t-2 skupek nesposobnežev

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
ve8k
Novinec
Prispevkov: 24
Pridružen: 10. Jan 2008 ob 10:28
T-2: Že imam

t-2 skupek nesposobnežev

Odgovor Napisal/-a ve8k » 31. Okt 2008 ob 00:21

Želel bi vam opisati svojo današnjo izkušnjo, ki po branju tega foruma in splošnega mnenja odraža trenutno stanje t-2.

Šel sem v poslovalnico v Šiško z namenom, da zamenjam Teleing Maxi in vse kar sodi zraven za brezčasno optiko. Super! Vsi prijazni,
povem kaj hočem in podpišem kup papirjev. Obljubili so, da bo vse skupaj delovalo čez dobro uro, kar me je zelo začudilo.
No, čez dve urci res preizkusim. Drugi SIM ne dela, ampak to ni problem, ker ga ne rabim. Potem grem na TV in po dolgih mukah
uspostavim T-2 14X programov. Seveda hočem tudi XXX, in tu se začne Kalvarija. Kličem na HD, tam me sploh ne poslušajo in mi
razložijo, da moram poslat dopis.... Ker je bilo ravno 17:30 se vsedem v avto in nazaj v poslovalnico. Razložim problem in vsi
me začnejo čudno gledat. Po nekaj besedah mi celo uslužbenec razloži, da on ni plačan, da bi prišel k meni in mi razrešil problem.
Ura je bila že 6 in takrat je čas zapiranja, jaz pa težim. Nakazal je celo,da sem idiot in da je vsem jasno, kako lahko rešim svoj
problem in da se to njega ne tiče... dejansko me je zbodlo, da je rekel, da ni njegov problem in to da ni njegovo delo če meni stvar
ne dela - to je problem t-2.

Pridem domov in spet kličem t-2. Tokrat se je oglasila neka gospa. Potrem, ko sem jo dejansko grobo prekilnil, da naj me že enkrat
posluša in celo poslušala, je prijavila mojo napako naprej. Dejansko prijazna!

Kasneje me kličejo iz tehnične in spet se začne prepirčevanje, dokler, glej ga zlomka, ugotovijo, da propagacija mojih želja traja
vsaj 24ur in da me bodo zopet poklicali čez 24 ur.

OK, 24 ur še ni mimo in moje želje še vedno niso vzpostavljene. Po pretečenem času bo itak enako. Sprašujem se samo sledeče stvari:
vse plačujem sam, t-2 je komercialna firma, ki se bori za stranke, ful jo opravičujemo ...

Koliko časa bom/bomo še pripravljeni tolerirat to nesposobnost?

lp,V

Uporabniški avatar
RobertM
Moderator
Prispevkov: 2347
Pridružen: 24. Dec 2006 ob 12:51
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum BRO FTTH
Kraj: Okolica Tolmina

Re: t-2 skupek nesposobnežev

Odgovor Napisal/-a RobertM » 31. Okt 2008 ob 00:58

jaz pa težim,,,, ko sem jo dejansko grobo prekilnil, ...

Vcasih se da stvar urediti lepse z lepo besedo ;-)

Lahko malo podrobeje opises o " dolgih mukah,kalvariji,..." na poti do 14x T-2 programov in zakaj naj ne bi slo naprej se do XXX.
Ker ce si sedaj na 14x T-2 programih te le par klikov loci od zeljenih XXX - meniji do tam pa so narejeni za 7 letno mularijo,ki komajda zna brati :mrgreen:
L.P.Robert
Pred zagonom jezika vklopi možgane !

Slika
Slika

ve8k
Novinec
Prispevkov: 24
Pridružen: 10. Jan 2008 ob 10:28
T-2: Že imam

Re: t-2 skupek nesposobnežev

Odgovor Napisal/-a ve8k » 31. Okt 2008 ob 05:54

Če lahko opišem podrobneje... seveda.

Z lepo besedo na HD od t-2 običajno ne dosežeš nič, ker je "večinoma" njihovo prvo vprašanje v stilu ali znam uporabljat
daljinca - kar sem moral tudi demnostrirat v poslovalnici v Šiški. Dečko v Šiški mi je na vprašanje: ali lahko dobim človeka,
ki je kompetenten, da mi tehnično razloži, zakaj stvar ne dela odgovoril: NE.

Tudi sam sem imel možnost delati v podpori strankam in mi je popolnoma jasno, kako to gre, vendar po 4 klicu in neprestalnem
razlaganju enih in istih stvari, večinoma ljudem, ki itak ne vejo za kaj se sploh gre....se človek vpraša ali je z njim kaj narobe.
In tvoj post, dragi RobertM, je v stilu t-2: ali znam tipkat in brat. A mogoče delaš za njih.

Skratka, bodimo konstruktivni: po preklopu sheme je številka zadnjega programa 160 in v menuju naročnin ni možnosti izbire
programov za odrasle. A je to res tako težko zastopit. In ja, sedaj je ura 6:00 zjutraj, torej 12 ur po spremembi, kompleten
reset Milana in Motorole in stanje je še vedno isto, na VLCju pa seveda vse dela.

voyager2
Guru
Prispevkov: 999
Pridružen: 9. Mar 2007 ob 17:59
T-2: Že imam
Paket: T4 300/100 Telekom GPON
Kraj: Ljubljana

Re: t-2 skupek nesposobnežev

Odgovor Napisal/-a voyager2 » 31. Okt 2008 ob 07:09

V Šiški so dejansko žleht. Jest sem bil tam samo 1x, ko sem želel dodatni STB, pa je bila prava muka. Ne samo da se noben zame ni zmenil ko sem vstopil (ni bilo strank), še potem ko se je prepotentna dama spomnila, da bi mi pa mogoče poskusila pomagati, me je večino časa prepričevala kakšna je prava birokratska pot do dodatnega STBja. Zraven me je učila kako se na banki jemlje kredit. Od takrat zame tista poslovalnica ne obstaja, se mi gnusi. Totalno nasprotje je v Črnučah, kjer ti pomagajo tudi če je že zaprto in je kdo še tam.

Glede menjave shem je sicer bilo nekaj pritožb drugih že na tem forumu, samo jih T-2jevci kar hitro rešijo. Sam pa ne bi šel menjavat shem dan ali dva pred prazniki. Sploh pa osnovno shemo kot praviš že imaš, za tiste XXX kanale boš pa tudi zdržal še kakšen dan.
Koliko časa bom/bomo še pripravljeni tolerirat to nesposobnost?
Je kar nekaj osebkov, ki so zelo sposobni in pripravljeni pomagat uporabnikom. Tu na tem forumu ti T2jevci pomagajo skoraj 24h/dan, tudi kakšno nedeljo (hvala NN) ali praznik lahko dobiš odgovor. Seveda obstajajo tudi tisti, ki so pač tam zaposleni zato da dobijo kakšen euro in jim je načeloma vseeno a si ti T2jev naročnik ali ne. Samo je v mojih očeh zaenkrat prva skupina tako močna, da se splača sem ter tja kakšno neprijetno izkušnjo požret.

kebabek
Znanec
Prispevkov: 83
Pridružen: 6. Jan 2008 ob 10:10
T-2: Že imam
Paket: T4 - FTTH 100/10
Kraj: Ljubljana

Re: t-2 skupek nesposobnežev

Odgovor Napisal/-a kebabek » 31. Okt 2008 ob 08:41

Meni so ob prvem obisku poslovalnice Šiška rešili problem s položnicami, katerega prej preko telefona in z dopisi nisem uspel razrešiti v več kot pol leta, torej nad poslovalnico Šiška nimam pripomb, kvečjemu pohvale.

Večja graja leti na sam princip reševanja problemov na T2, ki me je sploh prisilil do tega, da sem svojo rit spravil osebno v poslovalnico. V končni fazi je vse odvisno od tega, na katero osebo naletiš pri reševanju svojih težav.

kokica2000
Legenda
Prispevkov: 1286
Pridružen: 17. Sep 2006 ob 12:58
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO na FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: t-2 skupek nesposobnežev

Odgovor Napisal/-a kokica2000 » 31. Okt 2008 ob 09:22

Seveda je veliko odvisno od posameznika, tako kot tudi sicer v življenju. Ampak T-2 si ne bi smel privoščit, da smo uporabniki odvisni od sreče, na katerega posameznika naletimo.

ve8k
Novinec
Prispevkov: 24
Pridružen: 10. Jan 2008 ob 10:28
T-2: Že imam

Re: t-2 skupek nesposobnežev

Odgovor Napisal/-a ve8k » 31. Okt 2008 ob 10:55

No, še zadnji post v tej temi, pol pa neham in lahko le čakam na support.

Najprej odgovor vojager2-ju: Ja, seveda ne bo problem zdražt - ne samo dan, tudi teden, mesec :) in hvala Bogu za ta forum,
ker edino tukaj lahko zveš, kaj se dogaja in kaj ne in čisto verjamem, da se fantje, večinoma na volunterski bazi, trudijo in pomagajo
kolikor lahko, celo več kot bi človek pričakoval.

In ravno v tem leži srž problema! T-2 je podjetje, ki uvelavlja svojo blagovno znamko preko ponujanih storitev. In skoraj
vse te storitve delujejo ali so delovale nekako na pol: tv, mobilni telefoni, spremljanje porabe ... in kot pravijo: v fazi testiranja.
Pa saj so časi hackerjev vendar mimo in če nekaj kupiš, hočeš da to dela. Poleg tega konkurenca to samoumevno ponuja in
tam to deluje in glede na to, da cene padajo... Mislim, da je skrajni čas, da t-2 dvigne kvaliteto na pričakovan nivo.

shorto
T-2jevec
Prispevkov: 395
Pridružen: 16. Feb 2007 ob 01:15
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: t-2 skupek nesposobnežev

Odgovor Napisal/-a shorto » 31. Okt 2008 ob 13:58

ve8k: Če še nimaš zadeve urejene pošlji ID priključka po PM, pa bo urejeno :P.

joel
Model
Prispevkov: 217
Pridružen: 8. Nov 2007 ob 18:40
T-2: Že imam
Paket: T3 OPTIKA 10/10-MOBILE

Re: t-2 skupek nesposobnežev

Odgovor Napisal/-a joel » 2. Nov 2008 ob 00:36

voyager2 napisal/-a:V Šiški so dejansko žleht. ,.
No, s tem se pa res ne morem strinjat! Bil sem pri njih večkrat, pa nimam nobenih pripomb. Takoj sem uredil vse, kar sem želel, pri čakanju na "barskem" stolčku pa sem lahko opazoval tudi njihovo neverjetno potrpljenje s strankami - te očitno znajo biti kar težavne. Ne morem kaj, da jih vsaj malo ne branim!

Uporabniški avatar
ToJo
Faca
Prispevkov: 104
Pridružen: 25. Okt 2007 ob 10:31
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL+dod. TV
Kraj: Vipava-Ajdovščina

Re: t-2 skupek nesposobnežev

Odgovor Napisal/-a ToJo » 2. Nov 2008 ob 07:35

V ponedeljek sem bil v poslovalnici in zamenjal paket na Ukinjamo čas (tudi Teleing je bilo potrebno odjaviti). Ko sem prišel domov je delala TV (pa čeprav mi je v poslovalnici rekel da najbrž ne bo prehod takoj isti dan), internet in stac. telefon pa ne. Preko SIM kartice od T-2 poklical HD, kjer mi je prijazno razložil da moram resetirati tudi ruter in ne samo modemov od T-2 in zadeva je dejanko delala. V enem popoldnevu vse(SIM kartice aktivne, zamenjava hitrosti, prehod na T-2 shemo). Res si zaslužijo pohvalo. :rtmT2: :rtmT2: :rtmT2:
Slika

Odgovori