Travel Channel in podnapisi, ki jih na T2TV ni

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
borutz
Navdušenec
Prispevkov: 666
Pridružen: 13. Feb 2007 ob 13:31
T-2: Že imam
Kraj: Spodnja Idrija

Re: Travel Channel in podnapisi, ki jih na T2TV ni

Odgovor Napisal/-a borutz » 6. Jan 2009 ob 02:01

kekoke napisal/-a:Ma tole mi je pa že prov smešen no. Kok obiska dobi nitka o trevlu in podnapisih. Pa saj je še 26 zanimivih programov v francoščini španščini in italjaščini, pa se neben na velk ne pritožuje. Sej razumem, ne razumejo vsi angleško, pa če clo to nekdo prevaja se vam verjamem zdi trapast ne imet podnapise. Sa pišuka Travel Channel, ne rečem kuharsko vtičkarki programi, pa lov in ribolov, sam Travel Channel, pa kdo neki mislite vam bo prevajal Iana tako, da boste vsaj pol poante razumeli...sploh glede na kvaliteto prevajanja, ki je prisotna (dostikrat podobna strojnemu prevajanju). Vsekakor bi si želel podnapise na vseh programih ampak hkrati tudi možnost skivanja le-teh.
Pri Travelu tehnične možnosti so, kar se pa tiče znanja jezikov: ko boš velik boš verjetno imel kakšnega otroka zraven katerega zvečer, ko bo šel spat ne boš mogel navijati tvja da bi zastopil ianovo zavijanje....
Slika

janezko
Novinec
Prispevkov: 18
Pridružen: 2. Dec 2008 ob 13:53
T-2: Že imam

Re: Travel Channel in podnapisi, ki jih na T2TV ni

Odgovor Napisal/-a janezko » 6. Jan 2009 ob 07:45

se podpišem pod zgornji odgovor. ko ti grejo mulci ob osmih zvečer v postlo, je treba zadevo dat na potih. da pa Iana zastopiš v polno, pa itak rabiš specialno znanje angleščine.

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Travel Channel in podnapisi, ki jih na T2TV ni

Odgovor Napisal/-a kekoke » 6. Jan 2009 ob 09:43

men je jasno da so interesi različni, nekateri verjetno tudi zatemnijo sliko in poslušajo TV Dnevnik na slušalkah, da loh njihova babica zaspi ampak ne morem se sprijaznit s sliko interesov, ki se kaže na tem forumu glede podnapisov na angleškem programu, kjer je kakovost zvočnega zapisa izjemna (vsaj na globe trekkerju). Noben program z bolj eksotičnim jezikom pa sploh ni prevajan. Dostikrat sredi najbolj zanimivega dela oddaje na Discovery Science (pa verjetno še kje) ti vse skrivnosti razjasni model v mandarinščini. Trije francoski programi predvajajo (tudi) zelo kvalitetne vsebine angleške produkcije, ki so sinhronizirane. Sploh ne bi potreboval prevajanja, le prepise originalnega zvoka. Če je pa tole (17 strani) res realni pogled na interese gledalcev T-2, sem pa zgleda (spet) za na drug planet, kjer morajo otroci glasnost svojih pesmic in pravljic za lahko noč znižat na nivo, da loh ati in mami slišita Iana.
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Uporabniški avatar
borutz
Navdušenec
Prispevkov: 666
Pridružen: 13. Feb 2007 ob 13:31
T-2: Že imam
Kraj: Spodnja Idrija

Re: Travel Channel in podnapisi, ki jih na T2TV ni

Odgovor Napisal/-a borutz » 6. Jan 2009 ob 15:48

pa starim staršem ni treba vtikati slušnega aparata v ušesa.Pa tudi če bi ga , ne bi nič razumeli....
Slika

jery
Model
Prispevkov: 224
Pridružen: 9. Feb 2007 ob 20:47
T-2: Že imam
Paket: T4 Tera
Kraj: Kranj

Re: Travel Channel in podnapisi, ki jih na T2TV ni

Odgovor Napisal/-a jery » 6. Jan 2009 ob 17:02

Obvezno zrihtejte podnapise, ker to je pa kriminal!
Slika

Uporabniški avatar
borutz
Navdušenec
Prispevkov: 666
Pridružen: 13. Feb 2007 ob 13:31
T-2: Že imam
Kraj: Spodnja Idrija

Re: Travel Channel in podnapisi, ki jih na T2TV ni

Odgovor Napisal/-a borutz » 6. Jan 2009 ob 19:36

tudi na programih kjer so možni hrvaški (bbc prime,....) jih lahko vključite. Tisti ki jih ne rabijo bodo na istem, ker bodo še zmeraj slišali isto govorjenje :idea: Če jih pa motijo podnapisi pa izolir trak v roke.
Slika

Uporabniški avatar
t0r0
Model
Prispevkov: 301
Pridružen: 3. Sep 2006 ob 20:33
T-2: Že imam
Paket: 4/skor 1, IPtv, 2x tel
Kraj: Škofja Loka

Re: Travel Channel in podnapisi, ki jih na T2TV ni

Odgovor Napisal/-a t0r0 » 7. Jan 2009 ob 07:57

Fajna bi bla opcija izbire podnapisov in sound sourca, kjer je to možno (vem da je že marsikdo to predlagal), pa vendar večkrat predlagaš boljše je :D
Slika

Uporabniški avatar
mahi
Legenda
Prispevkov: 1217
Pridružen: 14. Feb 2007 ob 10:38
T-2: Že imam
Paket: T-4 FTTH 10/10 + 1SDTV
Kraj: Portorož

Re: Travel Channel in podnapisi, ki jih na T2TV ni

Odgovor Napisal/-a mahi » 7. Jan 2009 ob 12:53

Zakaj ni možno vključit podnapisov v teletekst. Tam so na voljo srbski, vendar ne deluje.
Slika

gogi1
Navdušenec
Prispevkov: 503
Pridružen: 19. Mar 2009 ob 19:26
T-2: Že imam
Paket: t-3 mobil 100/10
Kraj: Komenda

Re: Travel Channel in podnapisi, ki jih na T2TV ni

Odgovor Napisal/-a gogi1 » 7. Apr 2009 ob 21:04

Prosim ,če zrihtate podnapise na travel chanelu.Samo obljubljate!!!!!!Že dve leti ćakam na podnapise haloooooooooooooo.Pa ne mi rečt da kdor dočaka do čaka.Ti NAVADNA NIMBA SI pa že v začetku leta 2008 rekel-obljubil da bodo.Kaj je zdaj ?!!!!Odgovori mi prosim!!!!!!!!!!!!!!!!

LP GOGI :car:

Uporabniški avatar
borutz
Navdušenec
Prispevkov: 666
Pridružen: 13. Feb 2007 ob 13:31
T-2: Že imam
Kraj: Spodnja Idrija

Re: Travel Channel in podnapisi, ki jih na T2TV ni

Odgovor Napisal/-a borutz » 7. Apr 2009 ob 21:42

tudi zame bi bilo to super. Danes zjutraj sem jih opazil tudi na History Channelu
Slika

gogi1
Navdušenec
Prispevkov: 503
Pridružen: 19. Mar 2009 ob 19:26
T-2: Že imam
Paket: t-3 mobil 100/10
Kraj: Komenda

Re: Travel Channel in podnapisi, ki jih na T2TV ni

Odgovor Napisal/-a gogi1 » 7. Apr 2009 ob 22:24

na history chanell-u se sem pa tja podnapisi najdejo zdaj,ampak štos je v tem da pa na t-2 jih pa ni in ni,pa če se človek raztrga.Sem pisal t-2 po e-mailu in odgovor -smo sporočili-zadeva ista.travel chanel je še večji problem, saj so bili vsaj podnapisi v srbskem jeziku na ttx,zdaj pa še tega ni ,pa že to je 2 let nazaj. :grr:

Uporabniški avatar
borutz
Navdušenec
Prispevkov: 666
Pridružen: 13. Feb 2007 ob 13:31
T-2: Že imam
Kraj: Spodnja Idrija

Re: Travel Channel in podnapisi, ki jih na T2TV ni

Odgovor Napisal/-a borutz » 7. Apr 2009 ob 22:28

danes zjutraj sem jih na Historyu na lastne oči videl. Neki tovornjaki so po ledu vozili :D ....pravkar sem sčekiral. Kaže neke pretepajoče se rimljane in so tudi podnapisi
Slika

mali-40
Legenda
Prispevkov: 1222
Pridružen: 26. Apr 2006 ob 08:40
T-2: Še nimam
Paket: FTTH 20/20 T1
Kraj: koroška

Re: Travel Channel in podnapisi, ki jih na T2TV ni

Odgovor Napisal/-a mali-40 » 7. Apr 2009 ob 22:43

Zdaj so podnapisi na History HD oddaja o nekih nemških lovcih (letalih)

Uporabniški avatar
borutz
Navdušenec
Prispevkov: 666
Pridružen: 13. Feb 2007 ob 13:31
T-2: Že imam
Kraj: Spodnja Idrija

Re: Travel Channel in podnapisi, ki jih na T2TV ni

Odgovor Napisal/-a borutz » 7. Apr 2009 ob 22:45

jaz vidim samo mirujočo sliko :owned:
Slika

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8478
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Travel Channel in podnapisi, ki jih na T2TV ni

Odgovor Napisal/-a kitl » 8. Apr 2009 ob 08:16

Ma ja to, da ima kao nekdo eksluzivne pravice za podnapise na Travelu je sramota in diskriminacija. MGM baje tudi oddaja slo podnapise pa jih tudi ne vidimo. History pa ima vsake kvatre podnapise pa še to se vsaka tretja vrstica enostavno izpušča prevod. Stanje na teh kanalih je glede podnapisov res katastrofalno.
Slika


Lp, Kitl

Zaklenjeno