič informacij kako je s tem.
To sem že enkrat napisal,
v kolikor ne vemo za kaj točno je tako kot je raje ne pišemo, ker nas tako kot ti zdaj enostavno vržete v en koš.

T-2jevci smo največji hudiči kot zgleda.
Točno tako, kot sem napisal - že igraš užaljenkota. Ne vem, kje si ti videl, da razlagam oz. če uporabim tvojo besedo, razvidim vse dogajanje. Navedel sem dejstva (še enkrat ponovim): 1. zatemnitev programa HTV 2 16.3. od 20.00 do 22.45., 2. obvestilo s HD je bilo, da zaradi tega, ker HTV nima pravic za predvajanje UEFA Lige prvakov v Sloveniji; 3. kljub veliki napaki nobenega ukrepanja v času trajanja napake; naprej povzemam tvoje informacije, 4. danes med 7. in 8. uro zjutraj odgovorni dobijo obvestilo; 5. do 12:45 nobenega obvestila oz. opravičila T-2. Popravi me, če sem kaj bistvenega spustil. In napiši mi prosim, kje sem opisal vse razvidno dogajanje. Hvala.

Glede zvočne sledi - a se ti ne zdi čudno, da imate na Trieri/Telemachu vsak trenutek možnost spremeniti zvočno sled na programu ORF1? In te ne zanima, zakaj te opcije ni pri T-2?
Slika

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Odnos osebja T-2 na neuradnem forumu

Odgovor Napisal/-a tonimona » 17. Mar 2010 ob 12:58

@ slow_slow
Še zdaleč niste največji hudiči, čeprav je zadnje čase naraslo število brisanih postov, ki niso bili prijazni do uradnega T-2. Da ne govorimo o nasvetih "če ti ni kaj prav pojdi drugam" in podobnih ter vzvišenosti posameznikov. :namrec:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Odnos osebja T-2 na neuradnem forumu

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 17. Mar 2010 ob 12:59

In kaj naj T-2jevc naredi.
Obvestili, opozorili smo pristojne,
Kar bo URADNO na naši strani o tem odločajo oni in ne T-2jevci(s foruma),
želiš nekaj zvedet po uradni poti, poznaš kontaktne naslove podjetja,
lahko se tudi oglasiš na brnčičevi in zahtevaš pojasnilo.
Kar se je zgodilo je res slabo, ampak da s tem blatiš ponujeno pomoč z naše strani je še slabše.

Vse kar uspem uradnega zvedet poskušam posredovat.

moje mnenje glede zvočnih sledi:
zakaj jih ni mogoče izbrat, ker kot zgleda niso sprogramirane v na GUI. Zakaj ni nič novega o tem??? mogoče delajo na čem drugem in je to dano na stranski tir.

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Odnos osebja T-2 na neuradnem forumu

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 17. Mar 2010 ob 13:03

tonimona napisal/-a:@ slow_slow
Še zdaleč niste največji hudiči, čeprav je zadnje čase naraslo število brisanih postov, ki niso bili prijazni do uradnega T-2. Da ne govorimo o nasvetih "če ti ni kaj prav pojdi drugam" in podobnih ter vzvišenosti posameznikov. :namrec:

Aha misliš tistih zadev ko so se uporabljale besede neprimerne za pisavo in izgovorjavo,
ker drugače je na forumu večinoma kritiziranje T-2, in dokler je zadeva v meji razumnega zadeva ostane, tako da se prebere, če je res kaj kar bi pomagalo T-2 tudi posredujemo dalje, da bi se zadeve izboljšale.

določeni uporabniki ki so dobili opozorila in bane, so se pa tudi preko ZS spravljali na osebe s foruma.

Zaklenjeno