Nedelovanje določenega programa

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Fry
Legenda
Prispevkov: 1454
Pridružen: 1. Jun 2007 ob 10:04
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10, 3xTV, Telefon
Kraj: Koper

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a Fry » 22. Avg 2009 ob 22:00

Si morda spregledal hudo nevihto, ki je onemogočila sprejem precej satelitskih programov?

SoLoR
Model
Prispevkov: 291
Pridružen: 4. Sep 2007 ob 21:18
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant 1000/200

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a SoLoR » 23. Avg 2009 ob 13:55

:/ ja sej pol ko so nazaj prsli so rekl da so mel probleme... sem mislu da je blo kej na t2, ker so ostali programi delal brez tezav...

Uporabniški avatar
odis
Uporabnik
Prispevkov: 47
Pridružen: 1. Dec 2006 ob 17:15
T-2: Že imam

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a odis » 24. Avg 2009 ob 23:26

Na Zone Reality že nekaj dni ni podnapisov!!!

gr
Navdušenec
Prispevkov: 529
Pridružen: 15. Apr 2007 ob 11:15
T-2: Že imam
Paket: T4 20M, 2xTV, Patton
Kraj: Obalala

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a gr » 25. Avg 2009 ob 07:30

Tudi National Geographic nima več podnapisov.

Uporabniški avatar
Stancho75
Faca
Prispevkov: 142
Pridružen: 23. Jan 2009 ob 22:13
T-2: Že imam
Paket: FTTH T4
Kraj: Koper

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a Stancho75 » 26. Avg 2009 ob 14:46

kaj lahko prosim "odpravite napako" za Mediasetove programe? Če potrebujete kakšen nadomesten del ni panike, samo mi sporočite točno kaj rabite, pa bom skočil v OBI in vam prinesel :D . Hočemo gledati MOTO GP in ostale zatemnjene programe na Mediaset/RAI.

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a Cobane » 27. Avg 2009 ob 06:24

Dobro jutro! :hudicek:
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
mlevaz
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 28. Okt 2007 ob 20:27
T-2: Že imam
Paket: T-4 Optika
Kraj: Koper

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a mlevaz » 27. Avg 2009 ob 16:01

Obi je ena velika semenarna :mrgreen: ne vem, če boš tam našel detektor laži :namrec: :namrec:

To bi potrebovali, razumeš?
Dugače pa tudi jaz hočem enako kot ti :pivo:

Uporabniški avatar
Stancho75
Faca
Prispevkov: 142
Pridružen: 23. Jan 2009 ob 22:13
T-2: Že imam
Paket: FTTH T4
Kraj: Koper

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a Stancho75 » 28. Avg 2009 ob 09:19

ja, ja tendim. vem, da nas imajo za norca.
Sem pa videl, da če ne težiš ne dosežeš nič (govorim na splošno, ne samo T-2).
kako še naj težimo? gremo zbirat podpise (?!)? napišemo transparente (?!)?
jaz in moji sosedi smo vsi na robu odjave T-2 iptv, saj smo totalno obupali; vsi isto rečemo: "kaj mi bo tv če ne vidim formulo (RAI1) in motogp (italia 1)? " večina od nas je obdržala tudi kabelsko ampak ni to to! zakaj plačati 2 naročnini?
zdaj gledam kako si naštimat digitale terrestre ali preko sat - samo moram skočit čez, da vidim kako se aktivira.
Pol pa bomo v celi ulici montirali in čav T-2 IPTV.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a kitl » 28. Avg 2009 ob 09:42

Sam vi iz obale se bi mogli resno v Italijo preselit :D Formulo imaš na tolkih programih, da se ti kar meša in prav tako Moto GP. Pa ne mi rečt, da imajo makaronarji najkvalitetnejše komentatorje v Evropi :D
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
Fry
Legenda
Prispevkov: 1454
Pridružen: 1. Jun 2007 ob 10:04
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10, 3xTV, Telefon
Kraj: Koper

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a Fry » 28. Avg 2009 ob 10:01

Hmmm, majhno vprašanje zate:
Recimo da bi prenose na T-2 imeli na madžarskih programih, bi bil navdušen, ali bi zahteval od T-2, da ti omogoči gledanje in poslušanje komentarjev v jeziku, ki ga razumeš (sklepam da madžarščine ne razumeš, če pa jo, pa ustrezno zamenjaj za nek zate nerazumljiv jezik)?
Da približno 1/4 Slovenije nekako gravitira na Italijo (vsaj pasivno obvlada jezik), bi pa T-2 le moral upoštevati.
Upam si trditi, da je (pasivno) obvladovanje italijanščine celo večje kot nemščine.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a kitl » 28. Avg 2009 ob 10:04

Fry te razumem samo lej ti in vsi ostali ste slovenci ne? Za nas oba ta športa prenaša POP TV, če je pa problem o komentatorju je pa še vedno alternativa HTV, katerega morate tudi zastopiti saj živite prav tako blizu meje kot z Italijo.

No pa še nekaj o špagetarjih http://24ur.com/novice/slovenija/recept ... encev.html pol nej pa še njihovo TV gledam :jao:
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
Fry
Legenda
Prispevkov: 1454
Pridružen: 1. Jun 2007 ob 10:04
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10, 3xTV, Telefon
Kraj: Koper

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a Fry » 28. Avg 2009 ob 10:14

Ne morem se spuščati v debato o kvaliteti komentatorjev, ker mi ta dva športa nista ravno pri srcu. A kot berem komentarje, Alešič ni ravno kvaliteten.
Sicer pa sem ti dal načelno mnenje o zapostavljenosti italijanščine (preštej programe nemškega govornega področja in italijanske, pa ti bo vse jasno).
Zato mi vsaki taki komentarji (kaj vi Primorci spet hočete) dvignejo pritisk!

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a kitl » 28. Avg 2009 ob 10:17

Repliceral sem zgornji post, ki je govoril o F1 in Moto GP, da je to nujno gledati na RAI1. Ta dva športa prenaša tako slovenska telivizija kot hrvaška in avstrijska. Tako, da če RAI1 je zatemnejn v času prenosov teh dveh športov še ni konec sveta, ker je alternativ zadosti. Sploh pa stavek smo tik pred izklopom IP TV pri T2 če zgoraj omenjena športa ne bosta delovala na RAI1 je smešen in diši po izsiljevanju.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
Stancho75
Faca
Prispevkov: 142
Pridružen: 23. Jan 2009 ob 22:13
T-2: Že imam
Paket: FTTH T4
Kraj: Koper

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a Stancho75 » 28. Avg 2009 ob 10:26

kitl napisal/-a:Sam vi iz obale se bi mogli resno v Italijo preselit :D Formulo imaš na tolkih programih, da se ti kar meša in prav tako Moto GP. Pa ne mi rečt, da imajo makaronarji najkvalitetnejše komentatorje v Evropi :D
kitl, ne bom komentiral tvoj komentar ker nima smisla. samo si zapolni, da smo v demokratični državi in vsak lahko izrazi svoje mnenje. ne pišem o svojih čustvih in niti ne obtožujem druge npr. zakaj toliko nemških, srbskih,... programov, saj se zavedam, da jih veliko št. ljudi gleda in uživa - osebno jih ne gledam ampak ne grem pisat na forumu naj izključijo švabe ali naj se vsi tisti, ki to gledajo preselijo v Deutschland/Srbiji... .
Pišem iz enega zeloooooooo enostavnega dejstva: MEDIASETin RAI sta na shemi T-2 tv vendar nam (ki to gledamo) je velikokrat onemogočeno gledanje teh programov (Mediaset, RAI - zatemnitve). Nisem zasledil na webu T-2 da bi pisalo, da so določeni prenosi zatemnjeni (razen sedaj, ko pišejo da imajo tehnične težave s predvajanjem Mediaseta in zaradi tega so/bodo določeni programi zatemnjeni).
Tema foruma je: Nedelovanje določenega programa - mi "primorci" tukaj pišemo, da določen program ne dela.
Tako da te prosim, da postaneš tudi ti korekten do ostalih naročnikov, saj imamo vsi svoja mnenja in okuse. Osebno me je tvoj komentar nekoliko užalil zato če nimaš pametne poste za obljavljat se registriraj na drugem forumu in tam pljuvaj koliko hočeš.
By the way: da, italijani imajo najboljše in najkvalitetnejše komentarje v Evropi!!!!! brez dvoma!

T-2: prosim uredite Mediaset. V soboto/nedeljo bo na Italia 1 prenos motorskih dirk v Indianapolis in bi bilo lepo, če bi tudi mi lahko to gledali tako, da bi takoj v nedeljo ali ponedeljek pisali na forumu kako je priden in dober T-2.

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 28. Avg 2009 ob 10:29

Mediaset se zajema iz alternativnega vira, dokler se ne uredi to tako, da ne bo zatemnjevanj. Pa saj to piše na webu.
Optika 100/10

Zaklenjeno