[Naročil bi] T-2 internet + IPTV

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
Anze90
Novinec
Prispevkov: 11
Pridružen: 12. Avg 2008 ob 11:02
T-2: Še nimam

[Naročil bi] T-2 internet + IPTV

Odgovor Napisal/-a Anze90 » 21. Jun 2010 ob 19:02

Pozdravljeni!

Pred dvema letoma sem spraševal, če se da v bližini telekomove centrale v Štangarskih Poljanah (občina Šmartno pri Litiji) priklopiti na T-2. Sedaj me zanima, če se je že kaj premaknilo glede postavitve T-2-jeve centrale na tem mestu. Ali ima T-2 namen postaviti v bližnji prihodnosti tukaj centralo.

Hvala za odgovor.

xtasy
Model
Prispevkov: 273
Pridružen: 13. Jun 2010 ob 16:55
T-2: Še nimam

Re: [Naročil bi] T-2 internet + IPTV

Odgovor Napisal/-a xtasy » 21. Jun 2010 ob 21:26

Trenutno stanje je kot pred 2letoma: najbližja centrala v Litiji, oddaljena več kot 3,5km. Za več infota ti bodo pa povedali tisti, ki imajo več informacij kot jih imam jaz na razpolago =)
glede VDSL central v izgradnji je pa tukaj seznam (štangarskih poljan žal ni gor): http://t-2.net/?AUID=94568010D2C50F01164A

LP

blow
Novinec
Prispevkov: 12
Pridružen: 14. Mar 2009 ob 15:55
T-2: Že imam
Paket: Trio(internet,TV,telefon)

Re: [Naročil bi] T-2 internet + IPTV

Odgovor Napisal/-a blow » 5. Avg 2010 ob 22:34

Pozdravljeni! Jaz bi pa samo vprašau ali je v izgradnji T-2 optika pri nas v Metliki ,Breg Revolucije.Sicer kopajo nam trenutno pred hišo za vodo baje optiko in kabelsko,pa me zanima če je to vse res in če bo optika v tej ulici kmalu,če bo speljana tudi do hiše(kijo hoče)oz. s kom se zmenit ,koga pozvat da to naročimo da nam speljejo do hiše optiko ,če grejo že 5m mimo hiše.Vidim pa ,da so postavli trak pozor optični kabel t-2.Kdaj približno bo če bo speljan do hiš kabel,ali kako je zdej s tem ,da mi kdo od administratorjeu pove-napiše. Zdej mam osnovno linijo neta,kanalou tv nemorem met :grr: (EMX-modem pol veste kolk je ura :grr: )od siola-ki sem jo komaj dobiu.Napaka je baje da nemorem met kot prej v drugem kraju t-2,ker v Metliki je stara centrala in ni proste parice kao.A že so mi odobril,da pride t-2 mi naštimat internet ,tv in telefon,ko je pa pršu mojster ,da to vklopi pa kar oddenkrat se ni dalo,so klicali na telekom(ki je biu odobriu t-2 da lahko pridejo naštimat vse)in kar oddenkrat so povedali da je prišlo do napake v evidenci njihovi da so mislili da je prosta parica zame,vbistvu je pa tist dan ni in je ni,tko da je t-2 vzeu vso staro opremo(sem je meu še iz prejšnjega naslova)in šeu. :grr: :grr: :grr: Zato me zdej zanima kako je s centralo pri nas v Metliki ,a rihtajo optiko kao.Če kdo kaj ve o tem ......Hvala že v naprej Lp. :rtmT2:

Novi trg 10
Navdušenec
Prispevkov: 625
Pridružen: 14. Maj 2008 ob 16:52
T-2: Že imam

Re: [Naročil bi] T-2 internet + IPTV

Odgovor Napisal/-a Novi trg 10 » 5. Avg 2010 ob 23:33

Zdravo, blow.

Mislim, da v Metliki T-2 optike ne polaga. Če kdo od izvajalcev uporablja trak z napisom "T-2 OPTIČNI KABEL" da zaščiti in označi gradbišče, je to vsaj neprimerno, če že ne kaj drugega.

Telekom je očitno T-2ju ob naročilu tvojega drugega-novega priključka posredoval napačne podatke. Žal. In potem se je zgodilo to, da je monter prišel z opremo, da ti vključi priključek in iz dejanskega stanja na terenu se je ugotovilo, da si na zloglasnem EMXu, al kako se mu že reče.

Na splošno je T-2 od tu naprej brez moči. Telekom pa brez volje.

Ne pa vedno. :roll:

Potrpi do torka-srede. Morda .... se ti tule kaj javi.

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: [Naročil bi] T-2 internet + IPTV

Odgovor Napisal/-a kekoke » 6. Avg 2010 ob 10:05

Pravila foruma
Če želite napisati svojo izkušnjo, odprite novo temo!
Naslov teme naj bo takšen: [Naročil sem] 10/2 + IP TV + IP telefon oz. [Imam] 10/2 + IP telefon oz. [Imel sem] 10/10
Če vaša tema ne bo ustrezala tem zahtevam, jo bomo premaknili v razdelek "Splošno"!
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

blow
Novinec
Prispevkov: 12
Pridružen: 14. Mar 2009 ob 15:55
T-2: Že imam
Paket: Trio(internet,TV,telefon)

Re: [Naročil bi] T-2 internet + IPTV

Odgovor Napisal/-a blow » 6. Avg 2010 ob 10:37

Hvala Model.Res ti hvala ,ker si tko hitro mi odgovoriu.Se mije zdelo ,da nekdo od izvajalceu uporabljajo vaš trak ,da zaščitijo in označijo gradbišče.Neke rumena ceu pa je pa še je tega not ,neke debele cevi.Tko,da neki energetski kabli mislim da so,kaj pa je pa točno nevem.No dobro da sem tle vprašau,da vem kako je. -Potrpi do torka-srede. Morda .... se ti tule kaj javi.- :) - :car: :car: Jo ,če bi se vsaj,vse bi dau.Plačam človeku,ki mi lahko zrihta na centrali kako parico,al pa da GVO mi vsaj odgovori če se bo dalo zrihtat kaj,ker sem jim dau dopis za novo parico.Sam ,da se porihta ,da mam normalen net in tv programe,ker to kaj mam je zanikamor ,pa tud drago,plačujem pa 29evrou za 100kbs/25kbs pa še to ne vleče kolk bi moglo.Speedtest pokaže manj,uploada pa sploh nepokaže da ga imam. Hvala,se slišimo kaj.Bom spremljau. :rtmT2:

Novi trg 10
Navdušenec
Prispevkov: 625
Pridružen: 14. Maj 2008 ob 16:52
T-2: Že imam

Re: [Naročil bi] T-2 internet + IPTV

Odgovor Napisal/-a Novi trg 10 » 13. Avg 2010 ob 21:55

Blow,

žal nič novega in se bojim, da v tem trenutku v tvojem primeru ni rešitve, ki bi ti zagotavljala vrhunske T-2 storitve.

Daj povej... kaj razmišljaš, da bi se spet preselili na kater drug naslov??
Trenutna tvoja parica je pač ..."zakleta".


:grr:

blow
Novinec
Prispevkov: 12
Pridružen: 14. Mar 2009 ob 15:55
T-2: Že imam
Paket: Trio(internet,TV,telefon)

Re: [Naročil bi] T-2 internet + IPTV

Odgovor Napisal/-a blow » 17. Avg 2010 ob 11:45

Bok.Nisi pozabu name.Včeraj sem odgovoriu pa vidim ,da ni objavljeno ali je pa vrženo pod #splošno" pa zato bom nahitro napisau nanovo šeenkrat v skrajšanem odg.Poglej ,če si dobiu zs sporočilo sem ti poslau,tam sem napisau kaj sem mislu.
Se mi je zdelo ,da bo teška ,da se bo kaj zrihtalo.Ma uboja me ,nemorem nemorem niti pisat nimam volje s takim netom ,ni tv ma ni nič v tej p. Metliki-znoru bom tlele res.Ti si iz N.m ne,ja tam sem tud živeu kratko 6 meseceu pa je blo ok,tle v metliki katasrofa,Črnomelj ta bulš.......kaj bom,preselit se nemorem več negre...Na GVO bom probau podat dopis ,čeprau teško da bo kaj,moraš met dobro vezo pa bi se to vse uredili v 2 mesecih.probau bom,bomo vidli kaj bo.Zdaj so nam tle skopali in glih pri moji hiši se vstavli,da kao rihtajo tud optiko os telekoma,so umaknili trak t-2 in dali od telekoma pozor opt. kabel,če je res pa nevem.Pa naj bi bla še kabelska-tud to me lah reši ,da bom dobiu parico in da mam to kaj hočem-normalen net + tv.za normalen dnar,ne pa siol predstavlja-reklamira da maš use troje-trio za 30 evrou-kaj pa ni res v mojem primeru,jaz plačujem malo pod 30evrou za emx modem -podn in še šroklop sem morau plačat 30 evrou ej ne me j.... ,a reklama kako lah za 30 e maš vse jaja jacari eni pfuuf:grr: .Nevem kaj bom res nevem,tle bom vglavnem znoru.Nič hvala na vsemu,uživaj.Drugi pa tud lep dan in uživajte ,jaz pa trpi miki :jao: :grr: :jao: :jao: :jao: :jao: :cry: :car:

voyager2
Guru
Prispevkov: 999
Pridružen: 9. Mar 2007 ob 17:59
T-2: Že imam
Paket: T4 300/100 Telekom GPON
Kraj: Ljubljana

Re: [Naročil bi] T-2 internet + IPTV

Odgovor Napisal/-a voyager2 » 17. Avg 2010 ob 14:25

Pravijo da je vse za nekaj dobro. V tvojem primeru, ti je dan zlat čas, da si par knjig slovnice prebereš. Ko boš konec, bo pa po mojem optika že pri tebi. Čao miki.

blow
Novinec
Prispevkov: 12
Pridružen: 14. Mar 2009 ob 15:55
T-2: Že imam
Paket: Trio(internet,TV,telefon)

Re: [Naročil bi] T-2 internet + IPTV

Odgovor Napisal/-a blow » 17. Avg 2010 ob 19:40

Hvala.vojager2 oprosti ampak me slovnica ne zanima.Ne da se mi popravljat besedila,ker ko ga hočem potrdit da pošlje ga enostavno noče in zato sem pustu tko(tk)-po dolensko.-ne polublansko in ne slovnično 100% pravilno ,ker nisem na takem mestu ,da to tudi moram pisat slovnično pravilno) kot je.Btw,moja slovnica je bla v šoli čist ok. "Pravijo da je vse za nekaj dobro"-je ja.Predstavljaj si met internet ki vleče 50-90kb/s /0.20kbs pa bi te pol vprašau kako si in res me zanima kk bi reagirau in pisau...Se bom jaz že znašu , tud z mojo slovnico. adijo

Zaklenjeno