Predlogi za TV programe

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
hladilnik
Novinec
Prispevkov: 9
Pridružen: 12. Jun 2009 ob 14:38
T-2: Že imam
Paket: Vse živo

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a hladilnik » 12. Jun 2009 ob 23:28

Navadni Nimda napisal/-a:
hladilnik napisal/-a:Če mi grejo na živce, samo zafrkavajo se! Dajo v shemo z nekim "P" pol pa ven mečejo! Ta T2 je res: :grrpc: :jao: :grr: :evil:
Od kar ga imam imam samo probleme!!! :jao: :jao: :jao:
Če imaš probleme z delovanjem storitev, potem prijavi napako. Lahko tudi meni. :)
Vse probleme bom raje navedel kakšni oddaji kot je Posebna ponudba, (Oddaja za potrošnike). Še posebej to zafrkavanje s programi mi je čisto mimo in neresno! :aa:

Kako naj vem, da mi jutri ne boste ukinili SLO 1 ali pa ne vem TV 1000??? Plačujem tistih 6€ al kok že za TV pa nisem siguren če bom nek program jutri sploh še lahko spremljal!
Zadnjič spremenil hladilnik, dne 12. Jun 2009 ob 23:39, skupaj popravljeno 2 krat.

Niko84
Novinec
Prispevkov: 9
Pridružen: 11. Feb 2009 ob 16:21
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Niko84 » 12. Jun 2009 ob 23:31

To je vse ok za rtl in nova tv sam ce pogledate glede na statistiko gledanja nova tv na aminotu pomoje je vec kot 50posto od vseh k majo t-2 je bil gledan, pol mi pa razlozte kako majo v postojni prek kablske nova tv in rtl ponudnik je pa iz kopra nevem zakaj nebi tud t-2 iz kopra posilju signale v lj pa naprej za novo tv in rtl!K res je skoda ker ni vec programa ker 100procentno bolsi kokr petelin in vse ostalo v odajah a za filme da ne govorimo !lp

Danny73
Novinec
Prispevkov: 9
Pridružen: 12. Jun 2009 ob 22:12
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Danny73 » 12. Jun 2009 ob 23:59

Če vse veste o problemih z avtorskimi pravicami, zakaj ste jo sploh uvrstili v shemo za par dni? Ni logike nobene.

Uporabniški avatar
Ahiles
Nadebudnež
Prispevkov: 373
Pridružen: 14. Sep 2007 ob 14:35
T-2: Že imam
Paket: 90/20

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Ahiles » 13. Jun 2009 ob 01:06

Avtorske pravice pri freeair programih so samo eno veliko natolcevanje.

Smisel kabelskih in podobnih sistemovj je bil da nima vsaka bajta 10 anten in 5 kroznikov na strehi. Avtorske pravice nastopijo pri pay kanalih ki so kodirani. To kar se pa zdej dogaja glede teh sportnih prenosov in podobno pri freeair programih je pa eno veliko natolcevanja dreka iz strani Tv3 in podobnih ki hocjo dvignt gledanost.

En bi mogu tozit np T2 ker zatemnuje np "HTV" ki ga lahko drugace lovis z dratom na strehi sam ker si pac uzel "napredno tehnologijo" da nimas vec 1 tono zelezja na strehi potegnes kratko in to je diskriminacija(po možnosti se kdo is kaksne manjsine ki mu zatemnujejo glavni program).

Uporabniški avatar
Tedy
Navdušenec
Prispevkov: 512
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 20:51
T-2: Že imam
Paket: 100/10
Kraj: KR

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Tedy » 13. Jun 2009 ob 10:28

Itak je tole zraslo na T2 zelniku :aa:
Slika

Uporabniški avatar
Slowhand
Navdušenec
Prispevkov: 691
Pridružen: 10. Nov 2006 ob 02:04
T-2: Že imam
Paket: 10/10+TV+VoIP

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Slowhand » 13. Jun 2009 ob 10:49

t-2 nima zeljnika :blbl:
preverjeno...

bi pa predlagal t-2,da uvede še eno tv shemo
z naslovom - tole bi lahko gledal - pa ne boste :plosk:
Heca ni več !

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a tonimona » 13. Jun 2009 ob 10:59

Danny73 napisal/-a:Če vse veste o problemih z avtorskimi pravicami, zakaj ste jo sploh uvrstili v shemo za par dni? Ni logike nobene.
Zaradi te poteze so nategnili posredno preko mene dva uporabnika, ki sta ob pojavu Nove v shemi zapustila dobri stari Telemach z Novo v shemi. :namrec:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Uporabniški avatar
Slowhand
Navdušenec
Prispevkov: 691
Pridružen: 10. Nov 2006 ob 02:04
T-2: Že imam
Paket: 10/10+TV+VoIP

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Slowhand » 13. Jun 2009 ob 11:00

a boš bil tepen ?
Heca ni več !

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a tonimona » 13. Jun 2009 ob 11:28

Upam, da ne. Pa tudi s cvetjem mi ne bodo posipavali pot. Je pa res, da sem tako kot T-2 izgubil na kredibilnosti. Zato novih marketinških potez z moje strani ne bo več. Da o 18.11.2007 niti ne govorimo. Žal se T-2 približuje stopnji "šalabajzer". :namrec:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kitl » 13. Jun 2009 ob 11:38

Dobri ste, da ste verjeli, da bo Nova TV v shemi. Kaddar je (P) pomeni, da je samo za pokušino :lol: Do sedaj je bilo vedno tako.
Slika


Lp, Kitl

hr
Model
Prispevkov: 215
Pridružen: 26. Sep 2006 ob 17:29
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a hr » 13. Jun 2009 ob 11:57

Ahiles napisal/-a:Avtorske pravice pri freeair programih so samo eno veliko natolcevanje.

Smisel kabelskih in podobnih sistemovj je bil da nima vsaka bajta 10 anten in 5 kroznikov na strehi. Avtorske pravice nastopijo pri pay kanalih ki so kodirani. To kar se pa zdej dogaja glede teh sportnih prenosov in podobno pri freeair programih je pa eno veliko natolcevanja dreka iz strani Tv3 in podobnih ki hocjo dvignt gledanost.

En bi mogu tozit np T2 ker zatemnuje np "HTV" ki ga lahko drugace lovis z dratom na strehi sam ker si pac uzel "napredno tehnologijo" da nimas vec 1 tono zelezja na strehi potegnes kratko in to je diskriminacija(po možnosti se kdo is kaksne manjsine ki mu zatemnujejo glavni program).
T-2 je tožen s strani HDL-a (Hrvaško društvo Ljubljana), oziroma Zveze hrvaških društev Slovenija.. mislim da so še vedno v sporu, da primer še ni zaključen.

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a tonimona » 13. Jun 2009 ob 12:41

@ kitl
Verjel sem NN-ju, HD-ju, sklepateljem pogodb. Resničnim osebam, ne likom iz Alan Forda, čeprav bi bili slednji bolj zanesljivi. :namrec:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 13. Jun 2009 ob 14:32

kak big deal zarad enga programa... :roll:
nimam nič proti njemu, samo zarad enega programa pa res nebi v momentu šel menjat ponudnika.
sicer razumem jezo nekaterih, ampak vsekakor se ne splača s tem tolk obremenjevat.
mislim da so v življenju dost pomembne reči kot en določen tv program.

sicer pa sem sam prišel na t2 samo zarad espn amerika, ki se je takrat imenoval še nasn :oops:
Slika

Uporabniški avatar
Ahiles
Nadebudnež
Prispevkov: 373
Pridružen: 14. Sep 2007 ob 14:35
T-2: Že imam
Paket: 90/20

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Ahiles » 13. Jun 2009 ob 14:46

hr napisal/-a:
Ahiles napisal/-a:Avtorske pravice pri freeair programih so samo eno veliko natolcevanje.

Smisel kabelskih in podobnih sistemovj je bil da nima vsaka bajta 10 anten in 5 kroznikov na strehi. Avtorske pravice nastopijo pri pay kanalih ki so kodirani. To kar se pa zdej dogaja glede teh sportnih prenosov in podobno pri freeair programih je pa eno veliko natolcevanja dreka iz strani Tv3 in podobnih ki hocjo dvignt gledanost.

En bi mogu tozit np T2 ker zatemnuje np "HTV" ki ga lahko drugace lovis z dratom na strehi sam ker si pac uzel "napredno tehnologijo" da nimas vec 1 tono zelezja na strehi potegnes kratko in to je diskriminacija(po možnosti se kdo is kaksne manjsine ki mu zatemnujejo glavni program).
T-2 je tožen s strani HDL-a (Hrvaško društvo Ljubljana), oziroma Zveze hrvaških društev Slovenija.. mislim da so še vedno v sporu, da primer še ni zaključen.

Lepo to upam da T2 mastno placa ker to kar se zadne par let zacel dogajat z programi ki niso in nikol niso bli kodiran in so free v glavnem dostopni veliki večini v sloveniji na antenah(nimam noben kej jokat za avtorske pravice ce jim pa kej ni vsec ga nej pa kodirajo pa pobirajo keš in na meji zgradijo motilnike"kork vejo pa znajo").

Isto velja za kanale na satelitu ki so free nima lastnik nobene pravice jokat če ga daš v shemo če mu ni vseč ga nej kodira in je zadeva resena(itak je ene 60-70% programov rešenih tako da so kodiran in tam se pač mors dogovorit in kupit pravice).

Ni moj problem če T2 nima jajc in dobrih odvetnikov ki bi se lohka uprl izsiljevanju kesa za free kanle oz zatemnjevanju kanalov.


In še 1x predlagam Nickelodeon/Comedy Central Germany siol ga je že dobil se mi zdi T2 pa spet spi vrjetno tehniki majo belo stavko ze ene pol leta tko kot gratel.
Comedy Central Germany is a German speaking equivalent to Comedy Central. The channel is available free-to-air and on local digital/cable operators in Germany, Austria and Switzerland. It broadcasts many American and British imports as well as original programming. It launched on January 15, 2007 replacing former music channel VIVA Plus. Prior to its launch Viacom Germany did have a comedy channel called NICK Comedy which was broadcast from 21:15 to 06:00 on Nickelodeon Germany.

Since January 15, 2009 Comedy Central Germany has ceased broadcasting 24 hours a day and is now timesharing with the German version of Nickelodeon broadcasting between 20:15 (CET) to 06:00 (CET).

Launched January 15, 2007
Owned by Viacom
Replaced VIVA Plus
Website http://www.comedycentral.de/
Availability
Terrestrial
DVB-T Available in Hannover
Satellite
Astra 19.2°E (Digital) 11.973 V 27500 3/4
Astra 19.2°E (Analogue) 11.420 H (Shared with Nick Germany

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a nemo » 13. Jun 2009 ob 15:51

Kaj če bi vsi, ki ste tako prepričani, da je govorjenje o avtorskih pravicah eno samo nategovanje, to dokazali tudi na sodišču? Če je vse tako enostavno, je zmaga zagotovljena!

Ali pa vendar obstajajo razlike med individualnim lovljenjem programa na anteno in njegovo redistribucijo za denar?
Plačaš 100, dobiš 90.

Zaklenjeno