Predlogi za TV programe

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 7. Okt 2009 ob 16:13

Večina programov ima neko fiksno ceno, ker morajo biti uvrščeni v Osnovni paket. Programi, ki niso v osnovnem, imajo astronomsko ceno, recimo 4 Evre, ker tako hočejo ponudniki.

Če mi ne pristanemo na previsoko ceno, dotičnega programa ni v shemi, dokler se ne omehčajo.
Optika 100/10

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 7. Okt 2009 ob 16:14

Navadni Nimda napisal/-a:V Slovenijo prihaja še kar nekaj novih programov, tudi takih s podnapisi. Zato ne bomo naročali novih iz obstoječih seznamov, če bodo predragi, saj bo več izbire v pičlih parih mesecih. Hkrati nočemo poviševati cene osnovnega paketa v teh časih, ko je marsikatera družina v nezavidljivem socialnem položaju. Evo, upam, da sem vsaj malo razjasnil tlele.
Ne vem kaj novega še sploh lahko pride? Morda Universal Chanell (od istega ponudnika kot je SciFi), Film+(že dolgo časa znani filmski program, podoben Tv1000).
Glede na to da imamo v Slo že Zone Romantica, se zna zgodit da pride kak drug program pod oznako Zone (Thriller, Horror,...)

Med tem kablaši že pripravljajo novo akcijo za december, z novimi dodatnimi programi tudi v HD. Med njimi tudi nek ultimativni športni program (celo v HD verziji in ni ES HD).

Tale boj med IP in kablaši me spominja na filme Star wars --> Chanell wars.
Če je blo lani in leto prej Chanell wars: The year of IP, sledi zdaj nadaljevanje Chanell wars: Cable strikes back
Slika

Uporabniški avatar
smile29
Znanec
Prispevkov: 76
Pridružen: 17. Jun 2008 ob 21:25
T-2: Že imam
Paket: Oranžni dijamant - Optika
Kraj: LJ - Nove Jarše

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a smile29 » 7. Okt 2009 ob 16:24

Navadni Nimda napisal/-a:Če mi ne pristanemo na previsoko ceno, dotičnega programa ni v shemi, dokler se ne omehčajo.
Kaj to potem pomeni da so na CMC -ju full nabili ceno al pa je kaksen drug razlog :beri: .

Mal sm gledu pri ostalih TV ponudnikih in vsi do enega imajo v svoji shemi CMC.

smilijo se mi ti ljudje k čakajo na ta program, res ga že dolgo čakajo.

Nism še gledu CMC-ja, mislim pa da ne more biti slab in kr razumem njihovo nestrpnost.
Slika :rtmT2:

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 7. Okt 2009 ob 16:30

To je tudi ex yu program predvsem s hrvaško glasbo, kar bi tudi mene zanimalo in mojo boljšo polovico tudi.

Uporabniški avatar
Balonar
Guru
Prispevkov: 990
Pridružen: 20. Avg 2006 ob 21:17
T-2: Že imam
Paket: 8/1, 2x IP TV, IP Telefon
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Balonar » 7. Okt 2009 ob 16:33

da ne govorim o tem, da sem starše glih komi prešaltal iz Siola na T2 .. nista hotla stran zaradi CMC-ja .. ostali so pr en glih .. vsaj za njiju .. Sem rekel "saj bo slej ko prej tud na T2" .. mhm :jao:

Uporabniški avatar
smile29
Znanec
Prispevkov: 76
Pridružen: 17. Jun 2008 ob 21:25
T-2: Že imam
Paket: Oranžni dijamant - Optika
Kraj: LJ - Nove Jarše

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a smile29 » 7. Okt 2009 ob 16:35

matjaz1 napisal/-a:To je tudi ex yu program predvsem s hrvaško glasbo, kar bi tudi mene zanimalo in mojo boljšo polovico tudi.

to vem sm pogledu na NETU........ tud jst bi ga gledu ker mam full rad CRO muzko.....sam ne štekam v čem je fora, da ga tolk časa ni na T2-ju...a je to cena al pa obstaja kakšen drug razlog....tud na TUŠU ga majo, pa skor nč naročnikov nima TUŠ.... to mi ni čist jasn, kaj je razlog, da ga ni ?
Slika :rtmT2:

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kekoke » 7. Okt 2009 ob 16:43

Me ne motjo novi negledani programi, sam nekak sem si organiziru shemo od programskega mesta 1 v obe smeri in me motjo teli kanali, ki padajo ves čas na zadnje mesto in jih je treba stalno prestavljat in nastavljat preskakovanje za vsakega posebej. Loh bi jih vi vključevali v paketih po 10 ali pa jih ne bi avtomatično vključevali v obstoječe profile, jih dobiš na nek drug seznam v vmesniku in si jih vključiš po potrebi, oziroma jih vsaj vključite v načinu Preskoči. Sej problem je res bizaren, sam mi je pač zaradi zgodovinskih vzrokov najbolj normalno met tako razporeditev, samo če pomislm da bi mi loh tkole turil not nove programe v neskončnost, pol bi blo mogoče bolje, da si jih razporedim okol 22 al pa 111. Si lahko obetam kako spremembo?
Mal sm gledu pri ostalih TV ponudnikih in vsi do enega imajo v svoji shemi CMC.
Me ne motjo ex-yu programi, sam včas sem pa vseen mal nestrpen do res bizarnega pohabljanja slovenskega jezika.
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Uporabniški avatar
smile29
Znanec
Prispevkov: 76
Pridružen: 17. Jun 2008 ob 21:25
T-2: Že imam
Paket: Oranžni dijamant - Optika
Kraj: LJ - Nove Jarše

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a smile29 » 7. Okt 2009 ob 16:51

kekoke napisal/-a: Me ne motjo ex-yu programi, sam včas sem pa vseen mal nestrpen do res bizarnega pohabljanja slovenskega jezika.
naslednjiĆ bom vsak svoj tekst lektoriraO :D , da ne bojU pripombe ;-)
Slika :rtmT2:

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 7. Okt 2009 ob 16:55

Balonar napisal/-a:da ne govorim o tem, da sem starše glih komi prešaltal iz Siola na T2 .. nista hotla stran zaradi CMC-ja .. ostali so pr en glih .. vsaj za njiju .. Sem rekel "saj bo slej ko prej tud na T2" .. mhm :jao:
Prosim ne tolči z glavo v zid, ker bom imel slabo Vest. :neutral: Dobro veš, da se bo poštimalo tudi to, ko se bo lahko.
Optika 100/10

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a tonimona » 7. Okt 2009 ob 16:57

Če ne prej, pa 18.11.2007. :hudicek:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Uporabniški avatar
smile29
Znanec
Prispevkov: 76
Pridružen: 17. Jun 2008 ob 21:25
T-2: Že imam
Paket: Oranžni dijamant - Optika
Kraj: LJ - Nove Jarše

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a smile29 » 7. Okt 2009 ob 16:59

Balonar napisal/-a: :jao:
Tebe pa mora glava full bolet, vsak dan tolčeš :D
Slika :rtmT2:

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 7. Okt 2009 ob 17:01

tonimona napisal/-a:Če ne prej, pa 18.11.2007. :hudicek:
Za tole sem že dobil Tapirja in za kazen ne bom več napovedoval datumov. :blbl:
Optika 100/10

Uporabniški avatar
Idol
Znanec
Prispevkov: 83
Pridružen: 11. Jun 2007 ob 08:59
T-2: Že imam
Paket: brez časa
Kraj: Murska Sobota

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Idol » 7. Okt 2009 ob 20:13

Seveda, se strinjam, da ne bo pomote, nove kanale :car: takoj ko je možno in to tiste za katere je intere :car: s. Samo a res gledate samo TV in ne delate nič drugega ?? :nevem: Vem, da bo spet kritike letele na moj post, ampak vseeno folk na easy. Ni možno vse takoj in zdaj. Vse ima svoje meje, prej ko ni bilo T2-ja je bilo vse ok, pa tudi če je bilo na nacionalki 3x ponovitev kakšne oddaje ali pa bog ne daj kakšne tekme, noben ni skakal v luft zarad tega. Zdaj ko je T2 tukaj pa bi imel vse takoj. Ne pozabt tega, T2 je prišel, prej je bil samo nek f.....g Siol ali gospod monopolist Telekom :owned:

Zato torej T2 :plosk: T2 :car: :rtmT2:

Uporabniški avatar
smile29
Znanec
Prispevkov: 76
Pridružen: 17. Jun 2008 ob 21:25
T-2: Že imam
Paket: Oranžni dijamant - Optika
Kraj: LJ - Nove Jarše

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a smile29 » 7. Okt 2009 ob 22:23

Stancho75 mislim da sem našel krivca za tvoje težave :idea: :pivo:

Pod siolovo programsko shemo piše:
Zaradi ščitenja avtorskih pravic TV programi RAI 1, RAI 2 in RAI 3 posamezne vsebine zatemnjujejo :grrpc: .

Siol pa ima samo te tri italijanske programe....to se pravi da ima slabšo ponudbo ITA programov kot T2, pa še zatemnjeni so :namrec:

To se pravi da T2 ni edeni, ki oddaja tak signal..... Če se dobro spomnim si omenil, da Telemach ne zatemnjuje njihove programe - potem so verjetno v prekršku ali pa jim zastarela tehnologija tega ne omogoča.

Tudi sam se lahko prepričaš na tej povezavi (glej spodaj pod shemo :beri: ):
http://www.siol.net/Televizija/Programs ... id=celotna
Slika :rtmT2:

Uporabniški avatar
Balonar
Guru
Prispevkov: 990
Pridružen: 20. Avg 2006 ob 21:17
T-2: Že imam
Paket: 8/1, 2x IP TV, IP Telefon
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Balonar » 7. Okt 2009 ob 22:33

smile29 napisal/-a:
Balonar napisal/-a: :jao:
Tebe pa mora glava full bolet, vsak dan tolčeš :D
niti ne .. je trda :blbl:

Zaklenjeno