Optika - problem

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
m4jz0r
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 5. Jun 2012 ob 13:25
T-2: Še nimam

Optika - problem

Odgovor Napisal/-a m4jz0r » 5. Jun 2012 ob 13:51

Nisem vedla v kater forum naj to vtaknem... Kakorkoli že...
Preselila sem se na svoje in sem pri najboljšem ponudniku ever (T-2 seveda) naročila internet - optiko, ker so rekli da je na mojem naslovu možen dostop. Super, sem si mislila, ker sem pričakovala da bom obsojena na kakšen vdsl (dobro, saj ni tako slab, samo če si navajen na optiko 100/100 je fino met potem vsaj 10/10, pa še cenejše je). In seveda ma to optiko čez preljubi, predobri siol ( :jao: ) in so morali iz T-2 poslati prošnjo al kako se to reče. Jaz vsa vesela čakam, ker so mi na T-2 rekl, da ponavad odobrijo. Dobim pošto na dom, da ni možna povezava ker (neki v tem smislu) "ni na voljo kabla". Razočarana na polno. Dozdeval se mi je da je to spet ena siolska fora in glej ga zlomka. Kličem jst na siol, wnb potencialna stranka in jih mal povprašam glede optike. Rečejo da je na voljo, da lahko pridejo samo namontirat za 45€ (kr nej sanjajo) in sem jih napizdila, da kaj se grejo da zakaj potem zavrnejo od T-2 če JE na voljo kabl. Sm rekla nej mi da od enega od odgovornih na telefon, je rekla da nej napišem pismo. Sm ji rekla da kva se grejo, da razumem, da ona samo opravla svoj šiht, sam da je dost zaje*ancije in da naj mi da nekoga od odgovornih. In mi je ženska (Zvonka) vrgla dol!!!!!! Mislm kakšn odnos ku*čev do strank, najraj bi tja pršla pa jih vse zbila!!
Sm klicala na T-2 potem in so rekl, da se baje zgodi da zavrnejo kr tko, ker majo pač slab/dober dan. In me zdej zanima kaj lahko naredim? Fant na T-2 je bil zelo prijazen, je rekel da bo še enkrat poslal zahtevo, sam jst resno dvomim da bojo kej odobril. Kaj lahko nardim, če spet zavrnejo? Kokr sm jst slišala, majo baje vsi ponudniki pravico do te optike, da jo ponujajo, KAJ JE S TEM?! Ker mene ne bo NIHČE JE*AL u glavo, SPLOH pa ne siol!!!!

Hvala,

TOTALNO RAZ*IZDENA Maja

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Optika - problem

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 5. Jun 2012 ob 14:00

A mi na privat sporočiš naslov na katerem naj bi bilo to.

Drugače si pa pridobi od Telekoma Slovenije pisno potrjeno, da je možno priklopit optiko in zadevo posreduj na T-2, pa bi načeloma morala dobiti T-2 storitve preko Telekomove optike.

lp
Slow

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Optika - problem

Odgovor Napisal/-a KoMar » 5. Jun 2012 ob 14:31

Mislm kakšn odnos ku*čev do strank, najraj bi tja pršla pa jih vse zbila!!
Ja, dajmo se še malo pogovorit o odnosu strank ;)

m4jz0r
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 5. Jun 2012 ob 13:25
T-2: Še nimam

Re: Optika - problem

Odgovor Napisal/-a m4jz0r » 5. Jun 2012 ob 14:55

Ja, dejmo se še mal pogovorit kako siol že cel čas odkar obstaja nateguje in spravla mirne ljudi ob živce 100 na uro! Pisala sm za pomoč, ne za pridiganje, tko da se lahko odstraniš če ne nameravaš pomagat. Zadnja stvar k jo rabm zdele je enga pametnjakoviča k misl da je boga za jajca prjel. Hvala za razumevanje.

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: Optika - problem

Odgovor Napisal/-a webmaher » 5. Jun 2012 ob 15:20

Maja mene sabo vzem pa greva na SiOL pa da vidmo :-)
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Optika - problem

Odgovor Napisal/-a KoMar » 5. Jun 2012 ob 16:12

Forum ni strelovod za frustracije posameznikov. Če lahko ostali svoje težave opišejo brez *** in VELIKIH ČRK in !!!!, jih lahko tudi ti.

Zaklenjeno