Podrazitev storitev T-2 s 1.1.2011

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Podrazitev storitev T-2 s 1.1.2011

Odgovor Napisal/-a Malkec » 8. Feb 2011 ob 18:54

Oprosti, ti rabiš reality check. Lahko ti pa jaz in še velika večina foruma povemo, da je forum že zdavnaj izgubil prvoten namen in v veliki meri točno zaradi tebe in tvojih nepotrebnih, zavajajočih, fantazijskih in še kakšnih izmišljotin. Koliko se še sploh t-2jevci oglašamo in skušamo komu kaj pomagat? Skoraj nič. Forumska publika pa se lahko zahvali v veliki meri tebi.

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Podrazitev storitev T-2 s 1.1.2011

Odgovor Napisal/-a Cobane » 8. Feb 2011 ob 19:01

Med drugim imate težke težave z IPTV in sedaj mi hočeš dopovedat, da sem jaz tisti, ki si izmišljujem! :D
NC
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Podrazitev storitev T-2 s 1.1.2011

Odgovor Napisal/-a KoMar » 8. Feb 2011 ob 19:06

Če gnjaviš T-2jevce na tem forumu, ne bo nič pomagalo. Oni so tukaj iz lastne dobre volje, da komu pomagajo in niso strelovod za vse, kar pri T-2 ne špila. To sem ti že 1000x napisal in ti je očitno vseeno.

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Podrazitev storitev T-2 s 1.1.2011

Odgovor Napisal/-a Malkec » 8. Feb 2011 ob 19:09

Cobane napisal/-a:Med drugim imate težke težave z IPTV in sedaj mi hočeš dopovedat, da sem jaz tisti, ki si izmišljujem! :D
NC
Kaj zaj spreminjaš temo?

PS. Javno te prvič in zadnjič opominjam, da če še eno napišeš čez direktorja T-2, te bom odstranil iz foruma.

Uporabniški avatar
nathanhund
Guru
Prispevkov: 854
Pridružen: 4. Dec 2007 ob 13:34
T-2: Še nimam
Paket: migriral na A1
Kraj: Poljčane

Re: Podrazitev storitev T-2 s 1.1.2011

Odgovor Napisal/-a nathanhund » 8. Feb 2011 ob 19:10

KoMar napisal/-a:Če gnjaviš T-2jevce na tem forumu, ne bo nič pomagalo. Oni so tukaj iz lastne dobre volje, da komu pomagajo in niso strelovod za vse, kar pri T-2 ne špila. To sem ti že 1000x napisal in ti je očitno vseeno.
:pivo:
LP Robert

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Podrazitev storitev T-2 s 1.1.2011

Odgovor Napisal/-a Cobane » 8. Feb 2011 ob 22:07

KoMar napisal/-a:Če gnjaviš T-2jevce na tem forumu, ne bo nič pomagalo. Oni so tukaj iz lastne dobre volje, da komu pomagajo in niso strelovod za vse, kar pri T-2 ne špila. To sem ti že 1000x napisal in ti je očitno vseeno.
Nobenega ne gnjavim... samo demantiram njihove izjave, ki so iz trte izvite.
Malkec napisal/-a:Kaj zaj spreminjaš temo?

PS. Javno te prvič in zadnjič opominjam, da če še eno napišeš čez direktorja T-2, te bom odstranil iz foruma.
Kako to misliš, da spreminjam temo! Še vedno sem na temi glede "problemov" na T-2... pa najsi bodo ti administrativni ali pa tehnični... povsod pokajo šivi!

Imaš moje dovoljenje (čeprav ga najbrž ne potrebuješ), da me odstraniš iz foruma... imej jajca, ne samo grozit. Kar se pa tiče vašega novega direktorja, pa za nas uporabnike ni naredil nič dobrega... z njegovim prihodom se cene samo dvigujejo, storitve pa slabšajo! Toliko izpadov, kot ste jih imeli zadnje leto, jih niste imeli v začetnih 4 letih skupaj! Zame je to zadosten dokaz, da ga lahko križam! :namrec:

Bye!
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Podrazitev storitev T-2 s 1.1.2011

Odgovor Napisal/-a Malkec » 8. Feb 2011 ob 22:39

No pa naj bo njegova želja uslišana. 4000 prispevkov, od tega malo konstruktivne debate, večino pa praznega nabijanja, izmišljevanja, natolcevanja, blatenja, in še česa. Nevem več koliko opozoril iz strani administratorjev in T-2jevcev, in tudi predhodnega oddiha, se stanje še vedno ni spremenilo.

Več kot očitno je, da se je nekonstruktivnost debat na tem forumu razpasla več kot predaleč in se bo nekaj moralo ukrenit. Administratorji sproti brišejo ves spam, natolcevanje, namerno blatenje in ne vem kaj še vse, ampak se stvari še vedno ne premaknejo nikamor v pozitivno smer. Očitno obstjajo uporabniki, ki mislijo da je ta forum namenjen za izliv njihove jeze nad samim seboj, svetom in še čim.

Tale tema je več kot zrela za zaklep, storitve so se podražile, razlogi mislim da so vsem jasni.

Zaklenjeno