teleing in t2 shema

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
lilith75
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 8. Jul 2009 ob 21:29
T-2: Že imam
Paket: vdsl

teleing in t2 shema

Odgovor Napisal/-a lilith75 » 8. Jul 2009 ob 21:48

pozdravljeni
Sem nova na forumu in sem pregledala vse teme, toda nisem našla odgovora.
Imam sledeč problem, sem naročena na teleingov maxi paketv katerega bi morala biti vključena tudi T2 osnovna shema, to sem videla na njihovi strani saj imajo link na T2 osnovno shemo, problem je pa v tem, da nimam programov fox live in crime ter viasat explorer in history, čudno se mi zdi pa da na računu plačam 14E in piše samo naročnina tv- teleing, kar verjetno pomeni, da je to maxi paket.


Hvala za odgovor lilith75

voyager2
Legenda
Prispevkov: 1001
Pridružen: 9. Mar 2007 ob 17:59
T-2: Že imam
Paket: T4 300/100 Telekom GPON
Kraj: Ljubljana

Re: teleing in t2 shema

Odgovor Napisal/-a voyager2 » 8. Jul 2009 ob 22:19

Hmm, zanimiv paket imaš naročen, "vlc". Kakorkoli, verjetno bi morala kontaktirati kar Teleing in njih vprašati kako je z naštetimi kanali. Drugače pa prednosti TELEINGmaxi paketa v primerjavi z osnovnim T-2 paketom ni, zato je brezveze, da imaš naročen maxi paket. Pojdi enostavno v celoti na T-2jeve pakete. Cena bo enaka.

lilith75
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 8. Jul 2009 ob 21:29
T-2: Že imam
Paket: vdsl

Re: teleing in t2 shema

Odgovor Napisal/-a lilith75 » 8. Jul 2009 ob 22:35

sem popravla paket vdsl, kar se pa tiče paketa, pa vem, da obstaja na t2 isti cenovni paket,samo fora je v tem, da je plačnik in naročnik fant, ki pa noče slišati o tem, da bi šel nazaj na t2 shemo, ker, da so ga takrat zafrknil s programi za odrasle. Sem pa že kotanktirala teleing, samo ne verjamem, da bodo kaj opravili. Čudno se mi zdi zares,če plačuješ shemo potem ti pa štiri programe enostavno zatajijo, ker imam vse ostale neuporabne programe.

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: teleing in t2 shema

Odgovor Napisal/-a tonimona » 8. Jul 2009 ob 22:39

Naj vzame T-2 shemo + 0,5€ za odrasle programe in je na istem kot pred 1.7.2008. :namrec:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: teleing in t2 shema

Odgovor Napisal/-a Cobane » 9. Jul 2009 ob 07:57

lilith75 napisal/-a:sem popravla paket vdsl, kar se pa tiče paketa, pa vem, da obstaja na t2 isti cenovni paket,samo fora je v tem, da je plačnik in naročnik fant, ki pa noče slišati o tem, da bi šel nazaj na t2 shemo, ker, da so ga takrat zafrknil s programi za odrasle. Sem pa že kotanktirala teleing, samo ne verjamem, da bodo kaj opravili. Čudno se mi zdi zares,če plačuješ shemo potem ti pa štiri programe enostavno zatajijo, ker imam vse ostale neuporabne programe.
Ga popolnoma zastopim, da je paranoičen in živčen... smo bili tudi mi, ko so nam spreminjali TV shemo iz meseca v mesec. Čisto povsod je sranje, kjer se cerkev vtika v življenje malega človeka!

Drugače bo pa najmanj sranja, če naredita tako, kot je tonimona predlagal... pojdita nazaj na T-2 shemo in ko jo bosta dobila, v meniju STBja naročita še paket za odrasle. T-2 shemo pa lahko naročita (in hkrati odjavita Teleing) z obiskom poslovalnice ali pa s podpisanim dopisom (poslano na fax, e-pošti ali navadni pošti).
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

DragoG
Faca
Prispevkov: 115
Pridružen: 3. Jun 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: Medvode

Re: teleing in t2 shema

Odgovor Napisal/-a DragoG » 21. Jul 2009 ob 18:58

Sprašujem za prijatelja ,ki ima Teleing.Ali so v Teleingovi shemi vsi HD programi,ki so v T2 shemi? Kot mi je povedal plačuje za Eurosport HD 4 EUR,drugih HD programov pa da nima.

Uporabniški avatar
erbi
Navdušenec
Prispevkov: 648
Pridružen: 13. Sep 2008 ob 16:03
T-2: Že imam
Paket: 300M/100M+2*TV+5*telefon
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: teleing in t2 shema

Odgovor Napisal/-a erbi » 22. Jul 2009 ob 08:45

Mene pa zanima naslednje:
Prešaltal sem iz Teleinga na T-2, po prejetem SMS-u iz T-2 o uspešnem preklopu sem resetiral STB, saj je bil brez reseta še vedno Teleing. Po resetu je začel STB z nalaganjem posodobitev. Ko je zaključil se je postavil v menu za izbiro profila, izberem prvega in on ponovno prične z nalaganjem posodobitev. To se je dogajalo v nedogled, dokler se nisem "zatipkal" in namesto prvega profila izbral drugega. Po izboru drugega se je takoj pojavila slika TVSLO1, prešaltam na prvi profil in zadeva deluje. Če se ne bi zatipkal bi verjetno še danes nalagal posodobitve.

Malce sem posumil na STB in šel po isti poti še na drugem STB-ju. Zadeva je bila povsem ista kot na prvem.

Mi kdo zna to obrazložit?

Odgovori