Predlogi za TV programe

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kitl » 7. Okt 2009 ob 09:55

Pomoje se ne gre tukaj za komplekse gre se verjetno za to, da si folk želi določene kvalitetne kanala na njih čaka kot zmešan, dodaja pa se nizko profitne balkanske ali pa lokalne TV postaje.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
Balonar
Guru
Prispevkov: 990
Pridružen: 20. Avg 2006 ob 21:17
T-2: Že imam
Paket: 8/1, 2x IP TV, IP Telefon
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Balonar » 7. Okt 2009 ob 10:05

točno tako .. še vsak balkanski program skrijem .. pozabim nanj .. le to me moti, da ne dajo tistega kar hočemo .. očitno smo v velikem številu

Uporabniški avatar
Ahiles
Nadebudnež
Prispevkov: 373
Pridružen: 14. Sep 2007 ob 14:35
T-2: Že imam
Paket: 90/20

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Ahiles » 7. Okt 2009 ob 10:11

Problem je k tud tistih k so "zastonj" ne dodajajo np comedycentral.de res da dela sam po 20 zvečer sam ok.

maxmagnus
Guru
Prispevkov: 943
Pridružen: 7. Jul 2006 ob 16:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a maxmagnus » 7. Okt 2009 ob 10:14

kitl napisal/-a:Pomoje se ne gre tukaj za komplekse gre se verjetno za to, da si folk želi določene kvalitetne kanala na njih čaka kot zmešan, dodaja pa se nizko profitne balkanske ali pa lokalne TV postaje.
ja, kot da mi bereš misli...
nimam nič proti balkanski kanalom, če so kvalitetni... OBN mi je recimo zelo dober kanal...

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kitl » 7. Okt 2009 ob 10:21

Ne da ti berem misli tudi sam se tako počutim. Sem pa HBO skenslal do nadaljnega, dokler ne bo popolen :D
Slika


Lp, Kitl

sword
Nadebudnež
Prispevkov: 379
Pridružen: 2. Dec 2007 ob 21:16
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a sword » 7. Okt 2009 ob 10:41

Spet balkanski glasbeni program :car: Jst ne vem, kaj bi brez T-2 :plosk:

Sej morda mislte, da več programov, čeprov so škart, nobenmu ne škodi. Resnica pa je, da precej zgubljate ugled - vsaj če govorim zase in sodim po odzivih ostalih uporabnikov :grrpc:

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kitl » 7. Okt 2009 ob 10:59

Več kanalov ne škoduje. Če pa pogledaš povprečje dobrih in šrot kanalov pa se z vsakim dodatnim šrot kanalom to zbija. Za šrot kanale sem imel nekoč SAT TV, ki mi je tega ponujala malo morje. Odvisno je kako gledaš na to.
Slika


Lp, Kitl

maxmagnus
Guru
Prispevkov: 943
Pridružen: 7. Jul 2006 ob 16:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a maxmagnus » 7. Okt 2009 ob 11:38

Najbolj me moti to, da je T2 vedno prvi v Sloveniji, kar se tiče dodajanja v programsko shemo raznega lokalnega in balkanskega šrota, takšnih programov imamo že čez glavo. Ko pa je treba dodati kakšen kvaliteten program, ki ga ima tudi konkurenca, je pa T2 vedno zadnji v Sloveniji in pri T2 se vedno nekaj zatakne.

Spomnimo se samo, da smo na T2 bili zadnji v Sloveniji, ki smo dobili povprečna kanala kot sta Hallmark in Cartoon, ki ju ima vsaka vaška kabelska. Zadnji smo dobili Viasatove kanale TV1000, Viasat Explorer, Viasat History… zadnji smo tudi dobili Šport TV1,2 in takšnih primerov je še nekaj…

Važno, da imamo ekskluzivno kanale: Supreme master, TV Ljubljana in po novem tudi BN music… s tem smo dotolkli konkurenco… :car:

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kitl » 7. Okt 2009 ob 11:44

:D

Samo na žalost je bilo res tako. Ne bom pozabil Hallmark-a :roll: Do sedaj smo bili samo prvi pri NASN TV, History in MGM pa še to je zadnja dva v istem času dodal Telemach. Podnapise na MGM pa smo dobili šele takrat ko so na Siolu vključili MGM z delujočimi podnapisi nam pa so tukaj vstrajno trdili, da jih sploh ni :roll:
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 7. Okt 2009 ob 12:00

Manipuliranje je lahko kdaj dober biznis.
Če koga od odgovornih vprašate zakaj je s programsko ponudbo novih željenih programov tako kot je, vam bo naštel vsaj 10000 upravičljivih razlogov.
Dejanskega pa ne bomo prebrali, čeprav je to samo neuradni forum.

Sam nikoli ne zamerim nobenemu na T2 tega da pove kdaj kak datum pa ga ni. Sej sam ni kriv da se ni uresničilo do napovedanega. Poleg tega je pa vse tu neuradno.
Nesmiselno pa je to da se ne gre neuradnosti tedaj, ko bi se lahko.
Skrivanja danes ni več in je nesmiselno. Tud če T2 uvede Sky paket, vsi vemo da to obstaja že dooolgo časa.
Kaj še sploh ostane "velikim"?
Slika

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kitl » 7. Okt 2009 ob 12:15

Skriva se ponavadi takrat ko nič ni. Samo stavek bo nekaj novega pa ne smem povedati kaj, dvigne moralo in da upanje (lažno) uporabniku. S tem, da se skriva, prekriva se samo kupuje čas. Očitno je T2 v krizi čeprav nekateri trdno trdijo, da to ni res. Če ne drugače se vidi po tem, da masovno pošiljajo opomine (kolega je dobil opomin za 3 leta nazaj) uvedba storška opomina, ki ga dobiš zaračunanega še predno sploh dejansko dobiš opomin in stagniranje programske sheme sklicujoč se na recesijo. Vse to in še kaj drugega kaže na problem, ki tiči v denarju. Jaz samo upam, da ni T2 s preveliko žlico zajel vročo juho in da bo na koncu se pokazalo, da so bile cene res dumpinške in da jih bo to pokopalo. Držim pesti, da T2 preživi. Verjetno, če bi storitve malo podražili bi tudi lažje dihali :namrec:
Slika


Lp, Kitl

trik
Nadebudnež
Prispevkov: 357
Pridružen: 11. Jan 2008 ob 21:51
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a trik » 7. Okt 2009 ob 12:20

Tudi sam se vedno znova sprašujem o smiselnosti skrivanja (datuma) prihoda novih kanalov. Tega nihče več ne počne (poglejte napovedi konkurence - že mesec ali več se hvalijo s programi, ki da jih bodo dodali) in res ne razumem raznih skrivalnic. :nevem:
Dodajte prosim nekaj konkretnega, ker z novimi dnevi vse bolj capamo za konkurenco in tudi novi (kakovostni!) kanali iz denva v dan kar "dežujejo". Z določenimi programi se pretirava, medtem ko je nekaj resnično vročih kanalov na razpolago, a se jih enostavno ne uvede v t2 shemo. Vsak kanal je dobrodošel, a zraven vseh ostalih je potrebno dodajati tudi najbolj zaželjene - vemo kateri so.
lp

The Menace
Model
Prispevkov: 310
Pridružen: 24. Jul 2009 ob 21:00
T-2: Že imam
Paket: Bakreno brezčasen

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a The Menace » 7. Okt 2009 ob 12:27

Jaz osebno sem proti tem da se trenutno dodajajo novi programi ali pa podražujejo storitve.... T-2 je v kratkem času naredil čudo, kar se pa sedaj kar pozna pri dolgovih(kakšni dejansko so so samo špekulacije), ima pa t-2 dovolj naročnikov da bo hmalu spet na konju, če se ne bo spuščal v stvari ki prinašajo dodatne stroške(in ja, med temi stroški je tudi izgradnja optičnega omrežja-zdej se lahko začnete piz*dit na mene :mrgreen: )

To je le moje osebno mnenje seveda, kako pa bo "only time can tell" :D
"Kako je lepo biti glup "

Uporabniški avatar
Stancho75
Faca
Prispevkov: 142
Pridružen: 23. Jan 2009 ob 22:13
T-2: Že imam
Paket: FTTH T4
Kraj: Koper

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Stancho75 » 7. Okt 2009 ob 12:39

ja, ampak ne morejo čakati in jezti uporabnike. ponudba na trgu je pestra in lahko spremeniš operaterja. sicer za internet in telefon nimam pripomb, samo pohvale! Apak TV je katastrofalna; in kakor jaz vem tudi umts je katastrofa.
zakaj so pol sploh začeli tržiti tudi tv in umts. Lahko bi počasi začeli z internetom in pol nadgrajevali. So vse takoj ponudili po dobrih cenah.
Moje mnenje je, da je potrebno zamenjati odgovorne za sekcijo TV. Pač zadeva jim ne gre iz rok tako kot bi morala in zato jih je potrebno nadomestiti. So bili super pridni pri zagonu projekta, so zrihtali full kanalov; ampak zdaj ko je to potrebno razvijati malo pešajo.
No to je moje glupo mnenje ker ne vem kaj se dogaja.
Mislim da veliko ljudi razmišlja kot jaz (predvsem primorci): vrnitev na kabelsko TV oz. namestitev lastnega dvtb receiverja.
S tem pa edini ki kaj izgublja je T2. Mi naročniki bomo veseli nezatemnjenih kanalih na Telemach (čeprav je naročnina malenkost višja, če se ne motim) ali pa z lastnim dvtb (1kratna investicija).
Mah, v glavnem jaz sem v polnem teku v pridobivanju informacij o vrnitvi na telemach in/ali postavitev lastnega dvtb receiverja...

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kitl » 7. Okt 2009 ob 12:43

Ja čakanje se jim ne bo izplačalo. TV shemo je treba dopolnjevati in loviti konkurenco. Dam primer, da Siol začne odajati nekopresirano bo prednost T2 izpuhtela. Boste rekli cena je še vedno ugodnejša, kar je res je pa izbira bolj revna.
Slika


Lp, Kitl

Zaklenjeno