[Imam] 1/1 + telefonija

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
Antrax
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 8. Maj 2006 ob 23:56
T-2: Še nimam
Paket: Telemach 6/1+3xDTV(1xHD)+tel
Kraj: Lenart
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Antrax » 16. Okt 2006 ob 21:00

Kot zgleda zaeenkrat še nič novega :cry: Stalno bolj me skrbi, če je kdo po pomoti "skril" vlogo za preklop in je nacionalni operater res ni dobil :roll:
Slika <- Čakal sem 47 dni!
Slika

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 16. Okt 2006 ob 21:01

Ne, ni tako, ker se lepo vidi tvoja vloga in status le-te pri nacional-operaterju. Sam ne paničari, ker res ni potrebe za to... :)

To, da je preteklo 15 delovnih dni od tvoje vloge, je pa seveda druga pesem. Lahko sicer pošlješ pritožbo na APEK - baje so kupili novo in precej višjo lojtro, na katero spleza uradnik, da lahko postavi pritožbo, kot je tvoja, na zelo visok kup takih in podobnih pritožb. :o
Optika 100/10

Antrax
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 8. Maj 2006 ob 23:56
T-2: Še nimam
Paket: Telemach 6/1+3xDTV(1xHD)+tel
Kraj: Lenart
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Antrax » 17. Okt 2006 ob 10:21

Danes so mi odklopli PSTN in ko skušam poklicati na svoj PSTN mi javi "Telefonska številka prenesena k T2" oz. nekaj v takem stilu :) Zanimivo pa je to, da me od nacionalnega operaterja nihče ni poklical prav tako tudi ne iz T-2.
Slika <- Čakal sem 47 dni!
Slika

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 17. Okt 2006 ob 10:22

Kaj zdej, a še vedno trdiš, da nacionaloperter ni dobil tvoje vloge ?
Optika 100/10

Antrax
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 8. Maj 2006 ob 23:56
T-2: Še nimam
Paket: Telemach 6/1+3xDTV(1xHD)+tel
Kraj: Lenart
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Antrax » 17. Okt 2006 ob 10:32

:lol: Bad je če si med dvema ognjema :) Samo ko sem zvedel, da gre vse elektronsko sem vedel, da ne more priti do "izgube" naročila!

Zdaj so me preklopli samo ne vem kaj naj rečem tipu na helpdesku, če on v bazi še vedno vidi da čakam na preklop. Danes sem doma cel dan in bi se lahko kateri tehnik oglasil na kavici.

*EDIT*
Sem ugotovil, da je še zmeraj napisano 4/512 med tem ko sem v pogodbi napisal, da želim 1/1 :) Sem spremenil naslov teme :oops:
Slika <- Čakal sem 47 dni!
Slika

Antrax
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 8. Maj 2006 ob 23:56
T-2: Še nimam
Paket: Telemach 6/1+3xDTV(1xHD)+tel
Kraj: Lenart
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Antrax » 18. Okt 2006 ob 18:05

Danes sem poklical na helpdesk in sem mu povedal, da sem že drug dan brez PSTN in mi je rekel, da bo naročil tehnikom da se oglasijo. In pred par minutami mi zvoni telefon, da če utegnem jutri in sem se zmenil uro pa je rekel da bo prej še poklical! SUPER!

Zdaj pa me nekaj zanima... od telefonske vtičnice pa do računalnika je cca 8m, modem in telefon bom imel kak meter vstran od vtičnice pa me zanima ali ima monter dovolj dolg kabel, da mi to poveže? Se pravi od modema pa do računalnika cca 8m! Kak kabel je to?
Slika <- Čakal sem 47 dni!
Slika

stik
Uporabnik
Prispevkov: 48
Pridružen: 9. Sep 2006 ob 10:50
T-2: Še nimam

Odgovor Napisal/-a stik » 18. Okt 2006 ob 18:27

nima ga ne,on pride brez vsega sam modem prvleče s sabo pa še po možnost kak vmesnik za telefon kerga si naročil če si ga pri njih drugače pa pozab na kak kabel da bi mel al pa kak razcepnik za telefonski kabel,tak primer sem imel jaz včeraj k mi je pršu priklapljat.Tako da je boljš da preden pride da ga sam kupiš da t ibo naredu sam kupi takega k že ima gor tist vtikače gor drugač se boš moral sam zajebavat pol kot jaz.Skratka nimajo popolnoma nič s sabo,oni pridejo kot kaki direktorji vem iz izkušenj pri men in pri sosedu je blo isto.
Kabel od modema pa do računalnika vtaknjen v mrežno je UTP kabel
Lp

Antrax
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 8. Maj 2006 ob 23:56
T-2: Še nimam
Paket: Telemach 6/1+3xDTV(1xHD)+tel
Kraj: Lenart
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Antrax » 18. Okt 2006 ob 19:33

Lahko kdo izmed zaposlenih to potrdi? Danes namreč ni Nimde :wink:

A ti modemi se priklučijo v mrežno in ne v USB ? Jao ne :?
Slika <- Čakal sem 47 dni!
Slika

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8491
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Odgovor Napisal/-a kitl » 18. Okt 2006 ob 19:39

Ja madona valda da se vključi v mrežno kam pa drugam. edino Siol ma tista jajca z možnostjo v usb pa še pol dela slabo. Kable pa kar sam priprav niso dragi, ker fant ima s seboj 1,5m dolg kabel.
Slika


Lp, Kitl

Antrax
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 8. Maj 2006 ob 23:56
T-2: Še nimam
Paket: Telemach 6/1+3xDTV(1xHD)+tel
Kraj: Lenart
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Antrax » 18. Okt 2006 ob 19:43

Tud kabelski net je preko USB vrat (triera)! Bom nabavil ja!
Slika <- Čakal sem 47 dni!
Slika

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8491
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Odgovor Napisal/-a kitl » 18. Okt 2006 ob 19:46

Antrax ti se lepo založi z opremo pa samo še čakaj na priklop potem pa začni uživati :D
Slika


Lp, Kitl

Antrax
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 8. Maj 2006 ob 23:56
T-2: Še nimam
Paket: Telemach 6/1+3xDTV(1xHD)+tel
Kraj: Lenart
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Antrax » 19. Okt 2006 ob 17:30

Tehnika danes ni bilo in ga tudi nebo! Sem poklical T2 cifro s katere so me klicali včeraj pa vprašal kje hodi tehnik ker ga še zmeraj ni bilo pa je rekel, da ga je tehnik klical zaradi mene in da so kao neki problemi, ker še nimajo datuma mojega preklopa v bazi! Jaz mu povem, da sem že TRI dni brez PSTN in da sem klical na telekom in sem zmeraj dobil odgovor da sem že PREKLOPLJEN in da sem že od 16.10 stranka pri T-2 in ne več pri njih ter, da njih naj več ne kličem! Sem še ga 1x vprašal če sem res preklopljen in je potrdil! No in on še mi zmeraj pravi, da ni datuma v bazi(kar mu verjamem) ampak vseeno, jaz sem že TRI dni brez PSTN in to tak ne gre sploh pa če pomislim, da sem si danes vzel prosto zato, da bi se to zrihtalo! On se je hotel dogovorit za jutri pa sem reko da je možno le po tretji uri popoldan pa me je vprašal za drug teden in sem ga takoj prekinil, da tak dolgo brez PSTN ne morem bit in da to nikakor ne pride v poštev! Rekel je da bo sedaj posredoval to na višje položaje in da se bo jutri po 3. uri nekdo oglasil. Z mirnim glasom sem mu odvrnil, da če jutri nebo dobenga bom na nekoga popizdo pa me ne zanima če bo to človek od Telekoma ali T-2 ali xy firme! Če v soboto (da vklopijo billing in uredijo te stvari) nebo zalaufalo tako kot treba bom osebno stopil do Telekoma poleg pa vzel T2 tehnika in razfukal tistega za katerega bom ugotovil, da me je nategoval po dolgem pa širokem! Zaj pa mam dovolj tega in ja ... sem razburjen in mislim da več kot opravičeno!!!

Aja pa danes sem šel v Maribor po UTP kabel 10m in pride 2.000sit (sem mislil, da je dražje) ma pa že vse priključke!
Slika <- Čakal sem 47 dni!
Slika

Antrax
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 8. Maj 2006 ob 23:56
T-2: Še nimam
Paket: Telemach 6/1+3xDTV(1xHD)+tel
Kraj: Lenart
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Antrax » 20. Okt 2006 ob 15:49

Ura je 4 popoldne o tehniku pa ne duha ne sluha! Zdaj se bom odpravil v trafiko po kartico za mobitel in poklical na T-2 in to nebo prijeten pogovor kot so jih do zdaj bili vajeni z mano, ker mi že 2 dni obljubljajo tehnika in danes je 4. dan ko sem brez PSTN!
Slika <- Čakal sem 47 dni!
Slika

Uporabniški avatar
atomc
Znanec
Prispevkov: 75
Pridružen: 2. Sep 2006 ob 19:40
T-2: Že imam
Paket: FTTH
Kraj: Lucija

Odgovor Napisal/-a atomc » 20. Okt 2006 ob 16:21

Meni ga obljubljajo že 3 tedne.

Antrax
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 8. Maj 2006 ob 23:56
T-2: Še nimam
Paket: Telemach 6/1+3xDTV(1xHD)+tel
Kraj: Lenart
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Antrax » 20. Okt 2006 ob 16:33

Pa kaj tri tedne si že brez PSTN??? Sem klical na T-2 kje hodi tehnik in so spet pravli, da me telekom še ni preklopo oz. da še pri t2 in sem mu lepo razložil, da sem že 4 dan brez PSTN in mi pravi "telefonska številka je pri T2" in da sem klical takoj v torek na telekom in mi je rekel, da je v centrali vse urejeno in pripravljeno ter da naj njih več ne kličem saj me ima preko t2 in za vse težave naj kličem t2! Sem še ga vprašal če je res in je potrdil ter me lepo odslovil! Zdaj sem moral dati telefonsko številko PSTN priključka, da bo T2 povprašal pri telekomu in me bo poklical nazaj. Poročam ko pokliče!
Slika <- Čakal sem 47 dni!
Slika

Odgovori