Predlogi za TV programe (stara tema)

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
markoggg
Faca
Prispevkov: 170
Pridružen: 21. Jan 2007 ob 22:12
T-2: Že imam
Paket: 1/1, 1-IPtv, 1-telefon
Kraj: Ljubljana-Dravlje

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a markoggg » 7. Feb 2008 ob 21:36

Vem, da je bil nekoč nek program TV Šiška! Če še obstaja si ga prisrčno želim v naši programski shemi!! Vem, da so vrteli Web Cam! Je bil odličen pogled na spužve na Celovški cesti! ;-) Drugače pa čestitke za nov program! :mrgreen:
Slika

Uporabniški avatar
toni
Guru
Prispevkov: 775
Pridružen: 29. Dec 2006 ob 15:22
T-2: Že imam
Paket: T4 Optika
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a toni » 7. Feb 2008 ob 21:47

No no, zdaj ko so dali noter podgurski program je pa vse narobe. Ta program ma svoja dnevna poročila, 24 UR, prenos formule 1 in svoj športni program. Rajši skenslajte ven tv Ljublana al kar že je , kjer ponavljajo eno in te isto odkar so jih dal v shemo.
Še enkrat pravim da ima vaš kanal med regijskimi programi največ lastnega programa, je pa res da kakšnega primorca ne zanima kaj se dogaja na dolenjskem. Če nič drugega boste vsaj vidli kakšne probleme imamo z Romi in šengensko mejo, vse iz prve roke :mrgreen: :roll:
Tistim, ki se radi za(je)bavate na moj račun, sporočam, da je ta blokiran!!!
Sporočilo je v skladu s 45a. členom Zakona o varstvu forumašev. Vaša vprašanja, predloge in komentarje pošljite v tri krasne.

Uporabniški avatar
markoggg
Faca
Prispevkov: 170
Pridružen: 21. Jan 2007 ob 22:12
T-2: Že imam
Paket: 1/1, 1-IPtv, 1-telefon
Kraj: Ljubljana-Dravlje

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a markoggg » 7. Feb 2008 ob 22:00

Se strinjam tv Ljubljana lahk vn vržete mislim, da ne bo noben opazil;) Verjetno samo kaki Štajerec :mrgreen:
Slika

andrejs
Guru
Prispevkov: 872
Pridružen: 6. Nov 2007 ob 07:42
T-2: Že imam
Paket: 10/1 + 2xISDN + 2xUMTS + IPTV
Kraj: Maribor - Limbuš

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a andrejs » 8. Feb 2008 ob 08:46

markoggg napisal/-a:Se strinjam tv Ljubljana lahk vn vržete mislim, da ne bo noben opazil;) Verjetno samo kaki Štajerec :mrgreen:
Samo pazi da te potem kak štajerc ne vzame v roke, ker bi v Ljubljančani tenko piskali brez kmetov kot imenujete nas Štajerce in ostale okoliščane po Soveniji (Prekmurce, Gorence, Dolenjce in Primorce).

Sploh pa ne pozabine na našo dobro štajersko škofijo brez katere vsaj zaenkrat ne bi bilo nič. :razz:
Slika

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 8. Feb 2008 ob 08:59

A obstaja v programski shemi TNT? Sprašujem zato, ker je naveden v reklami za priklop optike (pod filmski kanal), jaz ga pa ne najdem v shemi.

slobodan11
Znanec
Prispevkov: 67
Pridružen: 27. Jan 2007 ob 18:02
T-2: Že imam
Paket: 10/10 optika+tv+telefon
Kraj: Kranj

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a slobodan11 » 8. Feb 2008 ob 10:42

Mislim da se pojavi ob 22.00 na canalu Cartoon network

Jaka
Starešina
Prispevkov: 2761
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 13:41
T-2: Že imam
Paket: IPTV
Kraj: Ljubljana

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Jaka » 8. Feb 2008 ob 13:21

Tisti je TCM in ne TNT.

Uporabniški avatar
Ris3d
Model
Prispevkov: 240
Pridružen: 9. Okt 2007 ob 23:03
T-2: Že imam
Paket: VDSL2 1/256 + 1 IP TV + IP tel
Kraj: NM

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Ris3d » 8. Feb 2008 ob 14:20

toni napisal/-a:No no, zdaj ko so dali noter podgurski program je pa vse narobe. Ta program ma svoja dnevna poročila, 24 UR, prenos formule 1 in svoj športni program. Rajši skenslajte ven tv Ljublana al kar že je , kjer ponavljajo eno in te isto odkar so jih dal v shemo.
Še enkrat pravim da ima vaš kanal med regijskimi programi največ lastnega programa, je pa res da kakšnega primorca ne zanima kaj se dogaja na dolenjskem. Če nič drugega boste vsaj vidli kakšne probleme imamo z Romi in šengensko mejo, vse iz prve roke :mrgreen: :roll:
Točno tko, ta regionalna postaja iz NM ( http://www.vaskanal.com ) je bolš kot vsaj pol že dodanih lokalnih tv (matr, kdo bi si mislu da bom kdaj zagovarju "bedno" TVNM :mrgreen: ). Je sploh prva privatna oz. lokalna tv, ki je nastala še v ex. YU, ja, še pred ljubljanskim kanalom A, sedaj pa je tudi del t.i. 3. tv mreže. Tv Ljubljana (sramota da sploh nosi tako ime) je pa res totalna bedarija! Ma če bi sam z kompa streemal tv, magar prenos z javnega WC-ja, bi mel 100% bolš program... a se delajo norca al kaj... skoz nek "čapac" in neko bluzenje o Indiji, pa kaj vam je, da ste dal to sploh v shemo... Pa tizga "črnga" Petelina skenslite, al pa vsaj omogočte funkcijo brisanja kanalov! :twisted:

andrejs
Guru
Prispevkov: 872
Pridružen: 6. Nov 2007 ob 07:42
T-2: Že imam
Paket: 10/1 + 2xISDN + 2xUMTS + IPTV
Kraj: Maribor - Limbuš

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a andrejs » 8. Feb 2008 ob 14:52

Pa ne pozabit da za tisto sramoto od TV Slo še moramo posebaj plačati.
Slika

Uporabniški avatar
BOBI
Starešina
Prispevkov: 2139
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 19:44
T-2: Že imam
Paket: Full kasko na fibru + UMTS
Kraj: Šiška

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a BOBI » 8. Feb 2008 ob 15:01

Moj predlog je da se da TVSLO samo na satelit, zakodira, pa naj plačuje kdor hoče!!
Zakaj moramo vsi plačevati to s...., gledajo pa samo nekateri?

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 8. Feb 2008 ob 15:31

Ok, sedaj reklamirajo filmski kanal Hallmark, TNT .... Naj se nekdo oglasi z "notranjimi" informacijami in pove kdaj bomo res dobili TNT program, kateri je to program in kaj so tiste pikice na koncu. A bo mogoče tudi HBO :twisted: ?

Uporabniški avatar
Ris3d
Model
Prispevkov: 240
Pridružen: 9. Okt 2007 ob 23:03
T-2: Že imam
Paket: VDSL2 1/256 + 1 IP TV + IP tel
Kraj: NM

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Ris3d » 8. Feb 2008 ob 15:53

andrejs napisal/-a:Pa ne pozabit da za tisto sramoto od TV Slo še moramo posebaj plačati.
Ma zamešal si TVSlo oz. RTVSLO (čeprav ma tud ta 80% bednga programa :evil: ) z lokalno TV Ljubljana! TV Slovenija se je v Jugi res imenovala tv Ljubljana, vendar pa ta zdajšnja "Tv Ljubljana", ki je v t-2, nima veze z nacionalno TVSlo (bivšo tv LJ)... štekaš? :mrgreen: Nacionalka je že kul včas, npr. Studio city... če pa plačujete naročnino, ste si pa sami krivi... ;-)
Zadnjič spremenil Ris3d, dne 8. Feb 2008 ob 16:05, skupaj popravljeno 2 krat.

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 8. Feb 2008 ob 15:59

Janševa tv je kul sam če jo ugasneš.

Uporabniški avatar
Ris3d
Model
Prispevkov: 240
Pridružen: 9. Okt 2007 ob 23:03
T-2: Že imam
Paket: VDSL2 1/256 + 1 IP TV + IP tel
Kraj: NM

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Ris3d » 8. Feb 2008 ob 16:00

matjaz1 napisal/-a:Janševa tv je kul sam če jo ugasneš.
Sej jeseni bo Janša (z desničarji & tacerkvenimi :twisted: ) na volitvah popuš... :mrgreen: Bomo vidl, če bo pol bolš, ko bo rulala "leva sredina"... 8)

andrejs
Guru
Prispevkov: 872
Pridružen: 6. Nov 2007 ob 07:42
T-2: Že imam
Paket: 10/1 + 2xISDN + 2xUMTS + IPTV
Kraj: Maribor - Limbuš

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a andrejs » 8. Feb 2008 ob 16:42

matjaz1 napisal/-a:Ok, sedaj reklamirajo filmski kanal Hallmark, TNT .... Naj se nekdo oglasi z "notranjimi" informacijami in pove kdaj bomo res dobili TNT program, kateri je to program in kaj so tiste pikice na koncu. A bo mogoče tudi HBO :twisted: ?
1. TNT - trenutno v Evropi ni dosegljiv, namesto njega se prikazuje http://www.tcm.com/index.jsp pa še ta v kombinaciji z cartoon networkom.
2. Hallmark - program ima sicer več nanizank kot filmov, včasih celo podnaslovljen v SLO jeziku. Vse kar je nadležno je to da so reklamni sklopi v madžarskem jeziku. Več informacij na http://si.hallmarkchannel.tv/

To so moje outsider informacije za ostalo pa počakajte na kakšnega neuradnika
Slika

Zaklenjeno