Vračilo razlike zaradi preveč zaračunanih storitev - kdaj?

Splošni pogovori o T-2
Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8493
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Vračilo razlike zaradi preveč zaračunanih storitev - kdaj?

Odgovor Napisal/-a kitl » 4. Sep 2009 ob 12:17

Jah to je pa slabost trajnika :D Položnice je najboljše plačevati preko "internega" trajnika na kliku ali podobnem programu, ki ti ga nudi tvoja banka. Enostavno nastaviš datume kdaj ti avtomatsko plača obveznosti in si na istem kot bi imel trajnik s to razliko, da če slučajno kaj pride vmes zadevo prestaviš ali pa popraviš :D
Slika


Lp, Kitl

axi
Znanec
Prispevkov: 85
Pridružen: 14. Jan 2009 ob 12:05
T-2: Že imam
Paket: VDSL2 10/2 + 2×IPTV + 1×TEL
Kraj: Komenda

Re: Vračilo razlike zaradi preveč zaračunanih storitev - kdaj?

Odgovor Napisal/-a axi » 4. Sep 2009 ob 14:25

A Klik od NLB to omogoča, ker jaz tega ne najdem :?: Vem, da za posamezno plačilo lahko izbereš, kdaj ga naj izvrši, da bi pa lahko nastavil ponavljanje, to pa ne vem.

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Vračilo razlike zaradi preveč zaračunanih storitev - kdaj?

Odgovor Napisal/-a Cobane » 4. Sep 2009 ob 14:59

Kdo pa govori o ponavljanju? Kitl je samo omenil, da položnico vnese v elektronsko bančništvo z datumom plačila enkrat v prihodnosti... potem se pa zadeva avtomatsko plača brez da bi razmišljal, katere položnice moraš na določen dan plačati.
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
nathanhund
Guru
Prispevkov: 854
Pridružen: 4. Dec 2007 ob 13:34
T-2: Še nimam
Paket: migriral na A1
Kraj: Poljčane

Re: Vračilo razlike zaradi preveč zaračunanih storitev - kdaj?

Odgovor Napisal/-a nathanhund » 4. Sep 2009 ob 15:07

ja sam to je še vseeno daleč od trajnika, pri trajniku nič ne vnašaš vsak mesec :pivo:
LP Robert

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Vračilo razlike zaradi preveč zaračunanih storitev - kdaj?

Odgovor Napisal/-a Cobane » 4. Sep 2009 ob 15:16

Povej mi, kako lahko pri trajniku odračunaš 5 €, če želiš določeno stvar reklamirat?

No, o tem je Kitl pisal!
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
erbi
Navdušenec
Prispevkov: 648
Pridružen: 13. Sep 2008 ob 16:03
T-2: Že imam
Paket: 300M/100M+2*TV+5*telefon
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Vračilo razlike zaradi preveč zaračunanih storitev - kdaj?

Odgovor Napisal/-a erbi » 4. Sep 2009 ob 17:29

Da še jaz vprašam:
Imel sem nekaj reklamacij, tako da je prišlo do preplačila. Preplačilo je minimalno, a vseeno je. Vsak mesec dobim račun, a na njem ne znajo upoštevati preplačila, dobropisa mi pa tudi nočejo izdati. Problem nastane v tem, ker imam firmo in tak kot je račun moram tudi plačati, da so +/- usklajeni. Brez dobropisa žal ne gre.

Druge firme (mobilni telefon, elektro, ...) to storijo preprosto tako, da ko se pojavi preplačilo naslednji mesec preprosto to napišejo na račun (nov račun - preplačilo = znesek plačila). Ne vem zakaj T-2 tega ne počne.

Mi zna kdo povedat?

N7
Model
Prispevkov: 207
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 13:39
T-2: Že imam
Paket: all inclusive

Re: Vračilo razlike zaradi preveč zaračunanih storitev - kdaj?

Odgovor Napisal/-a N7 » 4. Sep 2009 ob 18:30

No, da se še jaz spet javim:
Seveda ni fora v €5. Če bi T-2 za vse storitve, ki jih imam naročene računal €5 več, bi jih še vedno plačeval (vsak mesec)!.
Fora je, da vztrajno trdijo da so mi nekaj nakazali in tega sploh nočejo preveriti. Še več, v dokaz ponujajo neko "konto kartico". A jim jaz v dokazilo plačila pošljem nek Excelov fajl ker piše "računi plačani T-2ju"?

axi
Znanec
Prispevkov: 85
Pridružen: 14. Jan 2009 ob 12:05
T-2: Že imam
Paket: VDSL2 10/2 + 2×IPTV + 1×TEL
Kraj: Komenda

Re: Vračilo razlike zaradi preveč zaračunanih storitev - kdaj?

Odgovor Napisal/-a axi » 4. Sep 2009 ob 23:26

Cobane napisal/-a:Kdo pa govori o ponavljanju? Kitl je samo omenil, da položnico vnese v elektronsko bančništvo z datumom plačila enkrat v prihodnosti... potem se pa zadeva avtomatsko plača brez da bi razmišljal, katere položnice moraš na določen dan plačati.
Enostavno nastaviš datume kdaj ti avtomatsko plača obveznosti in si na istem kot bi imel trajnik...
Iz tega, ker je to v množini, sem jaz razumel tako, da bi lahko nastavil več datumov za točno določeno plačilo. To, da lahko za vsak BN02 nalog nastaviš plačilo enkrat v prihodnosti izvršitev, mi je pa znano.

Sicer pa cel point teme itak ni v tem, ampak v tem, da bi bil že skrajni čas, da bi T-2 delo njihovega računovodsko/reklamacijskega oddelka končno že izboljšal, ker gre ljudem precej stvari precej na nek organ...začenši s tem, da niti na telefon ne moreš dobiti nekoga, da nekaj urediš in si ne dopisuješ kot debil. :nevem:

Uporabniški avatar
music95
Nadebudnež
Prispevkov: 440
Pridružen: 20. Dec 2007 ob 21:18
T-2: Že imam
Paket: 1/256, TV, IP + PSNT TEL

Re: Vračilo razlike zaradi preveč zaračunanih storitev - kdaj?

Odgovor Napisal/-a music95 » 5. Sep 2009 ob 12:03

T-2 računovodstvo je bolj nesposobno (poznam iz lastnih izkušenj), administracija pa gre tudi že počasi po njihovih sledeh. Ali je res nemogoče, da ti npr. 15 € ki so ti hih dolžni vernejo na tak način da tvoji normalni položnici dajo 15 € popusta (npr. plačati moram 50 €, pa mi odštejejo 15 € namesto da jih nakažejo na račun in je položnica 35 €)
Slika<-- Čakal 60 dni.

mali-40
Legenda
Prispevkov: 1222
Pridružen: 26. Apr 2006 ob 08:40
T-2: Še nimam
Paket: FTTH 20/20 T1
Kraj: koroška

Re: Vračilo razlike zaradi preveč zaračunanih storitev - kdaj?

Odgovor Napisal/-a mali-40 » 5. Sep 2009 ob 12:54

Jaz sem imel na t-2 odobrene dve reklamacije in na obeh sem po prejetju dobropisa pri naslednji položnici odštel znesek in je bilo vse ok.

Forenzik
Faca
Prispevkov: 150
Pridružen: 26. Avg 2006 ob 21:25
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL
Kraj: Ljubljana

Re: Vračilo razlike zaradi preveč zaračunanih storitev - kdaj?

Odgovor Napisal/-a Forenzik » 5. Sep 2009 ob 14:13

music95 napisal/-a:T-2 računovodstvo je bolj nesposobno (poznam iz lastnih izkušenj), administracija pa gre tudi že počasi po njihovih sledeh. Ali je res nemogoče, da ti npr. 15 € ki so ti hih dolžni vernejo na tak način da tvoji normalni položnici dajo 15 € popusta (npr. plačati moram 50 €, pa mi odštejejo 15 € namesto da jih nakažejo na račun in je položnica 35 €)
Mislim, d ajim program omogoča, saj je na računu tudi rubrika popust. Pa bi tam navedli znesek. Jaz tudi že par mesecev čakam par € nazaj. Nimda je že dvakrat posredoval pa nič. Glede adminiastracije pa moram reči, da so mi eno zadevo uredili v enem dnevu, kar je odlično.

Odgovori