Dolgo vklapljanje Motorole

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Uporabniški avatar
toni
Guru
Prispevkov: 775
Pridružen: 29. Dec 2006 ob 15:22
T-2: Že imam
Paket: T4 Optika
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Dolgo vklapljanje Motorole

Odgovor Napisal/-a toni » 6. Nov 2009 ob 18:35

Opažam da mi Motorola pri prvem vklopu porabi veli ko časa da se prikaže slika. Ponavadi tv miruje od večernega gledanja pa do naslednjega dne okoli 17 ure. Ka ga vklopim motorola začne najprej z belim ekranom, nato črnim, nato počakajte prosim, potem se prikaže tista reklama za T2 mobilno in šele nato se prikaće slika. To traja okoli 24 sekund :grrpc: . Če ga pa nato ugasnem in ponovno prižgem se pa čas skrajša na manj kot 10 sec. A je Motorola zanič :hmm:
Tistim, ki se radi za(je)bavate na moj račun, sporočam, da je ta blokiran!!!
Sporočilo je v skladu s 45a. členom Zakona o varstvu forumašev. Vaša vprašanja, predloge in komentarje pošljite v tri krasne.

Uporabniški avatar
BOBI
Starešina
Prispevkov: 2139
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 19:44
T-2: Že imam
Paket: Full kasko na fibru + UMTS
Kraj: Šiška

Re: Dolgo vklapljanje Motorole

Odgovor Napisal/-a BOBI » 6. Nov 2009 ob 19:27

V primeru, da uporabljaš SCART za povezavo z tv, ti svetujem, da zamenjaš za test, če imaš še kakega doma.
Mene naprimer že drugi zafrkava na zvoku. Včasih je kriv prah, večinoma pa kar cel stik.

The Menace
Model
Prispevkov: 310
Pridružen: 24. Jul 2009 ob 21:00
T-2: Že imam
Paket: Bakreno brezčasen

Re: Dolgo vklapljanje Motorole

Odgovor Napisal/-a The Menace » 7. Nov 2009 ob 11:03

Mislim da scart nebi smel uplivati na čas zagona motorole kot takšne, saj se motorola naloži, če je scart vključen ali pa ne in le prenaša signal.
Jaz sem imel podoben primer ko se mi je motorola vedno zaganjala kar kakšno minuto, in presneto počasi je prestavljalo med programi, to težavo sem rešil z preprostim resetom modema. V tvojem primeru pa verjetno da pač malo dlje traja da se po nekaj časa prvič prijavi v omrežje... Bom stestiral če bo pri meni isto :D
"Kako je lepo biti glup "

fopi
Faca
Prispevkov: 111
Pridružen: 8. Jan 2007 ob 14:07
T-2: Že imam
Paket: T-4 Mega Optika

Re: Dolgo vklapljanje Motorole

Odgovor Napisal/-a fopi » 16. Nov 2009 ob 21:25

Jaz sem opazil enak problem. Da se motorola dolgo vklaplja. Čisto enak postopek, kot je opisal toni.

Morda kdo ve za vzrok?

Odgovori