IP TV slika za pop...

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
Acer
Novinec
Prispevkov: 6
Pridružen: 11. Jul 2006 ob 16:33
T-2: Že imam
Paket: 1/256
Kraj: Domžale

IP TV slika za pop...

Odgovor Napisal/-a Acer » 16. Sep 2006 ob 09:26

Stanujem v centru Domžal, pošto gledam skozi okno ampak tale TV je pa en poden. Enkrat ni zvoka na kar nekaj programih, drugič ko preklopiš program se nalaga in nalaga, da te mine čakat in tertjič, če se že vklopi slika v razumnem času je kockasta kot najslabši DVX. Zadevo imam priklopljeno en mesec in pol, sem rekel porodne težave, samo če bo tako za 8000 SIT se pa raje priklopim na Telemach:( . Upam, da bo kdo od T-2 tole prebral inpošlihtalmalo te stvari. Pa še tole nimam nič priklopljenega razen TV-Aminota, tako, da ni preveč downolwda, ki bi lahko bil izgovor.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8483
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Odgovor Napisal/-a kitl » 16. Sep 2006 ob 09:35

Acer jaz sem tudi iz Domžal pa centrale ne gledam skozi okno pa mi TV dela brez vseh problemov. Verjetno bo pri tebi kriva hišna napeljava.
Slika


Lp, Kitl

robi23
Uporabnik
Prispevkov: 47
Pridružen: 31. Mar 2006 ob 15:10
T-2: Še nimam
Kraj: velenje

lp

Odgovor Napisal/-a robi23 » 16. Sep 2006 ob 09:42

js mam iste probleme z ip tv
od začetka mi je delo zelo vredo zadnji teden pa katastrofa.
kocke se pojavljajo,večkrat mi internet prekinja prej mi tega ni delovalo
poleg tega nimam dobene druge stvari zraven modema imam čisto kratke kable do modema tako da to ne more bit problem.
dva dni nazaj sem klical na helpdesk in do danes ni se še nič spremenilo.
upam da se bo :?:

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: IP TV slika za pop...

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 16. Sep 2006 ob 09:59

Acer napisal/-a:Stanujem v centru Domžal, pošto gledam skozi okno ampak tale TV je pa en poden. Enkrat ni zvoka na kar nekaj programih, drugič ko preklopiš program se nalaga in nalaga, da te mine čakat in tertjič, če se že vklopi slika v razumnem času je kockasta kot najslabši DVX. Zadevo imam priklopljeno en mesec in pol, sem rekel porodne težave, samo če bo tako za 8000 SIT se pa raje priklopim na Telemach:( . Upam, da bo kdo od T-2 tole prebral inpošlihtalmalo te stvari. Pa še tole nimam nič priklopljenega razen TV-Aminota, tako, da ni preveč downolwda, ki bi lahko bil izgovor.
Tebi sem že 11. julija poslal Zasebno Sporočilo, da mi pošlješ "številko priključka", s katerim bi se te preverilo v bazi podatkov in ukrepalo. Če imaš slabo interno inštalacijo, je to seveda lahko vzrok, prav tako neodstranjene škartaste prenapetostne varovalke. V vsakem primeru bi se ti precej zlahka lahko uredilo tele težave. :)
Optika 100/10

Uporabniški avatar
Krypto
Starešina
Prispevkov: 1647
Pridružen: 9. Sep 2006 ob 12:07
T-2: Že imam

Odgovor Napisal/-a Krypto » 16. Sep 2006 ob 11:43

Mogoče maš pipco mal preveč zaprto.

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Odgovor Napisal/-a KoMar » 16. Sep 2006 ob 13:03


Zaklenjeno