Predlogi za TV programe (stara tema)

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 14. Jan 2008 ob 22:30

:) samo da se izpopolnjujemo (T-2)
Jaz sem ti pa samo napisal kako sem jaz to prebral.
;)

Uporabniški avatar
Simi
Navdušenec
Prispevkov: 511
Pridružen: 23. Okt 2006 ob 21:12
T-2: Še nimam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Simi » 14. Jan 2008 ob 22:42

Pa nehite se že kregat, saj po mojem vsi želimo najboljše T2, zato moramo držati skupaj.Le v tem primeru bomo najmočnejši in enotni,kar pa pomeni strup za konkurenco.Lp

Uporabniški avatar
VonArx
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 29. Jan 2007 ob 19:04
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a VonArx » 14. Jan 2008 ob 22:48

Simi napisal/-a:Pa nehite se že kregat, saj po mojem vsi želimo najboljše T2, zato moramo držati skupaj.Le v tem primeru bomo najmočnejši in enotni,kar pa pomeni strup za konkurenco.Lp
Lepo povedano! :D
Slika čakal 33 dni
Slika FTTH služba

kezman
Uporabnik
Prispevkov: 42
Pridružen: 26. Dec 2007 ob 21:51
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kezman » 14. Jan 2008 ob 23:14

Sam useen hočmo Športklub! :lol: hecam se mal nooo 8)

celloak
Legenda
Prispevkov: 1191
Pridružen: 30. Okt 2006 ob 18:20
T-2: Že imam
Paket: Brezčasna optika 100/10

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a celloak » 14. Jan 2008 ob 23:27

VonArx: Očitno ti ad-hominem gre zelo fajn od rok, tako da tudi jaz ne bom skoparil kritik na tvoj račun. V tebi se tudi skriva malo nacionalista, kar sklepam iz tega, da ZAHTEVAŠ ukinitev južnih programov. Seveda ne manjka tudi težkega egocentrizma ter nezmožnosti postaviti se v kožo drugega uporabnika.

V kratkem, poosebljaš najhujše kar se lahko zgodi temu forumu -- rahlo nepismenega ciničnega nergača. BTW, ne vem kako so tebe doma učili, ampak "misliti z lastno glavo" ne pomeni "brezglavo kontrirati vsemu ter brezpogojno uveljavljati lastno voljo ne glede na ceno". Temu se, ako se ne motim, reče macchiavelizem.

Google it.
ko rano rani /
il' je pekar /
il' budala

Uporabniški avatar
VonArx
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 29. Jan 2007 ob 19:04
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a VonArx » 14. Jan 2008 ob 23:38

celloak napisal/-a:VonArx: Očitno ti ad-hominem gre zelo fajn od rok, tako da tudi jaz ne bom skoparil kritik na tvoj račun. V tebi se tudi skriva malo nacionalista, kar sklepam iz tega, da ZAHTEVAŠ ukinitev južnih programov. Seveda ne manjka tudi težkega egocentrizma ter nezmožnosti postaviti se v kožo drugega uporabnika.

V kratkem, poosebljaš najhujše kar se lahko zgodi temu forumu -- rahlo nepismenega ciničnega nergača. BTW, ne vem kako so tebe doma učili, ampak "misliti z lastno glavo" ne pomeni "brezglavo kontrirati vsemu ter brezpogojno uveljavljati lastno voljo ne glede na ceno". Temu se, ako se ne motim, reče macchiavelizem.
Google it.
:lol: :lol: :lol: :mrgreen: Basta!
Slika čakal 33 dni
Slika FTTH služba

Andrej767
Znanec
Prispevkov: 99
Pridružen: 24. Dec 2007 ob 11:52
T-2: Že imam
Paket: komplet

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Andrej767 » 15. Jan 2008 ob 09:31

JUžni in XXX programi so mi zlo v redu sploh v teh hladnejših dneh. :D Res ne vem kaj nekateri ne znajo urediti programe v profilu in naj si pač tiste ki jih ne gledajo mal pospravjo v kot ne pa da bi jih kar v recycle.bin dajal.

Gaston
Uporabnik
Prispevkov: 25
Pridružen: 5. Avg 2006 ob 12:24
T-2: Še nimam
Kraj: Notranje gorice

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Gaston » 15. Jan 2008 ob 13:22

Simi napisal/-a:Pa nehite se že kregat, saj po mojem vsi želimo najboljše T2, zato moramo držati skupaj.Le v tem primeru bomo najmočnejši in enotni,kar pa pomeni strup za konkurenco.Lp
Se ti ne zdi, da si nekoliko zamešal lastne prioritete?
Naročnikom T-2 močna konkurenca namreč samo koristi. Zaostajanje ali celo propad Telekoma za vas pomeni izključno to, da se T-2-jevcem ne bo več treba niti malo truditi, da bi zadovoljili vaše želje in potrebe.

Razen če si undercover T-2 staff na forumu. V tem primeru so tvoje želje povsem razumljive. Spodobilo bi se le, da poveš v katero jato sodiš.

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 15. Jan 2008 ob 14:12

Nihče si ne želi propada Telekoma, to pač ne bi bilo fer do unega folka, ki tam dela. Nihče!
Optika 100/10

lulikin
Faca
Prispevkov: 112
Pridružen: 7. Feb 2007 ob 17:48
T-2: Že imam
Paket: 8/1 + TV
Kraj: Lenart

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a lulikin » 15. Jan 2008 ob 18:16

Zdaj pa nazaj na temo!
N.N. : Kdaj se bom lahko vsedel pred TV in si ogledal kakšen film? A nas boste tudi pri filmskem kanalo "nategnili" s kako poceni konkurenco, tako kot ste to naredili na športnem področju?

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 15. Jan 2008 ob 18:27

Ker ne razumem "podtalne semantike" v tvojem retoričnem izbruhu ( :mrgreen: ), nekako ne razumem, kaj me pravzaprav sprašuješ.
Optika 100/10

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 15. Jan 2008 ob 18:28

Jaz pravim tako.
Ne bom hvalil T2 za Tv ponudbo, ne bom grajal onih ki želijo več. Zdaj je kot je.
Sem pa prepričan da T2 ne spi. Ampak bodo že uredili tako kot mislijo da je najbolje za vse.
Če imajo vizijo, potem mislim da ni strahu.

Vsekakor vedo da s tako shemo kot je ne privabljajo ravno veliko gledalcev.
Trg v Sloveniji (gledano na kabelske ponudnike in omrežja) je velik okoli 200k uporabnikov (gospodinjstev).
Od tega jih ima dobro polovico kabelsko omrežje, nekaj jih ima konkurenca (Siol,...) in nekaj T2.
Tako da se na krajši rok zanašat na 100k uporabnikov, ni pametno.

Vsekakor pa manjka T2 shemi kvaliteten športni program, ki pokriva najbolj zanimive slovenske in evropske dogodke, filmski program,...
Vsekakor pa je treba uvesti plačljive programe za zahtevnejše uporabnike, ki jih je čedalje več.
Zadnjič spremenil DownTaker, dne 15. Jan 2008 ob 19:42, skupaj popravljeno 1 krat.
Slika

ally12
Nadebudnež
Prispevkov: 414
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Kranj

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a ally12 » 15. Jan 2008 ob 19:03

Priznam, da sem proti plačljivim paketom. 2€ že plačam HD vmesnik in če bo zdaj še treba dodatno plačevati programe... Pomoje jih je veliko takšnih, ki se ne bojo odločil za doplačila. Dokaz za to je HBO na kablih.

Predlagana cena za Discovery HD je 2€ mesečno. Men se zdi to velik za samo en program. Sicer ga res ne spremljam preveč, zato me zanima, če je spored podoben Discovery-ju SD. Če 2€ več pomeni samo jasnejšo sliko, je to občutno preveč. To pomeni, da lahko računamo za kak filmski al pa športni kanal tud po 5€? Ali celo več? Recimo če mi zdejle ponudite športni paket za 5€, je sam NASN vreden tega denarja. Sportkluba trenutno nikakor ne.

@ NN, pakosb
Kakšne so usmeritve?
Slika

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 15. Jan 2008 ob 21:30

Discovery HD je 4 EUR. Usmeritve so take, kot pri vseh ostalih zadevah: T-2 bo ponujal največ za najnižjo ceno.
Optika 100/10

kezman
Uporabnik
Prispevkov: 42
Pridružen: 26. Dec 2007 ob 21:51
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kezman » 15. Jan 2008 ob 22:26

MA KDO TI BO PA ŠE DODATNO PLAČEVOU ZA DODATNE PROGRAME? :shock:

DOOOBRRR, ČE BI BIU RES KAKŠEN DOBER ŠPORTNI PAKET Hmmm 8)

NE, SAM DA BI ŠE TO DODATNO PLAČEVAL :idea: :?

SJ BO ŽE T-2 UŠTIMOU TO USE SKP, SJ VIDTE DA SE PROGRAMSKA SHEMA VEDNO ŠIRI, RES DA Z MAL ČUDNIMI PROGRAMI :roll: SAM SJ SE BO TUD KAKŠEN ZELO ZELO DOBER NAŠEL V PROGRAMSKI SHEMI, BOSTE VIDL ;-)

Zaklenjeno