Zakasnitev zvoka

Vse o T-2 IP televiziji
T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Zakasnitev zvoka

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 11. Feb 2009 ob 06:51

LexLuthor napisal/-a:NN,

Lahko bi naredili tako, kot ima Amis, torej forum, kjer dejansko "uradni" ljudje spremljajo poste in tudi ukrepajo. Tisti loleki na T-2 tehnični podpori ne naredijo kaj dosti. In tudi dvomim, da je napaka samo pri meni. To zateženo prekinjanje se pojavlja random in neki ne štima pri viru signala. Včasih bolj prekinja, včasih spet skoraj nič, torej napaka ni pri meni, sicer bi se pojavljala konstantno in ves čas v enaki meri. Je to dovolj, da zatežiš odgovornim? Če potrebuješ moje podatke, mi prosim javi na ZS.
Pošlji mi podatke na Zasebna sporočila.
Uni na tehnični podpori niso loleki. Ti pa ne bodo govorili stvari in debatirali o tem in onem, ampak imajo nalogo sprejeti tvojo prijavo napake in dati naprej odgovornim čimboljši opis le-te.
Optika 100/10

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Zakasnitev zvoka

Odgovor Napisal/-a kekoke » 11. Feb 2009 ob 07:15

LexLuthor napisal/-a:NN,

Lahko bi naredili tako, kot ima Amis, torej forum, kjer dejansko "uradni" ljudje spremljajo poste in tudi ukrepajo. Tisti loleki na T-2 tehnični podpori ne naredijo kaj dosti. In tudi dvomim, da je napaka samo pri meni. To zateženo prekinjanje se pojavlja random in neki ne štima pri viru signala. Včasih bolj prekinja, včasih spet skoraj nič, torej napaka ni pri meni, sicer bi se pojavljala konstantno in ves čas v enaki meri. Je to dovolj, da zatežiš odgovornim? Če potrebuješ moje podatke, mi prosim javi na ZS.
no tole se mi zdi kar zlo dober opis napak pri tebi (iz tega kar so meni razložili), njihova napaka je, ko te kliče tašča, ki je na optiki in kolne ker ji travel šteka.
Al pa ko imata nitki Kocke, prekinjanje.... in Nedelovanje določenega čez noč 2 novi strani.
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Uporabniški avatar
Ella
Uporabnik
Prispevkov: 47
Pridružen: 9. Jul 2008 ob 18:31
T-2: Že imam

Re: Zakasnitev zvoka

Odgovor Napisal/-a Ella » 11. Feb 2009 ob 21:52

(offtopic, but bite me :P): ne mi omenjati spletne strani T2 in možnosti, da bi mogoče kdaj tam kdo na kakšno logično razporeditev česar koli ali celo pomoč našel! strukturirana je prbližno tako, kot moj predal z zokni (pralni stroj imam na sumu, da vsake toliko kakšno poje).

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Zakasnitev zvoka

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 11. Feb 2009 ob 21:55

Ella, kaj pa to iščete in iščete in ne najdete? :) :roll:
Optika 100/10

OrionLady
Nadebudnež
Prispevkov: 430
Pridružen: 11. Jun 2006 ob 14:56
T-2: Že imam
Paket: optika T4
Kraj: Kranj

Re: Zakasnitev zvoka

Odgovor Napisal/-a OrionLady » 11. Feb 2009 ob 23:27

Mene tolaži edino to, da sem od slovenskih operaterjev videla že slabše ;)

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Zakasnitev zvoka

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 12. Feb 2009 ob 08:06

Stvari so grupirane po logičnih sklopih, edino "Pomoč in podpora" je ločena. :neutral:

Se pa baje pripravlja prenova, ki bo bolj jasno tole predstavila uporabnikov. Tule se vidi še en dokaz, da takih spletnih nastopov NE smejo delati računalničarji (odnosno lahko, ampak samo na tehničnem planu), pač pa morajo to početi marketingarji z dobrimi komunikološkimi spretnostmi in zavedanji. Tudi mi se učimo! :)
Optika 100/10

Uporabniški avatar
Ella
Uporabnik
Prispevkov: 47
Pridružen: 9. Jul 2008 ob 18:31
T-2: Že imam

Re: Zakasnitev zvoka

Odgovor Napisal/-a Ella » 12. Feb 2009 ob 17:50

NN, kaj so logični sklopi? Poglavje telefonija, potem pa ločeno "Mobilne komunikacije"?

Moja pripomba bi v bistvu bila, da se opazi, da je spletno stran delal kak (moški) računalničar. Mogoče je njemu vse logično, ampak on glih ni tipičen uporabnik, a ne? Ampak, ok, glavne pripombe:
1. Grafično je stran neprivlačna (tabele, ozka stran, preveč oranžne barve, npr. poglejte si pod jezičkom "Omrežje": podatke ki so tam, bi kak dober grafik wauuu predstavil, tu pa izpade kot seminarska naloga kakšnega študenta ...)
2. Marketinško..amm..nenavadni se mi zdijo slogani tipa "konvergenca mobilnih in fiksnih komunikacij", predvsem če pomislimo na vse raziskave funkcionalne nepismenosti večine prebivalstva. Isto se mi zdi ob izrazih "polno razvezan dostop", "mobilne govorne komunikacije".. Malo v spodbudo: zamislite si npr. prodajalko, pri kateri vsak dan kupujete sendvič za malico: kaj si ona predstavlja pod "konvergenco mobilnih in fiksnih komunikacij"? In brez vihanja nosu, lepo prosim; ne bodimo snobovski in ne sanjarimo, da so naši odjemalci le visokoizobraženi gadet-junkiji:) Prav tako na strani ni možnosti, da bi se oblikovala homogena uporabniška skupnost (in s tem lojalni odjemalci tudi vedno novih storitev). Primer tega: zakaj zdaj pišem na nek neuradni forum, ne pa na pravega? Siolov portal je že bliže temu, ne?

Razen tega je izrazoslovje preveč tehnično (skupno razvezan dostop, ...dober primer je odstavek "Televizija" pod jezičkom "Zasebni uporabniki"), včasih so izrazi razloženi prepozno..itd.

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Zakasnitev zvoka

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 12. Feb 2009 ob 21:24

Ella, strinjam se z napisanim, kritike so upravičene. Vse te stvari in še kakšna več bodo odpravljene v prenovljeni verziji weba. Moto projekta je: "naredimo zadeve tako, da jih bodo lahko razumeli tudi normalni ljudje!". :)

Delamo na tem, morebiti bo že kmalu!

PS. Uradnega foruma ne bo - na neuradnem je po mojem bolje, ker se ga ne da cenzurirati. To ima dobro stran, saj lahko vsakdo pove, kar si misli, da je prav, tudi če je kritično ali oštro. Če bi imeli uradni forum, pa bi bili prav gotovo kdaj pa kdaj kakšni pritiski, da bi se sem pa tja kakšno negativno ali neprijetno pisanje kritičnih uporabnikov pobrisalo, kot se to počne "na določenih uradnih forumih". :D
Optika 100/10

OrionLady
Nadebudnež
Prispevkov: 430
Pridružen: 11. Jun 2006 ob 14:56
T-2: Že imam
Paket: optika T4
Kraj: Kranj

Re: Zakasnitev zvoka

Odgovor Napisal/-a OrionLady » 12. Feb 2009 ob 22:54

Neuradni forum je že fino imeti. Meni se samo žalostno zdi, da se določene stvari lahko razrešijo šele, ko se po pomoč obrneš na neuradnike na neuradnem forumu...
Pa ne mislim to v nehvaležnem smislu... ampak dvomim, da ste dodatno plačani za trud in delo, ki ga velikokrat opravite tudi v svojem prostem času.
:rtmT2:

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Zakasnitev zvoka

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 12. Feb 2009 ob 23:12

Večino tega dela opravijo tisti, ki so na HelpDesku-1 in 2. In večino tistega dela opravijo dobro, le sem pa tja pride do kakšne napake. V zadnjem cajtu so se precej popravili. :)
Optika 100/10

Uporabniški avatar
Ella
Uporabnik
Prispevkov: 47
Pridružen: 9. Jul 2008 ob 18:31
T-2: Že imam

Re: Zakasnitev zvoka

Odgovor Napisal/-a Ella » 13. Feb 2009 ob 07:18

Meni so super. Prav fajn je, da lahko vprašaš še tako smotano stvar in takoj dobiš odgovor. Glede napak pa: kdo od nas pa včasih ne naredi kakšno?

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Zakasnitev zvoka

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 14. Feb 2009 ob 13:42

Navadni Nimda napisal/-a: PS. Uradnega foruma ne bo - na neuradnem je po mojem bolje, ker se ga ne da cenzurirati. To ima dobro stran, saj lahko vsakdo pove, kar si misli, da je prav, tudi če je kritično ali oštro. Če bi imeli uradni forum, pa bi bili prav gotovo kdaj pa kdaj kakšni pritiski, da bi se sem pa tja kakšno negativno ali neprijetno pisanje kritičnih uporabnikov pobrisalo, kot se to počne "na določenih uradnih forumih". :D
To ni vedno ravno tako...ampak dober.
Se opravičujem za offtopic. Želel sem samo komentirat post.
Slika

Uporabniški avatar
obiskis
Model
Prispevkov: 247
Pridružen: 20. Jan 2007 ob 12:45
T-2: Že imam
Paket: Kranj T4 Mega
Kraj: Kranj

Re: Zakasnitev zvoka

Odgovor Napisal/-a obiskis » 18. Feb 2009 ob 16:36

še zmeraj večinoma na FOXih ni sihroniziran zvok

zanimivo je da se občasno ujame, potem pa ali prehitro ali prepočasi (še dobro da so podnapisi)

Odgovori