Telekom zavrača vlogo za PTT priključek

Splošni pogovori o T-2
Skorc
Legenda
Prispevkov: 1488
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 11:12
T-2: Že imam
Paket: Malo mešano
Kraj: Pince

Re: Telekom zavrača vlogo za PTT priključek

Odgovor Napisal/-a Skorc » 22. Apr 2009 ob 10:31

jures napisal/-a:Samo se nekaj - kdaj naj bi pa optika tekla čez Pirniče pri Medvodah????
Hmmm ... ali pa ... Ali bo T-2 optika v Medvodah? Informacije glede polaganja infrastrukture (izvajalec Gratel) so zakrite s tančico skrivnosti. Da se zastopimo, prepričan sem, da gre za proces dogovarjanja in pogajanja z občino Medvode. In na nek način je razumljivo, da se v tem času podrobnosti ne obelodanijo. Samo kaj, ko smo pa odjemalci neučakani in bi želeli, da nam čim prej zasveti v stanovanjih ;-)
Lep pozdrav,
Škorc

Slika

jures
Novinec
Prispevkov: 19
Pridružen: 4. Feb 2009 ob 10:49
T-2: Že imam
Paket: brezčasna optika

Re: Telekom zavrača vlogo za PTT priključek

Odgovor Napisal/-a jures » 22. Apr 2009 ob 12:10

Drugi problem je da je Gratel ustavil vse dejavnosti za T2....T2 dolguje 4MIO €....prijatelj tam dela.

Vse se sesuva madona

jures
Novinec
Prispevkov: 19
Pridružen: 4. Feb 2009 ob 10:49
T-2: Že imam
Paket: brezčasna optika

Re: Telekom zavrača vlogo za PTT priključek

Odgovor Napisal/-a jures » 22. Apr 2009 ob 12:13

tilenn napisal/-a:Lahko zaprosiš za fiksno-mobilni priključek - stacionarna telefonija preko mobilca. Več info na 080 8000/2.

In zadeva od T2 teče skozi?

JE pa tako da je na lokaciji full 3G signal T2ja, torej internet ni problem, bolj se gre za te ku...od telekoma ki se tako obnasajo.
Bojim se da TV preko interneta ne bo ravno delala kot mora - berem tukaj poste....

Ali lahko vse storitve T2 TV preko interneta furas (snemalnik, itd itd) al samo sliko?

Uporabniški avatar
Krypto
Starešina
Prispevkov: 1647
Pridružen: 9. Sep 2006 ob 12:07
T-2: Že imam

Re: Telekom zavrača vlogo za PTT priključek

Odgovor Napisal/-a Krypto » 22. Apr 2009 ob 12:21

Sliko+epg. Vse ostalo je na motoroli/aminotu. Sploh pa kako bi sliko spravil s telefona na komp?

jures
Novinec
Prispevkov: 19
Pridružen: 4. Feb 2009 ob 10:49
T-2: Že imam
Paket: brezčasna optika

Re: Telekom zavrača vlogo za PTT priključek

Odgovor Napisal/-a jures » 22. Apr 2009 ob 13:34

TV dela na kompu cist ok doma.....preko neta, ampak nimam funkcij...telefon skrbi samo za umts internet.

xxdd
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 30. Apr 2009 ob 21:26
T-2: Še nimam

Re: Telekom zavrača vlogo za PTT priključek

Odgovor Napisal/-a xxdd » 30. Apr 2009 ob 21:30

Jaz sem imel podobno izkušnjo, na srečo pa je pri meni t2 kmalu zgradil svojo optiko in sem še bolj zadovoljen kot s parico. Vprašaj Gratel, kdaj bo gradil pri tebi.

tilenn
Novinec
Prispevkov: 19
Pridružen: 17. Jan 2008 ob 10:20
T-2: Že imam
Paket: 1/1

Re: Telekom zavrača vlogo za PTT priključek

Odgovor Napisal/-a tilenn » 12. Maj 2009 ob 15:11

jures napisal/-a:
tilenn napisal/-a:Lahko zaprosiš za fiksno-mobilni priključek - stacionarna telefonija preko mobilca. Več info na 080 8000/2.

In zadeva od T2 teče skozi?

JE pa tako da je na lokaciji full 3G signal T2ja, torej internet ni problem, bolj se gre za te ku...od telekoma ki se tako obnasajo.
Bojim se da TV preko interneta ne bo ravno delala kot mora - berem tukaj poste....

Ali lahko vse storitve T2 TV preko interneta furas (snemalnik, itd itd) al samo sliko?
Ne, tle čez gre samo pstn telefon, lahko se priključi tudi faks ali 56K modem (za modem nisem ziher). Dobiš gsm, ki sprejema signal in nato nek analogni vmesnik za priklop naprav.

Odgovori