Podrazitev storitev T-2 s 1.1.2011

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
manic
Nadebudnež
Prispevkov: 390
Pridružen: 25. Maj 2009 ob 12:17
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA - OPTIKA
Kraj: Maribor

Re: Podrazitev storitev T-2 s 1.1.2011

Odgovor Napisal/-a manic » 6. Dec 2010 ob 00:33

+1 za dule17 in tonimona

Najbolj me jezi, da neuradniki znate vse poteze v tistem trenutku ščitit, pa čeprav vam več ljudi govori da so napačne. Tipičen primer so bile dumping cene iz preteklosti za katere ste takrat govorili, da so čist OK, dans pa imate izjave, da so to bile čisto nerealne in nevzdržljive cene. Pa kot je že dule17 rekel, replike znate samo v takšnih temah podat, da pa bi končno povedali zakaj ni Eurosportov in VH1, za to pa očitno nima nobeden časa. Pa ne razumet napačno, nimam samo negativno mnenje o vas, sem prehvaležen za vašo pomoč preko neuradnega foruma in vsaka vam čast za to.

LP

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: Podrazitev storitev T-2 s 1.1.2011

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 6. Dec 2010 ob 08:48

dule17 napisal/-a: In ja, sprejmite to kot dobronoamerno, teh 20€ ob odhodu je največji kretenizem, ki ga lahko storite. Ker se posamezniki prikljapljajo in odklapljajo, dajmo udarit po vseh. Zelo vojaško. In za vojsko je značilno, da je zelo učinkovita in zelo zelo potratna.
Žal slovenska zakonodaja ne dopušča, kar bi si ti želel, ker bi bila to neenakopravna obravnava potrošnikov, torej nehajmo sanjat.
:rtmT2:

Uporabniški avatar
Stancho75
Faca
Prispevkov: 142
Pridružen: 23. Jan 2009 ob 22:13
T-2: Že imam
Paket: FTTH T4
Kraj: Koper

Re: Podrazitev storitev T-2 s 1.1.2011

Odgovor Napisal/-a Stancho75 » 6. Dec 2010 ob 09:13

:plosk: tonimona.

skymaniak
T-2jevec
Prispevkov: 561
Pridružen: 14. Dec 2007 ob 11:37
T-2: Že imam
Paket: T-2 Mobile

Re: Podrazitev storitev T-2 s 1.1.2011

Odgovor Napisal/-a skymaniak » 6. Dec 2010 ob 11:31

Brez veze da še sploh kaj razglabljamo, ker ene par "razgledanih" ljudi na tem forumu (ne bom govoril kdo so, ker tako vsi vemo) imajo vedno prav, imajo doktorate na področju ekonomije in sploh na splošno vedo kako se stvari streže... :jao:

Izjave neuradnikov znajo obrnat in nategnit tako, da izpade dvig cene za nadaljevanje razvoja na področju IT in reševanje podjetja, ki je še kako potrebno na slovenskem trgu v splošno odiranje in nategovanje uporabnikov. Mislim, ker je to vsem v T-2 res najbolj v interesu. Lepo vas prosim. :plosk:

Za vse je bilo že razloženo s strani neuradnikov zakaj je prišlo na določenih segmentih do podražitve. In to znova in znova in znova ...
In vsi tisti, ki govorite da vam je žal, da ste priporočali T-2 znancem, prijateljem itd., vam lahko povem, da T-2 ju ni vseeno za svoje naročnike in skuša vsem po najbolših močeh zagotoviti kakovostne storitve.

In vse kar sem napisal je moje osebno mnenje, tudi sam sem T-2 naročnik in sem pisal iz tega stališča.

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Podrazitev storitev T-2 s 1.1.2011

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 6. Dec 2010 ob 12:18

Skymaniak, potem si zadovoljen s tem ko ne moreš spremljati bundeslige brez obrazložitve itd. Če je to trud T-2, je zelo pohvalno. Zakaj za vraga ne znate napisati, da določena stvar ne deluje zaradi tega ali tega vzroka. Če ne znate pravočasno naročiti kartice oz. karkoli, se človeka odpusti zaradi nesposobnosti. V Excelu si naj naredi tabelco kdaj kaka kartica poteče, pa naj ga opozori (se da naštimat) in naj jo en mesec prej naroči, da ne bomo uporabniki imeli več o čem pisat na forumu. Če pa tega ni sposoben, pa bog pomagaj. Če pa firma nima denarja za plačevanje teh kartic, naj pa to napiše in s tem, k nekaj 2 meseca ne dela, vi šparate. Samo napišite zakaj ne morem gledati ES.

Uporabniški avatar
manic
Nadebudnež
Prispevkov: 390
Pridružen: 25. Maj 2009 ob 12:17
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA - OPTIKA
Kraj: Maribor

Re: Podrazitev storitev T-2 s 1.1.2011

Odgovor Napisal/-a manic » 6. Dec 2010 ob 12:47

Hevidi napisal/-a:
dule17 napisal/-a: In ja, sprejmite to kot dobronoamerno, teh 20€ ob odhodu je največji kretenizem, ki ga lahko storite. Ker se posamezniki prikljapljajo in odklapljajo, dajmo udarit po vseh. Zelo vojaško. In za vojsko je značilno, da je zelo učinkovita in zelo zelo potratna.
Žal slovenska zakonodaja ne dopušča, kar bi si ti želel, ker bi bila to neenakopravna obravnava potrošnikov, torej nehajmo sanjat.
A da ne dopušča? Če imate napisano, da se "kaznuje" tistega, ki si prekine/spremeni nekaj v manj kot (recimo) 1 ali 2 letih, pol se mu zaračuna 20€. Problem bi bil rešen, kaznovani bi bili samo tisti, ki si izmišljujejo (in od katerih imate več stroškov, kot koristi) in kar je najbolj važno, ostali (resni) uporabniki se ne bi počutili nategnjene. Jaz ne razumem kak lahko mečete vse uporabnike v isti koš, zaradi par pacijentov.

Uporabniški avatar
susanowo
Faca
Prispevkov: 129
Pridružen: 19. Sep 2007 ob 20:53
T-2: Že imam
Paket: T2 100/10 NET

Re: Podrazitev storitev T-2 s 1.1.2011

Odgovor Napisal/-a susanowo » 6. Dec 2010 ob 16:17

Če prav razumem, po 1.1.2011. če bom hotel prekinit T-2 razmerje bom primoran plačat 20€ za odklop (če prav razumem so to vaši administrativni/tehnični stroški).
V mojem primeru, se bom odločil za prekinitev samo zaradi dveh razlogov; nekvalitetna ponudba storitev (TV, snemalnik, nezanimiva izbira programov, izpadi kanalov pred razloga) ali nerazumno povečanje mesečne naročnine v sorazmerju s konkurenco

In zaradi tega bom primoran plačat 20€ ? Zakaj ne date minimalno dobo "vezave" recimo 2 leti (v tem času tudi amortiziram T-2 opremo), po tem času si pa oproščen 20€ oz. kako naj to rečem, penalov.

Uporabniški avatar
lithium
Nadebudnež
Prispevkov: 463
Pridružen: 30. Nov 2006 ob 19:52
T-2: Že imam
Paket: VDSL 8/1

Re: Podrazitev storitev T-2 s 1.1.2011

Odgovor Napisal/-a lithium » 6. Dec 2010 ob 16:29

Dvomim, da bo teh 20€ za "prekinitev pogodbe" dolgo zdržalo. Prej ko slej bo zadeva priromala na APEK :blbl:
Slika
Neuradni forum Telemacha -> forum070.net

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Podrazitev storitev T-2 s 1.1.2011

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 6. Dec 2010 ob 16:35

Imam eno vprašanje koliko krat je bil pri vas že T-2jevc na lokaciji zaradi napake?

Uporabniški avatar
lithium
Nadebudnež
Prispevkov: 463
Pridružen: 30. Nov 2006 ob 19:52
T-2: Že imam
Paket: VDSL 8/1

Re: Podrazitev storitev T-2 s 1.1.2011

Odgovor Napisal/-a lithium » 6. Dec 2010 ob 16:39

Pri meni dvakrat. Obakrat zaradi crknjenega nekvalitetnega napajalnika za modem. :roll:
Slika
Neuradni forum Telemacha -> forum070.net

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Podrazitev storitev T-2 s 1.1.2011

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 6. Dec 2010 ob 16:41

Misliš, vsi obiski monterjev so zaenkrat brezplačni,
in veliko jih to izkorišča.
v zadnjih 14 dneh sem imel celo enega uporabnika ko je monter prišel menjati baterije na daljincu.
priklop je tudi brezplačen.

Res se borimo za preživetje in poskušamo istočasno biti konkurenčni.

lp

Uporabniški avatar
lithium
Nadebudnež
Prispevkov: 463
Pridružen: 30. Nov 2006 ob 19:52
T-2: Že imam
Paket: VDSL 8/1

Re: Podrazitev storitev T-2 s 1.1.2011

Odgovor Napisal/-a lithium » 6. Dec 2010 ob 16:59

Ja obiske serviserja zaradi baterij na daljincu bi vsekakor bilo potrebno zaračunati uporabniku. :namrec:
Medtem, ko je okvarjena oprema druga zgodba (seveda okvara, ki je ni povzročil uporabnik sam).

T2 ima prednost (za uporabnike), da se oprema daje na reverz. Žal je lahko za T2 to dvorezni meč.
Slika
Neuradni forum Telemacha -> forum070.net

Uporabniški avatar
susanowo
Faca
Prispevkov: 129
Pridružen: 19. Sep 2007 ob 20:53
T-2: Že imam
Paket: T2 100/10 NET

Re: Podrazitev storitev T-2 s 1.1.2011

Odgovor Napisal/-a susanowo » 6. Dec 2010 ob 17:37

Pri meni ni bil še niti 1x T-2-jevec.
Opremo sem si sam dvignil in zmontiral. Razen optični switch sem dobil v škatli od monterja.
Menjave baterij in ostale oslarije pa zaračunajte, kilometrina in delovna ura serviserja ni fer, da T-2 zaradi tega finančno trpi, narod pa naj se navadi, da se to plača.

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9128
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Podrazitev storitev T-2 s 1.1.2011

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 6. Dec 2010 ob 18:01

pozabite tudi da smo edini operaterji ki uredimo interno inštalacijo, tako da ko ima stranka urejeo inštalacijo s strani t-2 potem pa gre h konkurenci !!!

- Amis, Tuš in podobni majo nekaj malega tehnikov ki še izvijača nimajo sabo
- Telekom pa samo pogleda in gre, sploh jih ne briga interna inštalacija

sej ne rečem da T-2 uredi interno kar tako, ko stranka pokaže voljo, se s kupno močjo uredi.
Zadnjič spremenil MrTwelveTrees, dne 6. Dec 2010 ob 18:21, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Podrazitev storitev T-2 s 1.1.2011

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 6. Dec 2010 ob 18:02

susanowo: si plačal za FTTH priključek?

Zaklenjeno