Direct Inbound Dialing DID number provider

Vse o T-2 IP telefoniji
Odgovori
kroff
Uporabnik
Prispevkov: 38
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 09:49
T-2: Že imam
Paket: 10/10
Kraj: Lucija

Direct Inbound Dialing DID number provider

Odgovor Napisal/-a kroff » 25. Sep 2008 ob 18:36

samo informativno...

me zanima ce je pri t2 moznost dobit telefonsko st. da jo lahko uporabljam s sip servisom ki ga uporabljam na nokii.
da me lahko folk iz katerega koli telefona klice na t2 telefonsko cifro ...in da se ta preusmeri na moj voipbuster account.
Slika

Uporabniški avatar
NoName
Administrator
Prispevkov: 2091
Pridružen: 16. Nov 2006 ob 20:26
T-2: Že imam
Paket: VDSL T4 KING + HDTV

Re: Direct Inbound Dialing DID number provider

Odgovor Napisal/-a NoName » 25. Sep 2008 ob 20:51

nokia n95 dela prav lepo na t2 omrezju...
stvar je v tem, da moras narociti sip trunk, ga povezat s pbxom, pbxu pa rect, naj forwarda klic magari na tvoj voipbuster account.. ceprav se je lepse povezati kar direkt na tvoj pbx, torej mimo voipbusterja. meni lepo laufa ringback, oz. 'uvertura' al kak to recejo pri mobitelu, telefonska tajnica, klicanje not, klicanje ven, ... skratka, ni da ni... le en problemcek je pri vsej stvari.. minimalno stevilo narocenih govornih kanalov je 4, kar pomeni, da te to vsak mesec olajsa za 16€, plus stroski postavitve in vzdrzevanja ip pbx-a. vec o tem na http://www.t-2.net/?AUID=902267010C18622020DB2
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

kroff
Uporabnik
Prispevkov: 38
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 09:49
T-2: Že imam
Paket: 10/10
Kraj: Lucija

Re: Direct Inbound Dialing DID number provider

Odgovor Napisal/-a kroff » 26. Sep 2008 ob 01:19

za 10 USD /mesec dobim telefonsko cifro iz katerekoli drzave (skoraj). me je samo zanimalo ce ma to opcijo t2 ...kot recimo tel. narocnino za 4 eur /mesec ...pa bi mi dali samo eno virtualno telefonsko cifro, ...samo da sm dosegljiv iz navadnih telefonov.

voipbusterja pa ne menjam ...ki zastonj klicarim po vseh drzavah ki me zanimajo ...na fiksne al pa mobilne cifre :-)
Slika

Odgovori